اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
    ۱۳۱۶ و ۱۳۱۱
    سلام.دوست من کفش 1309 نیست؟من روگوشی هستم و عددم دقیق نیست لطفا چک کنید

send from my phone
    ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
      لطفا دوستان کف و سقف امروز را بگویید تا ببینیم همه چقدر اختلاف داریم.ممنون
      با سلام وصبح بخیر امیدوارم روز خوبیرو پیش رو داشته باشیم
      سقف و کف چارت بنده بشرح زیر می باشد و من هم BoxBreakout_offset اندیکاتور B_O رو روی عدد 15 گذاشتم
      1309
      1317
      این طلا با این آرامشی که داره منو مترسونه (آرامش قبل طوفان ) با این چموش بازی هایی که داره این آرامش ازش بعیده .....
      ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 10-07-2013, 10:25 AM
      هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

• جناب فیاض نهایت تاسف و همدردی بنده را از راه دور پذیرا باشید. امیدوارم که خدا صبری دوچندان به شما و خانواده ی محترمتان عطا کند.

-------------------

high : 1315.88 -- low : 1311.05 -- R : 483

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 10-07-2013, 10:37 AM
        زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

۱۳۱۶ و ۱۳۱۱
          اعداد منم همینه

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
            با سلام خدمت دوستان
            از دوستان کسی نیست سیستم رو اکسپرت کنه تا بشه بکتست طولانی گزفت ازش
            اگه نیست دوستان 2-3 نفر شیم به کسی بدیم اکی کنه اگه کسی خواست مشارکت کنه پیام بده
            ممنون میشم
            کسی نبود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
              کسی نبود؟
              سلام دوست من

من یه برنامه سراغ دارم برای این کار اگه اجازه بدی پیداش میکنم و تقدیم میکنم فقط یه فرصت بدب ممنون میشم
              سپاس

ولی

نظر

• فعال شدن سفارش فروش

xauusdh1.jpg
                امضاء

نظر

• سلام بله پزیشن فروش فعال شده
                  البته گلد به نظر ریزشی میاد ببینیم نظر اساتید محترم چیه ؟
                  به امید موفقیت دوستان
                  ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 10-07-2013, 12:54 PM

ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                    بله منم چک کردم اسپردش بالاست حدودا بین 5 الی 6 پیپ نوسان داره مواقع خبر مطمئن باشید که از این بیشتر میشه البته من بروکری رو پیدا کردم که اسپردش بین 1/5 تا 2/5 پیپه احتمالا امروز نتونم پزیشن بگیرم چون در تدارک تسویه حساب با بروکر قبلی و افتتاح حساب با بروکر جدید هستم ولی شما دوستان طبق روال سودال پزیشنهاتونو ست کنین .
                    سلام جناب فیاض گرامی
                    بعضی بروکرها هستن اسپرد پایین ارائه میدم اما موقع ترید کلافتون می کنن . قطعی داره .هنگ می کنه . من با امثال اینها زیاد کارکردم .
                    امیدوارم این بروکر از اون دست نباشه . جالب اینجاست همین بروکرها در حساب دمو هیچ مشکلی ندارند .

براتون آرزوی موفقیت دارم

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                      سلام جناب فیاض گرامی
                      بعضی بروکرها هستن اسپرد پایین ارائه میدم اما موقع ترید کلافتون می کنن . قطعی داره .هنگ می کنه . من با امثال اینها زیاد کارکردم .
                      امیدوارم این بروکر از اون دست نباشه . جالب اینجاست همین بروکرها در حساب دمو هیچ مشکلی ندارند .

براتون آرزوی موفقیت دارم
                      سلام
                      و البته اسپرد شناور رو هم باید در نظر گرفت که بعضی بروکر ها اسپرد رو پایین میگیرن ولی به صورت شناور با پایین بودن اسپرد و شناور بودن هر اتفاقی ممکنه پیش بیاد ( چه خوب و چه بد )
                      الته این بروکر که من کار میکنم هر دو رو داره چه فیکس و چه شناور که بنده با توجه به محافظه کار بودنم ترجحا فیکس رو انتخاب کردم

ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 10-07-2013, 01:56 PM

ولی

نظر

• حد ضرر امروز ما خورد .....خوب... میریم واسه فردا.

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان بلاخص آقا محسن عزيز
                          امروز استاپ خورديم و به احتمال زياد از همين حوالي نزول رو شاهد خواهيم بود. در اين صورت فردا روز كاره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ...
                          هیچ چیز اتفاقی نیست !

نظر

• نوشته اصلی توسط H@M!D نمایش پست ها
                            با سلام خدمت همه دوستان بلاخص آقا محسن عزيز
                            امروز استاپ خورديم و به احتمال زياد از همين حوالي نزول رو شاهد خواهيم بود. در اين صورت فردا روز كاره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ...
                            نوشته اصلی توسط babak77t نمایش پست ها
                            حد ضرر امروز ما خورد .....خوب... میریم واسه فردا.

دوستان عزیز
                            اصلا خم به ابرو نیارن روزهای پر سود در پیشه این استاپ خوردن ها هم جزئی از تریده
                            استاپ خوردن رو سخت نگیرید و با روحیه بالا منتظر یه تریدهای خوب باشید
                            به امید روزهای پر سود
                            ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 10-07-2013, 04:44 PM

ولی

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان

تشکر و قدر دانی از همه شما عزیزان که چه بصورت پیام خصوصی و چه از طریق پیامک ابراز هم دردی کردین ....

امروز رو استاپ خوردین ... مهم نیست ما هنوز 3 هفته وقت داریم تا ببینیم چی میشه و این روش در این ماه برایندش مثبت خواهد بود یا خیر ...

تذکر بسیار مهم :

* کلیه کاربران توجه کنند به هیچ عنوان مجاز به گرفتن این سیگنالها روی حساب ریل نیستین این سیگنالها فقط جنبه آموزشی داره و توی یک حساب دمو گرفته میشه *
                              فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

سلام آقا فیاض عزیز
                                من از شما تشکر ویژه دارم، دلیل :
                                چون این طلا سرکش بر اساس تحلیل عادی سر براه عمل نمیکنه حق به جانب شماست که فرمودید ، ترید طلا را با ارزها فرق میکنه ، ارزها رو بی خیال شید .
                                روش ترید سودال شما مشکل ترید طلا را برام حل کرده تا حدودی . و تحلیل طلا را کلا گذاشتم کنار ، وفقط ترید میکنم ، نه تحلیل.
                                فقط یک موردی اگر با رعایت قوانین سودال ، یک تبصره اضافه شود تا مورد ریسک به ریوارد بهتره شود اشکالی پیش میاد؟
                                اگر اشکالی ندارد بیان کنم؟؟؟.
                                منتظر نظر شما هستم.تا ادامه دهم.
                                با تشکر
                                من هنوز منتظرم دوست عزیز
                                فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

پردازش ...
                                X