اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال یورو به دلار با سیستم ابوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [QUOTE=Ghoghnoosepars;189249]
    نوشته اصلی توسط kolomon1958 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من 3ماه است روی ابوناچی کار می کنم خیلی موفق بودم سوالی برام پیش امده در مورد نقاط hlc شش ماهه قبل ایا الان
    close low high
    1.0587 1.0517 1.1427 شش ماهه
    1.0587 1.0517 1.1299 ماه قبل درست می باشد؟
    ===
    سلام دوست عزیز
    فکر شما منظور از HLC ششماهه قبل رو درست متوجه نشدید. اجازه بدید دوباره برای شما توضیح بدم تا کمتر اشتباه کنید.
    منظور از HLC ششماهه قبل این هست که اگر شما در نیمه اول سال میلادی قرار دارید، باید از HLC مربوط به نیمه دوم سال قبل میلادی استفاده کنید؛ و اگر در نیمه دوم سال میلادی هستید، باید از HLC نیمه اول همان سال میلادی استفاده کنید.
    به عنوان مثال برای نیمه اول سال 2016 شما باید از HLC نیمه دوم سال 2015 استفاده می کردید که میشه این عکس:

و برای نیمه دوم سال 2016 شما باید از HLC نیمه اول سال 2016 استفاده کنید که میشه این عکس:

من برای راحتی کارم، هر ماه که HLC رو به نرم افزار ابوناچی میدم، از صفحه مربوطه یک عکس می گیرم و به نام همون ماه، توی یک پوشه ذخیره می کنم، توصیه می کنم که شما هم این کار رو انجام بدید تا راحت تر بتونید کار کنید.
    پوشه مربوط به ماه های سال 2016 رو ضمیمه می کنم، با داشته های خودت یک مقایسه بکن.
    موفق باشی
    http://pcmupload.traderha.com/uploa...2037454251.rar

سلام
    Ghoghnoosepars جان
    خیلی خوب توضیح دادید و کامل ممنون از بیان ساده شما اما من برای HLC اعداد دیگه دارم که تفاوت ان در L هست
    H=1.16159
    L=1.10977
    C=1.11306

لطف میکنید بگید شما اعداد را از کدام بروکر گرفتید برای نیم سال اول اگر مقدور هست ؟فکر کنم دلیل تفاوت در اعداد بروکر باشه چون من منبع اصلی برای اعداد ندارم و این همه بروکر فکر نکنم جایی برای منبع اصلی این اعداد که واقعی باشند وجود داشته باشه و اگر هم هست شاید من نمیدانم اگر راهنمایی کنید ممنون از شما

نظر

• توضیح مجدد

[QUOTE=ed2008;189253][QUOTE=Ghoghnoosepars;189249]

سلام
      Ghoghnoosepars جان
      خیلی خوب توضیح دادید و کامل ممنون از بیان ساده شما اما من برای HLC اعداد دیگه دارم که تفاوت ان در L هست
      H=1.16159
      L=1.10977
      C=1.11306

لطف میکنید بگید شما اعداد را از کدام بروکر گرفتید برای نیم سال اول اگر مقدور هست ؟فکر کنم دلیل تفاوت در اعداد بروکر باشه چون من منبع اصلی برای اعداد ندارم و این همه بروکر فکر نکنم جایی برای منبع اصلی این اعداد که واقعی باشند وجود داشته باشه و اگر هم هست شاید من نمیدانم اگر راهنمایی کنید ممنون از شما

===
      دوست عزیز سلام
      اینکه بروکرها با هم اختلاف دارند، شکی نیست، اما جناب ابوناچی در آموزشهاشون عنوان کرده بودند که در بررسیهاشون به این نتیجه رسیدند که بروکر FXPRO دیتای دقیقتری ارائه میده، به همین خاطر تأکید ایشون این بود که بهتره از پلتفرم این بروکر استفاده بشه و همچنین به خاطر اینکه اعداد بروکرها 5 رقم اعشار هست و نرم افزار جناب ابوناچی 4رقم اعشار، بهتره که رقم پنجم اعشار، اگر 7 و بیشتر از 7 بود، رقم چهارم اعشار را به طرف بالا رند کنیم.
      و اما در مورد اعدادی که شما بدست آوردید، من شک دارم که درست بدست آورده باشید، اختلاف نزدیک به 30 پیپ در کلوز، بعید به نظر میرسه.
      لطفا یا عکس بذارید یا اسم بروکرتون رو اعلام کنید تا مطمئن بشم، که HLC رو درست بدست آوردید.
      با تشکر

پ.ن:
      توضیح اینکه، دوست عزیزم آقا احسان (مانیاک) چند سال پیش، یک جدول اکسل درست کرده بود، برای HLC های ماهانه یورو- دلار که من اون رو برای سال 2001 تا 2016 تعمیمش دادم و الان HLC تمام این سالها رو دارم.
      ویرایش توسط Ghoghnoosepars : https://www.traderha.com/member/11010-ghoghnoosepars در ساعت 12-18-2016, 04:31 PM

نظر

• ===
        دوست عزیز سلام
        اینکه بروکرها با هم اختلاف دارند، شکی نیست، اما جناب ابوناچی در آموزشهاشون عنوان کرده بودند که در بررسیهاشون به این نتیجه رسیدند که بروکر FXPRO دیتای دقیقتری ارائه میده، به همین خاطر تأکید ایشون این بود که بهتره از پلتفرم این بروکر استفاده بشه و همچنین به خاطر اینکه اعداد بروکرها 5 رقم اعشار هست و نرم افزار جناب ابوناچی 4رقم اعشار، بهتره که رقم پنجم اعشار، اگر 7 و بیشتر از 7 بود، رقم چهارم اعشار را به طرف بالا رند کنیم.
        و اما در مورد اعدادی که شما بدست آوردید، من شک دارم که درست بدست آورده باشید، اختلاف نزدیک به 30 پیپ در کلوز، بعید به نظر میرسه.
        لطفا یا عکس بذارید یا اسم بروکرتون رو اعلام کنید تا مطمئن بشم، که HLC رو درست بدست آوردید.
        با تشکر

پ.ن:
        توضیح اینکه، دوست عزیزم آقا احسان (مانیاک) چند سال پیش، یک جدول اکسل درست کرده بود، برای HLC های ماهانه یورو- دلار که من اون رو برای سال 2001 تا 2016 تعمیمش دادم و الان HLC تمام این سالها رو دارم.[/QUOTE]

سلام
        خیلی ممنون از جواب من با fxopen گرفته بودم که العان که دیدم بله شما درست اعداد را گرفتید و من ماه may 2016 را به عنوان L گرفته بودم که باید Jan 2016 را میگرفتم و اشتباه از من بود

البته الان توی سایت http://www.investing.com/ چک کردم برای تاریخ 6 ماه اول دیتا که دیدم اعداد نزدیک با چند پیپ تفاوت از اعداد شما هستند و اعداد شما دقیق تر هستند.
        در مورد فایل اکسل نمیدونم فایل شما اتوماتیک اعداد را میگره یا جنابعالی دستی وارد میکنید اگر اتوماتیک اعداد را از وب سایتی یا بروکر بگیره که عالی هست و دقتش بالا میره تو فایل اجرایی جناب ابونانچی.

ممنون و سپاس گذار از شما
        ویرایش توسط ed2008 : https://www.traderha.com/member/6037-ed2008 در ساعت 12-18-2016, 06:17 PM

نظر

• با سلام.
          این دو تا اندیکاتور مشکل تون رو حل می کنه.

اندیکاتور Maniac HLC DMY های لو کلوز روزانه ماهانه و سالانه (6 ماهه) رو براتون نشون میده
          و اندیکاتور Maniac HLC All Days های لو کلوز روزانه رو تا هر تعداد روزی که بخواید
          فایل های پیوست شده
          ویرایش توسط FX_Maniac : https://www.traderha.com/member/7896-fx_maniac در ساعت 12-18-2016, 06:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط FX_Maniac نمایش پست ها
            با سلام.

اندیکاتور Maniac HLC DMY های لو کلوز روزانه ماهانه و سالانه (6 ماهه) رو براتون نشون میده
            و اندیکاتور Maniac HLC All Days های لو کلوز روزانه رو تا هر تعداد روزی که بخواید

سلام بر بزرگان مشتاق دیدار
            مرسی برای اندیکاتور

نظر

• نوشته اصلی توسط fx_maniac نمایش پست ها
              با سلام.

اندیکاتور maniac hlc dmy های لو کلوز روزانه ماهانه و سالانه (6 ماهه) رو براتون نشون میده
              و اندیکاتور maniac hlc all days های لو کلوز روزانه رو تا هر تعداد روزی که بخواید
              ===
              با سلام
              جسارتا یک توضیح هم من بدم و اون اینکه بعد از ران کردن اندیکاتور، حتما تایم ماهانه رو آپدیت کنید وگرنه احتمال اینکه hlc سالانه، اشتباه نشون داده بشه، هست.
              باز هم اگه اشتباه می گم، آقا احسان تصحیح کنن.
              با تشکر

نظر

• دوستان ابوکار یه سوال دارم: آیا سیستم ابوناچی می تونه در دراز مدت برایند مثبتی داشته باشه و آیا خود شماها تونستین در حساب واقعی و در مدت مثلا 6 ماه به سود مناسب برسین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jomeiri1 نمایش پست ها
                  دوستان ابوکار یه سوال دارم: آیا سیستم ابوناچی می تونه در دراز مدت برایند مثبتی داشته باشه و آیا خود شماها تونستین در حساب واقعی و در مدت مثلا 6 ماه به سود مناسب برسین؟
                  سلام
                  من تازه با این تایپک شروع به کار با ابوناچی کردم و قطعا نمی تونم پاسخی برای سوال شما داشته باشم البته فعلا.
                  سوال شما را دوستانی که چند سالی با این سیستم همراهی داشته و کار کردن، بهتر می توانند پاسخ بدهند.

اما من هم یه توضیحی در حد خودم قرار بدم.
                  نمی دونم این اعداد چگونه و بر چه اساسی محاسبه میشن ولی واقعا خیلی دقیق عمل می کنن و من اعتقاد دارم جاهایی هم که با خطا مواجه میشم بخاطر دید من و ناقص بودن اطلاعاتم رخ میده که البته میشه ازشون چشمپوشی هم کرد.

طبق اندیکاتوری که دوست خوبم اقا احسان زحمتش را کشیدن و طبق اماری که من از اول سال میلادی و بصورت دستی در تایم 5 دقیقه تا الان گرفتم با یک سیستم و استراتژی تعریف شده هیچ ماهی نبود که منفی و ضرر داشته باشم.
                  و همه ماه ها را در رنج 150 تا 750 پیپ سود داشته.
                  البته اگر بتوان به اکسپرت تبدیل کرد و تست بلند مدت گرفت راحت تر و بهتر میشه درمورد نتایج نظر داد.
                  این فعلا یافته های من بود تا الان.
                  و نظر اخرم اینکه کاملا ارزش وقت گذاشتن و تحقیق و کار کردن داره و نباید به راحتی از کنارش گذشت.
                  موفق باشید.

نظر

• چون من تقریبا اکثر روشها رو کار کردم ولی تا حالا نتونستم نتیجه مطلوبی از ترید بگیرم. فقط ابوناچی رو کار نکردم و نمی دونم اعدادش بر چه اساسی ایجاد میشن. به همین خاطر می خوام اگه روش خوبی باشه و افراد مجرب تایید کنن اینبار برم روی ابوناچی.
                    لطفا افراد باتجربه تر هم جوابی بدن.
                    در ضمن علی آقا میشه به منم کمک کنین که از کجا شروع کنم و چیکار باید بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jomeiri1 نمایش پست ها
                      چون من تقریبا اکثر روشها رو کار کردم ولی تا حالا نتونستم نتیجه مطلوبی از ترید بگیرم. فقط ابوناچی رو کار نکردم و نمی دونم اعدادش بر چه اساسی ایجاد میشن. به همین خاطر می خوام اگه روش خوبی باشه و افراد مجرب تایید کنن اینبار برم روی ابوناچی.
                      لطفا افراد باتجربه تر هم جوابی بدن.
                      در ضمن علی آقا میشه به منم کمک کنین که از کجا شروع کنم و چیکار باید بکنم؟
                      نمی تونم بگم خوبه یا بد چون خودمم هنوز اول کارم.
                      من فعلا فقط با اندیکاتوری که اقا احسان قرار دادن کار می کنم البته برای تست بیشتر تلاش می کنیم که اکسپرتش را تهیه کنیم و بدون اکسپرت نمیشه بیشتر از یکسال تست و امار گرفت.
                      شما هم اگه علاقه دارین برای کار کردن می تونین از این تایپک یا تایپک مرجع ابوناچی استفاده کنین.
                      امیدوارم دوستانی که بیشتر با این سیستم کار کردن و تجربیات بهتری دارن بیان وسط و داشته هاشونو به اشتراک بذارن.

نظر

• ممنون از راهنماییتون. اگه به نتیجه ای در اکسپرت رسیدین در جریان بذارین.

نظر

• با سلام به همه دوستداران سیستم ابوناچی
                          جناب استاد ابوناچی بزرگ در گروه تلگرامی «فقط ملزومات ابوناچی» کانکت شدند، دوستداران ایشون می تونن، از لینک زیر وارد گروه بشن.
                          البته هنوز پیامی از ایشون دریافت نکردیم.
                          در ضمن اصالت حساب کاربری ایشون برای بنده اثبات شده است.

نظر

• سلام
                            لطفا لینک گروه فقط ملزومات ابوناچی رو قرار بدید.

نظر

• سلام
                              كار با ان احتياج به تمرين وممارست فراواني لازم دارد
                              اگر كسي فيلم هگ دارد
                              بگذارد
                              ضمنا نم افزار هگ با ويندوز xp هماهنگ نيت

نظر

• سلام
                                دوستان کسی لینک جدید فرم جناب ابونانچی که در کجا فعال هستند و با نرم افزار کار میکنند را دارد
                                لطفا اگر مقدور هست پیام خصوصی کنید

با تشکر فراوان

نظر

پردازش ...
                                X