اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بريك اوت مشتقات يورو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    دوستان مواظب یک واگرایی در 4 ساعت پوند استرالیا باشید

نظر

نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
      سلام
      دوستان مواظب یک واگرایی در 4 ساعت پوند استرالیا باشید
      پرویز جان ممنون از پستهای منظم و یاداوری های مسئولانت... همیشه استفاده میبرم از پستهات و امیدوارم موفق باشی دوست عزیز...

نظر

سلام
        از بذل توجه تان ممنون
        من هر گاه تشخیص دهم مطلبی برای دوستان مفید واقه میشود
        بیان میکنم
        نمیدانم چرا مورد توجه دوستان واقع نمیشود؟

نظر

سلام
          از بذل توجه تان ممنون
          بیان میکنم
          سلام پرویز جان . اتفاقا بنده هم یکی از دنبال کنندگان مطالب شما هستم و همیشه یکی از آی دی هایی که تو لیست چک میکنم ببینم پست جدید ارسال کردند یا نه شما هستید.

نظر

سلام
            از بذل توجه تان ممنون
            بیان میکنم
            مطمئن باشید دوستان دیگه هم مثل من پیگیر تاپیک شما هستند. البته گاهی دوستان کم لطفی میکنن در مورد فعالیت داشتن در یک تاپیک، ولی انشاله بیشتر قدردان تاپیکهای مفید خواهندبود. بهرحال ممنون از لطف و بزرگواریتون پرویز جان...

نظر

سلام
              بیشتر ارزها در حال اتمام موج 3 میباشند
              باید منتظر موج4 باشیم

نظر

سلام
                از بذل توجه تان ممنون
                بیان میکنم
                سلام بر یکه مرد بازار

ما را شرمنده میکنی برادر

بعضی مواقع این دکمه لایک و تشکر کار نمیکند والی بعید میدانم پستی را از شما بببینم و لایک و تشکر نکنم و مطمئن باشید خیلی از افراد مطالب شما را میخوانند اما صرفاً خواننده هستند و دیده نمیشود.

ما همچنان منتظر ادامه پست های شما در زمینه مارکت هستم .

ارادت داریم

نظر

سلام PCMFund
                  دوست وتخلیل گر حرفه ای
                  لطف کردید وبنده را شرمنده خودتان فرمودید
                  انتقاد از لازمه کار میباشد
                  که دوستان دریغ می ورزند
                  دلار ین 4 ساعت
                  مواظب قیمت حیاتی بریک اوت باشید 120.28
                  دیده گاه من فعلا بعید است بتواند بشکند
                  چون مقاومت قوی در پیشرو خود دارد 120.70

نظر

سلامدلار کانادا بریک اوت در 1.2507 با هدف1.2577 البته باید از اقای ایزدی بابت تحلیل ایشان تشکر وقدر دانی کرد

نظر

• سلام در موج4 استرالیا نیوزلند قرار گرفتیمدر غیر اینصورت در بریک اوت 1.01432 با هدف 1.00789 میرود البته باید بریک اوت با کندل قوی صورت کیرد کسانیکه نتوانستن در کندل وارد شوند بگذارند بشکند مجددا با ان قیمت واکنش نشان میدهد

نظر

• سلام
                        در تکمیل موج 4 یورو ین 1 ساعت قرار گرفتیم

نظر

• سلامshyazdi پست 229یورو دلار من خود را شاگرد تمام دوستانی که دانشی بیاموزند میدانمچرا خط روند پایینی را اینگونه رسم کردید لطفا دلیل انرا بیان فرماییدممنون

نظر

• سلام
                            علیرضا خمسه که در مجموعه.های طنز بسیاری از جمله مرد هزار چهره مدیری نیز حضور داشته گفت.:« پیام من به پزشکان محترم این است که همه ما می دانیم هر جراحی درد و خونریزی داشته و خوشایند نیست اما در نهایت نتیجه کار خوشایند است و ما از پزشک برای جراحی و درمان تشکر می.کنیم.. بنابراین باید پذیریم که کار طنز جراحی رفتارهای اجتماعی است که ممکن است درد و سوزش داشته باشد ولی در پایان نتیجه آن لذت بخش است.»

بازیگر مجموعه های پایتخت سه ،دلاوران و مرد عوضی تاکید کرد.: «سابقه رفتارهای اینچنینی به سال.های خیلی دور و حتی قبل از انقلاب اسلامی در می.آید به.خاطر می.آورم آقای بیضایی در مصاحبه.ای گفته بودند ظاهرا ما فقط باید از فواحش و چاقوکش.ها فیلم بسازیم چون تنها اقشاری هستند که سندیکا ندارند و اعتراض نمی.کنند.»

گفتنی است حواشی این مجموعه تلویزیونی از زمان ساخت آن شروع شد. اعتراضاتی ازسوی وزارت بهداشت و شخص وزیر طرح و سیدحسن هاشمی(وزیر بهداشت) در دو نامه جداگانه این اعتراض را اعلام کرد.. همچنین. جامعه پزشکان در تازه.ترین حرکت اعتراضی خود این.بار قصد برگزاری تجمع اعتراض.آمیزی را دارد. جالب اینجاست که دعوت برای این تجمع ازسوی سازمان نظام پزشکی صورت گرفته و این نهاد به دنبال آن است که با دریافت مجوز قانونی، تجمع اعتراض.آمیز خود را برگزار کند.
                            اخبار فرهنگی - آفتاب
                            جنگ هندوراس را مطالعه کنید
                            عواقب ان نصیب ویتنام شد
                            حال برای چه گشوری دارد نقشه میکشد

نظر

• سلامنیوزلند دلار بریک اوت در 0.7543 با هدف 0.7471 استرالیا دلار بریک اوت در 0.7684 با هدف0.76294

نظر

• Azadi سلامدز پی تخلیل یورو دلار شمادر بیشتر موارد الیوتی موج4 بالاتر از موج قبلی خودش حرکت میکندامیدوارم اشتباه کرده باشم یورو کانادا با سود کمبریک در 1.31822با هدف1.3142 پوند کانادا بریک در 1.84069 با هدف1.8333

نظر

پردازش ...
                                X