اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
    نکته مهم :

بعضی از بروکرها ساعت شونو معادل یک ساعت عقب کشیدن و ساعت شروع بازار از ساعت
    01:00 به 00:00 تغییر کرده .
    هنگام اردر گذاری حتما به این نکته توجه کنید . اگر از اکسپرت استفاده میکنید ساعت شروع اکسپرت رو هم تنظیم کنید .

موفق باشین

سلام محسن جان.
    خوبی؟
    تو بروکر خودت(هات)تنظمیاتت چطوری هست؟
    ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• سلام محسن جان
      میشه الان باکس از ساعت 0تا6؟
      درسته؟
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
        سلام محسن جان.
        خوبی؟
        تو بروکر خودت(هات)تنظمیاتت چطوری هست؟
        بین دوست من بروکر من یکساعت تغییر کرده و باز شدن روز جاری از ساعت 01 به 00 تغییر کرده بنا براین اگر تا الان من با اپن کندل ساعت 7 اردر هامو میزاشتم حالا باید با اپن کندل 8 اینکار رو بکنم همین کاری که امروز من انجام دادم
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
          سلام محسن جان
          میشه الان باکس از ساعت 0تا6؟
          درسته؟
          ممنون
          دقیقا درسته

کسانی که از اکسپرت استفاده میکنن ساعت 7 رو به 8 تغییر بدن طبق شکل :

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-28-2013, 10:51 AM
          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• من الان رسیدم و دیدم که سل من فعال شده و اردر بای استاپ هم حذف شده به امید خدا چارت رو میبندم و تا بعد از ظهر نیگاش نمیکنم تا ببینم سرانجام این سل چی میشه

موفق باشین و سلامت

نظر

• سلام
              اقای فیاض لطفا یک عکس واضح که بشه اعداد و تایم فریم را روش دید اگر ممکن هست بفرستید.
              ضمنا لطفا بگید بروکر شما با زمان ایران چقدر اختلاف ساعت داره. اختلاف ساعت بروکر شما به زمان ایران

ممنون
              ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 10-28-2013, 01:15 PM

نظر

• سلام دوستان اگر موافق باشید سیستم سودال را روی نفت امتحان کنیم چون نفت هم مثل طلا حرکات قوی داره و نسبت به نفت در کانالها و روند ها بهتر حرکت میکنه . دوستانی که موافقند اعلام کنند تا شروع کنیم

نظر

• اقا محسن با درود به شما
                  در این حسابی که یوزر و پسوردش را کذاشته اید سل استاپ خورد و پوزیشن برعکس فعال شده است.

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                    اقا محسن با درود به شما
                    در این حسابی که یوزر و پسوردش را کذاشته اید سل استاپ خورد و پوزیشن برعکس فعال شده است.
                    آره متاسفانه
                    بیرون بودم و نرسیدم پزیشن مخالف رو حذف کنم اگه به حد صفر رسید میبندمش و اگه به ضرر هم خورد که هیچی دیگه امروز ریسکمون زیاد میشه

نظر

• خوب منم امروز استاپ خوردم ،میبندم و میرم تا فردا

نظر

• راستی کسی امروز نوش جان نگفت ها.
                        ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• نوش جون همه سودالیهای عزیز،ب امید فردا

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
                            راستی کسی امروز نوش جان نگفت ها.
                            حساب دمو که دیگه نوش جان نداره عزیز دل !
                            نه سبزش نه قرمزش

نظر

• با سلام
                              هیچ کس آمار این یه ماه رو نداره ؟
                              من که از بس از این حساب به اون حساب پریدم نفهمیدم چی شد ولی دیروز که با اکسپرت بک تست گرفتم منفی 100 پیپ شد !

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                                با سلام
                                هیچ کس آمار این یه ماه رو نداره ؟
                                من که از بس از این حساب به اون حساب پریدم نفهمیدم چی شد ولی دیروز که با اکسپرت بک تست گرفتم منفی 100 پیپ شد !
                                سلام اقای فیاض

این اکسپرت را تو پست شماره چند پیدا کنم .
                                ضمنا چطوری در اکسپرت مقدار استاپ لاس را تغییر بدم .
                                ارزش دلاری هر پیپ طلال را چطور باید محاسبه کرد ؟
                                سوال اخر اینکه لطفا بفرمایید اختلاف ساعت بروکر شما با gmt چند ساعته ؟

با تشکر فراوان

نظر

پردازش ...
                                X