اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال یورو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آتیلا جون سلام
    خیلی خوشحالم دوباره پست زدید
    اینجا خونه توست
    شما شالوده اش رو بنا گذاشتی
    مطمئنا اگه کسایی از روی غرض و مرض حرفهای ناشایستی زده اند دوستانی هم هستند که مشتاق و نیازمند راهنمایی شما هستند.
    باز هم دوستانه تقاضا دارم اینجا رو رها نکنید....

نظر

• با سلام خدمت آتیلای عزیز
      امروز باز شما سیگنال دادید و قیمت پس از تاچ کردن نقطه مورد نظر شما ریزش کرد.
      برای چندمین بار شما را تحصین نموده و از اینکه تاپیک را رها نموده اید در افسوسم.
      ولی در هر صورت هر جای این پهن دشت هستید برایتان آرزوی سلامت و سرافرازی دارم.

نظر

• سلام دوستان

جای آتیلا جون واقعا خالیه!

من که بازار ریزشی می بینم و توقع دارم بازار پیوت هفتگیش رو ببینه.

نظر

• سلام دوستان

هیچ کس نیست منم اینجا جولان میدم

بازار تارگت هفتگیش رو دید
          الحمدالله 80 پپ گرفتم

مطمئنا اگه دست به دست هم بدیم و با هم همفکری داشته باشیم خدث کمکمون میکنه.

من خیلی تجربه ندارم ولی خیلی دوست دارم به دیگران کمک کنم.

ارادتمند تمام دوستان خوب

نظر

• نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
            سلام دوستان

هیچ کس نیست منم اینجا جولان میدم

بازار تارگت هفتگیش رو دید
            الحمدالله 80 پپ گرفتم

مطمئنا اگه دست به دست هم بدیم و با هم همفکری داشته باشیم خدث کمکمون میکنه.

من خیلی تجربه ندارم ولی خیلی دوست دارم به دیگران کمک کنم.

ارادتمند تمام دوستان خوب
            ماشالله
            برادر نقطه ورودت رو هم میزدی
            چون چیزی که من تو یکساعته میبینم فقط با سل استاپ میتونستی وارد شی
            انتظار یک چیزه
            ترید داستانی دیگر

ارادتمند معامله گر با بخت و اقبال

نظر

• meta جون سلام
              با تشکر از اظهار نظر شما

حق با شماست

من در پست 147 نقطه ورود، استاپ و تی پی رو مشخص کرده ام.

چون بر اساس الیوت تحلیل کرده بودم باید منتظر شکست کف آخر در موج 4 اصلاحی می شدم.

آتیلا جون نقاطی رو مشخص میکرد که واقعا عالی بود. نمیدونم چگونه ولی خیلی دوست دارم یاد بگیرم.
              دو نقطه 1.3540 و 1.3570 نقاطی بودند که آتیلا جون در پستهای قبل ذکر کرده بودند.
              منم از نقاط ایشان استفاده کرده و با توجه به کراس دی تی وارد شدم.
              البته کار درستی نبود ولی نسبت ریسک به ریوارد خیلی کم بود.

و نقطه درست ورود بر اساس الیوت و استاپ وتی پی همان است که در پست 147 گفتم.

اگه دوستان موافق باشند و همکاری نمایند با توجه به تجربیات و روش تریدمان، میتوانیم استراتژیمان را بهبود بخشیده و از نظرات همدیگر استفاده نموده، در نتیجه پوزیشن های بهتر با نقاط ورود و خروج بهتر به دست آوریم.

یا علی

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز
                ممنون از اینکه به بنده لطف دارید
                از انجایی که تمایل ندارم این تاپیک رو به همین صورت رها کنم برنامه ای به ذهنم رسید
                از امروز در تاپیک تارگت های ارز یورو به دلار را برای دوستان قرار میدم
                که دوستان بتونن از تارگت ها استفاده کنن. اما سیگنالی رو اینجا اعلام نمیکنم.
                نقطه ورود. نقطه استاپ با خود دوستان
                اگر دوستان تمایلی به این موضوع دارند اعلام کنن تا ادامه بدیم.
                اگر از دوستان تمایلی به دریافت سیگنال هم دارید می تونید ای دی زیر رو اد کنید تا در خدمتتون باشم

.......................

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-26-2013, 10:31 AM

نظر

• تارگت فعلی برای یورو در قیمت 1.3480 هست
                  موفق باشید

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
                    تارگت جدید در 1.3585 و تارگت قبلی در 1.3480 می باشد
                    متاسفانه بخاطر قوانین تاپیک ایدی که گذاشته بودم رو برداشتند
                    از دوستان هرکسی سوال و یا کاری داشت همینجا پیام بده
                    در اولین فرصت پاسخ میدم
                    موفق باشید

نظر

• با سلام خدمت آتیلا جون و تمامی دوستان عزیز

از برگشت آتیلا جون خیلی خوشحالم
                      انشاالله این تاپیک دوباره رونق میگیره چون صاحبش برگشته.

آتیلای عزیز خوش آمد گویی مجدد.

نظر

• سلام
                        منم به نوبه خودم بازگشت استاد عزیز را تبریک میگویم و امیدوارم به یاری حق و با همت دوستان این تاپیک به مسیر خودش ادامه بده.

نظر

• سلام جناب برهانی عزیز
                          شما خیلی لطف دارید
                          منم امیدوارم که بتونیم در کنار هم نتیجه بسازیم.

نظر

• سلام جناب سید عزیز و بزرگوار
                            ممنونم از شما برای لطف و مهربانیتون
                            انشالله با شرایط جدید در خدمت همه دوستان هستم
                            امیدوارک که نتایج خوبی بدست بیاریم

نظر

• آتیلای عزیز
                              من در این بازار نه دانش قابل توجهی دارم و نه چیز خاصی برای ارائه
                              علت حضورم در این فروم نیز استفاده از دانش و تجربیات بزرگانی همچون استاد بهزادی عزیز، استاد آزادی، استاد رحمانی، شما و دیگر دوستانی که افتخار آشنایی آنها را ندارم ولی امیدوارم در این فروم با آنها آشنا شده و بتوانم مانند دیگر دوستان از دانش و تجربیات آنها بهره مند شوم، می باشد.
                              بدون اغراق سیگنالهای شما خیلی عالیست.
                              در این بازار هیچ 100% وجود ندارد. استپ بهترین دوست ماست و کسانی که با استفاده از سیگنالهای شما استپ خورده اند چرا تی پی های پشت سر هم شما و برآیند خیلی خوب شما را در نظر نمیگیرند؟!!!
                              خیلی خوشحالم که در تصمیم خود تجدید نظر کردید و دوباره سرپرستی این تاپیک را به عهده گرفتید.
                              دوست عزیز و استاد گرامی مطمئنا در بین دوستان افرادی چون من هستند که در این بازار سر در گم و حیرانند!
                              شاید آنها به هر دلیل موقعیت و یا توان پرداخت هزینه های سیگنال را نداشته باشند و... .
                              شک نکنید چون قصد کمک به این دوستان دارید، جواب خواهید گرفت و از جائی که گمان نمی برید پاداش خواهید ستاند.
                              شرایط و موقعیت من ایجاب نمی کند که حضوری خدمت شما برسم ولی مطمئنا در آینده نزدیک تلاش می کنم نحوه به دست آوردن نقاط در بازار را از شما یاد بگیرم.
                              هزینه آن را هم خواهم پرداخت... .
                              زیاد حاشیه رفتم، ببخشید.
                              من یک سری تجزیه و تحلیل برای خودم انجام میدم و بر اساس اونا ترید میکنم.
                              وقتی از سیگنالهای شما استفاده نمودم خیلی برآیندم خوب شد.
                              اگه کاری از دستم بر میاد حاضرم همکاری کنم

ارادتمند شما و تمام دوستان عزیز
                              برای همه آرزوی موفقیت روز افزون دارم
                              ایام به کام
                              یا علی

نظر

• سپاس از شما دوست گرامی
                                واقعا برام ارزشمنده که دوستان بتونند از این تاپیک بهره ببرند
                                خیلی ها هستند که در این بازار زندگیشون گذاشتن و نهایتا جواب خوبی هم نگرفتند
                                اما الان میتونم به شخصه تضمین کنم که واقعا سود ساختن کار سختی نیست. چون روش مورد نظرش وجود داره
                                الان برایند ماهانه ما حدود 35 تا 45 درصد میشه که فکر نمیکنم کسی بتونه بطور متوالی جای دیگه بدستش بیاره
                                منم حاضرم کمک کنم تا دوستان بتونند به سود برسند و حداقل در این شرایط اقتصادی نامناسب چیزی بدست بیارند
                                از طرفی انتظار زیادی هم از کسی ندارم
                                امیدوارم بتونیم در کنار هم نتیجه مثبت بسازیم تا رضایت دوستان هم بدست بیاد
                                شاد باشید و سربلند
                                ویرایش توسط ATYLA : https://www.traderha.com/member/9777-atyla در ساعت 11-28-2013, 08:50 AM

نظر

پردازش ...
                                X