اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیش به سوی 1000 پیپ ماهانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

طلا رو همینجا میبندم +25 پیپ. البته اگر بازار باز بود باز میذاشتم حالا حالا ها به نظرم جا داره بریزه ولی از گپ میترسم!!!

هفته ی اول با 240 تا تموم شد البته یه بعد از ظهر جمعه هم از هفته ی پیش داشتیم. ده پیپ این هفته کم آوردیم که هفته ی دیگه اگر خدای متعال بخواد جبران میشه.

الکترا

نظر

بی نظیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      یادمان باشد :
      کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

طلا سل @ 1309

اس ال: 1320

تی پی : 1298

نظر

نوشته اصلی توسط @E1eCtr نمایش پست ها

طلا سل @ 1309

اس ال: 1320

تی پی : 1298
          اینم 110 پیپ. این هفته فعلا 110تا. دوستان کسی تحقیق کرده که شروع موج چه ساعاتی باشه اعتبار داره؟ و آیا شروع موج از های و لو است؟ یا ممکنه از جای دیگه شروع شه

الکترا

نظر

نفت بای @ 106

اس ال : 105

تی پی : 107

نظر

شاخص dax بای @ 8402.26

اس ال و تی پی مساوی 40 پیپ. البته 400 تا است ولی این شاخص ها رو باید سبک تر گرفت چون نوساناتش زیاده

الکترا

نظر

یورو ین بای @ 130.40

اس ال : 30 تا

تی پی: 50 تا

ببخشید عدد دقیق نزدم متارو بستم برم نود ببینم اینم قبلا گرفته بود برگشت دوباره روی نقطه ورودم گفتم بگم.

الکترا

نظر

یورو ین آخری استاپ خورد. 80 تا این هفته.

دوباره یورو ین بای @ 130.50

تی پی : 131.40

اس ال: 129:60

نظر

شاخص dax بای @ 8402.26

اس ال و تی پی مساوی 40 پیپ. البته 400 تا است ولی این شاخص ها رو باید سبک تر گرفت چون نوساناتش زیاده

الکترا

چون خیلی خیلی شارپ رفته همین جا میبندم امکان برگشت داره. 30 پیپ مثبت. 110 تا این هفته

این هفته هفته ی شاخص هاست. فوتسی بای @ 6624.22

اس ال :60 تا

تی پی : 70تا

الکترا
                    ویرایش توسط @E1eCtr : https://www.traderha.com/member/10043-e1ectr در ساعت 08-06-2013, 01:52 PM

نظر

نفت بای @ 106

اس ال : 105

تی پی : 107
                      نفت همینجا بسه. مثل اینکه خیلی ناجور به مقاومت گیر کرده. +55 + 110= 165 این هفته.

نظر

چندین تا از دوستان پیام خصوصی زدند که چرا سیستم آموزش داده نمیشه. اولین دلیلش این بود که تریدهای بد یه مدت اعصابم رو خورد کرد و به یه مسافرت چندروزه رفتم تا آروم شم. من روش کارم رو میگم ولی باور کنید با هر روشی میشه سود کرد به شرط تریدر بودن. با همین سیگنالهایی که می بینید و مجموعش همیشه توی سوده من ضرر هم دادم. این آخر کاری هم که یر به یر شد بعد یه مدت سود خوب دیگه نتونستم تحمل کنم دست از تریدر کشیدم.
                        الان آقا پیام توی تاپیکشون نوشتند که توی کلاسهای ان ای باید اعتراف کرد. من از ته دل اعتراف میکنم که اصلا تریدر نیستم ولی دوست دارم باشم. تا حالا نتونستم بعد دو اس ال پشت هم به سیستمم پایبند بمونم. اینها رو گفتم که اینقدر روی سیستم و روش معامله حساسیت نشون ندید و حتما حتما تاپیک دو پیام عزیز رو دنبال کنید. البته علی آقا aio هم صحبت های جالبی داشتند که پی دی اف کردم و قرار میدم امیدوارم موثر واقع گردد. البته اینها پلن معاملاتی علی آقا است دلیلی نداره پلن ها مثل هم باشه ولی مهم اینه که پلن داشته باشیم. من خودم خیلی وقتها از خونه میرم بیرون بعد چند ساعتی میگذره زنگ میزنم به دوستام که مثلا یورو دلار یا فلان ارز رفته بالا یا پایین؟ بعد هر چی فکر میکنم می بینم من سه تا معامله باز داشتم ولی دوتاش یادمه. این اوج بی نظمیه!!! الان خیلی ها جذب تاپیک حاج مهدی شدن نمیدونم چی توش داره که همه رو جذب میکنه ولی من رو نظمش جذب میکنه. اگر همین الان ازش بپرسید یورو ین تحلیلتون چیه پترنهاش یادشه چون روی پلنش سواره ولی امثال من بازار روشون سواره.

حرف خیلی زدم برم سراغ روش. روشم روش تمام بزرگان به استثنای تام دیمارکه!!! روش تعقیب روند. ابزار رو نمیگم چون خودم هر دفعه بر حسب موقعیت با یه ابزار میگیرم. مهم اصل کاره که گفته میشه

صحبت های اکثر اساتید رو دارم و به اسم خودشون سیوه. البته ببخشید که ویرایش نشده است چون فقط برام مطلبشون مهمه. این پی دی اف دو پست زیبای علی آقاست که خیلی به نظرم زیبا بود.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6823270281.rar

الکترا
                        ویرایش توسط @E1eCtr : https://www.traderha.com/member/10043-e1ectr در ساعت 08-18-2013, 03:27 PM

نظر

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6824341491.rar

اول این تمپلیت رو ران کنید. این تمپلیت برای بدست آوردن رونده. کل سیستم اینه که شما روند رو دربیارید منتظر ریتریس شوید و بعد وارد شوید. با هر روشی و هر ابزاری این کار رو انجام بدبد قول میدم روش در طولانی مدت سودده است ولی هرچه ابزار حرفه ای تر باشند خوب مسلما کارایی بالاتره. برای مثلا هر کدوم از دوستان که خواست یه اندیکاتور که به نظرش اصلا به درد نمیخوره رو معرفی کنه و یک جفت ارز -فقط خواهشا امثال یورو فرانک نباشه- تا من با همون اندیکاتوری که به نظر بی مصرف میاد تصاویر پوزیشن ها رو قرار بدم.

پس ما سه مرحله داریم:

1- روند 2- ریتریس 3- ورود و خروج - که در این مرحله هنوز مشکلاتی دارم که انشاءالله حل خواهد شد-

اینم تصویر تعیین روند

پ.ن: اونجا که نوشتم دو مووینگ همرنگ منظورم کمرنگ بوده:دی دیگه حال ویرایش تصویر رو نداشتم ببخشید دوستان

الکترا

ویرایش توسط @E1eCtr : https://www.traderha.com/member/10043-e1ectr در ساعت 08-18-2013, 03:48 PM

نظر

این اندیکاتور میتونه خیلی کمک کنه مخصوصا برا سیستم شما که بر اساس ترند حرکتی هستش.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6827382291.zip
                            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

ممنون محسن عزیز. اتفاقا میخواستم این بحث رو هم مطرح کنم. چون سیستم سه قسمتی است و هر قسمت مشخص است راحت تر میشه بهینه اش کرد مثلا الان مشخصه که توی ورود مشکل داره نه اینکه بد باشه ولی خیلی میتونه بهتر باشه.

بازم ممنون از لطف شما

نظر

ممنون محسن عزیز. اتفاقا میخواستم این بحث رو هم مطرح کنم. چون سیستم سه قسمتی است و هر قسمت مشخص است راحت تر میشه بهینه اش کرد مثلا الان مشخصه که توی ورود مشکل داره نه اینکه بد باشه ولی خیلی میتونه بهتر باشه.

بازم ممنون از لطف شما

از نظر من اندیکاتور ها نقطه ورودو اصلا خوب نشون نمیدن و خیلی خطا دارن شاید این اندیکاتوری که گزاشتم نسبت به بقیه تو نقطه ورود بیشتر کمک کنه ولی از نظر من برای نقطه ورود از ابزار فیبو ناچی استفاده کنید که نقاط طلایی بازار هستن.
                                دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                                X