اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

160 دلار مبارک پیروان سودال
    پاداش صبر دو روزه شما گوارای وجود ....
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
      160 دلار مبارک پیروان سودال
      پاداش صبر دو روزه شما گوارای وجود ....
      بسیار عالی.

و این حرکت مارکت من رو به یاد یکی از نوشته های خانم کتی لین انداخت که در تکمیل استراتژی بیگ بن خانم کریستین نوشته بود اگر مارکت بعد از خروج از یک سمت توان حرکت به اندازه atr را نداشت. چنانجه بتواند بعد از داخل شدن به بازه مورد نظر از سمت مخالف بیرون بیاد با احتمال و درصد بسیار بالا به اندازه atr روزانه از سمت مخالف حرکت خواهد کرد.

حالا یک سوال دیگر اینکه ایا با روش سودال که طراحی کرده اید حتما باید تمام پوزیشن بسته شود و تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که قسمتی از پوزیشن به صورت ریسک فری باز نگهداشته شود تا حرکت های وحشی و پر شتاب طلا رو بتونه شکار کنه یا اینکه قوانین تدوین شده غیر قابل تجدید نظر هستش.

با سپاس و تشکر
      امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
        بسیار عالی.

و این حرکت مارکت من رو به یاد یکی از نوشته های خانم کتی لین انداخت که در تکمیل استراتژی بیگ بن خانم کریستین نوشته بود اگر مارکت بعد از خروج از یک سمت توان حرکت به اندازه atr را نداشت. چنانجه بتواند بعد از داخل شدن به بازه مورد نظر از سمت مخالف بیرون بیاد با احتمال و درصد بسیار بالا به اندازه atr روزانه از سمت مخالف حرکت خواهد کرد.

حالا یک سوال دیگر اینکه ایا با روش سودال که طراحی کرده اید حتما باید تمام پوزیشن بسته شود و تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که قسمتی از پوزیشن به صورت ریسک فری باز نگهداشته شود تا حرکت های وحشی و پر شتاب طلا رو بتونه شکار کنه یا اینکه قوانین تدوین شده غیر قابل تجدید نظر هستش.

با سپاس و تشکر
        سلام
        با تشکر از همکاری و همراهی شما بابت پیشرفت و تکامل این سیستم سود ده
        از شما و آقای فیاض و دیگر دوستان صاحب نظر و ایده خواهش میکنم در کنار هم و با هم فکری هم این سیستم رو تکامل ببخشیم که حدالامکان سود ها شکار بشن و حدالامکان جلوی ضرر ها گرفته بشه ((( البته بدون دخالت طمع و ترس )))
        و از آنجایی که طلا یه کم وحشی بازی داره و تا آنجایی که ممکنه به قول آقای فیاض از فواران این آتشفشان سر شار از پیپ به نفع خودمون استفاده بشه
        با تشکر وحید
        پ ن : الان فقط دارم چارت رو نگه میکنم .طلا با این ریزشی که کرد احساس میکنم داره بهم دهن کجی میکنه
        ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 10-01-2013, 05:24 PM
        هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

لطفا به این عکس نگاه کنید

پوزیشن روز دوشنبه هانت شد و فقط سود روز سه شنبه مونده 1 استاپ یه تی پی با برایند منفی برای 2 سیگنال
          لطفا دوستان دیگه هم که پوزیشن داشتند بررسی کنن
          سپاس
          http://

نظر

نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
            سلام
            با تشکر از همکاری و همراهی شما بابت پیشرفت و تکامل این سیستم سود ده
            از شما و آقای فیاض و دیگر دوستان صاحب نظر و ایده خواهش میکنم در کنار هم و با هم فکری هم این سیستم رو تکامل ببخشیم که حدالامکان سود ها شکار بشن و حدالامکان جلوی ضرر ها گرفته بشه ((( البته بدون دخالت طمع و ترس )))
            و از آنجایی که طلا یه کم وحشی بازی داره و تا آنجایی که ممکنه به قول آقای فیاض از فواران این آتشفشان سر شار از پیپ به نفع خودمون استفاده بشه
            با تشکر وحید
            پ ن : الان فقط دارم چارت رو نگه میکنم .طلا با این ریزشی که کرد احساس میکنم داره بهم دهن کجی میکنه

با سلام

حقیقتش این هستش که این استراتژی اقای فیاض تکمیل هستش و در همین حالت هم بسیار سودده و احتیاجی به دست کاری نداره

و سوالات من بیشتر به این خاطر هستش که از تجربیات ایشون استفاده کنم تا استراتژی شخصی خودم رو تکمیل کنم و سعی می کنم تا پست های من حداقل یک بار اموزشی هم داشته باشه که به عنوان پست زاید مزاحم تاپیک که میشم زیاد احساس سر بار بودن بهم دست نده.

با احترام.
            امضاء

نظر

بسیار عالی.

با سپاس و تشکر
              با تشکر از شما که زحمت میکشین و وقت میزارین برای بهینه کردن سیستم
              قوانین قابل تجدید نظره . پیشنهاد من اینه که وقتی سود به اندازه باکس حرکت کرد حد ضرر رو به نقطه سود باکس منتقل کنیم تا حداقل میزان باکس رو گرفته باشیم بعد بقیه حرکت بازار رو با تریل مثلا 30 دنبال کنیم
              فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
                سلام
                همیشه از این خبرا نیست خواهش میکنم هیجانات خودتونو کنترل کنین

نظر

نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها

پوزیشن روز دوشنبه هانت شد و فقط سود روز سه شنبه مونده 1 استاپ یه تی پی با برایند منفی برای 2 سیگنال
                  سپاس
                  با سلام ، در تایمهای پایینتر از یکساعته هیچ اثری از اون شدوی صعودی نمیبینم کسی میدونه چرا؟ مرسی .

نظر

با سلام

حقیقتش این هستش که این استراتژی اقای فیاض تکمیل هستش و در همین حالت هم بسیار سودده و احتیاجی به دست کاری نداره

و سوالات من بیشتر به این خاطر هستش که از تجربیات ایشون استفاده کنم تا استراتژی شخصی خودم رو تکمیل کنم و سعی می کنم تا پست های من حداقل یک بار اموزشی هم داشته باشه که به عنوان پست زاید مزاحم تاپیک که میشم زیاد احساس سر بار بودن بهم دست نده.

با احترام.
                    اگه همه همت کنن به نتایج جالبی میرسیم نه اینکه همه تایید کنند ! اونوقت دیگه پیشرفت نمیکنیم هر کسی هر چی به نظرش میرسه بگه اصلا مهم نیست بررسی میکنیم و اگه نتیجه اش مثبت باشه اعمال میکنیم ( یاد اون پلیس اعمال قانون افتادم )

نظر

سپاس
                      از ما که شادو نداره !!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط modir35 نمایش پست ها
                        با سلام ، در تایمهای پایینتر از یکساعته هیچ اثری از اون شدوی صعودی نمیبینم کسی میدونه چرا؟ مرسی .

نظر

سپاس
                          دوست عزیز پیشنهاد میکنم بروکرتون رو عوض کنید،یه نگاهی به اسپردش بندازین.تو بروکرهای دیگه همچین شادویی دیده نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                            اگه همه همت کنن به نتایج جالبی میرسیم نه اینکه همه تایید کنند ! اونوقت دیگه پیشرفت نمیکنیم هر کسی هر چی به نظرش میرسه بگه اصلا مهم نیست بررسی میکنیم و اگه نتیجه اش مثبت باشه اعمال میکنیم ( یاد اون پلیس اعمال قانون افتادم )
                            سلام

من معمولا عادت به تایید ندارم حتی اگر بهترین استراتزی تدوین شده شوهرم باشه و اینکه این روش رو تایید می کنم به خاطر اینکه به سود دهی ان ایمان دارم چون همانطور که در چارت من مشاهده کردید تشابه زیادی بین ایندیکاتور مورد استفاده من و روش تریدم با این استراتزی وجود داره

در واقع من در حال برطرف کردن معایب استراتژی خودم هستم و این یک همکاری دو طرفه هستش برای اینکه هر دو استراتزی به تکامل برسند و از هیچ پیشنهادی دریغ نخواهم کرد.

با توجه به درخواست چند کاربر و تشابه بسیار زیاد این استراتژی با استراتزی بیگ بن یک تاپیک جداگانه ایجاد کردم و سعی می کنم به خاطر اینکه روال تاپیک شما بهم نخوره مسائل رو انجا بیان کنم تا ضمن یک پارچه بودن پست های تردی در این تاپیک مسائل مربوط به استراتژی در ادامه تاپیک ایجاد شده بحث بشه و یک استراتژی تکمیل و بهینه شده داشته باشید.
                            ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-01-2013, 11:55 PM
                            امضاء

نظر

سلام

من معمولا عادت به تایید ندارم حتی اگر بهترین استراتزی تدوین شده شوهرم باشه و اینکه این روش رو تایید می کنم به خاطر اینکه به سود دهی ان ایمان دارم چون همانطور که در چارت من مشاهده کردید تشابه زیادی بین ایندیکاتور مورد استفاده من و روش تریدم با این استراتزی وجود داره

در واقع من در حال برطرف کردن معایب استراتژی خودم هستم و این یک همکاری دو طرفه هستش برای اینکه هر دو استراتزی به تکامل برسند و از هیچ پیشنهادی دریغ نخواهم کرد.

با توجه به درخواست چند کاربر و تشابه بسیار زیاد این استراتژی با استراتزی بیگ بن یک تاپیک جداگانه ایجاد کردم و سعی می کنم به خاطر اینکه روال تاپیک شما بهم نخوره مسائل رو انجا بیان کنم تا ضمن یک پارچه بودن پست های تردی در این تاپیک مسائل مربوط به استراتژی در ادامه تاپیک ایجاد شده بحث بشه و یک استراتژی تکمیل و بهینه شده داشته باشید.
                              این تاپیک مشتاقانه منتظر شنیدن پیشنهادات ، نظرات ، و انتقادات شما عزیزان میباشد و امیدوارم که این نظر لطفتونو از ما دریغ نکنید .

نظر

خب عزیزان
                                15 دقیقه دیگر زمان گذاشتن اردر ها میباشد
                                اتفاقا امروز هم باکس ما 160 پیپ حدودا می باشد حالا یا 160 پیپ میگیریم یا 160 پیپ دیروز رو پس میدیم !!

نظر

پردازش ...
                                X