اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال روزانه eur/usd *حتما دنبال کنید*

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Zelatan نمایش پست ها
    سلام جهت ارتباط بهتر لطفا آيدى مسنجر يا اسكايپ خودتون رو در صورت صلاحديد اعلام كنيد
    سلام.
    اسکایپ ندارم.با آیدی داخل امضا میتونیم در ارتباط باشیم.سریعترین راه ارتباط با بنده همون ایمیل هستش.
    ویرایش توسط r4sh : https://www.traderha.com/member/16127-r4sh در ساعت 04-28-2015, 12:57 PM
    iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

نوشته اصلی توسط r4sh نمایش پست ها
      اين بازار به خوبي بهم ياد داده قطعي راجع به هيچ چيز حرف نزنم منم خوب ياد گرفتم.اما بک تست 6 ماهه اين استراتژي يه آمار خيره کننده به جا گذاشت
      سلام بر شما
      دوست گرامی ، تست 6 ماهه چندان (اصلا)نمیتونه رضایت بخش باشه
      شما باید چند سال تست بگیرید تا اکثر احتمالات در چارت باشد.
      موفق باشید
      تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
      در این سایت و در تلگرام
      SmartSignalFX@

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
        سلام بر شما
        موفق باشید
        با سلام

این دیگه خیلی بدبینانه و سخت گیرانه است .من از هیچ چی دفاع نکردم.فقط برای پاسخ شما بود
        برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
          سلام بر شما
          موفق باشید
          سلام.
          بله نکته ای که شما میفرمایید درسته و حتما چارت در گذشته احتمالات دیگری هم داشته منکر این نمیشم.اما از نظر من این مسئله ای که طرح کردید بیشتر برای استراتژی های بدون استاپ لاس و یا بلندمدت قابل توجه هست.اما برای سیگنال های روزانه ای که استاپ لاس کوچیکی دارن تقریبا 150 روز تست گذروندن این ضریب خطایی که شما در نظر گرفتید قابل چشم پوشی هستش.
          iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

دوستان اگر کسی با سیگنال های امروز من پوزیشن گرفته,الان بعد فاصله گرفتن 50 پیپ از نقطه ورود محل مناسبی برای ریسک فری کردن حداقل یکی از پوزیشن هاست
            iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

با عرض سلام.شبتون بخیر.امیدوارم روز خوبیُ سپری کرده باشید.سیگنال های روز جاری (28 April) خدمتتون ارائه میکنم.

Buy Lim:1.0880 + Buy Lim:1.0870-------Sl:1.0857----TP1:1.0950--TP2:1.098

خب خوشبختانه هر دو تیک پروفیت در نظر گرفته شده برای امروز لمس شد و موفق به گرفتن تقریبا 100 پیپ سود شدیم.که البته همونطور که قبلا گفتم ملاک محاسبه ماهانه ما TP1 اول خواهد بود.اگر دوستانی اقدام به گرفتن پوزیشن با سیگنال امروز کردن تبریک میگم بهشون.

نکته قابل توجه امروز واکنش قیمت به استاپ لاس سیگنال بود که 2پیپ مونده به شکار استاپ لاس روند حرکت تغییر کرد و به سمت پیش بینی شده رفت.
              نکته ی دیگه هم رسیدن کندل به یک پیپ مونده به تیک پروفیت اول و نزول 30 واحدی و سپس حمله به سمت هر 2 نقطه هدف گذاری شده بود.
              هر 2 این اتفاقات تونست سیگنال امروزُ بسیار موفق نشون بده.که البته همیشه اینجوری نیست قطعا روزهایی هم با استاپ لاس همراه خواهیم شد.

دوستان اگر سوال یا موردی بود بنده در خدمتم.سیگنال 29 April ساعت 1:30 بامداد هم اینجا هم برای دوستانی که درخواست داده بودن,روی موبایل ارسال خواهد شد.

موفق باشید.
              ویرایش توسط r4sh : https://www.traderha.com/member/16127-r4sh در ساعت 04-28-2015, 11:21 PM
              iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سیگنال روز 29 April

شبتون بخیر.سیگنال های روز جاری (29 April) خدمتتون ارائه میکنم.

Buy Lim:1.0965-------Sl:1.0950----TP1:1.1035

Sell Stp:1.0977-------Sl:1.1009----TP1:1.0875

امیدوارم روز پر سودیُ سپری کنید.
                iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید

ببخشید در نقطه 1.0965 هم بای فعال میشه و هم سل؟

نظر

نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
                    با عرض سلام و خسته نباشید

ببخشید در نقطه 1.0965 هم بای فعال میشه و هم سل؟
                    سلام.بله.یه منطقه 15 پیپ هست که احتمال داره جهت قیمت صعودی بشه چنانچه این سطح شکسته شه امیدوار به نزول خواهیم بود
                    ویرایش توسط r4sh : https://www.traderha.com/member/16127-r4sh در ساعت 04-29-2015, 02:15 AM
                    iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سلام دوستمون به نت دسترسی نداشت وایبری اطلاع داد و با کسب اجازه از ایشون سیگنال رو اصلاح میکنم
                      by lim رو دستی ببندید

sell lim:1.1010 -----------SL:1.1030-------------TP:1.0950
                      ویرایش توسط alishm : https://www.traderha.com/member/12323-alishm در ساعت 04-29-2015, 01:25 PM

نظر

اگه به نت دسترسى نداشتن چطور وايبرى به شما اطلاع دادن؟ وايبر مگه با نت كار نميكنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Zelatan نمایش پست ها
                          اگه به نت دسترسى نداشتن چطور وايبرى به شما اطلاع دادن؟ وايبر مگه با نت كار نميكنه؟
                          سلام.من به سیستم دسترسی نداشتم و با موبایل به ایشون اطلاع دادم.ایشون هم لطف کردن و خبر دادن.ممنون از توجه و پیگیریتون.

فایل های پیوست شده
                          iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سلام
                            اینترنت منم قطع بود
                            poor

نظر

Sell lim دوم ارسالی استاپ خورد دوستان.و برایند امروز تقریبا 0 شد.بنده خودم با نصف لات سایز معمول از همین منطقه یعنی 1.1070 وارد Sell شدم با استاپ لاس 1.1099 و تارگت 1.0880 شدم.این منطقه 30 پیپ یکی از مهمترین مناطق برگشت قیمت هستش بنا به مدل من.چنانچه شکسته بشه پتانسیل صعود قیمت برای سطوح بالاتر خیلی زیاد خواهد بود.

موفق باشید
                              iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سلام
                                شما استاپلاس رو بر چه اساس میگیرید؟
                                poor

نظر

پردازش ...
                                X