اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال سیگنال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Fx.Farhad نمایش پست ها
    این سیگنال اصلاح شده قبلی هستش
    دوست عزیز من گیج شدم اگه ممکنه بگید ایا امکان داره قیمت یورو نیوزلند در سه تا بروکر 1.6367 ولی در بروکر من 1.6274

نظر

نوشته اصلی توسط borhani100 نمایش پست ها
      دوست عزیز من گیج شدم اگه ممکنه بگید ایا امکان داره قیمت یورو نیوزلند در سه تا بروکر 1.6367 ولی در بروکر من 1.6274
      سلام والا چی بگم شاید قیمت بروکر شما آپدیت نشده از روی market watch هم همین قیمت رو می خونید ؟
      اگه حل نشد بیاین مسنجر ببینم مشکل چیه

نظر

اگر امشب بره بالاتر از1.6940 ببنده فردا صعود شروع میشه و گرنه باید تا 1.6800 بریزه
        نتیجه این پیش بینی هم تا این لحظه +130 پیپ در سود تا این لحظه

شاد و ثروتمند باشید

نظر

اقا فرهاد یک توضیحی درباره روشتان میدهید؟ ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
            اقا فرهاد یک توضیحی درباره روشتان میدهید؟ ممنون
            سلام دوست عزیز

اگه کل تاپیک رو بخونید مخصوصا" پست اول رو متوجه میشید که روش سیگنال گیری و سیگنال ها قراره از هفته دیگه تجاری بشه و با عرض پوزش نمی تونم راجع به اون توضیحی بدم اگه سوال دیگه ای بود در مسنجر در خدمتتون هست

موفق باشید

نظر

با سپاس به شما
              منظورم روش کلی بود نه جزییات .مثلا از الیوت استفاده میکنید یا هارمونیک یا ...
              و اینکه از یک تایم فریم استفاده میکنید یا مولتی تایم.
              چند وقته با این روش ترید میکنید و ....
              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                با سپاس به شما
                منظورم روش کلی بود نه جزییات .مثلا از الیوت استفاده میکنید یا هارمونیک یا ...
                و اینکه از یک تایم فریم استفاده میکنید یا مولتی تایم.
                چند وقته با این روش ترید میکنید و ....
                ممنون
                موقع تحلیل به همه مواردی که فرمودید توجه می شه هارمونیک الیوت کلاسیک روند حمایت مقاومت و .... مثل تمام دوستان دیگر اما اینکه چطور ازش بهره ببری این مهمه در کجا و چطوریش مهمه ...؟؟

در مورد تایم هم سعی می کنم به چند تایم تسلط کامل داشته باشم
                مدت زمان ترید هم 4و5 سالی میشه ترید دارم با این روش

نظر

موقع تحلیل به همه مواردی که فرمودید توجه می شه هارمونیک الیوت کلاسیک روند حمایت مقاومت و .... مثل تمام دوستان دیگر اما اینکه چطور ازش بهره ببری این مهمه در کجا و چطوریش مهمه ...؟؟

در مورد تایم هم سعی می کنم به چند تایم تسلط کامل داشته باشم
                  مدت زمان ترید هم 4و5 سالی میشه ترید دارم با این روش
                  درود دوست عزیز

البته پیشاپیش بابت ارسال این پست عذر خواهی میکنم وابتدا خواستم سوالم را در مسنجر از حضورتان بپرسم اما خوب دیدم شاید این سوال دیگر دوستان نیز باشد .

این که جسارتا چرا حسابتان را در سایت هایی مانند مای اف ایکس بوک و ... قرار نمی دهید تا با صرف زمانی اندک برای انجام اینکار دوستان رزومه کاری شما را ببینند .

مطمئنا عملکرد سه هفته ای قابل استناد نیست و نخواهد بود . .

در این گونه سایت ها امکانات بیشماری مانند مخفی کردن پوزیشن ها و ... است که جای هیچ گونه .... نمی ماند .

واقعا فکر میکنم عملکرد 5 ساله شما با این استراتژی بسیار قابل استناد تر باشد تا 3 هفته چون واکنش شما در مواقع

بحران و ... را به خوبی نشان میدهد .

اگر جسارتی شد به بزرگی خودتان این حقیر را عفو بفرمایید .

پاینده باشید ...
                  ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 09-12-2013, 05:37 PM
                  خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
                    درود دوست عزیز

البته پیشاپیش بابت ارسال این پست عذر خواهی میکنم وابتدا خواستم سوالم را در مسنجر از حضورتان بپرسم اما خوب دیدم شاید این سوال دیگر دوستان نیز باشد .

این که جسارتا چرا حسابتان را در سایت هایی مانند مای اف ایکس بوک و ... قرار نمی دهید تا با صرف زمانی اندک برای انجام اینکار دوستان رزومه کاری شما را ببینند .

مطمئنا عملکرد سه هفته ای قابل استناد نیست و نخواهد بود . .

در این گونه سایت ها امکانات بیشماری مانند مخفی کردن پوزیشن ها و ... است که جای هیچ گونه .... نمی ماند .

واقعا فکر میکنم عملکرد 5 ساله شما با این استراتژی بسیار قابل استناد تر باشد تا 3 هفته چون واکنش شما در مواقع

بحران و ... را به خوبی نشان میدهد .

اگر جسارتی شد به بزرگی خودتان این حقیر را عفو بفرمایید .

پاینده باشید ...
                    خواهش می کنم دوست عزیز

اما من از این جور کارها خوشم نیومده و نمی یاد با دوستانی هم که مار می کنم خدا رو شکر مشکلی نداشتم اون که اینکاره باشه چه با 2 سیگنال چه 5 سال متوجه میشه طرفش چند مرده حلاجه من که 5 سال نتوالی یک حساب ثابت نداشتم که بشه در myfxbook گذاشت دوست عزیز و در کل از سیگنال دادن بیشتر خوشم میاد تا خودم ترید بزنم .البته رو حساب های خودم ترید ها سنگین و البته به تعداد کم هست لزومی نداره هر روز آدم بشینه پای چارت ترید بزنه در طول این 3 هفته هم همه هفته ها شرایط یکسان نبوده تعداد سیگنال ها هم خدارو شکر زیاد بو که از شانسی بودن مبرا باشه

یاعلی
                    ویرایش توسط Fx.Farhad : https://www.traderha.com/member/10408-fx-farhad در ساعت 09-12-2013, 05:49 PM

نظر

پردازش ...
                    X