اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای شخصی یک سامورایی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنالهای شخصی یک سامورایی

درود به عزیزان
    قصد دارم در این تاپیک سیگنالهای شخصی خودم و در صورت لزوم اطلاعات و مطالب مفید در ارتباط با بازارهای مالی را قرار بدم .
    سیگنالها در نمادهای طلا و شاخص بورس های آمریکا واروپا و همینطور سهام آمریکا خواهد بود .
    پر سود باشید

چند نکته ،
    اساسا در طول سالها فعالیت در بازارهای مالی با استاپ مشکل داشتم بنابراین استاپ در معاملات من نیست در مواردی از هج استفاده می کنم .
    رعایت حجم در معاملات بسیار مهم هست ، یکی از دلایلی اصلی کال مارجین شدن حسابها حجم هست
    ویرایش توسط Maxi34 : https://www.traderha.com/member/39351-maxi34 در ساعت 02-15-2022, 06:39 PM

نظر

به امید خدا شروع می کنیم فروش طلا 1850 تارگت 1811.50

نظر

سیگنال دوم فروش s,&p500
        4472 تارگت 4425

نظر

سیگنال دوم فروش s&p تا 4427 رفت خودم در 4430 پوزیشنها را بستم
          پر سود باشید

نظر

سلام

نظرتون چیه؟

نظر

سیگنال سوم خرید s&p500 در4443تارگت 4483
              پر سود باشید

نظر

سیگنال چهارم خرید داکس آلمان 15340تارگت 15470

نظر

سلام دوست عزیز .ببخشید ولی نظرم رو درباره استاپ نذاشتن میخواستم بگم.معامله بدون استاپ مثل این میمونه شما یه انبار دارید که هر روز به موجودیش اضافه میکنید ولی هیچ موقع در انبار رو نمیبندید.شاید یه ماه هیچ دزدی پیداش نشه ولی بالاخره یه دزد پیدا میشه که کل تلاشتون رو تو یه روز به باد بده.
                  الان معامله تو طلا چه قدر دیگه بره تو ضرر شما میبندیدش؟
                  یا s&p که الان ۴ یا ۵ برابر تارگت تو ضرره چه طور؟
                  ویرایش توسط Senemmar : https://www.traderha.com/member/34858-senemmar در ساعت 02-22-2022, 11:24 PM

نظر

پردازش ...
                  X