اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سيگنالهاي 3 ستاره و 5 ستاره

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط sara.rahban نمایش پست ها
    باز هم 7 مقدس

احسان جان بزار من هم يه سيگنال 5 ستاره اينجا بنويسم براي دوستان.

دلار به ين باي تا قيمت ورودي آخرين سيگنال شما يعني 100.95..............قيمت فعلي 96.56.
    احسان جان خوب شد كه سيگنال به اصطلاح 5 ستاره من از 439 پيپ ممكنه 240 پيپش رو رفته و گرنه از اينكه توي تاپيكتون سيگنال 5 ستاره نوشتم دعوام ميكردين.

خب حالا اگه اجازه بديد ميخوام يه سيگنال 3 ستاره هم بنويسم ...... دلار به ين سل تا حدوداي قيمت ورود سيگنال باي پست قبلي من يعني 96.56(شايد تا 97.00 اش حداقل بياد)....... با استاپ و تي پي 230 پيپ. قيمت فعلي هم 98.85 ميباشد.

احسان جان شما كه با تاپيك ها و فرومها خداحافظي كردي. منم نيومده ميخوام برم و ديگه نيام چونكه ميدونم توي انجمنها خيليها انتظار زيادي از آدم دارند و خيليها هم به فكر منافع خودشون هستند وخيليها هم اصلا فاركس كار نميكنند ولي بحثش را ميكنند و آموزشش ميدهند حتي بدون اينكه كسي از حساب ريلي كه معلوم نيست دارند يا ندارند اطلاع داشته باشه.
    ویرایش توسط sara.rahban : https://www.traderha.com/ در ساعت 06-10-2013, 04:12 PM

نظر

باز هم 7 مقدس

احسان جان بزار من هم يه سيگنال 5 ستاره اينجا بنويسم براي دوستان.

دلار به ين باي تا قيمت ورودي آخرين سيگنال شما يعني 100.95..............قيمت فعلي 96.56.

احسان جان خوب شد كه سيگنال به اصطلاح 5 ستاره من از 439 پيپ ممكنه 240 پيپش رو رفته و گرنه از اينكه توي تاپيكتون سيگنال 5 ستاره نوشتم دعوام ميكردين.

خب حالا اگه اجازه بديد ميخوام يه سيگنال 3 ستاره هم بنويسم ...... دلار به ين سل تا حدوداي قيمت ورود سيگنال باي پست قبلي من يعني 96.56(شايد تا 97.00 اش حداقل بياد)....... با استاپ و تي پي 230 پيپ. قيمت فعلي هم 98.85 ميباشد.

احسان جان شما كه با تاپيك ها و فرومها خداحافظي كردي. منم نيومده ميخوام برم و ديگه نيام چونكه ميدونم توي انجمنها خيليها انتظار زيادي از آدم دارند و خيليها هم به فكر منافع خودشون هستند وخيليها هم اصلا فاركس كار نميكنند ولي بحثش را ميكنند و آموزشش ميدهند حتي بدون اينكه كسي از حساب ريلي كه معلوم نيست دارند يا ندارند اطلاع داشته باشه.
      ساراي عزيز از شاگرد اولي مثل شما غير از تشخيص درست جهت ماركت انتظار ديگه اي ندارم.

در آخر هم بگم به كلي از فرومها نرفته ام. اگه عمري باقي باشه بعد از هفت هشت ده تا مقام در مسابقات ريل طي 6 ماه آينده كه به ياري و مدد خداوندشايد كسب كنم در بروكرهاي متفاوت دوباره برميگردم و ...
      ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 06-11-2013, 02:01 PM
      فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

سلام . فعلا دوباره اومدم سري به اين تاپيك بزنم

سيگنال 7 ستاره

هدف دلار به ين usd/jpy در آينده 99.36 و پايينتر از آن خواهد بود. يعني سل با استاپ و تي پي مساوي 100 پيپ.

قيمت فعلي 100.36

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
          سلام . فعلا دوباره اومدم سري به اين تاپيك بزنم

سيگنال 7 ستاره

هدف دلار به ين usd/jpy در آينده 99.36 و پايينتر از آن خواهد بود. يعني سل با استاپ و تي پي مساوي 100 پيپ.

قيمت فعلي 100.36
          سلام دوستان
          خدا رو شكر تي پي سيگنال 7 ستاره بالا هم زده شد. تمامي سيگنالهاي 7 ستاره بلا استثنا تي پي خورده اند. شايد باورتون نشه در طي اين چند ساله ابزار غير تكنيكالي كه سيگنال بهم ميده و من لفظ 7 ستاره رو براشون انتخاب كرده ام درصد درستيشون 100 بوده تا حالا چه توي اين تاپيك و چه اونايي كه به تاپيك منتقل نكرده ام .

پ.ن-اميدوارم كه شما از اين سل دلار به ين با رعايت مديريت سرمايه سود برده باشيد.

نظر

سيگنال 7 ستاره

هدف يورو به دلار eur/usd در آينده 1.2916 وبالاتر از آن خواهد بود.. يعني باي با استاپ و تي پي مساوي 100 پيپ.

قيمت فعلي 1.2816

... مديريت سرمايه رو از ياد نبريد دوستان.

نظر

اینم زد احسان جان. تمام 7 ستاره ها میخوره. ماشاءالله دوست خوبم

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

سلام دوستان
                سيگنال 3 ستاره.
                يورو به ين eur/jpy سل با استاپ و تي پي مساوي 30 پيپ. قيمت فعلي130.99

روز خوش

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  سيگنال 3 ستاره.
                  يورو به ين eur/jpy سل با استاپ و تي پي مساوي 30 پيپ. قيمت فعلي130.99

روز خوش
                  اين هم تي پي خورد دوستان.

نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
                  عجب!چرا این همه تاکید بر قطعیت سیگنالهاتون دارید؟!در حالی که بالای 50 تا 60 درصد سیگنالهاتون اشتباه میشه؟!
                  سلام دوست عزيز
                  شما اين رو در پست شماره 24 اين تاپيك نوشتيد.
                  بعد از اون من 6 تا سيگنال فرستاده ام كه از اين قرارن.
                  پست 25 50پيپ سود.
                  پست 28 290پيپ سود.
                  پست 29 295پيپ سود.
                  پست 33 100پيپ سود.
                  پست 35 100پيپ سود.
                  پست 37 30 پيپ سود.
                  و از جانب ساراي عزيز هم دوتا سيگنال بوده كه اون دو تا هم تي پي خوردند.

حالا خواستم كه شما زحمتش رو بكشي و درصد درستي و نادرستي سيگنالها رو برام بنويسي.
                  مرسي

پ.ن - بنده حقير تحت بعضي شرايط پيش بيني هام به سمت صد درصد درست سوق پيدا ميكنه كه يكي از اون شرايط ديدن پستي مثل پست شما بود كه بايد با زمان پاسخ اون پستت را ميدادم.

روز خوش دوستان

نظر

حذف
                    ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 07-18-2013, 03:12 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                    معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                    -----------------------------------------------------------------------------------------------
                    «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                    هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

احسان خان روش شما آموزش دادنی نیست؟
                      ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 07-18-2013, 03:33 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

نظر

ببخشید احسان جان که من جواب میدم. صراحتا میگم نه مخصوصا جدیدا واقعا سیگنالهای عالی میگیرند حتی روند اخبار رو هم درست میگن ولی حیف که آموزش دادنی نیست. حتی احسان جان برای سیگنالاش نیازی به دیدن چارت هم ندارند. عجیبه!!! خودمم اولش باورم نمیشد ولی اینم یک مدلشه دیگه. تا با چشم کسی نبینه باور نمیکنه که کسی چرخش قیمت رو بدون دیدن چارت بگه.

من جواب دادم چون احسان جان ممکنه دیر بیاد به فروم و میدونم که خیلیها پیگیر روش ایشون هستند.

ارادتمند---------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                          ببخشید احسان جان که من جواب میدم. صراحتا میگم نه مخصوصا جدیدا واقعا سیگنالهای عالی میگیرند حتی روند اخبار رو هم درست میگن ولی حیف که آموزش دادنی نیست. حتی احسان جان برای سیگنالاش نیازی به دیدن چارت هم ندارند. عجیبه!!! خودمم اولش باورم نمیشد ولی اینم یک مدلشه دیگه. تا با چشم کسی نبینه باور نمیکنه که کسی چرخش قیمت رو بدون دیدن چارت بگه.

من جواب دادم چون احسان جان ممکنه دیر بیاد به فروم و میدونم که خیلیها پیگیر روش ایشون هستند.

ارادتمند---------امیر
                          سلام
                          شما که میگین خودتون باورتون شده، یعنی چه جوری خودتون دیدین؟
                          مدتها رفتین کنار دست ایشون ایستادین و ایشون جلوی چشم خود شما بدون دیدن چارت پوزیشن گرفتن تا اینکه برای شما مسجل شد میشه بدون دیدن چارت سود گرفت!!!؟
                          ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 07-18-2013, 04:03 PM

نظر

قسمتهاییش رو نمیشه گفت یعنی من اجازه ندارم بگم تا خود احسان جان بیان و بگن. حتی در موارد بیشماری شارپ یا معمولی بودن حرکت رو هم پیش بینی میکردند البته بهتره بگم پیش گویی تا پیش بینی. امیدوارم خودشون بیان و رفع ابهام کنند چون من اجازه ندارم. البته چیزی ندیدم ولی شنیدم ولی باور کنید اگر بگم میگن دیوونه است. ان شاءالله خود احسان جان تشریف میارن

ارادتمند-----------امیر
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                              قسمتهاییش رو نمیشه گفت یعنی من اجازه ندارم بگم تا خود احسان جان بیان و بگن. حتی در موارد بیشماری شارپ یا معمولی بودن حرکت رو هم پیش بینی میکردند البته بهتره بگم پیش گویی تا پیش بینی. امیدوارم خودشون بیان و رفع ابهام کنند چون من اجازه ندارم. البته چیزی ندیدم ولی شنیدم ولی باور کنید اگر بگم میگن دیوونه است. ان شاءالله خود احسان جان تشریف میارن

ارادتمند-----------امیر
                              شنیدن کی بود مانند دیدن
                              شنیده ها اصلا نباید جدی گرفته بشن

با احترام

نظر

سلام دوستان

سيگنال 7 ستاره
                                يورو به دلار سل ولي استاپ و تي پي اش را نميزارم و خروجش را در پستهاي بعدي به اصطلاح دستي انجام ميدم.

قيمت فعلي 1.3134

پ.ن- پاسخ پستهاي بالاي دوستان را سر فرصت مينويسم.

روز خوش

نظر

پردازش ...
                                X