اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال روزانه eur/usd *حتما دنبال کنید*

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    شما از نرم افزار ابوناچی سیگنال میگیرید ؟تصویر صفحه قبل مربوط به نرم افزار ابوناچی هست؟
    سلام ممنون.در ابتدای تاپیک عرض کردم سیگنال تولید شده حاصل تلفیق چندتا ابزار مختلف هست....
    ابوناچی هم تست کردم اما بیشتر روند کلی حرکتُ نشون میده تا اینکه بخوایم سیگنال روزانه ازش بگیریم.
    iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سلام و عرض تبریک .

دوست عزیز تا به اینجا سیگنالهای اجرا شده توسط خودتون چه مقدار سود (در حساب واقعی) به همراه داشته ؟

به نظر میاد شما مشکلی با نگه داشتن و نبستن پوزیشن (بخش دوم حد سود )در انتهای روز جمعه ندارید

نظر

نوشته اصلی توسط Jason Chestor نمایش پست ها
        سلام و عرض تبریک .

دوست عزیز تا به اینجا سیگنالهای اجرا شده توسط خودتون چه مقدار سود (در حساب واقعی) به همراه داشته ؟

به نظر میاد شما مشکلی با نگه داشتن و نبستن پوزیشن (بخش دوم حد سود )در انتهای روز جمعه ندارید

سلام ممنوننم.
        عرض کردم برایند همیشه مثبت بوده اما درصد بین 10 تا 40 متغیر هستش.
        بستگی به وضعیت پوزیشن داره.اما مطمئنا پوزیشن در ضرر قبل از بسته شدن بازار به صورت دستی close میشه
        iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سیگنال روز 4 May

سلام شبتون بخیر.سیگتال روز جاریُ خدمتتون ارائه میکنم.

Sell Lim:1.1230-------Sl:1.1277----TP1:1.1153--lot size:0.4

Sell Lim:1.1245-------Sl:1.1277----TP1:1.1153--lot size:0.2

Sell Lim:1.1265-------Sl:1.1277----TP1:1.1153--lot size:0.4

*از این به بعد برای راحتی کار و فهم بهتر لات سایز پوزیشن ها با فرض داشتن یک اکانت 10000 دلاری و سایز 1 لات برای پوزیشن گرفتن محاسبه میشه.برای هر دیپوزیت دیگه میتونید به همین نسبت لات سایزُ کوچیک یا بزرگ کنید.

اگر سوال یا اببهامی بود در خدمتم.
          روزی پر سودی داشته باشید.

ویرایش توسط r4sh : https://www.traderha.com/member/16127-r4sh در ساعت 05-04-2015, 12:54 AM
          iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

بنده تازه وارد در این سایت می باشم و اخیر شروع به خرید و فروش جفت ارز ها نموده ام و دوست دارم از تحلیل ها و نظرات دوستان با تجربه استفاده نمایم و اگر جایی اشتباه سوالی و یا مطلبی نوشته شد به بزرگواری خودتان ببخشید چون با بورس ایران آشنایی دارم و تازه با جفت ارزها آشتا شده ام می بخشید پر حرفی کردم

سوالی برایم پیش آمده اگر دوستی پاسخ دهد ممنون میشوم

نحوی جابجایی میکرو به مینی و ... چگونه است

ضمنا بر اساس شناختی که از بورس دارم روند جفت ارز یورو دلار نزولی می باشد دوستان نظر دهند با تشکر از پاسخ اساتید

نظر

نوشته اصلی توسط حمیدرضا123 نمایش پست ها
              با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

بنده تازه وارد در این سایت می باشم و اخیر شروع به خرید و فروش جفت ارز ها نموده ام و دوست دارم از تحلیل ها و نظرات دوستان با تجربه استفاده نمایم و اگر جایی اشتباه سوالی و یا مطلبی نوشته شد به بزرگواری خودتان ببخشید چون با بورس ایران آشنایی دارم و تازه با جفت ارزها آشتا شده ام می بخشید پر حرفی کردم

سوالی برایم پیش آمده اگر دوستی پاسخ دهد ممنون میشوم

نحوی جابجایی میکرو به مینی و ... چگونه است

ضمنا بر اساس شناختی که از بورس دارم روند جفت ارز یورو دلار نزولی می باشد دوستان نظر دهند با تشکر از پاسخ اساتید
              سلام. در مورد روند با شما موافقم دوست عزیز. الگوی ab=cd و کرب به نظر تمام شده میرسد یا یک بالای جزئی دیگر ممکن است داشته باشد بعد نزول تا 1.04 را داریم احتمالا...
              در مورد تغییر میکرو به مینی هم از کابین تریدری خود بخش مربوط به حساب>اطلاعات متاتریدر<تغییر گروه حساب میتوانید تغییر دهید.
              فقط در نظر داشته باشید که انجام این کار تنها یکبار ممکن است.
              موفق باشید.

نظر

متاسفانه با وجود پیشبینی صحیح رفتار قیمت که ابتدا صعود جزئی خواهد داشت و سپس نزول خواهد کرد و به سطح 1153 میرسد اما قیمت با هیچکدام از پوزیشن های گذاشته شده درگیر نشد و 6 پیپ مانده به فعال شدن اولین Sell lim حرکت نزولی خودش رو آغاز کرد.با توجه با دیده شدن تارگت ها و چند دلیل دیگه پوزیشن های امروز Fail شدن و بایستی حذف بشن.

موفق باشید
                iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سیگنال روز 5 May

سلام شبتون بخیر.سیگتال روز 5 May :

Sell Lim:1.1163-------Sl:1.1195----TP1:1.1081--lot size:0.4

Sell Lim:1.1171-------Sl:1.1195----TP1:1.1081--lot size:0.2

Sell Lim:1.1184-------Sl:1.1195----TP1:1.1047--lot size:0.4

Sell Stp:1.1108-------Sl:1.1117----TP1:1.1047--lot size:0.3

سوال یا ابهامی بود در خدمتم.موفق باشید
                  iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سلام دوست عزیز

سیگنال های امروزتون 2015.05.05 با 76 پیپ منفی بسته شد یعنی اگه با 0.01 لات وارد میشدیم 7.6 دلار ضرر میکردیم

ولی شما روند بازار رو تا حدودی پیشبینی کردید که جای تبریک دارد
                    ویرایش توسط kiumarth : https://www.traderha.com/member/3869-kiumarth در ساعت 05-05-2015, 09:54 PM
                    poor

نظر

من خودم هیچوقت پوزیشن لیمیت کار نکردم ، ولی شما به نظر میاد تجربهء کافی دارید ، یکم توضیح بیشتر در مورد تنظیماتی که داره میفرمایید .

همانطور که مستحضر هستید در هنگام ورود به پوزیشن لیمیت ، یک باندی تعریف میشه که اگر قیمت در صورت ادامهء حرکت از این بازه رد شد ،

در صورت برگشت وارد پوزیشن خواهد شد . منتهی این تنظیمات یک قلقی داره که بیشتر بر اساس تجربه بدست میاد .

مثلا در پیشبینی احتمال تلاطمات بازار ( حین خبر ) ، معمولا این عدد رو زیاد و در صورت حرکت آرام ، تنظیم کمتر یا پیش فرض استفاده میشه .

البته منظور من از این تنظیمات ، عدد deviation یا همون انحراف از قیمت (به خاطر واید شدن اسپرید) نیست .

نظر

سلام

به عکس زیر دقت کنید متوجه میشوید

poor

نظر

ببخشید من متوجه نشدم !!!! یعنی پست 56 (فعلا آخرین پست ) مربوط به جواب سوال بنده بود ؟

جناب کیومرث ... خوب هستید قربان !

نظر

سلام
                            شاید بنده سوال شما رو متوجه نشدم ولی

ولی بله اقا خوب هستم

این لحن برخورد درست نیست
                            poor

نظر

نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                              سلام دوست عزیز

سیگنال های امروزتون 2015.05.05 با 76 پیپ منفی بسته شد یعنی اگه با 0.01 لات وارد میشدیم 7.6 دلار ضرر میکردیم

ولی شما روند بازار رو تا حدودی پیشبینی کردید که جای تبریک دارد
                              سلام.شبتون بخیر.ممنون بابت پیگیری تاپیک.در خصوص اتفاقات امروز حق با شماست فقط 2تا نکته ست که مایلم اضافه کنم.

اول اینکه بنده لات سایز پیش فرضُ یک لات در نظر گرفتم که با فرض داشتن اکانت 10000 دلاری سایز مناسبی برای گرفتن پوزیشن روزانه ست.اما به جای گذاشتن یک سل لیمیت یا لاتی بنده این پوزیشنُ روی 3 تا پوزیشن با لات سایز کمتر شکستم تا هم درصد ریسک پایین تر بیاد هم احتمال درگیر شدن بازار با حداقل یکی از پوزیشن ها زیاد باشه.
                              به عنوان مثال به جای قرار دادن یک سل لیمیت یک لاتی روی 1.1175 با استاپ 1.1195 (حدود بیست پیپ) ,اونو به شکل سیگنالی که خدمتتون ارائه دادم دراوردم.پس در واقع چنانچه بخوایم تعداد پیپ استاپ خورده رو محاسبه کنیم به همون عدد 20 پیپ میرسیم.در واقع 75 استاپی ک شما حساب کردیدُ باید تقسیم بر تعداد پوزیشن ها بشه.

نکته دیگه که از ابتدای تشکیل این تاپیک تاکید داشتم روش جلوگیری از به ضرر رفتن پوزیشن توی سود هستش.بطوری شدیدا معتقدم که چنانچه پوزیشنی 40 پیپ یا بیشتر توی سود رفت به هیچ وجه نبایستی با ضرر بسته بشه.و ریسک فری کردن همچین پوزیشن هایی خیلی خیلی مهم هستش.و من با دوستانی که بیشتر در ارتباط هستیم و به جز سیگنال ورود و خروج روی مدریت پوزیشن ها هم تبادل نظر میکنیم همیشه این ریسک فری کردنُ متذکر میشم و در غیر اینصورت مسئولیتش با خودشون هست.به طور کلی به خاطر بلند بودن تیک پروفیت سیگنال ها چنانچه پوزیشنی به 40 پیپ سود رسید در بدترین شرایط بایستی با 0 بسته بشه و ضرر دادن در کار نباشه.

امروز پوزیشن سل استاپ خودم ریسک فری شد و روی 0 بسته شد.اما به خاطر دسترسی نداشتن به سیستم و پشت چارت نبودن سل لیمیت ها استاپ خورد که قاعدتا نباید اینجوری میشد و سهل انگاری از خودم بوده.

بازم ممنون از توجه و تبریکتون دوست من.موفق باشید.
                              iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سیگنال روز 6 May

وقتتون بخیر.بابت تاخیر نیم ساعته عذرخواهی میکنم.سیگنال روز 6 May :

Sell Lim:1.1191-------Sl:1.1245----TP1:1.1082--TP1:11047--lot .size:0.2

Sell Lim:1.1210-------Sl:1.1245----TP1:1.1082--TP1:11047--lot size:0.2

Sell Lim:1.1230-------Sl:1.1245----TP1:1.1082--TP1:11047--lot size:0.2

Sell Stp:1.1148-------Sl:1.1190----TP1:1.1082--TP1:11047--lot size:0.3

سوال یا ابهامی بود درخدمتم دوستان.بازم تاکید میکنم چنانچه پوزیشنی بیشتر از 40 پیپ در سود رفت ریسک فری کنید.روز بسیار خوبی داشته باشید
                                iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

پردازش ...
                                X