اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Forex Signals

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط محمد نوروززاده نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمايي ارزشمند شما، كاملا درست مي فرماييد، تجربه مهمترين معلم انسانه و بايد براي هر چيزي زحمت كشيد.

باتوجه به تجربه اي كه الان داريد مي خوام بپرسم آيا شما برايندتون آخر هر ماه مثبته؟ يعني يك درآمد دايمي ازش ميشه داشت يا نه؟

منظور من سودهاي رويايي نيست همين كه بتونيم اخر هر ماه 10 تا 20 درصد كل سرمايه هم سود بگيريم عاليه.

به نظر شما ميشه به اين هدف رسيد و درآمدي پايدار داشت؟

با سلام

بله 100% از نظر من میشه ، البته اگر بخواهم الان به شما عدد و رقم و درصد سود بگم . بهانه رو دادم دست بعضی از دوستانی که ضرر های پی در پی سبب شده ذهنیت منفی به زمین و زمان پیدا کردن و دچار این توهم شدن که چون خودشون نتونستن پس هیچ کس نمیتونه !! و شروع میکنن به پست زدن و همون داستانهایی که معمولا در فروم های فارسی زبان معمولا پیش میاد ! از این روی من ترجیح میدم در عمل حرف ها رو نشون بدم تا با تایپ کردن و پست زدن و به شما پیشنهاد میدم خودتون سیگنالهای بنده رو دنبال بکنید و خودتون شخصا حساب بفرمایید در روز و هفته و ماه و .... چند در صد سود میشه ... البته واضح است که حتما کسانی هستن که عملکرد بهتر از من هم دارند و همینطور دوستانی هم هستن که عمل کردی ضعیف تر از بنده دارن و فقط بنده میتونم درباره خودم و عمل کرد خودم صحبت بکنم که آن هم ترجیج میدهم بجای حرف در عمل و با سیگنالهای لایو خودم که در معرض نمایش عموم میگذارم نشون بدهم که در چه سطح و کیفیت دارم ترید انجام میدم . و شما هم در صورتی که وقت بگذارید و این تاپیک و کانال تلگرامی بنده رو دنبال بفرمایید و خودتون در عمل قضاوت بفرمایید بهتر است تا من الان به شما اعلام بکنم . از قدیم گفتن مشک آن است که خود به بوید ........ نه آنکه عطار بگوید !
    با سپاس و تشکر از توجه جناب عالی به بنده و این تاپیک و آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان ....

نظر

• نوشته اصلی توسط MRKFX نمایش پست ها
      با سلام

بله 100% از نظر من میشه ، البته اگر بخواهم الان به شما عدد و رقم و درصد سود بگم . بهانه رو دادم دست بعضی از دوستانی که ضرر های پی در پی سبب شده ذهنیت منفی به زمین و زمان پیدا کردن و دچار این توهم شدن که چون خودشون نتونستن پس هیچ کس نمیتونه !! و شروع میکنن به پست زدن و همون داستانهایی که معمولا در فروم های فارسی زبان معمولا پیش میاد ! از این روی من ترجیح میدم در عمل حرف ها رو نشون بدم تا با تایپ کردن و پست زدن و به شما پیشنهاد میدم خودتون سیگنالهای بنده رو دنبال بکنید و خودتون شخصا حساب بفرمایید در روز و هفته و ماه و .... چند در صد سود میشه ... البته واضح است که حتما کسانی هستن که عملکرد بهتر از من هم دارند و همینطور دوستانی هم هستن که عمل کردی ضعیف تر از بنده دارن و فقط بنده میتونم درباره خودم و عمل کرد خودم صحبت بکنم که آن هم ترجیج میدهم بجای حرف در عمل و با سیگنالهای لایو خودم که در معرض نمایش عموم میگذارم نشون بدهم که در چه سطح و کیفیت دارم ترید انجام میدم . و شما هم در صورتی که وقت بگذارید و این تاپیک و کانال تلگرامی بنده رو دنبال بفرمایید و خودتون در عمل قضاوت بفرمایید بهتر است تا من الان به شما اعلام بکنم . از قدیم گفتن مشک آن است که خود به بوید ........ نه آنکه عطار بگوید !
      با سپاس و تشکر از توجه جناب عالی به بنده و این تاپیک و آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان ....
      مطالب زيادي درباره تريد و روشهاي تريد و ادعاهاي مختلف توي وب فارسي خوندم، اما به جرات مي گم اولين كسي هستيد كه احساس مي كنم حرفاتون كاملا صادقانه است و احساس ميكنم پس از 4 سال ، با كسي كه مطابق روحياتم باشه آشنا ميشم.

خدايي نكرده به ساير دوستان حرفه اي بي ادبي نشه، ولي از منش و شخصيت استارتر محترم اين تاپيك شخصا خيلي خوشم مياد و خدا رو شكر مي كنم كه با ايشون آشنا شدم.

حتما دنبال تون مي كنم و از راهنمايي هاي شما استاد بزرگوار استفاده مي كنم.

با احترام- نوروززاده

نظر

• با سلام
        تشکر ویژه ای دارم از دوست خوبمون بابت سیگنال های خوب و جسارت ستودنی ایشون در قرار دادن سیگنال های لایو. میدونم دوستان زیادی هستند که همیشه برایشان سوال بوده واقعا میشه از این بازار پول در آورد؟؟!! عملکرد این تاپیک در هفته های آتی میتونه جواب خوبی باشه به این سوال و ابهامی که ذهن خیلی از تریدرهای ایرانی را مشغول کرده.

بنا به تجربه ای که طی این سال ها در فروم های مختلف کسب کردم و دیدم، افراد موفق رو خیلی زود از طرق مختلف وارد حاشیه میکنند به نحوی که از فعالیت در فروم پشیمان میشند. از دوست عزیزمون خواهش دارم به این مسیله توجه بفرمایند و این راهی رو که در پیش گرفتند به امید خدا به نحو احسن ادامه بدهند.

با تشکر فراوان

نظر

• منم تاييد مي كنم، لطفا به فعاليت تون ادامه بديد و دست از تلاش كردن برنداريد. اگر حاشيه اي درست شد بهشون بي توجه باشيد و فقط روي هدف تون كار كنيد.

به اميد موفقيت همه دوستان...

نظر

• نوشته اصلی توسط hameddz نمایش پست ها
            با سلام
            تشکر ویژه ای دارم از دوست خوبمون بابت سیگنال های خوب و جسارت ستودنی ایشون در قرار دادن سیگنال های لایو. میدونم دوستان زیادی هستند که همیشه برایشان سوال بوده واقعا میشه از این بازار پول در آورد؟؟!! عملکرد این تاپیک در هفته های آتی میتونه جواب خوبی باشه به این سوال و ابهامی که ذهن خیلی از تریدرهای ایرانی را مشغول کرده.

بنا به تجربه ای که طی این سال ها در فروم های مختلف کسب کردم و دیدم، افراد موفق رو خیلی زود از طرق مختلف وارد حاشیه میکنند به نحوی که از فعالیت در فروم پشیمان میشند. از دوست عزیزمون خواهش دارم به این مسیله توجه بفرمایند و این راهی رو که در پیش گرفتند به امید خدا به نحو احسن ادامه بدهند.

با تشکر فراوان
            نوشته اصلی توسط محمد نوروززاده نمایش پست ها
            منم تاييد مي كنم، لطفا به فعاليت تون ادامه بديد و دست از تلاش كردن برنداريد. اگر حاشيه اي درست شد بهشون بي توجه باشيد و فقط روي هدف تون كار كنيد.

به اميد موفقيت همه دوستان...

با سلام و ضمن تشکر فراوان از لطف و توجه شما دوستان عزیز نسبت به بنده و این تاپیک . عزیزان خیالتان راحت بنده هستم فعلا . . .
            فقط از شما عزیزان و سایر دوستان خواهشمند هستم لطفا با توجه به اینکه این تاپیک سیگنال است از زدن پستهای تشکر و تعریف از حقیر پرهیز بفرمایید و بجز موارد واقعا ضروری و لازم از زدن پست های متفرقه خوداری بفرمایید تا تاپیک از اون انسجام و هدف اصلی و ابتدایی که همانا ارائه سیگنال لایو بوده خارج نشه . با سپاس فراوان از همکاری و الطفا شما سروران .

نظر

• با سلام و آرزوی هفته پر پیپ برای همه دوستان .

eur / chf === sell @ 1.0977 === s/l 1.1003 === t/p 1.0952

نظر

• cad/jpy === buy @ 87.70 == s/l 87.15 == t/p 88.25

نظر

• chf jpy === buy @ 113.91 == s/l 113.24 == t/p 114.71

نظر

• نوشته اصلی توسط MRKFX;180594[SIZE=5

eur / chf === sell @ 1.0977 === s/l 1.1003 === t/p 1.0952
                    [/SIZE]

متاسفانه استاپ خورد این سیگنال !

نظر

cad/jpy === buy @ 87.70 == s/l 87.15 == t/p 88.25

نظر

• نوشته اصلی توسط mrkfx نمایش پست ها
                        chf jpy === buy @ 113.91 == s/l 113.24 == t/p 114.71

این ترید در حال حاضر بیش از ۴۰ پیپ در سود است و اس ال رو به کمی بالاتر از نقطه ورود انتقال میدم . ریسک فری ......

Sl/ 113.94
                        ویرایش توسط MRKFX : https://www.traderha.com/member/18933-mrkfx در ساعت 04-26-2016, 09:33 PM

نظر

• eur / usd sell @ 1.1292 === sl/ 1.1349 === tp/ 1.1261

نظر

• سلام دوستان صبح چهارشنبه همه عزیزان بخیر

در این هفته تا به این لحظه 4سیگنال ارائه شده که یکی استاپ خورد ( حدود 30پیپ ) و یکی به تی پی رسیده ( بیش از 50 پیپ ) و سیگنال های

دیگر هم که همچنان باز هستن ،... و البته یکی ریسک فری شده است ،،،،، با ا آروزی موفقیت برای همه عزیزان هفته رو به پیش میریم با

قدرت و دقت .... ...
                            ویرایش توسط MRKFX : https://www.traderha.com/member/18933-mrkfx در ساعت 04-27-2016, 10:04 AM

نظر

• #سیگنال 5

USD / JPY = buy 111.27 = SL/ 110.82 = TP/ 111.77

نظر

eur / usd sell @ 1.1292 === sl/ 1.1349 === tp/ 1.1261

# این سیگنال در نرخ 1.1320 بصورت دستی و با منفی 27 پیپ بسته شـــد .

نظر

پردازش ...
                                X