اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

باتشکر از همراهی شما بانوی شرقی

من به این روش وافعا ایمان دارم و کاملا با اون هماهنگم ولی هنوز توی ماشه چکانی اون توی طلا یه کم تردید دارم که به کمک شما اساتید و همچنین استاد عزیز و دوست داشتنی جناب فیاض این موضوع هم حل خواهد شد

ممنون از همه دوستان سودالی
    هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

صبح بخیر

همانطور که در چارت من هم مشاهده می کنید سفارش های من هم تقریبا مطابق این روش ست شده است و این به ان معنی هستش که من هم به این روش ایمان دارم و از نظر من هم این روش یکی از روش های سود ده و با پتانسیل قوی هستش.

یکی از دلایلی که در به اشتراک گداشتن تصاویر مشارکت نمیکنم به خاطر احترام به قوانین تاپیک هستش و ان هم استفاده من از روش های ترکیبی و شاید برخی از مواقع از ایندیکاتور باشه و عدم داشتن یک تمپلیت مشترک که احتمالا باعث ایجاد سوال کاربران و یا دور شدن از قوانین ترید این تاپیک بشه و از طرف دیگر تحت هیچ شرایطی به سوالاتی که باعث انحراف تاپیک بشه جواب نخواهم داد هم شاید باعث ناراحتی کاربران بشه

دلایلی هستش که تا کنون در تاپیک مشارکت نکردم و هر زمان نکاتی که در جهت رشد و بهتر شدن روش مطابق قوانین تاپیک به ذهنم برسه در خدمت شما هستم.

با اجازه سایر کاربران این تنها تصویری هستش که در تاپیک خواهم گذاشت و اگر مطابق با قوانین تاپیک نیستش لطفا مدیریت تاپیک در حذف ان اقدام کرده و از سایر کاربران هم تقاضا دارم که هیچ سوال متفرقه ای بجز قوانین ترید با این روش نداشته باشند تا مسیر تاپیک منحرف نشود.

سفارش های ست شده من مطابق با قوانین و روش ترید تاپیک و البته با پوزش از اینکه تمپلیت من متفاوت هستش.

xauusdm15.jpg

(از طرف )
      امضاء

نظر

سلام
        گین این دوتا عکس رو با سودال گرفته شد

]
        ویرایش توسط saeed31861 : https://www.traderha.com/member/7413-saeed31861 در ساعت 10-01-2013, 11:57 AM
        ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
          صبح بخیر

سفارش بای استاپ فعال و به تارگت سودالی رسید. و با این روش ترید تا فردا و تریدی دیگر
          امضاء

نظر

سلام

دو سوال همراه با پیشنهاد

و اگر دامنه نوسانات این ارز در ان بازه بیشتر از حد موردنظر بودش پیشنهاد شده بود که ترید صورت نگیره

و یک سوال دیگه در مورد ست کردن سفارشها که برمیگرده به دیدگاه های متفاوت در خصوص شکست سطوح

حالا با این وجود و با توجه به سابقه تریدی که شما در این خصوص و با روش تدوین شما و ارائه شده دارید ایا به نظر شما بهتر نیستش که مکان ست کردن رو هم تجدید نظر بفرمایید یا اینکه با همان نظر یک پپ سایت اکشن فارکس موافق هستید.

با سپاس فراوان
            سوال اول : خیر (ما نوسانات همون چند ساعت ابتدایی روز برای ما ملاک هست چه 50 پیپ چه 500 پیپ )
            سوال دوم : بله ( فقط کافیه که قیمت از باکس بزنه بیرون تا ما پزیشن رو بزاریم )
            فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

سفارش بای استاپ فعال و به تارگت سودالی رسید. و با این روش ترید تا فردا و تریدی دیگر
              با سلام

بانوی شرقی گرامی مگه پوزیشن دیروز بسته شده بود که پوزیشن جدید باز کنیم؟ فکر کنم مخالف قوانین سیستمی است. البته بیشتر این پست رو زدم که خودم توجیه شم. جناب فیاض عزیز الان که پوزیشن دیروز بازه حق گرفتن پوزیشن جدید داریم؟ فکر کنم دیروز فرمودید که نداریم.

ارادتمند--------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

ببخشید که از صبح نبودم ( کار اداری داشتم )

میبینم که ترید های امروز به ثمر نشسته البته اینو برای اون دسته از عزیزانی میگم که امروز به جمع ما پیوستن والا پزیشنهای دیروز هنوز بازه و تقریبا 20 پیپ تو سوده

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-01-2013, 12:03 PM
                فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                  با سلام

بانوی شرقی گرامی مگه پوزیشن دیروز بسته شده بود که پوزیشن جدید باز کنیم؟ فکر کنم مخالف قوانین سیستمی است. البته بیشتر این پست رو زدم که خودم توجیه شم. جناب فیاض عزیز الان که پوزیشن دیروز بازه حق گرفتن پوزیشن جدید داریم؟ فکر کنم دیروز فرمودید که نداریم.
                  بله الان هم میگم حق گرفتن پزیشن جدید رو نداریم چون سایز لاتمون به هم میخوره و ریسکمون بالا میره احتمالا دوستمون دیروز رو نگرفتند .

ارادتمند--------امیر
                  م

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    با سلام

ارادتمند--------امیر
                    نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                    ببخشید که از صبح نبودم ( کار اداری داشتم )

میبینم که ترید های امروز به ثمر نشسته البته اینو برای اون دسته از عزیزانی میگم که امروز به جمع ما پیوستن والا پزیشنهای دیروز هنوز بازه

با سپاس از شما بابت توجه ای که داشتید

همانطور که مشاهده می کنید من در چارتم بجز ترید های امروز خط ترید دیگه ای نداشتم و این اولین تریدی بودش که دقیقا مطابق این روش و به صورت امتحانی با لات کم ست کردم

ممنون از یادآوری قوانین و پاسخگوی شما دو بزرگوار
                    امضاء

نظر

نکته بسیار مهم :

تریدر های عزیز اگه امروز در همین کندل اولی حد سودشون لمس شده لطف کنند تا فردا چارت رو ببندند و برن پی زندگیشون مبادا دوباره به فکر باز کردن پزیشن بیفتید که کلاه گشادی سرتون میره از ما گفتن بود .

نظر

امروز میخوام یه جریانی رو براتون بگم که شاید برای خیلی از شما ها اتفاق افتاده باشه چون هم فعلا بیکاریم و پزیشنمون هم که داره راه خودشو میره

قبلش بگم که این حرفهایی رو که میخوام بگم حمل بر خودستایی نشه یا اینکه خدای ناکرده فکر کنین که میخوام سرتون منت بزارم نه به خدا فقط یه واقعیتی رو که برام اتفاق افتاده رو میخوام براتون بگم ....
                        من حدود چند ماه روی این سیستم به صورت شبانه روزی کار کردم و وقتی میخواستم اونو مطرح کنم یکی از دوستان گفت تو دیوانه ای بنده خدا تو الان چند ماهه که زحمت کشیدی از وقت خودت و خانواده ات زدی و رسیدی به این سیستم حالا همینطوری میخوای به همه بگی ؟ مگه نگفتی که تو همین چند ماه چشمت نیم نمره ضعیف تر شده ؟؟؟ مفصلهای دست راستت درد گرفته ؟؟ گفتم چرا خب چه ربطی داشت ؟؟
                        گفت پس چرا میخوای مفت ومسلم بزاریش برای عموم !!!!؟؟؟
                        گفتم آها پس دردت اینه .... بهش گفتم بشین تا یه جریانی رو برات تعریف کنم بلکه تو هم آدم شی . گفتم میدونی خدا جون منو با 2000 تومان نجات داد ؟!!! گفت نه گفتم پس بشین تا برات تعریف کنم
                        یه روز رفتم پمپ بنزین که بنزین بزنم دیدم یه خانم مسنی با سر و وضع ژولیده داره بهم نگاه میکنه دلم به حالش سوخت با وجود اینکه چیزی به زبون نیاورد ولی فهمیدم که محتاجه بنابراین ته مانده پولم که دو هزار تومان میشد رو بهش دادم بنده خدا گرفت و رفت اونطرفتر واستاد منم ماشین رو روشن کردم که برم دیدم همون خانم داره منو نیگاه میکنه منم متعجب که چرا اینکار رو میکنه تا اینکه نزدیک اومد و گفت از ماشینتون داره یه چیزی میریزه منم زدم کنار و خم شدم ببینم قضیه چیه دیدم داره از باک بنزین میریزه خیلی تعجب کردم و مستقیم رفتم در تعمیرگاه که همون نزدیکی ها بود تعمیر کار عیب ماشین رو برطرف کرد و اتفاقا سیبکها هم مشکل داشت که اونم رفع شد و اگر رفع نمیشد حداقل ضررش لاستیک سابی بود که به حمداله رفع شد خدا رو شکر که بنده خدا به موقع اطلاع داد و من اگر با همون وضعیت میرفتم شاید یه جایی خدای ناکرده بنزینها به آتش سیگاری یا چیزی میگرفت و ماشین میسوخت کما اینکه خودم هم از بین میرفتم ولی خدا با همون دوهزار تومان اولا جونم رو نجات داد و همچنین عیب ماشینم هم بر طرف شد منظورم اینه که هنوز اون کار تموم نشده بود خدا چند برابرش رو گذاشت تو دستم
                        حالا اگه با این سیستم فقط ده نفر بتونن سود کنند و بگن خدا خیرش بده میدنی چه منبع عظیمی از انرزی مثبت به طرفم روانه میشه ؟
                        چه اشکالی داره که مثلا دانشجویی که وضع مالیش خوب نیست یا پدری که حقوق ماهیانه اش کفاف زندگیشو نمیده بتونه باهمین روش باری از روی دوش خودش برداره ؟
                        من به این جریانات اعتقاد کامل دارم و میدنم که همیشه و تحت هر شرایطی جواب میده

خواهشم اینه که هرجوری به هر طریقی میتونین به کسی کمک کنین دریغ نکنین خدا چند برابرش رو میزاره تو دامنتون
                        ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-01-2013, 01:03 PM

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                          ا
                          من به این جریانات اعتقاد کامل دارم و میدنم که همیشه و تحت هر شرایطی جواب میده

خواهشم اینه که هرجوری به هر طریقی میتونین به کسی کمک کنین دریغ نکنین خدا چند برابرش رو میزاره تو دامنتون
                          با سلام
                          آقای فیاض عزیز بنده هم شدیدا به این موضوع ایمان دارم و مطمینم که کاهنات شاهد اعمال و کردار و نیت قلبی ما هستند
                          بنده به شخصه همیشه دعا گوی شما هستم و خواهم بود همیشه به خود شما عرض کردم که کاری که شما در حق من و بچه های سودال کردین شجاعت و نیت پاکی میخواد که از کمتر کسی بر میاد هستند کسانی که سیستم آموزش میدن ولی نکات ریز یا بقول معروف فوت کوزه گریشو نمی گن که اینجوری نه تنها کمک نیست بلکه خیانته در حق اون بنده خدایی که پیرو اون سیستم میشه (( آلبته جسارت نشه )) هر چند من توی این انجمن هر چی دیدم اساتید همگی از جون مایه میزاران نمونه بارزش آقای فیاظ و آقای ..... و آقا مصطفی و دیگر دوستان که بخدا من به اسم متاسفانه نمیشناسم امیدوارم خداوند همیشه سلامتی و توفیق نسیب کنه
                          ببخشید این پست رو زدم واقعا بعضی مواقه دکمه تشکر عاجره از تشکر .... و احساس میکنم که باید تشکر و قدر دانی رو به زبون بیارم
                          موفق باشید .
                          وحید
                          ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 10-01-2013, 01:24 PM
                          هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

تو نيكى مى كن و در دجله انداز- كه ايزد در بيابانت دهد باز
                            ویرایش توسط سعيد : https://www.traderha.com/member/5857-سعيد در ساعت 10-01-2013, 02:47 PM

نظر

سلام اقای فیاض از تاپک شما استفاده کردم و امیدوارم که حتما در انتهای ماه نتیجه خوبی بگیرید
                              من تازه با سیستم شما آشنا شدم و خیلی دوست دارم که با شما همراه باشم تا بلکه من هم بتوانم در راستای هدف قدمی بردارم
                              جنا.ب آقای فیاض ضمن خسته نباشید آیا ممکن است که به طور خلاصه بگید که چگونه ارودر میگذارید آیا باید اردرها با باکس فاصله داشته باشند و اگر فاصله دارن چه مقدار باشد و مسئله بعد اینکه وقتی یکی از اردها باز شد باید اردر دیگر را بست یا نه اجازه بدیم اردی که باز شده به ثمر بنشیند و آنگاه ببندیم که البته اگر چنین باشد گاهی اوقات اتفاق میافتد که اردر باز شده استاپش میخورد و اردر دیگه باز میشود در هر حال اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم به امید موفقیت همه دوستان در فارکس

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
                                سلام اقای فیاض از تاپک شما استفاده کردم و امیدوارم که حتما در انتهای ماه نتیجه خوبی بگیرید
                                من تازه با سیستم شما آشنا شدم و خیلی دوست دارم که با شما همراه باشم تا بلکه من هم بتوانم در راستای هدف قدمی بردارم
                                جنا.ب آقای فیاض ضمن خسته نباشید آیا ممکن است که به طور خلاصه بگید که چگونه ارودر میگذارید آیا باید اردرها با باکس فاصله داشته باشند و اگر فاصله دارن چه مقدار باشد و مسئله بعد اینکه وقتی یکی از اردها باز شد باید اردر دیگر را بست یا نه اجازه بدیم اردی که باز شده به ثمر بنشیند و آنگاه ببندیم که البته اگر چنین باشد گاهی اوقات اتفاق میافتد که اردر باز شده استاپش میخورد و اردر دیگه باز میشود در هر حال اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم به امید موفقیت همه دوستان در فارکس
                                با سلام
                                در سل استاپ فاصله لازم نیست اما در بای استاپ به اندازه اسپرد طلا فاصله لازمه
                                با فعال شدن یک اردر ، اردر دیگر باید کنسل شود

نظر

پردازش ...
                                X