اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سفارشی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شناخت و تمییز دادن این دو دوران در مرحله اول نجات بخش تریدهای ما و موفقیت ما خواهد بود.
    که من با استفاده از جدول بالا و اطلاعاتی که از آن میگیرم این دو زمان را برای خود قابل فهم کردم.
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• این جدول مربوط به پست 106 میباشد.
      اگر برای تک تک ارزها نگاه کنید مجموع اعداد ماهیانه و هفتگی بیشتر از عدد مربوط به روزانه آن ارز است.
      مثلا برای یورو 5+7=12 که بزرگتر از 6 است.
      و این قاعده در مورد تک تک ارزها رعایت شده است.
      این نشانه ی بارزی از دوران بیداری ست.
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
        اما در جدولی که مربوط به زمان حال و قبل از باز شدن هفته ی جاری میباشد.
        سه ارز کالایی نیوزلند و استرالیا و کانادا را ببینید.
        که اعداد روزانه شان بزرگتر از مجموع ماهیانه و هفتگی شان است.
        که نشان از دوران خواب میباشد.
        دقت کنید که این عدم هماهنگی بین اعداد در سه ارز نامبرده پیامهای روشن دیگری هم برای ما دارد.
        و این تصادفی نیست.
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• nzd/jpy
          daily
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان اگر دقت کرده باشند زمانی وارد بازار میشویم که این هارمونی بین اعداد ارزهای مختلف وجود داشته باشد.و این هارمونی نشاان دهنده ی سلامت بازار است.
            سلامت بازار از دید بنده یعنی وجود قدرتهای بازار در بازار که من آنها را به غول چراغ جادو تعبیر کردم.
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان اگر دقت کرده باشند زمانی وارد بازار میشویم که این هارمونی بین اعداد ارزهای مختلف وجود داشته باشد.و این هارمونی نشان دهنده ی سلامت بازار است.
              سلامت بازار از دید بنده یعنی وجود قدرتهای بازار در بازار که من آنها را به غول چراغ جادو تعبیر کردم.
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• اوایل هفته ی گذشته ی اتفاقات خوبی افتاد.ولی در طول هفته گذشته من همچنان منتظر ماندم و کاری نکردم.
                و به امید روزهای آینده که غول چراغ جادو بیدار شود سرمایه خود را معرض ریسک قرار ندادم.
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• در اوایل هفته گذشته اتفاقات خوبی برای یورو و فرانک و ین افتاد.
                  و مخصوصا در برابر ارزهای کالامحور که نتیجه سقوط سهام و اتفاقات پیرامونی آن بود که اصلا دوست ندارم وارد بحث مسایل فاندامنتالی شوم با وجود اینکه خودم فارغ التحصیل رشته اقتصاد هستم.
                  ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 08-30-2015, 09:55 PM
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوست عزیز بهتر نیست انسجام پستها بیشتر باشه؟
                    تو هر پست دو تا جمله مینویسید و ثبت میکنید و صفحات تاپیک بیشتر میشه
                    به نظر من اگه چند پست رو ادغام کنید تو یه پست پیگیری مطالب هم راحتتر میشه
                    با تشکر

نظر

• ممنونم از پیشنهادتون.
                      باشه چشم ... دوست عزیز
                      با تشکر
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• nzd/jpy
                        ساعت11 بوقت تهران
                        دوشنبه
                        9 شهریور

ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 08-31-2015, 11:15 AM
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• البته یک مقدار زود سیگنال دادم چون مسافرتی برام پیش اومده به اینترنتم دسترسی ندارم.
                          و دو سه روزی نیستم.
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• بنظر میرسه این هفته غولها میخواند پس از چند روز استراحت و کسب لذت از لقمه ی چرب و نرم دوباره بیدار بشند و خریدهاشون رو انجام بدند.
                            فروش ارزهای کالایی مقابل ارزهای دیگر خصوصا دلار و ین بسیار از منظر آنها جذابیتش محتمل است.
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

بنظر میرسه این هفته غولها میخواند پس از چند روز استراحت و کسب لذت از لقمه ی چرب و نرم دوباره بیدار بشند و خریدهاشون رو انجام بدند.
                              فروش ارزهای کالایی مقابل ارزهای دیگر خصوصا دلار و ین بسیار از منظر آنها جذابیتش محتمل است.
                              یا شاید هم خرید ارزهای کالایی !

باید ببینیم فردا آمارهای چین چی میگه .

نظر

البته یک مقدار زود سیگنال دادم چون مسافرتی برام پیش اومده به اینترنتم دسترسی ندارم.
                                و دو سه روزی نیستم.
                                سلام
                                بحث جالب و تا اینجا موفقی بود.
                                منتظر ادامه مطلب هستیم.
                                سلامت و موفق باشید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

پردازش ...
                                X