اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
    سلام
    کیت کت عزیز ممنون عجب پیشنهادی دادی برادر

ولی این سیستم فکر کنم یه کم جای کار داره مثل موقعی که بازار رنج باشه و قیمت به صورته شارپ حرکت نکنه و فقط در محدوده خودش بچرخه اینجوری به جای 1 استاپ 2 تا استاپ میخوریم و اگر بد شانسی بیاریم قیمت در اون هفته در حالت رنج باشه اون وقته که ضررامون بیشتر میشه
    اگر بتونیم این حالتو رفع کنیم خیلی عالی میشه
    سلام
    اگر تو گذشته بازار چک کنیدهر هفته حداقل یکی از این حرکات شارپ طلا رو داریم،از استاپ خوردن نترسین و کمین کنین واسه اون حرکت شارپ
    تمرین کنین قلقش دستتون میاد،اتفاقا بعد از این بازارهای رنجه که طلا با قدرت به یک سمت حرکت میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
      مشکل شما حل شد عزیز ؟ اگه حل نشده یه عکس از تنظیماتتون بزارین تا ببینیم مشکل از کجاست
      باسلام
      تشکر که اهمیت دادید
      متاسفانه نه .من تمپلت رو دانلود کردم و روی چارت کذاشتم همانطور که عکس رو قبلآ فرستادم 14 روز قبل رو باکس داره اما بعدش رو نداره
      برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
        باسلام
        تشکر که اهمیت دادید
        متاسفانه نه .من تمپلت رو دانلود کردم و روی چارت کذاشتم همانطور که عکس رو قبلآ فرستادم 14 روز قبل رو باکس داره اما بعدش رو نداره
        دوست عزیز این تمپلت را دانلود و روی سیستم اجرا کنید و نتیجه را گزارش نمایید

pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm1382083569711.rar
        زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• با سلامامروز استاپ خورد طبق سیستم ایا درسته؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
            با سلامامروز استاپ خورد طبق سیستم ایا درسته؟؟؟
            سلام دوست عزیز

مثل اینکه یه عده تی پی خوردن و یه عده استاپ بسته به اندازه باکس داشت

موفق باشید
            هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

• سلام دوستان
              جهت اطلاع من دو سه ايده را روي سيستم بك تست گرفتم يكي اينكه tp را كمي بيشتر كردم ( اندازه نقطه ورود باي تا نقطه ورود سل ) كه نتيجه منفي بود و در روز هاي اول 2013 حساب كال شد. ديگه اينكه دوتاسفارش باز بشه كه يكي تي پي اش نصف تي پي فعلي سيستم باشه و اگر تي پي اولي خورد سفارش اصلي بريك اون بشه . اين بار هم نتيجه منفي بودو حساب كال شد اما ديرتر. اگر توجه كرده باشيد روزهايي كه روند قوي نداريم تي پي خيلي حساس است و چند پيپ كمتر شود نتيجه بهتر است و حتي اگر تي پي را 10 يا 15 پيپ بيشتر كنيم نتيجه منفي ميشه . با فاصله ورود كم حدود 5 يا 7 پيپ بهترين نتيجه را ميده.يكي ديگه هم تست كردم باينصورت كه دو سفارش يكي با همين تي پي سيستم و ديگري دو برابر تي پي سيستم كه اون هم سود ده نبود . ظاهرا سيستم همينجوري بهترين حالته و اگر تي پي را چند پيپ كمتركنيم شايد بهتر باشه.
              ویرایش توسط Hosein Mahjour : https://www.traderha.com/member/2928-hosein-mahjour در ساعت 10-19-2013, 12:38 AM

نظر

• جناب مهجور ضمن سپاس از زحمات شما . می خواستم بدونم که میشه در اکسپرتی که در دست ماست ساعت شروع باکس و طول باکس را تغییر داد ؟

سوال دوم اینکه تست کردید که اگر تی پی 70 یا 90 درصد باکس باشد نتیجه چه خواهد شد

و اینکه بهترین ساعت شروع را در چه سیشنی مورد نظر دارید ؟

ممنون
                زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• سلام حسین جان به نوبهٔ خودم بابت زحمتی که کشیدین منونم.منم با نظر شما موافقم.این سیستم ذاتاً سودده است.اگه همون اصولی که توی صفحه یکم همین تاپیک رایت بشه.من با دوست عزیز و بزرگوارم بابک ۷۷ت یه بک تست گرفتیم از ۴ ماه اول سال که نتیجه باور نکردنی بود .ایشالا که در ادامه راه بتونیم همهٔ دوستمونو خوشحال ببینینم

نظر

• نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    جهت اطلاع من دو سه ايده را روي سيستم بك تست گرفتم يكي اينكه tp را كمي بيشتر كردم ( اندازه نقطه ورود باي تا نقطه ورود سل ) كه نتيجه منفي بود و در روز هاي اول 2013 حساب كال شد. ديگه اينكه دوتاسفارش باز بشه كه يكي تي پي اش نصف تي پي فعلي سيستم باشه و اگر تي پي اولي خورد سفارش اصلي بريك اون بشه . اين بار هم نتيجه منفي بودو حساب كال شد اما ديرتر. اگر توجه كرده باشيد روزهايي كه روند قوي نداريم تي پي خيلي حساس است و چند پيپ كمتر شود نتيجه بهتر است و حتي اگر تي پي را 10 يا 15 پيپ بيشتر كنيم نتيجه منفي ميشه . با فاصله ورود كم حدود 5 يا 7 پيپ بهترين نتيجه را ميده.يكي ديگه هم تست كردم باينصورت كه دو سفارش يكي با همين تي پي سيستم و ديگري دو برابر تي پي سيستم كه اون هم سود ده نبود . ظاهرا سيستم همينجوري بهترين حالته و اگر تي پي را چند پيپ كمتركنيم شايد بهتر باشه.

با سلام و تشکر بابت این همه زحمت

من هم یک مزاحمت داشتم اگر میشه ان رو هم تست بفرمایید به این صورت که دقیقا مطابق با استراتزی بیگ بن عمل کنید

در استراتژی بیگ بن بر اساس دره یا قله ای که در بازار فرانکفورت ساخته میشه در بازار لندن یک سفارش برای شکست ان دره یا قله ایجاد شده ست می کنیم و تک سفارش هستش.

حالا برای طلا فقط یک سفارش در نظر بگیرید و ان هم شکست دره یا قله ای که در بازار ژاپن ساخته میشه و قبل از باز شدن بازار لندن یک سفارش برای شکست دره یا قله ایجاد شده در بازار توکیو ست کنید و با این حالت هم به صورت یک سفارشی یا دو سفارسی ببنید نتیجه اکسپرت چگونه هستش.
                    روز هایی هم که بازار ژاپن (البته بعد از بسته شدن کندل روزانه تا قبل از باز شدن بازار لندن) دره یا قله ای نمیسازه رو فعلا در نظر نگیرید.

با تشکر
                    امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
                      دوست عزیز این تمپلت را دانلود و روی سیستم اجرا کنید و نتیجه را گزارش نمایید

pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm1382083569711.rar
                      سلام
                      گاهی اوقات از اینکه با کم اطلاعات داشتنم دیگران رو اذیت میکنم شرمنده میشم
                      دانلود کردم و اجرا کردم تصویر زیر امد. 14 روز به سه روز کاهش یافته وباز هم اینطوریه که میبینید
                      برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• با توجه به مطلبی که استاد نیما اینجا عنوان کردن و ایده kitkat عزیز، ظاهرا این هفته میتونیم تارگتهای بلندتری برداریم...

نظر

• نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          با سلام و خسته نباشید

من تمام راه هایی رو که شما الان تست میکنید رو رفتم و بهترین حالتش همینی هست که خدمتتان عرض کردم فقط به اندازه اسپرد در بای بیشتر در نظر بگیرید و در سل هم هیچی در نظر نگیرید .
                          چند نکته :
                          نکته اول : بنده با توجه به بررسی های به عمل آمده متوجه شدم که این تنظیم چند پیپ اضافی یاعث ضرر یا سود کردن بعضی از کاربران شده و باید این قسمت رو فیکس کنیم نظر من همون که در بالا گفتم فقط به اندازه اسپردتون در بای فاصله بدین و بس . !
                          نکته دوم : بنده در ماه جدید یه اکانت دمو میسازم از بروکر پرسپولیس ، یوزر پسوردش رو هم اعلام میکنم تا لااقل همه با هم هماهنگ باشیم و روی یک حساب تمرکز داشته باشیم اینجوری دیگه اون قضیه ای که بعضی تی پی بخورند و بعضی اس ال پیش نمیاد
                          نکته سوم : بنده فقط با دو ترید لاین این محدوده رو مشخص میکنم و اندیکاتوری در کار نخواهد بود ( جهت هماهنگی بیشتر )

بقیه پیشنهادات هم در صورت عملی و مفید بودن در روش ترید اعمال میشه

به امید موفقیت همه
                          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
                            جناب مهجور ضمن سپاس از زحمات شما . می خواستم بدونم که میشه در اکسپرتی که در دست ماست ساعت شروع باکس و طول باکس را تغییر داد ؟

سوال دوم اینکه تست کردید که اگر تی پی 70 یا 90 درصد باکس باشد نتیجه چه خواهد شد

و اینکه بهترین ساعت شروع را در چه سیشنی مورد نظر دارید ؟

ممنون
                            ساعت شروع و تعداد کندل داخل باکس را میشه تعیین کرد مثلا اگر میخواهید ساعت 9 سفارشها را قراردهید و عرض باکس 5 کندل باشه StartTime را 9 و پارامتر BoxCandles رل 5 قرار میدهید .
                            بقیه موارد را در فرصتی تست میکنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                              با سلام و تشکر بابت این همه زحمت

من هم یک مزاحمت داشتم اگر میشه ان رو هم تست بفرمایید به این صورت که دقیقا مطابق با استراتزی بیگ بن عمل کنید

در استراتژی بیگ بن بر اساس دره یا قله ای که در بازار فرانکفورت ساخته میشه در بازار لندن یک سفارش برای شکست ان دره یا قله ایجاد شده ست می کنیم و تک سفارش هستش.

حالا برای طلا فقط یک سفارش در نظر بگیرید و ان هم شکست دره یا قله ای که در بازار ژاپن ساخته میشه و قبل از باز شدن بازار لندن یک سفارش برای شکست دره یا قله ایجاد شده در بازار توکیو ست کنید و با این حالت هم به صورت یک سفارشی یا دو سفارسی ببنید نتیجه اکسپرت چگونه هستش.
                              روز هایی هم که بازار ژاپن (البته بعد از بسته شدن کندل روزانه تا قبل از باز شدن بازار لندن) دره یا قله ای نمیسازه رو فعلا در نظر نگیرید.

با تشکر
                              خواهش میکنم . اما sl و tp را چطور درنظر بگیریم ؟

نظر

• سلام جناب مهجور .می خواستم بدونم چرا اون اسپرد 5 پیپی تون تود روزای مختلف تغییر می کنه

نظر

پردازش ...
                                X