اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال سیگنال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام خدمت اقا فرهاد عزیز
    اول خوش امدی به فروم خودتون
    بعدشم ماشاالله به این سبک ترید
    واقعا کارت عالی اقا چی کار داری اینجا اگه کسیکه خرفه ای باشه ما روسشا میکشیم و سوال پیچش میکنیم (شرمنده)
    من اولا از از ظرف خودم سپس طرق بقیه دوستان میخواهیم کمی از خودتان بگویید و معرفی کنیید و همچنین کمی هم از ناگفته های این بازار را از زبان شما دوست گرامی بشنویم و همچنین از سبک وشیوه تریدتون صحبت کنید
    ارادتمند شما شهرام
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
      با سلام خدمت اقا فرهاد عزیز
      اول خوش امدی به فروم خودتون
      بعدشم ماشاالله به این سبک ترید
      واقعا کارت عالی اقا چی کار داری اینجا اگه کسیکه خرفه ای باشه ما روسشا میکشیم و سوال پیچش میکنیم (شرمنده)
      من اولا از از ظرف خودم سپس طرق بقیه دوستان میخواهیم کمی از خودتان بگویید و معرفی کنیید و همچنین کمی هم از ناگفته های این بازار را از زبان شما دوست گرامی بشنویم و همچنین از سبک وشیوه تریدتون صحبت کنید
      ارادتمند شما شهرام
      سلام دوست عزیز من اسم شما رو متاسفانه نمی دونم

خدمت آقای خودم عرض کنم من هیچ ادعای خاصی ندارم فقط اومدم یکم چیز یاد بگیرم برم
      روش من تحلیل و ترید در تایم بالا هستش دوست خوبم و اینکه در جهت ترند بودن خیلی مهمه برام. البته پوزیشن های خلاف جهت هم می گیرم در صورتی که احساس خوبی داشته باشم بهش و در زمان و مکان خوبی قرار داشته باشه تایم کاریم بالای h4 هستش !!
      قبلا" هم گفتم 2 و2 3 هفته ای سیگنال مجانی برای دوستان میدم اگه راضی بودن کسایی که خواهان بودن سیگنال ها تجاری میشه و در خدمت دوستان هستم
      ببینیم خدا چی می خواد
      تا جایی هم بتونه دوستان مشاوره در مورد ترید خواستن پ.خ بزارن بنده باعلم ناقصم نظرمو در مورد هر ارز و کامیدیتی بخوان اعلام می کنم
      ویرایش توسط Fx.Farhad : https://www.traderha.com/member/10408-fx-farhad در ساعت 08-28-2013, 11:58 AM

نظر

اگر امکانش هست دوست من آیدی یاهو خود را برای ما نمایش دهید با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
          اگر امکانش هست دوست من آیدی یاهو خود را برای ما نمایش دهید با تشکر
          خدمت شما :

farhad.forex@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط Fx.Farhad نمایش پست ها
            xptusd
            sell
            entry : 1541
            sl: 1574
            tp:1444
            فعلا" در +155 پیپ سود قرار دارد

نظر

nzdjpy
              buy
              entry :7540
              sl : 74.85
              tp : 77.66
              تا این لحظه +85 پیپ در سود

نظر

NZDUSD
                BUY
                entry : 0.8147
                sl : 0.8120
                tp : 0.8255
                با عرض پوزش این گویا موقع دادن این سیگنال چارتم آپدیت نشده بود پس این سیگنال از اول هم حذف بوده شرمنده دوستان شدیم

نظر

NZDCHF
                  BUY
                  ENTRY : 0.7103
                  sl : 0.7045
                  tp :0.7465
                  در حال حاضر در +90 پیپ سود قرار دارد

دوستان بنده تا شنبه از خدمتتون مرخص میشم در مسافرت هستم ببینیم سیگنال ها چه می کنن تا اون موقع

شب همگی خوش

نظر

در +280 پیپ سود بسر می برد
                    tp1 زده شد
                    پوزیشن همین جا بسته میشه و پوزیشن خرید باز می کنیم
                    buy
                    entry :150.69
                    sl : 150.18
                    tp : 152.00
                    راستی این سیگنال رو داشت یادم می رفت این هم تا اینجا +115 پیپ در سود هست تا ببینیم خدا چی بخواد

نظر

eurnzd
                      sell
                      entry : 1.7220
                      sl : 7402
                      tp : 1.6590
                      این سیگنال تا 300+ پیپ هم در سود رفت و فعلا" در 200 تا سود قرار داره

نظر

راستی این سیگنال رو داشت یادم می رفت این هم تا اینجا +115 پیپ در سود هست تا ببینیم خدا چی بخواد
                        خوب حد سود 133 پیپی این سیگنال هم زده شد

نظر

خوب خوب
                          سلام سلام خدمت همه دوستان باز هم فرهاد اینجاست پر انرژی و سرحال

خوب این هفته چون ماه میلادی جدید شروع میشه سیگنال های هفتگی رو هم از همون دوشنبه به امید خدا خواهم گذاشت چون باید بازار باز بشه تا سیگنال ها و جهت های کتاه مدت و میان مدتشون دربیاد

هفته قبل که خیلی خوب بود سرخالم آورد ببینیم این هفته چیکاره هستیم

تا دوشنبه بدرود

در مسنجر خدمت دوستان هستم تا بازار باز بشه

نظر

سلام جناب فرهاد

سوالي داشتم از خدمتتون، شما كه خداروشكر به اين خوبي پوزيشن مي.گيريد و ظاهرا هر هفته بالاي 500 پيپ به دست مياوريد و حتي اگر فقط 0.1 لات كار كنيد هفته اي 500 دلار درآمد داريد، دليل سيگنال فروختن تان چي هست!!!؟؟؟

موفق باشيد
                            نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                              سلام جناب فرهاد

سوالي داشتم از خدمتتون، شما كه خداروشكر به اين خوبي پوزيشن مي.گيريد و ظاهرا هر هفته بالاي 500 پيپ به دست مياوريد و حتي اگر فقط 0.1 لات كار كنيد هفته اي 500 دلار درآمد داريد، دليل سيگنال فروختن تان چي هست!!!؟؟؟

موفق باشيد
                              سلام آقا محمد

دوست من شاید به نظر من یکی از خوبی های انسان یا به نظر بعضی ها از بدی های آدم ها این باشه که آرزوهاشون و نیازهاشون تمومی نداره ماشین خوب می خره میگه حالا خونه بخرم اونو می خره می گه برم بالا شهر بخرم بعد می گه حالا ویلا بخرم حالا ماشینو عوض کنم حالا یه ماشین مدل بالا هم تو مناطق آزاد مثل کیش بخرم حالا سالی یه بار برم سفر اروپا بعد یه کشتی شخصی بخرم چرا هواپیمای شخصی نداشته باشم و.... یکی از دلایلش اینه و دلیل دیگه اینه که من اگه تیلیاردر هم بشم نمی شینم تو خونه فقط ترید بزنم می دونی چرا چون بعد از یه مدت خیلی ببخشید روابط اجتماعیت به گند کشیده می شه انسان ثروتمند (ببین گفتمثروتمند نه صرفا" پولدار) انسانیه که از همه بعد پیشرفت کنه تریدری که فقط کنج خونه می شینه ترید می کنه حتی پولدارش شاید ثروتمند نشه هیچ وقت ، دلیل دیگه ای که دارم اینه من معتقدم یک بیزینسمن قهار باید به محض موفقیت کار خودش رو و دایره موفقیتش رو به سرعت گسترش بده نه اینه که من صرفا" چون حالا از ترید یه درآمدی دارم دیگه چرا تدریس چرا سیگنال بفروشم چرا اکسپرت درست کنم بفروشم یا حتی چرا برم wall street و ....
                              به هر حال اینا تمام عقاید منه و چیزایی که در سر دارم شاید به مزاج بعضی خوش نیاد و....
                              شما اگه امکان پول درآوردن برات از چند طریق مهیا باشه میگه بی خیال از یک راهش فقط در بیارم خوبه ،دیگه نمی خوام ؟؟؟
                              شاید بعضی ها بگن اما من نمی گم حالا که خدا امکانش رو داده من حرومش نمی کنم دوست عزیز

شاد باشی و ثروتمند
                              ویرایش توسط Fx.Farhad : https://www.traderha.com/member/10408-fx-farhad در ساعت 08-31-2013, 01:28 PM

نظر

موفق باشيد و ثروتمند
                                نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

پردازش ...
                                X