اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Wall Street Signal

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

برای خبر ساعت 1:15 تراز تجاری نیوزلند

buy nzdusd @0.8145 tp : 0.8245
    sell gbpnzd @ 2.0220 tp : 2.0000
    پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

آقا سعید سلام
      اگر طبق تمام سیگنالهای شما پوزیشن یکسان میگرفتیم استپ و تی پی مساوی 100 پپ، الان در چه وضعیتی بودیم؟؟؟؟؟
      ولی در هر صورت شما اول تاپیک توضیح داده بودید.
      ممنون از اینکهاین سیگنالها و این مبحث را ایجاد کردید.
      شاد و موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
        آقا سعید سلام
        اگر طبق تمام سیگنالهای شما پوزیشن یکسان میگرفتیم استپ و تی پی مساوی 100 پپ، الان در چه وضعیتی بودیم؟؟؟؟؟
        ولی در هر صورت شما اول تاپیک توضیح داده بودید.
        ممنون از اینکهاین سیگنالها و این مبحث را ایجاد کردید.
        شاد و موفق باشید.
        اگر تا آخر هفته صبر کنی متوجه میشی ! عجله نکن ...

فعلا چهار سیگنال فعال داریم همه در سود هستن ...

GbpJPY =BUY @169.00 TP :170.00
        usdcad = SELL @1.1185 TP:1.1085

دو پوزیشن روز سه شنبه به خاطر اشتباه من بود باید منتظر گزارش آمار خبر نیوزلند میموندم و ... اینهم بزارید به حساب عدم استفاده صحیح از این آمار ...

من هم مثل شما در حال آزمایش صحت این آمار هستم و چون 2 هفته بیشتر این آمار به دست من نمیرسه ، خواستم عمومی مطرح بشه .

نظر

سلام. من تازه عضو شدم . موضوع جالبیه این بحث آمار
          واسه امروز جمعه خبری نیس؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeeeed نمایش پست ها

دو پوزیشن روز سه شنبه به خاطر اشتباه من بود باید منتظر گزارش آمار خبر نیوزلند میموندم و ... اینهم بزارید به حساب عدم استفاده صحیح از این آمار ...

من هم مثل شما در حال آزمایش صحت این آمار هستم و چون 2 هفته بیشتر این آمار به دست من نمیرسه ، خواستم عمومی مطرح بشه .

نتیجه 4 پوزیشن تا الان چی بوده؟

نظر

سلام سیعد خان تاپیک خوبی باز کردید ممنونم از شما فقط یه خواهشی داشتم اگه لطف کنید خود امار رو قرار بدید ممنون میشم و مخصوصا امار طلا رو .... باتشکر

نظر

آقا عجب داستانی شده باز من اشتباه کردم ٰ... طلا داستانش فرق میکرد نباید اصلا میگفتم ... آقا بیخیال طلا شین
                سلام
                وقت به خیر
                سعید جان شما که تا این حد مارو مورد لطف قرار دادین و در کارتون شریک کردین بی زحمت اصل خبر رو بگذارین تا همه با هم تحلیل کنیم اینجوری کمتر خطا رخ می ده.
                با تشکر

نظر

CAD GDP m/m http://www.fxstreet.com/economic-calendar/

http://pcmupload.traderha.com/up...1169525241.png
                  ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 01-31-2014, 04:44 PM

نظر

اقا سعید این سیگنال ها استاپ نداره ؟
                    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سلام . فرزان جان این سیگنال سل پوند. کد مال چه سایتی هست و سیگنال بلافاصله بعد از خبر هست ؟؟؟؟

راهنمایی لطفا
                      زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                        نتیجه 4 پوزیشن تا الان چی بوده؟

سلام
                        نتایج اون 4 پوزیشن رو میشه بگین؟

نظر

دوستان من بررسی کردم ، متاسفانه به این نتیجه رسیدم که زیاد نمیشه روش حساب کرد ! الارقم اینکه هفته پیش حرکت خوبی رو نشون داد ولی این هفته نمیدونم یا من بلد نبودم که درست استفاده کنم یا و...

در هر صورت اون انتظاری که من داشتم برآورده نکرد

به نظر من نباید بیش از این روش وقت گذاشت ... به شما دوستان هم توصیه میکنم پیگیر نباشد چون وقت با ارزشتون هدر میره .

با تشکر از همراهی دوستان

نظر

دوستان من بررسی کردم ، متاسفانه به این نتیجه رسیدم که زیاد نمیشه روش حساب کرد ! الارقم اینکه هفته پیش حرکت خوبی رو نشون داد ولی این هفته نمیدونم یا من بلد نبودم که درست استفاده کنم یا و...

در هر صورت اون انتظاری که من داشتم برآورده نکرد

به نظر من نباید بیش از این روش وقت گذاشت ... به شما دوستان هم توصیه میکنم پیگیر نباشد چون وقت با ارزشتون هدر میره .

با تشکر از همراهی دوستان
                            ضمن تشکر از شما دوست عزیز . اگر برایتان مقدور هست این تاپیک را زنده و پویا نگه دارید و امار قبل از فاند را اینجا اعلام نمایید . و یا در صورت صلاح دید ای دی فردی که امار را اعلام می کند را اعلام نمایید .

همچنین از فرزان عزیز سپاس گذارم .

چون من نمی توانم پیام خصوصی ارسال نمایم . همین خاطر اینجا قدردانی می کنم

و برای مسئولین انجمن : چرا من نباید اجازه ارسال پیام خصوصی داشته باشم ؟؟؟

Sorry پاشا you must have 30 posts in order to send PM's. Your current post count is 16
                            زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

آقا سعید
                              ممنون از اینکه این تاپیک را راه انداختید و اطلاعاتی که فکر می کردید به درد دوستان می خوره ارائه دادید.
                              بابت مرام و حسن نیت شما ممنونم.
                              موفق و شاد کام باشید

نظر

ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 02-03-2014, 01:31 PM

نظر

پردازش ...
                                X