اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شما در اين فايل اكسل ميتونيد بالانس اوليه رو به دلخواه خودتون تغيير بدين تا نتيجه نهايي رو ببينيد ، مثلا اگر در اول سال ٢٠٠٠ دلار داشتيد و با اين روش تريد ميكرديد ، با لاتيج ثابت چقدر بالانس داشتيد و يا با لاتيج متغير و بر اساس مديريت سرمايه الان بالانستون چقدر بود ،
    If you FAIL to PLAN , you PLAN to FAIL

نظر

• نوشته اصلی توسط altrader نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان بخصوص جناب آقای محسن عزیز
      اول به شخصه خیلی ممنونم از لطفی که آقای قیاض کردند به جرات می تونم بگم که هیچکس این کار رو نمی کرد.
      یک سوال هم داشتم اینکه یررسی نمودار سال 2013 واقعا شگغت انگیز بود ولی نمودارها در سالهای 2006 و 2007 و 2008 و 2009 و 2010
      تماما با صفر شدن سرمایه بسته شده آیا دلیل خاصی داره؟
      مرسی از زحماتتون

سلام :

ببخشید یه سوال ؟؟؟ شما چجوری نمودار در سالهای ۲۰۱۰، ۲۰۰۹، .... ۲۰۰۶ رو در تایم فریم ۱۵ دقیقه چک می.کنید ؟ من که هر کاری میکنم چارتم در ۱۵ دقیقه عقب.تر از سال ۲۰۱۲ اصلا نمیاد ... ! با احترام و ممنون از راهنمایتون

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadreza نمایش پست ها
        سلام :

ببخشید یه سوال ؟؟؟ شما چجوری نمودار در سالهای ۲۰۱۰، ۲۰۰۹، .... ۲۰۰۶ رو در تایم فریم ۱۵ دقیقه چک می.کنید ؟ من که هر کاری میکنم چارتم در ۱۵ دقیقه عقب.تر از سال ۲۰۱۲ اصلا نمیاد ... ! با احترام و ممنون از راهنمایتون
        سلام
        يه سايت هست ( كه من ادرسشو يادم نيست اما بعضي از بچه ها ميدونن) كه ديتاي سالهاي قبل رو داره، فايل m1 رو دانلود ميكني و در متا آپلود ميكني سپس از روي همين ديتا چارتهاي ديگه مثل m5 m15 m30 و بقيه چارتها رو ميسازه
        به همين راحتي

نظر

• دوستان شما این نتایج از کجا می بینید { سال های 2006 تا 2013 } ؟؟ دوستان به هر نتیجه رسیدن لطفا اعلام کنن که بر اساس اون بشه تصمیم گیری کرد . خود اقای فیاض و سایر دوستان هم منتظر نظرات شما هستند .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
            دوستان شما این نتایج از کجا می بینید { سال های 2006 تا 2013 } ؟؟ دوستان به هر نتیجه رسیدن لطفا اعلام کنن که بر اساس اون بشه تصمیم گیری کرد . خود اقای فیاض و سایر دوستان هم منتظر نظرات شما هستند .
            سلام
            دوست عزیز پستهای 455-459 رو ببین نتایج رو گذاشتم

نظر

• با سلام
              اين نتايج كلي در ٣ حالت انجام شده و از تاريخ ١/١/٢٠١٣ الي ٨/١١/٢٠١٣ ، كه به تفكيك ارايه ميكنم. البته بنا به گفته altrader گويا فقط همين امسال نتايج مثبت بوده.

Offset box در كليه حالات ، عدد ١٠ يا ١٠٠ بوده است.

١- ساعت باكس از ٠٠:٠٠ تا ٣:٥٩ ( يعني پوزيشن گيري در ساعت 4 GMT ) انجام شده. :
              تعداد كل پوزيشنها: ٢١٣
              تعداد پوزيشنهاي تي پي خورده : ١٣٣
              تعداد پوزيشنهاي استاپ خورده: ٨٠
              نتيجه : + ١٦٦.٢٥٪

٢: ساعت باكس از ٠٠:٠٠ تا ٩:٥٩ ( يعني پوزيشن گيري در ساعت 10 GMT )
              تعداد كل پوزيشنها: ٢٠٣
              تعداد پوزيشنهاي تي پي خورده : ١٣٠
              تعداد پوزيشنهاي استاپ خورده: ٧٣
              نتيجه : + ١٧٨ ٪

٣: ساعت باكس از ٠٠:٠٠ تا ٦:٥٩ ( يعني پوزيشن گيري در ساعت 7 GMT )
              تعداد كل پوزيشنها: ٢١٨
              تعداد پوزيشنهاي تي پي خورده : ١٤٦
              تعداد پوزيشنهاي استاپ خورده: ٧٢
              نتيجه : + ٢٠٣ ٪

پ. ن. : دليل متفاوت بودت تعداد پوزيشنها ، تعداد روزهاي رنج بازار بوده است كه بالطبع پوزيشني گرفته نشده.

موفق باشيد و منتظر نظرات شما هستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Saraark نمایش پست ها
                با سلام
                اين نتايج كلي در ٣ حالت انجام شده و از تاريخ ١/١/٢٠١٣ الي ٨/١١/٢٠١٣ ، كه به تفكيك ارايه ميكنم. البته بنا به گفته altrader گويا فقط همين امسال نتايج مثبت بوده.

پ. ن. : دليل متفاوت بودت تعداد پوزيشنها ، تعداد روزهاي رنج بازار بوده است كه بالطبع پوزيشني گرفته نشده.

مرسی از زحمتتون
                امیدوارم با کمک شما خوبان نتیجه بهتری همگی بگیریم

نظر

• نوشته اصلی توسط Saraark نمایش پست ها
                  با سلام

با تشکر از زحمات شما دوست عزیز !
                  به نظر من مهم نیست که گذشته چارت چی بوده و حتی مهم نیست که آینده چارت چی میشه چون به هیچ کدومش دسترسی نداریم !! و مهم چارت لایو هست که تعیین کننده سرنوشت سرمایه ماست .
                  پس ما نباید به گذشته چارت افسوس بخوریم و به آینده اون امیدوار باشیم مهم زمان حال هست اگر سیستمی در حال حاضر به ما سود میده دلیل نداره نگران آینده باشیم و چنانچه سود ده هست باید دو دستی چسبیده و ولش نکنیم تا زمانی که سیستم حالت سود دهی خودشو از دست بده و اون موقع باید به فکر بهینه کردن سیستم و یا نهایتا عوض کردن سیستم بود . سیستم سودال فعلا داره مراحل جا افتادن و به اصطلاح قلق گیریش رو پشت سر میزاره و به نظر من فعلا سود ده هست تا ببینیم بعدا چی میشه
                  از دوشنبه آینده باز پزیشن ها بر اساس سیستم گذاشته میشه تا ببینیم برایند این ماه چی در میاد
                  با تشکر از همه دوستان که تا اینجا با ما همراه بودن
                  منتظر نظرات شما دوستان هم طبق روال قبل بوده و هستیم .
                  فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• با سلام خدمت دوستان گرامی !
                    دومین پزیشن در ماه جدید طبق روش سودال گرفته شد انشالله با سود بیایم بیرون !

نکته : به خاطر اختلاف بین بروکر ها و ساعت کندل ها یه حساب دمو روی بروکر خودم باز کردم و بر اساس این بروکر پوزیشن میگیرم تا نتایج ، واقعی و متمرکز باشد .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4752529941.jpg
                    ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 11-18-2013, 10:03 AM
                    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• پزیشن سل استاپ فعال شد .

نظر

• تی. پی. پوزیشن سل امروز زده شد ....

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                          با سلام خدمت دوستان گرامی !
                          دومین پزیشن در ماه جدید طبق روش سودال گرفته شد انشالله با سود بیایم بیرون !

نکته : به خاطر اختلاف بین بروکر ها و ساعت کندل ها یه حساب دمو روی بروکر خودم باز کردم و بر اساس این بروکر پوزیشن میگیرم تا نتایج ، واقعی و متمرکز باشد .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4752529941.jpg
                          نتیجه :

نظر

• پزیشن های امروز :

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4837410541.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها

نتیجه دیروز : منفی تقریبا 120 پیپ !

قابل توجه کسانی که میگن در صورت ضرر ، پزیشن معکوس رو حذف نکنیم ! تازه شانس آوردیم گپ نزد .

توجه داشته باشین دوستان ، بنده در این ترید های زنده تمام مواردی رو که شما پیشنهاد دادین رو به طور زنده به نمایش میزارم تا براتون مسلم بشه که وقتی یه نفر وقت میزاره و پدر خودشو در میاره و سیستمی رو معرفی میکنه تمام زوایاش رو هم در نظر میگیره . من گلوی خودمو پاره کردم و داد زدم که پزیشن های معکوس ، فقط ضرر رو چند برابر میکنن . البته درسته که این حساب دمو هستش ولی به هر حال ما رو دو روز عقب انداخت . البته شاید در مواردی هم جواب بده ولی عطایش رو به لقایش ببخشید و از قوانین تخطی نکنید .
                              هر چند که فعلا خودم ، هم خواننده تاپیکم هم نویسنده اش !

نظر

• پزیشن های امروز سلش فعال شد . !
                                ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 11-20-2013, 12:15 PM

نظر

پردازش ...
                                X