اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال های حامد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

این پوز پا بقیه پوزیشن ها فرق داره چون حتما به مقصد میرسه واسه همین بنده نیازی به استاپ در اون نمیبینم .

( والا وقت آموزشش نیست فکر کنم با سرچ بتونید پیدا کنید )

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
      اقا وقتی استاپ نزاریم یعنی نقطه ورود رو اصلا نمیتونم تشخیص بدم
      والا میگفتم نقطه ورودم اینجاست و فکر میکنم نهایت ۳۰ پیپ بره تو ضرر اگه بیشتر رفتم میزنم بیرون
      ولی وقتی ۱۰۰ پیپ رفت تو ضرر یعنی باید نصبت به خودم تجدید نظر کنم که چکار میکنم
      چون رفتن تو ضرر نیاز به کار خاصی نداره
      معمولا پروفیت فری است نه استاپ اخوی
      اصلا هنر ترید گذاشتن استاپ است

ارادتمند استاد معامله گری با بخت و اقبال
      دوست گلم من هم بی استاپ ترید نمیکنم و میدونم باید استاپ داشته باشیم اما عرض کردم فقط این یک پوز به این صورت هست چون تی پی خوردنش حتمی هست برای همین استاپ استفاده نمیشه و گفتم دوستان این معامله رو جوری بگیرند که مشکلی براشون پیش نیاد تا در آخر ماه بتونن با سود از این پوز بیرون بیان .

در بالا هم عرض کردم به یکی از عزیزان د مورد استاپه این معامله که جوری بگیرید که اگه 200 پیپ هم اومد پایین مشکلی براتون ایجاد نکنه و بتونید سود نهایی رو ببرید .

موفق باشی
      ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 12-19-2013, 02:47 PM

نظر

با سلام دوستان

یک سیگنال دیگر بر روی eur usd

Eur Usd BUY 1.3650
        SL : لازم نداره
        TP: 1.3850

نظر

استاد بهبودی عزیز سلام

پوزیشن قبلی که در نقطه 1.3720 بود در حال حاضر حدود 80 پپ در ضرره و این پوزیشن نیز حدود 10 پپ.
          در مورد قطعیت دیدن تارگت و این که تارگت بزرگ و قابل توجهی است به کنار ولی حد ضرر مسئله ای است که بیش از حفظ سرمایه، آرامش روانی تریدر را حفظ می کند.
          بدون استپ تا چه حد؟
          با توجه به اینکه شما گفتید در این ماه میلادی تارگت دیده می شود، احتمال دارد قیمت تا چه محدوده ای نزول کرده و سپس به سمت تارگت برود؟
          آیا امکان ندارد به علت ماه آخر سال میلادی و مسائل دیگر .... قیمت مسیر طولانی نزولی پیش رو بگیرد؟ و سپس تارگت 1.3850 را ببیند!!!

متشکرم که با حوصله جواب میدهید. چون شما اطلاع دارید و با دید باز پوزیشن گرفته اید. ولی کسانی هستند که این سیگنالها را قبلا از شما یا دیگر دوستان گرفته اند و چون تی پی زده الان در حساب واقعی و بعضا حتی بدون رعایت مدیریت سرمایه اقدام به باز کردن پوزیشن نموده اند. پاسخ و راهنمایی شما باعث آرامش آنها خواهد شد.

ارادتمند

نظر

صبر کنید دوست عزیز نتیجه رو ببینید در روند کار نا امید نشید . از نظر تحلیل الیوتی و ترند لاین هم که نگاه میکنم باید بره بالا . کف مورد اطمینان ما میتون 3510 باشه تی پی رو بگذارید 3850 یا 3860 و بهش دست هم نزنید . میرسه .

نظر

استاد عزیز جناب آقای بهبودی
              من اصلا نگران نیستم
              اولین باری است که سیگنال قطعی میگیرم و با مدیریت سرمایه گرفته ام طوری که اگه به 1.3510 هم برسه مشکلی پیش نیاد ولی دوستانی بودند که فول مارجین پریده بودن تو بازار.
              من از شما خواستم راهنمایشون کنید.

از اینکه با قاطعیت سیگنال دادید و با قدرت ازش طرفداری می کنید خوشحالم
              موفق و پرپیب باشید.

نظر

بنده همون اول گفتم حجم رو رعایت کنید امیدوارم دوستان رعایت کرده باشن

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
                  استاد بهبودی عزیز سلام

پوزیشن قبلی که در نقطه 1.3720 بود در حال حاضر حدود 80 پپ در ضرره و این پوزیشن نیز حدود 10 پپ.
                  در مورد قطعیت دیدن تارگت و این که تارگت بزرگ و قابل توجهی است به کنار ولی حد ضرر مسئله ای است که بیش از حفظ سرمایه، آرامش روانی تریدر را حفظ می کند.
                  بدون استپ تا چه حد؟
                  با توجه به اینکه شما گفتید در این ماه میلادی تارگت دیده می شود، احتمال دارد قیمت تا چه محدوده ای نزول کرده و سپس به سمت تارگت برود؟
                  آیا امکان ندارد به علت ماه آخر سال میلادی و مسائل دیگر .... قیمت مسیر طولانی نزولی پیش رو بگیرد؟ و سپس تارگت 1.3850 را ببیند!!!

متشکرم که با حوصله جواب میدهید. چون شما اطلاع دارید و با دید باز پوزیشن گرفته اید. ولی کسانی هستند که این سیگنالها را قبلا از شما یا دیگر دوستان گرفته اند و چون تی پی زده الان در حساب واقعی و بعضا حتی بدون رعایت مدیریت سرمایه اقدام به باز کردن پوزیشن نموده اند. پاسخ و راهنمایی شما باعث آرامش آنها خواهد شد.

ارادتمند
                  دوست عزیز
                  عمق نزول و سقف صعود در فارکس نامشخصه
                  ترید در فارکس مانند بازار سهام ایران نیست که شما پله ای وارد شوید
                  نظر شخصی بنده اینه که اگر من در نقطه ورودم با ۳۰ یا ۴۰ پیپ ضرر مواجه شدم
                  اصلا نقطه ورود رو نمیتونم تشخیص بدم
                  حتی اگر بعد از ۵۰ پیپ ضرر بتوانم به صد پیپ سود برسم
                  بازم این مسله وجود داره که چه مشکلی وجود داشت که در ورود عجله کردم و کجای سیستم من ایراد داشت که چنین اشتباهی پیش امد

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                    دوست عزیز
                    عمق نزول و سقف صعود در فارکس نامشخصه
                    ترید در فارکس مانند بازار سهام ایران نیست که شما پله ای وارد شوید
                    نظر شخصی بنده اینه که اگر من در نقطه ورودم با ۳۰ یا ۴۰ پیپ ضرر مواجه شدم
                    اصلا نقطه ورود رو نمیتونم تشخیص بدم
                    حتی اگر بعد از ۵۰ پیپ ضرر بتوانم به صد پیپ سود برسم
                    بازم این مسله وجود داره که چه مشکلی وجود داشت که در ورود عجله کردم و کجای سیستم من ایراد داشت که چنین اشتباهی پیش امد

دوست عزیز کاملا حق با شماست
                    من نیز این را قبول دارم ولی در مورد این یک سیگنال که قطعی است منم چیز خاصی نمی دونم.
                    دارم موضوع را تعقیب می کنم ببینم چه شود.
                    من واقعا استپ را دوست دارم و اعتقاد دارم بهترین محافظ سرمایه من در این بازار است.
                    به امید اینکه بتوانیم از دانش و تجربه شما و دیگر دوستان عزیز استفاده نمائیم.

یا علی

نظر

دوستان لطفا صبر کنید
                      این تایپیک سیگناله نه گفتگو و آموزش نوع ترید کردن

صبر کنید .

نظر

Eur GBP
                        BUY 0.8350
                        SL : 0.8320
                        Tp :0.8490
                        ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 12-24-2013, 08:24 PM

نظر

با سلام . دوستان عزیز دیدید که خدا رو شکر تی پی خورد .

همه ی پوزیشن ها رو میبنیدم و میریم برای تعطیلات .

صبور و همیشه موفق و پیروز باشید
                          ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 12-27-2013, 05:47 PM

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز .

به امید خدا از این هفته و یا هفته بعد دوباره با ارائه سیگنال در خدمت دوستان هستم .

نظر

New Order
                              در صورت کنسل شدن اعلام میشود .

ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 04-15-2014, 01:41 PM

نظر

Eur Usd

نظر

پردازش ...
                                X