اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال یورو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط atyla نمایش پست ها
    سیگنال روز جمعه
    به دلیل اینکه به منطقه مقاومتی 1.3670 تا 1.3690 رسیدیم و بازار پتانسیل زیادی برای صعود میخواد احتمال مقاومت کردن وجود دارد
    در نتیجه منتظر ریزش بازار میمونیم و احتمال زیاد این ریزش را خواهیم داشت

در صورتیکه پوزیشن روز گذشته سل را نگرفتید برای امروز

سل از قیمت 1.3670
    استاپ لاس 1.3690
    تیک پروفیت 1.3888

ادامه دارد....

جناب atyla tبا سلام ، آیاtp این پوزیشن اشتباه درج نشده است ؟

نظر

سلام دوست عزیز اگر تریدهای روز جمعه به نتیجه نرسد شما اونرو میبندید یا برا هفته بعد باز میزارید با تشکر

نظر

سلام دوست عزیز
        ممنون از اینکه نظرتون رو اعلام کردید
        .راستش در ماه یک پوزیشن داریم که ممکنه فعال بشه یا نه.
        و اگر فعال بشه قطعا تیک خواهد خورد و به همین دلیل عرض کردم که نیازی به استاپ نداره.
        این تنها پوزیشنی هست که برای این ماه این شرایط رو داره.
        تا قبل از روز جمعه نظر من ریزش بود و قبل هم اعلام کرده بودم.
        اما از اینجا به بعد به نظر من بازار باید حتما به سمت بالا حرکت کنه،
        چون سطح مقاومتی مهمی رو شکسته.
        تارگت بازار 1.3810 خواهد بود.

با شما موافقم که بهتره هر تریدری استاپ داشته باشه.اما راستش این پوزیشن رو من استاپ نمیزارم.
        شاد باشید و سربلند دوست عزیز

نظر

سلام دوست عزیز و گرامی
          کاملا حق باشما است و اشتباه تایپی پیش اومده
          عدد صحیح 1.3588 بود. عذر خواهی منو بپذیرید.
          اما واقعا از دقت نظرتون خوشحال و سپاسگذارم.
          امیدوارم بتونیم نتایج خوبی رو در کنار دوستان بدست بیاریم
          شاد باشید و سربلند

نظر

سلام دوست عزیز
            باید عرض کنم خدمتتون که تمام تریدها با احتساب وجود تارگت در بازار فعال میشن.
            و تا زمانیکه به تارگت نرسن و یا استاپ نخوردن خارج نمیشیم.
            در مورد روز جمعه هم همینطور هست. پوزیشن معمولا بسته نمیشه.
            مگر اینکه شرایط خاصی پیش بیاد و انتظار دیگری برای دوشنبه داشته باشیم.

اما در مورد ترید روز جمعه در این هقته باید بگم که مهمترین پوزیشن این ماه خواهد بود.
            قطعا تارگت خودش رو در 1.3810 میبینه.
            توصیه میکنم تا رسیدن به این تارگت در بازار بای بمونید.
            حتی اگر بازار برای حمله کردن به بالا مقداری ریزش کرد تا پتانسیل مناسب رو بدست بیاره توصیه میکنم که به حجم پوزیشن بای اضافه کنید.
            امیدوارم این هفته سود خوبی از بازار بگیرید.
            شاد باشید و سربلند.

نظر

نوشته اصلی توسط ATYLA نمایش پست ها

حتی اگر بازار برای حمله کردن به بالا مقداری ریزش کرد تا پتانسیل مناسب رو بدست بیاره توصیه میکنم که به حجم پوزیشن بای اضافه کنید.
              امیدوارم این هفته سود خوبی از بازار بگیرید.
              شاد باشید و سربلند.
              سلام
              ممنون از سیگنالهاتون
              به نظرتون تا کجا ممکنه ریزش داشته باشه؟یعنی از چه قیمتی بهتره به حجم بای اضافه کنیم؟
              به امید تیک خوردن پوزیشن ها
              موفق باشین

نظر

سلام دوست عزیز
                بازار تا قیمت 1.3580 تارگت برای ریزش داره
                اما الان شرایط بازار خاص هست و صعود قوی بیشتر احتمال میره.چون دیده شدن تارگت قطعی خواهد بود.
                از طرفی در قیمت 1.3640 تا 1.3620 منطقه حمایتی داریم که میتونید از اونجا به حجم بای اضافه کنید.
                البته سیگنالش رو برای سیگنال روز دوشنبه ارسال خواهم کرد که بتونید از همون استفاده کنید.
                خوشبختانه تارگت بلندی رو برای صعود داریم که حدود 130 پیپ هست و هر چه بازار پائین تر بیاد ما خوشحال تر میشیم
                چون این تارگت قطعا باید دیده بشه و هر چه ریزش بیشتر باشه تارگت صعودیمون قوی تر و بلند تر خواهد بود.
                فرضا اگر به 1.3640 برسه و از اونجا به حجم بای اضافه کنیم تا 1.3810 ترید جدیدمون 170 پیپ و ترید قبلی 130 پیپ میگیریم
                که مجموع دو پوزیشن 300 پیپ میشه که فکر میکنم برای همه ارزنده و ارزشمند باشه.
                امیدوارم که نتیجه خوبی رو برای این هفته بدست بیاریم.
                شاد باشید و سربلند دوستان عزیز و گرامی

نظر

با سلام خدمت همه دوستان
                  تحلیل کلی برای این هفته. (البته با احتساب شرایط فعلی)
                  برای روز دوشنبه همونطور که در هفته پیش عرض کردم بازار با شکست سطح مقاومتی در 1.3670
                  تارگت قوی و جدیدی رو در قیمت 1.3810 برای ما ایجاد کرد.
                  باید عرض کنم که بازار این تارگت رو قطعا طی چند روز آینده خواهد دید که به نظر بنده نهایتا تا پنج شنبه به تارگت خواهیم رسید,
                  و دوستانی که از همین محدوده بای بگیرند سود خوبی بدست میارن.انشالله.
                  البته باید این رو هم اضافه کنم که بازار تارگتی رو هم در 1.3585 داره و ممکنه برای اینکه پتانسبل مورد نیاز برای صعود رو بدست بیاره یه مقدار ریزش کنه .اما جای هیچ نگرانی نیست. میتونید پوزیشن های خود رو به دو قسمت تقسیم کنید و بخشی رو در اینجا و بخش دیگه رو در نقطه ای که در پست بعدی اعلام میکنم وارد بشوید.تا حداقل ریسک و حداکثر سود رو کسب کنید.
                  امیدوارم که هفته خوبی برای همه دوستان باشه.
                  شاد باشید و سربلند

نظر

سیگنال روز دوشنبه
                    در صورتیکه دوستان پوزیشن بای هفته گذشته رو نگرفتن

بای از 1.3670
                    استاپ لاس: همانطور گه قبلا توضیح دادم من برای این پوزیشن استاپ نمیگذارم.
                    اگر دوستان تمایلی به قراردادن استاپ دارن قیمت 1.3610 مناسب هست.
                    تیک پروفیت : 1.3805

ادامه دارد....

نظر

پوزیشن دوم روز دوشنبه
                      همونطور که در توضیح قبل عرض کردم میتونید پوزیشن خود را به دوقسمت تقسیم کنید.
                      بخش اول در پست قبلی آورده شد و بخش دوم

بای لیمیت 1.3630
                      استاپ لاس : 1.3610

ادامه دارد.....
                      ویرایش توسط ATYLA : https://www.traderha.com/member/9777-atyla در ساعت 10-21-2013, 08:15 AM

نظر

پوزیشن سوم رو دوشنبه

درصورتیکه بازار توان ریزش رو نداشت و یکسره به سمت بالا حرکت کرد
                        بای استاپ 1.3710
                        استاپ لاس : چون بخش دوم پوزیش بای اصلی هست مثل همون ترید استاپ ندارد.

ادامه دارد....

نظر

پوزیشن چهارم روز دو شنبه
                          این پوزیشن ممکنه چند روزی طول بکشه تا فعال بشه.
                          اما بخاطر اینکه حرکت به سمت بالا ممکنه ناگهانی باشه برای اینکه از بازار جا نمونید اردر رو میگذاریم

سل لیمیت 1.3805
                          استاپ لاس 1.3820
                          تیک پروفیت : 1.3770

ادامه دارد....

نظر

پوزیشن پنجم روز دوشنبه

این پوزیشن هم شرایطی مثل پوزیشن چهارم دارد

بای استاپ 1.3820
                            استاپ لاس 1.3790
                            تیک پروفیت 1.3860

ادامه دارد....

نظر

فقط خواستم به عرض دوستان برسانم که تارگت اصلی مورد نظر بنده همان 1.3860 می باشد.
                              که البته به دلیل ملاحظاتی تارگت و تریدهارو قسمت بندی کردیم.
                              در نهایت امیدوارم که نتیجه خوب و ارزشمندی برای این هفته بدست بیاریم.
                              شاد باشید و سربلند

نظر

سلام بر دوست خوبمون اتیلا من سوالی داشتم نمیدونم جاش اینجا باشه یا نه بهر حال میپرسم اگه جوابی نداشت جواب ندید ا- مناطق حمایت و مقاومت را به تجربه بدست میارید یا ابزار خاصی داره 2- این مناطق را فقط برای یورو بدست میارید یا برای سایر ارزها هم است ممنون میشم جواب بدید

نظر

پردازش ...
                                X