اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام.
    جناب فیاض خدا انشالا بهتون خیر و به کارتون برکت بده بابت این کر زیباتون.
    دوستان امکانش هست بگن که کدام یکی از چارت های پایین صحیح است؟؟؟و در تصویر اولی ان خطوط کلفت بلا و پایین باید باشد یا خیر؟؟
    ممنون.

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
      سلام.
      دوستان امکانش هست بگن که کدام یکی از چارت های پایین صحیح است؟؟؟و در تصویر اولی ان خطوط کلفت بلا و پایین باید باشد یا خیر؟؟
      ممنون.

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
      سلام
      بنده با استفاده از قسمت بریک اوت تعیین میکنم (چارت اول ) چون دیدم که قیمت به اون قسمت سبز رنگ ( برک اوت ) خیلی واکنش نشون میده
      تا ببینیم نظر جناب فیاض چی باشه
      ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 10-03-2013, 12:34 PM
      هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

سلام.
        ممنون.

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
        دوستان یه مطلبی رو بگم سیستم سودال میگه شما بعد از فعال کردن پریود روزانه در ساعت خاصی سقف وکف روزانه رو تعیین میکنید و براساس حرکت بازار موج سواری میکنید.این اندیکاتور بریک اوت ما دقیقا همین سقف و کف روزانه رو نشون میده.پس اگر اول بازار منطبق بر اندیکاتور بود پس درست کار خواهد کرد در غیر اینصورت خطا در انتخاب سطوح رخ خواهد داد.چون سقف و کف روزانه نخوهد بود
        پس مطابق این سیستم عکس اول درست هست.
        شما با تغییر تایم بازار در اندیکاتور به این خواسته خواهید رسید.
        برای تغییر اون قسمتی که در بالا و پایین باکس با رنگ دیگری نشان داده شده نشانگر اینه که میتوانید برای ..... کردن نویز بازار با ده پیپ مثلا استفاده کنید یا مثلا اونو بزارید به اندازه اسپردتون و بالاش اوردر چینی کنید.
        موفق باشید.

امروز منم استاپ خوردم.ولی یک تجربه به دست اوردم که استاپ و به اندازه سقف یا کف کانال +اسپرد تنظیم کنم.من اسپردو لحاظ نکردم.

send from my phone

send from my phone
        ویرایش توسط saeed31861 : https://www.traderha.com/member/7413-saeed31861 در ساعت 10-03-2013, 12:39 PM
        ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
          حداقل بنده به خودم چنین اجازه ای نمیدم که دست به ساختار پزیشن بزنم . چون دستکاری پزیشن و دست بردن تو قانون ترید ( نوع روشش مهم نیست ) یکی از اشتباهات مرسوم در میان تریدر هاست و کاشکی عادت میکردیم حد ضرر رو همون اول دقیقا جایی بگذاریم که بعدا میخوایم بزاریم !

من هم خیلی سعی کردم چیزی ننویسم ضمن اینکه اگر دقت کنید نوشتم بفرض خوردن استاپ نباید از قانون تخطی کرد

ولی نهایتا وقتی فکر کردم یه عده از این بچه ها با پول واقعی دارند ترید میکنند بنابرین وظیفه ام بود که از دانسته خودم اونها را مطلع کنم

باز هم میگم بچه های نازنین این روش که قبلا با اسامی گوناگون به فارکس معرفی شده ولی تعین همین زمانهای باز و بستن باکس کار هوشمندانه بود که چناب فیاض انجام داده اند و میونید انتظار داشته باشید که جمع جبری معاملاتتون در انتهای ماه سود اور باشه

باز هم بهتون تبریک میگم و آرزوی موفقیت بیشتر براتون دارم
          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
            دوستان یه مطلبی رو بگم سیستم سودال میگه شما بعد از فعال کردن پریود روزانه در ساعت خاصی سقف وکف روزانه رو تعیین میکنید و براساس حرکت بازار موج سواری میکنید.این اندیکاتور بریک اوت ما دقیقا همین سقف و کف روزانه رو نشون میده.پس اگر اول بازار منطبق بر اندیکاتور بود پس درست کار خواهد کرد در غیر اینصورت خطا در انتخاب سطوح رخ خواهد داد.چون سقف و کف روزانه نخوهد بود
            پس مطابق این سیستم عکس اول درست هست.
            شما با تغییر تایم بازار در اندیکاتور به این خواسته خواهید رسید.
            برای تغییر اون قسمتی که در بالا و پایین باکس با رنگ دیگری نشان داده شده نشانگر اینه که میتوانید برای ..... کردن نویز بازار با ده پیپ مثلا استفاده کنید یا مثلا اونو بزارید به اندازه اسپردتون و بالاش اوردر چینی کنید.
            موفق باشید.

امروز منم استاپ خوردم.ولی یک تجربه به دست اوردم که استاپ و به اندازه سقف یا کف کانال +اسپرد تنظیم کنم.من اسپردو لحاظ نکردم.

send from my phone

send from my phone
            سلام
            بنده استاپ خودم رو به اندازه اسپرد بالای قسمت سبز رنگ گذاشتم و هنوز در پوزیشن هستم ..دو حالت بیشتر نداره یا استاپ می خورم و میام بیرون با تی پی می خورم و میام بیرون

ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
              من هم خیلی سعی کردم چیزی ننویسم ضمن اینکه اگر دقت کنید نوشتم بفرض خوردن استاپ نباید از قانون تخطی کرد
              چرا ننویسید دوست من ما همه اینجا دور هم جمع شدیم که نظراتمونو بگیم بالاخره هر کسی یه چیزی به فکرش میرسه و ممکنه به درد بخوره

ولی نهایتا وقتی فکر کردم یه عده از این بچه ها با پول واقعی دارند ترید میکنند بنابرین وظیفه ام بود که از دانسته خودم اونها را مطلع کنم
              بسیار کار پسندیده ای کردین ولی قرار بود همه رو دمو کار کنیم اما از تذکر شما بسیار سپاسگذاریم

باز هم میگم بچه های نازنین این روش که قبلا با اسامی گوناگون به فارکس معرفی شده ولی تعین همین زمانهای باز و بستن باکس کار هوشمندانه بود که چناب فیاض انجام داده اند و میونید انتظار داشته باشید که جمع جبری معاملاتتون در انتهای ماه سود اور باشه

باز هم بهتون تبریک میگم و آرزوی موفقیت بیشتر براتون دارم
              ما هم به شما تبریک میگیم و همچنین به خودمون که کاربرایی مثل شما زحمت میکشن و پست میزنن
              فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نمی دونم چرا دوست دارم امروز استاپ بخورم که یه خورده سر حال بشم
                بقول استاد عزیز آقای مشهوری نژاد وقتی استاپ می خوری میخاد اینو بدونی که تو هیچ وقت کال مارجین نمیشی

ولی

نظر

• سلام.
                  ممنون از دوستان,جناب فیاض اگر امکان دارد نظر شما رو هم در باره 2 تصویری که قرار دادم بدونیم که خیالمون راحت بشه.

مورد دوم مگر قرار نبود که استاپ ما به اندازهی ارتفاع باکس باشه؟؟؟پس امروز حداقل قیمت باید از باکس,از سمت بالا بیرون میرفت تا استاپ ما میخورد!!!
                  اگر امکانش هست دوستان با تصویر نقاط ورود و خروج را روی چارت نشان بدن,که ابهام بر طرف بشه.

ممنون از همه عزیزان.
                  .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• سلام خدمت همگی

ذکر چند یادآوری

1- قبلا در مورد شکسته شدن یک سطح پست هایی داشتم که اقای فیاض هم نظرشون رو در مورد شکسته شدن سطوح اعلام کردند
                    2- ایشان از نظرات سایرین برای بهینه کردن سیستم استقبال کرده و این باعث میشود تا با پست هایی که داریم نظم تاپیک رو بهم بزنیم
                    3- تشابه زیادی بین استراتزی که کار می کنم (زیگزاگ - فیبو - بریک اوت ) با این استراتزِی وجود دارد که باعث میشود تا هر چند گاهی برای بهینه کردن سیستم نظر رو داشته باشم.

و اما کاربران توجه داشته باشند که این موضوع که الان مطرح میشود هیچ ربطی به استاپ امروز نداشته و با دو تا سود 160-170 پپ قبل این باید یک استاپ شیرین باشد به خاطر وفا داری شما به سیستمی که کار می کنید و حتی اگر سود های قبل هم نبود سود های بزرگتر بعدی با توجه به پتانسیل سیستم وجود دارد.

و اما به نظر من بهتر است تا جناب فیاض نیم نگاهی به مساله کلاسیک شکست سطوح داشته باشد و به هر حال با توجه به اینکه این سیستم بر اساس شکست سطوح کار می کند توجه به موضوع شکست ضروری به نظر میرسد.

قبلا در مورد شکست صحبت شد و همه کاربران هم در خصوص روش های کلاسیک تشخیص شکست اطلاعات کافی دارند ولی به نظر من زمانی که استراتزی بر اساس ست کردن سفارش میباشد باید از atr برای بدست اوردن فاصله شکست استفاده کرد

انچیزی که من از اساتیدم یاد گرفتم و جا داره که همیشه قدر دان زحمات انها باشم به این صورت است که شکست ها می تواند

1- به اندازه atr تایم فریم کاری در نظر گرفته شود
                    و یا
                    2- به اندازه 20 درصد دو تایم فریم بالاتر در نظر گرفته شود

و همانطور که قبلا هم گفتم یک نظریه در سایت اکشن فارکس دیدم که نفوذ یک پپی در یک سطح را به عنوان شکست و بی اعتبار شدن ان سطح در نظر گرفته که من با توجه به اموخته هایی که دارم این نظریه رو قبول نداشته و همچنان نظرم در خصوص استفاده از موارد بالا هستش.

حال با در نظر گرفتن اینکه تایم کاری اصلی من تایم فریم 15 دقیقه میباشد میزان atr را مطابق دو نظریه ذکر شده محاسبه می کنیم

الان برای تایم فریم یک ساعته طلا این مقدار تقریبا برابر هستش با 54 پپ که 20 درصد ان میشود تقریبا 10 پپ

و با روش دوم که خود تایم فریم کاری من هستش این مقدار برابر هست باش تقریبا 15 پپ

برای این اختلاف هم دو نظر دارم

اولی اینکه به خاطر ثبات تایم فریم بالاتر از گزینه اول استفاده شود
                    و
                    دوم هم اینکه میانگین از این دو عدد بدست امده لحاظ گردد که اختلاف در حد دو سه پپ میباشد. و به نظرم زیاد مهم نیستش

اما اصل موضوع پیشنهادی که قبلا هم گفته بودم

لحاظ کردن این فاصله برای ورود ها جهت اطمینان از شکست های مطمئن تر و هم چنین لحاظ کردن این میزان برای استاپ لاس برای در امان بودن از نوسانات و نفوذ های شدو دار کندل ها در لول های در نظر گرفته شده میباشد.

این پیشنهاد می تواند یا به صورت بک تست امتحان شود یا اینکه به صورت فوروارد تست زیر نظر گرفته شود تا چنانچه با سیستم و استراتزی سودال مطابقت داشت بعدها مورد استفاده قرار بگیرد.

xauusdm15.jpg

موفق باشید
                    ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-03-2013, 01:22 PM
                    امضاء

نظر

سلام.
                      ممنون.
                      دوستان اگه دقت کنید به الان چارت میبیند که قیمت توی 3 ساعت گذشته خیلی داره به قسمت سبز رنگ ( برک اوت ) واکنش نشون میده
                      از دوستان تحلیل گر اگه کسی بتونه توضیح جامعی بده ممنون میشم
                      با تشکر

ولی

نظر

• یه سوال از جناب فیاض
                        اگر من تازه پای چارت رسیده باشم و قیمت خروج مجدد از باکس داشته باش مثل امروز و با توجه به اینکه پوزیشنی رو که استاپ خوردید من نگرفتم ایا اجازه ورود برای من هست

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
                          دوستان اگه دقت کنید به الان چارت میبیند که قیمت توی 3 ساعت گذشته خیلی داره به قسمت سبز رنگ ( برک اوت ) واکنش نشون میده
                          از دوستان تحلیل گر اگه کسی بتونه توضیح جامعی بده ممنون میشم
                          با تشکر
                          با اجازه جناب فیاض

دوست عزیز البته بنده سواد تحلیل ندارم ولی بنظرم جواب شما درون این تصویر نهفته

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-03-2013, 02:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
                            با اجازه جناب فیاض

دوست عزیز البته بنده سواد تحلیل ندارم ولی بنظرم جواب شما درون این تصویر نهفته

اختیار دارین استاد
                            ممنون از وقت و پاسخ جامعتون
                            بسار زیبا توضیح دادین
                            ممنون از وقتی که گذاشتین

ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
                              یه سوال از جناب فیاض
                              اگر من تازه پای چارت رسیده باشم و قیمت خروج مجدد از باکس داشته باش مثل امروز و با توجه به اینکه پوزیشنی رو که استاپ خوردید من نگرفتم ایا اجازه ورود برای من هست
                              خیر .. چون از باکس زده بیرون و شما نبودین ( بر اساس قوانین سودال )
                              ببخشید دوست عزیز از طرف آقای فیاض بود که من پاسخ دادم
                              موفق باشید .

ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
                                اختیار دارین استاد
                                ممنون از وقت و پاسخ جامعتون
                                بسار زیبا توضیح دادین
                                ممنون از وقتی که گذاشتین

دوست نازنینم ممنون از ابراز لطفت و محبتتون
                                ولی در این تاپیک فقط یک استاد وجود داره اونهم جناب فیاض هست با این استراتژی و روش ترید جالبشون

من هم برای کسب فیض اینجا هستم و خدا وکیل خیلی هم به روش تریدم کمک کرده

پیشنهادم به شما نازنینان اینه که این روش را جدی بگیرید

باز هم تشکر میکنم

نظر

پردازش ...
                                X