اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال بدون استاپ!

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط behzad-1 نمایش پست ها
    تا هفته پیش

در پایان هفته سوم :
    پوزیشن های این هفته از 7 اکتبر تا امروز
    بالانس حساب $ 2950

به احتمال زیاد روی $10000 برداشت اندکی داشته باشم البته اگر حساب تا اون موقع سرپا باشه
    پاینده باشید.
    مگه حساب دمو نیست ؟؟؟
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

سلام

ابتدا تشکر می کنم از اظهار لطف دوستان عزیز من نیز برای شما آرزوی بهترین ها را دارم.

خیر این حساب ریل است.از ابتدا قرار بود روی این اکانت برداشتی نزنم تا یه مقدار زیادی! ولی ...

ببینیم گراف تا کی سربلند خواهد بود بعدا تصمیم میگیرم.

ایام شاد و پرپیپ باد

نظر

سلام
        gold
        خرید ریسک پایین در 1268.46 با تارگت 340 پیپ(1303.02) استاپ 50 پیپ
        در 1282.08 نصف تسویه باقیمانده استاپ نقطه ورود

نظر

نتیجه 50- پیپ
          دلار قوی شد و به نظر میاد بازار از این حالت نوسان پایین خارج شده است.
          این به نفع ماست تعداد سیگنال ها بیشتر خواهد شد.

نظر

سلام وشب همگی بخیر یه سوال الان با توجه به تارگتی که اعلام نمودید ایا هنوز احتمال خوردن ان تارگت وجود دارد؟ ممنونم
            بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

سلام
              پوزیشن گلد بر اساس روش دیگری غیر از پوزیشن های پیشین بود با ریسک کمتر و اصرار کمتر!
              ولی احتمال آن زیاد است لول مورد نظر تاچ شود پیشنهاد من 1291.5 جای کم ریسک تری واسه تسویه است(تایم h1)
              موفق باشید.

نظر

یوروین
                سل در 133.69 تارگت 133.38

در صورت استفاده جانب احتیاط رعایت شود.

نظر

یورو ین حالت الیوتی خوبی گرفته
                  می توان با لمس تارگت بالا استاپ را نقطه ورود آورد به امید ریزش بیشتر! در اینصورت اگر ریزش ادامه داد چون ریسک ما به اندازه حدود 30 پیپ بوده سودمان چندین برابر خواهد شد و در صورت بسته شدن روی صفر دیگر جای افسوس نداریم چون مطمئنیم یک روز در همچنین مواقعی اعتماد به تحلیلمان باعث افزایش سودمان می شود!
                  نصف تسویه نصف باز نیز می توان اعمال کرد.
                  البته همه این موارد تا قبل از بریک نشدن سقف یکساعته است.

نظر

ادیت

یورو ین حالت الیوتی خوبی گرفته
                    می توان با لمس تارگت بالا استاپ را نقطه ورود آورد به امید ریزش بیشتر! در اینصورت اگر ریزش ادامه داد چون ریسک ما به اندازه حدود 30 پیپ بوده سودمان چندین برابر خواهد شد و در صورت بسته شدن روی صفر دیگر جای افسوس نداریم چون مطمئنیم یک روز در همچنین مواقعی اعتماد به تحلیلمان باعث افزایش سودمان می شود!
                    نصف تسویه نصف باز نیز می توان اعمال کرد.
                    البته همه این موارد تا قبل از بریک شدن سقف یکساعته است.
                    : )

نظر

اقا خیلی خوشم اومد از اسم تاپیک
                      اینو میگن ترید
                      من بدون استاپ ترید میکنم به هر کی میگم میگه کال مارجین میشی
                      یکنفر مثل خودم پیدا کردم
                      انگار دو چرخه سواری کنی بصورت دست ول
                      راننده راننده باشه دست ول میره

نظر

فروش دلار نیوزلند در 0.8438
                        تارگت رو تصویر

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                          اقا خیلی خوشم اومد از اسم تاپیک
                          اینو میگن ترید
                          من بدون استاپ ترید میکنم به هر کی میگم میگه کال مارجین میشی
                          یکنفر مثل خودم پیدا کردم
                          انگار دو چرخه سواری کنی بصورت دست ول
                          راننده راننده باشه دست ول میره
                          سلام بزرگوار
                          ممنون از محبتت
                          امیدوارم همیشه همانند یک دوچرخه سوار ماهر سرحال و سرزنده و پیروز باشید

دست ول یا غیره بستگی به مهارت و تجربه داره ولی باز نه همه جا!! از نظر من همه چیز سیستم مشخص میکنه کجا استاپ کجا بدون استاپ باشیم ولی چون قطعیتی در بازار نیست به کسی توصیه نمی شود بدون استاپ روی حساب اصلی حسابی که از دست دادن آن قابل جبران نباشد ترید کرد.
                          اما
                          در صورت داشتن یک سیستم خوب و آمادگی ذهنی و روحی کامل و با استفاده از لوریج موجود روی حساب ها(همان شمشیر دولبه معروف یا قاتل تریدرها) می توان سودهای نجومی داشت! حتی بیشتر از حساب های اصلی .

صحبت زیاده در این مورد اما تا زمانی در عمل ثابت نشده است ارزشی ندارد...
                          سخن کوتاه می کنیم
                          روزگارتان خوش

نظر

نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
                            سلام وشب همگی بخیر یه سوال الان با توجه به تارگتی که اعلام نمودید ایا هنوز احتمال خوردن ان تارگت وجود دارد؟ ممنونم
                            تارگت طلا خورد و بالاتر هم رفت چرا برا ورود صبر نکردید تا حداقل واگرایی تکمیل بشه
                            ویرایش توسط sarababa : https://www.traderha.com/member/3088-sarababa در ساعت 10-17-2013, 12:47 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
                              تارگت طلا خورد و بالاتر هم رفت چرا برا ورود صبر نکردید تا حداقل واگرایی تکمیل بشه
                              سلام دوست عزیز
                              از این که سود کردید خوشحالم
                              من از واگرایی استفاده ای نمی کنم
                              سودها مستدام و ایام بکام
                              ===============
                              روی حجم فروش Nzdusd افزوده شد و یک پوزیشن بدون استاپ نیز روی Eurjpy دارم با تارگت 133.16
                              در مجموع حجم بالاست و هر احتمالی می رود...

آمار تریدرهای ف.ارکس فکتوری !

همانطور که مشخص است 97% حجم های پوزیشن ها روی nzdusd در حالت فروش قرار دارد!
                              ویرایش توسط behzad-1 : https://www.traderha.com/member/8427-behzad-1 در ساعت 10-17-2013, 03:11 PM

نظر

آمار تریدرهای ف.ارکس فکتوری !

همانطور که مشخص است 97% حجم های پوزیشن ها روی nzdusd در حالت فروش قرار دارد!
                                سلام شب همگی بخیر ببخشید شما با این امار ها کار کردید ؟ ایا میشه بهشون اعتماد کرد؟ممنونم

نظر

پردازش ...
                                X