اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معاملات شخصی من روز ارزها.

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درود بر شما دوست گرامي

وقتتون بخير

خيلي برام جالبه بدونم روش شما اسكالپينگه يا از روش خاص ديگه اي استفاده ميكنين؟

مشتاق شنيدن روش معاملاتي شما

برقرار و پايدار باشيد
    Think / Act / Enjoy

نظر

سلام
      این سوال برای من هم پیش اومده.مثلا به جای 5تا پوزیشن 0/1 دهم چرا یک پوزیشن 0/5 دهم باز نمیکنید؟
      ویرایش توسط Gheisar : https://www.traderha.com/member/6537-gheisar در ساعت 08-21-2012, 03:21 PM

نظر

سلام متال عزیز
        چندتا سول میخواستم به صورت پیغام براتون بفرستم اما ظاهرا اینباکستون پره و تا خالی نشه نمیشه من پیاممو بفرستم .
        ممنون از شما
        leili

نظر

df

نظر

درود
            عذر میخوام مدتی نبودم.

اما در جواب دوستان. بله.یعنی هم اسکالپینگ و هم نه.زمانی که ریسک به ریوارد عالیه میریزم برای اسکلپ و زمانی که ریسک به ریوارد مثلا 1به 1 الی 1به 3 هست ارزششو نداره این همه ریسک کنیم.

اجازه بدید روش را بهینه تر و قدرتمند تر کنم چشم توضیح میدم ولی الان متاسفم چون فکر نمی کنم الان بتونید باهاش کنار بیاید..و نیاز به فرصت بیشتری هست تا خطای کمتری در معامله داشته باشیم.

هر چند خودم در تلاش بودم سیستم را خیلی ساده تر کنم و لی داشت به سمت ضرر میرفت.یا حتی تا جایی رسیدم که میشد در روز 50 معامله انجام داد و حتی بیشتر و چارت پر از موقعیت بود در هر لحظه ولی خطا هم وجود داشت.شاید احساسی عمل می کردم با این همه موقعیت و باعث ضرر میشد
            بنابراین در تلاشم چند تا موقعیت بگیریم ولی با احتمال بالا به تی پی بخوره.

موفق باشید
            ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 09-14-2012, 07:17 AM

نظر

فکر میکنم اینجوری ریسک رو در کل پایین میارن . چون همیشه همونطور که میدونید بهتر اینه که در چند نقطه سرمایه گذاری کرد تا یک نقطه .
              leili

نظر

سلام متال عزیز
                اگه اشکالی نداره بگید با کدوم بروکر کارمیکنید . چون من با آلپاری آمریکا شروع به کار کردم ولی اصلا راضی نیستم . هیستوریه ترید من در دمو چیزی شبیه هیستوری ارائه شده شما در ریل بودمن هم استاپ لاس نمیگذاشتم و فقط تی پی تعیین میکردم. ولی در ریل خیلی قضیه متفاوت بود . بخشی از اون مربوط به روانشناسی قضیه هست ولی فکر مینم بروکر خیلی تاثیر داره . من با 500 تا حساب باز کردم . وقتی باهاشون راجع به نواقص سیستم صحبت میکنم میگن باید حساب پرو بازکنم که حداقل باید 5000 دلار بریزی. ممنون
                leili

نظر

پردازش ...
                X