اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Golden Signals on GOLD by REBELS Group

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام و درود

با تشکر از NimaFX به خاطر ارائه سیگنالها . سوالی داشتم اگر جسارت نباشه . شما سیگنال را ارئه میکنید بر اساس سل یعنی اردر گذاشته شود .
    سپس بعد از جند ساعت یا دقیقه که قیمت بر روند خلاف حرکت میکند سیگنال را ساقط شده میدانید . آیا ساقط بودن و بی اعتبار بودن برای سیگنالهای
    پندینگ نمی باشد . و فکر نمیکنید که این سیگنالها استاپ خورده محسوب میشوند ؟ چون اردری وقتی ست شده دیگر ساقط مفهوم درستی براش نمی باشد .
    در ضمن تاریخجه ای از این حرکت گروهی و درصد موفقیت را در مورد این روش بیان میدارید (نحوه تحلیل منظورم نیست برای خود محفوط باشد ) که در چه مدت زمانی از طرف شما بک تست گیری شده

با تشکر
    با سلام خدمت shyazdi
    ضمن تشکر از جنابعالی، احتراما به عرض می رساند همانطور که می دانید در تحلیل بازار، زمان و حجم معاملات در کنار قیمت از مولفه های اصلی می باشد. بر همین مبنا بررسی قیمت ،حجم، حرکت قیمت(در زمان مشخص) در بعضی از سیگنال های صادر شده نشان از ساقط شدن اعتبار آن ها دارد. با توجه به خط مشی تیم REBELS که حداکثر کردن سود و حداقل نمودن زیان و ارائه سیگنال با ضریب اطمینان بالا است، این وظیفه احساس می شود که اگر هشدار کوچکی از طرف موارد گفته شده مشاهده شد، بلافاصله به اطلاع کاربران رسانده شود. و این هشدار لزوما از حرکت قیمت در خلاف جهت سیگنال به دست نمی آید و ممکن است همانند سیگنال با ID شماره 2 که وقتی قیمت در جهت سیگنال بود اعتبار سیگنال ساقط شود و یا سیگنال خروج زودهنگام اعلام شود.(که در دو مورد 2و 3 جلوی خوردن حد ضرر و تحمیل ضرر بیشتر گرفته شد)
    درخصوص سابقه تیم در زمان مقتضی به عرض خواهیم رساند.
    هرگونه انتقاد و پیشنهاد را صمیمانه پذیرا هستیم.
    با سپاس از توجه جنابعالی
    دوستان عزیز لطفا جهت نحوه استفاده از سیگنالهای تیم Rebels لینک زیر را مشاهده فرمایید.
    http://broker-fa.com/forum/f62/golden-signals-gold-rebels-group-3416-post95629/#post95629

We start Signal Sharing on Facebook

نظر

نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
      سلام

چرا شما وقتی سیگنالهاتون استاپ میخوره می فرمایید از درجه اعتبار ساقط شده است؟!!!

سلام دوست عزیز

شما لطفا به زمانی که اعتبار را منقضی می کنیم توجه بفرمایید . زمان درج شده در سیگنال به وقت تهران می باشد. ولی زمان درج شده در بالای پست فرق دارد . در مورد سیگنال اخیر شماره 3 دقت بفرمایید خیلی قبل تر از اینکه قیمت به SL برسد ما خروج را صادر کردیم.
      برای اینکه این شبهه بوجود نیاید از این پس برای خروج زود هنگام (انقضا سیگنال یا خروج زود تر از tp یا sl ) هم زمان به وقت تهران هم درج می شود.

با تشکر
      دوستان عزیز لطفا جهت نحوه استفاده از سیگنالهای تیم Rebels لینک زیر را مشاهده فرمایید.
      http://broker-fa.com/forum/f62/golden-signals-gold-rebels-group-3416-post95629/#post95629

نظر

سلام
        جناب نیما با تشکر از زحماتتون
        ولی به نظر من توی طلا که ولالیتی روزانه در حدود 250 پیپ هست استاپ 35 پیپی یک جورایی بی معنی است
        با توجه به تجربه ای که دارم طلا حرکاتش کلا غیر قابل پیش بینی است و شما اگر یک سیگنال خوب دارید باید یک استاپ مطمئن داشته باشید وحتی توی طلا ریسک به ریوارد کمتر از یک هم قابل قبوله چون سفته بازها علاقه شدیدی به ایجاد کندل های شارپ و تست سطوح قبلی توی طلا دارن

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
          سلام
          ولی به نظر من توی طلا که ولالیتی روزانه در حدود 250 پیپ هست استاپ 35 پیپی یک جورایی بی معنی است
          با توجه به تجربه ای که دارم طلا حرکاتش کلا غیر قابل پیش بینی است و شما اگر یک سیگنال خوب دارید باید یک استاپ مطمئن داشته باشید وحتی توی طلا ریسک به ریوارد کمتر از یک هم قابل قبوله چون سفته بازها علاقه شدیدی به ایجاد کندل های شارپ و تست سطوح قبلی توی طلا دارن

سلام دوست عزیز

شما لطف دارین دقیقا به مساله های مهمی اشاره می فرمایید ولی صبر بفرمایید در زمانبندی که در نظر داریم به تشریح و چگونگی دیدگاهمان به طلا می پردازیم . صرفا باید طبق زمانبندی به توضیحات برسیم. الان فقط زمان صدور سیگنال است . از شما و دوستانی که ما را نقد می کنند و گوشزد می کنند کمال تشکر را داریم.

با تشکر

نظر

ID : 4
            Symbol : Gold
            Action : Buy
            Price : 1326.5
            TP1 : 60
            TP2 : 150
            TP3 :
            SL : 35
            Date : 9/25/2013
            Time : 10:24 AM
            Grade : 70

نظر

نوشته اصلی توسط nimafx نمایش پست ها
              id : 4
              symbol : gold
              action : buy
              price : 1326.5
              tp1 : 60
              tp2 : 150
              tp3 :
              sl : 35
              date : 9/25/2013
              time : 10:24 am
              grade : 70
              نتیجه : -35 پیپ 10:36 am

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                سلام
                با سلام خدمت جناب burix

با پوزش میخواستم در بحث شما شرکت کنم و با توجه به تجربه ای که فرمودید دارید و ساختار و رفتار حرکتی طلا و میزان حرکت روزانه ای که داره به نظر شما اگر قدرت تشخیص و برگشت برای ورود را در بهترین ناحیه داشته باشید ایا داشتن استاپ لاس کمتر بهتر نیستش تا بشود کل حرکت 250-260 پپی رو از بازار گرفت.

برای مثلا اگر شما برای ورود طلا به صورت تایم فریم چندگانه از تایم فریم یک دقیقه استفاده کنید حتی می توانید استاپ لاس های کمتر از 15 پپ هم داشته باشید.

و در مورد قسمت دوم فرمایشات شما من هم موافق هستم و این موضوع رو میشود با خروج های مدیریت شده و پوزیشن های چندگانه پوشش داد.

با تشکر و سپاس

امضاء

نظر

ID : 5
                  Symbol : Gold
                  Action : Sell
                  Price : 1324
                  TP1 : 90
                  TP2 : 160
                  TP3 :
                  SL : 35
                  Date : 9/25/2013
                  Time : 11:29 AM
                  Grade : 72

نظر

یک سوال؟

از انجایی که به نظر من طلا بسیار زیاد به الگوهای کندلی خودش وفادار هستش (و مطابق رفتارش باید مواظب تویزر کردن و کندل های مارابوزو ان باشیم) دیشب شما یک سیگنال سل اعلام کردید که من پای چارت بودم و منتظر یک تریگر کندلی برای ورود سل که سیگنال شما به نظر من کمی زود اعلام شد.

و امروز هم ما یک کندل شوتینگ یک ساعته داشتیم که باید سل میکردیم ولی شما سیگنال خرید صادر کردید.

البته مطمئن هستم و حتما شما مطابق یک استراتزی این سیگنال ها رو اعلام می کنید ولی میخواستم بدونم در یک جمع بندی تعداد 4 سیگنال فعلا برایند در چه مرحله ای هستش.

در ضمن اگر تایم فریم صدور سیگنال ها رو هم اعلام کنید شاید کاربرانی که بخواهند از ان استفاده کنند با ترکیب دانسته هایی که دارند بتوانند بهتر تصمیم بگیرند.

با سپاس
                    امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                      با سلام خدمت جناب burix

با پوزش میخواستم در بحث شما شرکت کنم و با توجه به تجربه ای که فرمودید دارید و ساختار و رفتار حرکتی طلا و میزان حرکت روزانه ای که داره به نظر شما اگر قدرت تشخیص و برگشت برای ورود را در بهترین ناحیه داشته باشید ایا داشتن استاپ لاس کمتر بهتر نیستش تا بشود کل حرکت 250-260 پپی رو از بازار گرفت.

برای مثلا اگر شما برای ورود طلا به صورت تایم فریم چندگانه از تایم فریم یک دقیقه استفاده کنید حتی می توانید استاپ لاس های کمتر از 15 پپ هم داشته باشید.

و در مورد قسمت دوم فرمایشات شما من هم موافق هستم و این موضوع رو میشود با خروج های مدیریت شده و پوزیشن های چندگانه پوشش داد.

با تشکر و سپاس

با سلام خدمت شما بانوی گرامی
                      و عذرخواهی از جناب نیما بابت ارسال این پست ها در تاپیک سیگنال

والا بحث روی ورود در نقطه بهینه و استاپ که بحث مفصلی هست و به سیستم فرد و میزان ریسک اون بستگی داره و اگر مشتاق هستید چون خودم هم دارم تغییراتی در سیستم تریدم می دم می تونیم این بحث رو در تاپیک جداگانه مثل تاپیک دل نوشته های شما ادامه بدیم
                      ولی اگر بتونید روند رو با دقت بالا پیش بینی کنید و در نتیجه استاپ هم کوچیکتر بشه بهتره و ریسکتون پایین تر میاد ولی خب در عمل کار دشواری هست

سپاس از توجهتون

نظر

id : 5
                        action : sell
                        price : 1324
                        tp1 : 90
                        tp2 : 160
                        tp3 :
                        time : 11:29 am
                        grade : 72
                        سلام دوستان

sl را به عدد 1325.50 تغییر دهید 2:20 pm

با تشکر

نظر

id : 5
                          action : sell
                          price : 1324
                          tp1 : 90
                          tp2 : 160
                          tp3 :
                          time : 11:29 am
                          grade : 72
                          سلام دوستان

sl را به عدد 1325.50 تغییر دهید 2:20 pm

با تشکر

نتیجه : -15 پیپ 4:03 pm

نظر

امروز طلا چرا حالش خوب نیست؟ خیلی بد حرکت میکنه حرکته خریدارا و فروشنده های طلا اینطوریه
                            بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                              امروز طلا چرا حالش خوب نیست؟ خیلی بد حرکت میکنه حرکته خریدارا و فروشنده های طلا اینطوریه
                              امیر رضا عزیز
                              معمولا در ابتدای تغییر روند ها همین جوری هست و اینقدر با هم می جنگن تا یا گاوها یا خرس ها برنده بشن
                              وقتی هم یک طرف برنده شده دیگه د برو که رفتیم

نظر

نوشته اصلی توسط NimaFX نمایش پست ها
                                نتیجه : -35 پیپ
                                با سلام خدمت دوستان
                                متاسفانه اشتباها درجه این سیگنال به جای 52 ، 64 تایپ شده است.
                                ضمنا این سیگنال از نظر ما از درجه اعتبار ساقط شده است
                                با تشکر
                                با سلام خدمت دوستان
                                این سیگنال از نظر ما از درجه اعتبار ساقط شده است
                                با تشکر
                                نتیجه : -35 پیپ 10:36 am
                                نتیجه : -15 پیپ 4:03 pm
                                نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                                یک سوال؟

از انجایی که به نظر من طلا بسیار زیاد به الگوهای کندلی خودش وفادار هستش (و مطابق رفتارش باید مواظب تویزر کردن و کندل های مارابوزو ان باشیم) دیشب شما یک سیگنال سل اعلام کردید که من پای چارت بودم و منتظر یک تریگر کندلی برای ورود سل که سیگنال شما به نظر من کمی زود اعلام شد.

و امروز هم ما یک کندل شوتینگ یک ساعته داشتیم که باید سل میکردیم ولی شما سیگنال خرید صادر کردید.

البته مطمئن هستم و حتما شما مطابق یک استراتزی این سیگنال ها رو اعلام می کنید ولی میخواستم بدونم در یک جمع بندی تعداد 4 سیگنال فعلا برایند در چه مرحله ای هستش.

در ضمن اگر تایم فریم صدور سیگنال ها رو هم اعلام کنید شاید کاربرانی که بخواهند از ان استفاده کنند با ترکیب دانسته هایی که دارند بتوانند بهتر تصمیم بگیرند.

با سپاس
                                ظاهرا که نباید سوال میکردم

چون پست من بدون جواب ماند بنابراین یک سوال دیگه دارم و ان اینکه تجربه تیم شما چند سال هستش و ایا سایر نتایج هم به همین صورت هستش.

جسارت من رو ببخشید چون این روزها شدیدا به دنبال یک روش سود ده با بازدهی بالا به صورت اسکلپ برای طلا هستم و به همین خاطر هر کجا که بوی طلا میدهد سرک می کشم.

با سپاس و عرض پوزش
                                امضاء

نظر

پردازش ...
                                X