اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بريك اوت ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط كيانوش نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    مشگل در ارسال عكس دارم
    طريقه اش را ياد ندارم
    ضمنا 2 پيام براي استاتيد بازار
    كه بنده را مورد لطف خودشان قرار دادند فرستادم
    با اينكه پوشه نامه ها دريافتي را پاك كردم
    ولي نميفرستيد پيام ها
    اساس كار من در نقاط كليدي كه اعلام ميشود
    يا همان بريك اوت ها ست
    انديكاتور زيك زاگ است با تنظيمات خاص خودش
    نقطه كليدي ها حتما بايد با كندل قوي بشكند يعني بيش از 60 درصد كندل از ان نقطه گذاشته باشد
    بهترين واعتمادترين ان بشكند ومجددا با اختلاف چند ساعت با ان برخورد كند
    البته به تايم فريم هم بستگي دارد اختلاف چند ساعت ان
    سودها كم هستند
    ونسبت به تحليل بزرگان بازار خيلي ناچيز است
    موفق باشيد
    سلام
    جناب کیانوش لطفا اگر امکان داره در مورد ستینگ زیگ زاگ و نحوه بررسی نقاط کلیدی توضیحاتی بفرمائید .......تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط كيانوش نمایش پست ها
      سلام دوست عزيز
      مشگل در ارسال عكس دارم
      طريقه اش را ياد ندارم
      ضمنا 2 پيام براي استاتيد بازار
      كه بنده را مورد لطف خودشان قرار دادند فرستادم
      با اينكه پوشه نامه ها دريافتي را پاك كردم
      ولي نميفرستيد پيام ها
      يا همان بريك اوت ها ست
      نقطه كليدي ها حتما بايد با كندل قوي بشكند يعني بيش از 60 درصد كندل از ان نقطه گذاشته باشد
      سودها كم هستند
      موفق باشيد
      خدمت شما کیانوش جان

PCM File Upload

نظر

سلام
        يورو فرانك در 1 ساعت نقطه كليدي را شكسته در 1.2350 هدف1.2316
        دلار كانادا هدف خودش را درتا 1.02777 1.0290 بايد ببيند واز انجا صعود خودش را براي 1.0986 اغاز كند

نظر

نوشته اصلی توسط كيانوش

يا همان بريك اوت ها ست
          سودها كم هستند
          موفق باشيد

کیانوش عزیز با دقت روشت را مورد بررسی قرار دادم ،، حرف نداره روش مطمنی هست من با اندک سوادی که دارم مطمنم اگه درست طبق استراتژی عمل کنیم بیش از 80 در صد پوزیشن ها با سود بسته خواهد شد ،،

کیانوش جان با توجه به شرایط سنی و علمی که در شما سراغ دارم اگر لطف کنی با گذاشتن تصویر و توضیح محل ورود ،،و خروج ،، کمک بزرگی میتونی به بنده و سایر دوستان خودت بکنی

پیشاپیش از محبت شما ممنونم
          ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 07-23-2013, 03:56 PM
          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

soficoo
            سلام
            من خود را شاگرد شما وديگر دوستان گل ميدانم
            در اسرع وقت تصاوير و توضيح خواهم داد
            بقول .... نيما نبايد چارت شلوغ باشد
            ولي ديدگاه من اينست كه
            ايا ديد رنگ سفيد از مد بهافتاده باشد مانند ماشين سفيد
            هميشه زيبايي خودش را دارد
            اينقدر ساده ودور از ذهن ميباشد كه باور نخواهيد كرد
            در 2 خط ال 3 خط روش
            خدا را شكر
            طلا وكانادا به سود نشت
            موفق وپيروز باشيد

استراليا دلار در 4 ساعت الن به نقطه كليدي در 0.9292 و همزمان با خط روند برخورد داشته هدفش 0.9428
            كانادا دلار به هدف دومش هم رسيد بايد از اينجا ديد جه ميشود
            هدف پوند دلاردر 4 ساعت 1.55864 ميباشد
            پوند ين در روزانه در اين نقطه بازي ها فراواني داشته 153
            يورواستراليا در 4 ساعت نقطه ا1.41634با هدف 1.3882

نظر

سلام
              دلار ين1 ساعت در 100.15 با هدف 101.09
              كندل 1 ساعت را با دقت نگاه كنيد
              پوند ين در 4 ساعت152.99
              استراليا كانادا يك ساعت در 0.95127
              كليه ارزها را با دقت نگاه كنيد
              چگونه كندل را ميشكند
              موفق وپيروز باشيد

نظر

سلام
                پوند فرانك
                هم با دقت كندل 1 ساعت را مشاهده كنيد 1.4634با هدف 1.4309
                اينه نمونه از نوع كندلي كه هميشه بعنوان نقطه كليدي بيان ميشود

نظر

سلام
                  تصحيح ميگردد1.4364

نظر

سلام کیانوش عزیز با دقت روشت را مورد بررسی قرار دادم ،، حرف نداره روش مطمنی هست من با اندک سوادی که دارم مطمنم اگه درست طبق استراتژی عمل کنیم بیش از 80 در صد پوزیشن ها با سود بسته خواهد شد ،، استاد منورم ان بوده كه كندل ها مورد نظر بايد 60 درصد ان كسته شود چند مثل هم زدم دلار كانادا در 30 دقيقه كندل قيمت 1.0287 شكسته وهدف 1.0316 مبباشد دوستان راهنمايي شما اينجانب را در ارسال مطالب وكمك به دوستان بهره مند ميكند به دليل مشغله كاري فراوان امروز دلار فرانك ويورو ين مجدد را نتوانتم اعلام كنم براي من 130 دلار داد وفرانك 60 تا دوستان حما خرده بمن گرفتند كه چرا روش خودم را بيان نميكنم گفتم در 2 يا 3 خط معطوف ميشود اعتقاد دارم چون اگر بگويم ودوستان اشتباهاتي بكنند حتما بنده مورد تفقد وسيل انتقاد سراريز خواهد شد واگر سود كنند پول خودم بوده كه ازش سود گرفتم ولي خدا نكند ضرر كنند انگاه ميگويند عجب روش بد وناجوري ميباشد وديدي با روش ات ضرر كردم پس بگذاريد مورد بك تست به اتمام برسد فعلا 8 ماه را طي كرده والان ظرف حساب ميكرو در طي 3 هفته از 69 دلار به 162 دلار تاامروزرسيده ممنون دوستان گرامي

نظر

کیانوش عزیز سلام

به اعتقاد من رمز موفقیت روشی که داری ،، دز زعایت این جمله زیر و در توضیج مختصری که داده بودی نهفته است ،،حالا همین مورد جمله زیر را در پوزیشن هائی که میگذاری با تصویر نشون بده تا بجه ها همین مورد مهم را بهتر متوجه شوند ،، ابن که دبگه کاری نداره رفبق ؛؛ چون اینگونه که شما میتویسی پیگیریش مشگله ؛؛
                      ضمنا سود و زیان کسی بشما مربوط نمیشه ،، که کسی معترض بشه یا نه

و اما رمز موفقیت زوش اقا کیانوش در این جمله هست

ومجددا با
                      اختلاف چند ساعت با ان برخورد كند

حالا یه مورد هم بنذه اضافه میکنم اینکه ؛؛ اگز اتفاق فوق دز شروع ساعات بازار اروپا .و امریکا اتفاق بیوفته نتیجه مثبتش تقریبا قطعی خواهد بود

نظر

سلام ضمنا سود و زیان کسی بشما مربوط نمیشه ،، که کسی معترض بشه یا نه و اما رمز موفقیت زوش اقا کیانوش در این جمله هست نقطه كليدي ها حتما بايد با كندل قوي بشكند يعني بيش از 60 درصد كندل از ان نقطه گذاشته باشد ومجددا با اختلاف چند ساعت با ان برخورد كند حالا یه مورد هم بنذه اضافه میکنم اینکه ؛؛ اگز اتفاق فوق دز شروع ساعات بازار اروپا .و امریکا اتفاق بیوفته نتیجه مثبتش تقریبا قطعی خواهد بود درمورد سود وزيان نميخواهم دوستان گلي مانند شما را از دست بدهم تبادل نظر بطور يقين راهگا خواهد بود ميخواستم دوست پايدار و ثابت داشته باشم نه مقطعي در جامعه ما اگر ضرر كنيم پاي طرف هميه خواهيم گذاشت ولي سود را اين من بودم كه تحليل صحيح كردم پس سود نوش جانم در مورد برخورد مجدد درست نكته همانجاست چون نقش حمايت ومقاومت كه شما هم در روش خودتان مطرح كرديد شاه كليد كار است در خصوص ساعات بله صبحت شما بجا ومنطقي است ولي بعضي مواقع در خارج از سشن ها عمل كرده ضمنا نقطه هدف را يتوان نقطه برگت با تاييد واگرايي در تايم پايين تر بميزان 20 پيپ در نظر گرفت نيوزلند دلار در 30 دقيقه روي نقاطه كليدي 0.8103 براي صعود براي نزول 0.80535 بايد ديد كداميك عمل ميكند ممنون دوست گرامي اميدوارم قضيه هك بر طرف شده باد ويندز فريز خيلي كمك ميكند

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
                          کیانوش عزیز سلام

به اعتقاد من رمز موفقیت روشی که داری ،، دز زعایت این جمله زیر و در توضیج مختصری که داده بودی نهفته است ،،حالا همین مورد جمله زیر را در پوزیشن هائی که میگذاری با تصویر نشون بده تا بجه ها همین مورد مهم را بهتر متوجه شوند ،، ابن که دبگه کاری نداره رفبق ؛؛ چون اینگونه که شما میتویسی پیگیریش مشگله ؛؛
                          ضمنا سود و زیان کسی بشما مربوط نمیشه ،، که کسی معترض بشه یا نه

و اما رمز موفقیت زوش اقا کیانوش در این جمله هست

ومجددا با
                          اختلاف چند ساعت با ان برخورد كند

حالا یه مورد هم بنذه اضافه میکنم اینکه ؛؛ اگز اتفاق فوق دز شروع ساعات بازار اروپا .و امریکا اتفاق بیوفته نتیجه مثبتش تقریبا قطعی خواهد بود
                          سلام
                          ممنون بابت توضیح زیبا
                          نوشتین که اگر اتفاق فوق در شروع ساعات بازار اروپا و آمریکا باشه بهتره

سوال اینه که کدوم یکی از دو اتفاق فوق؟

شکست؟

یا برخورد مجدد؟

چون بنا بر اینه که برخورد مجدد و شکست اختلاف چند ساعته داشته باشند.

البته احتمال میدم منظورتون شکست باشه اما مطمئن نیستم

با سپاس
                          ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 07-28-2013, 03:21 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                          معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                          -----------------------------------------------------------------------------------------------
                          «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                          هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

سلام استراليا كانا دا30 دقيقه=0.9501 براي هدف 0.9464 يورو كانادا در 1.3634براي هدف1.3604 البته سود اندك است پوند كانادا 1.5800 هدف 1.5756 ولي طلا چنانچه 1340.30 در 1 ساعت را بشكند تا1368.88 يرسد كه انتهاي تحليل ....soficoo در پست طلا ايشان بوده حتما بايد باكندل قوي شكسته شود ونزديك سشن لندن مي مانيم

نظر

سلام دوستان لطفا سيينال ها را كنل كنيد چون تغيير ماهيت دادند

نظر

نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
                                سلام
                                ممنون بابت توضیح زیبا
                                نوشتین که اگر اتفاق فوق در شروع ساعات بازار اروپا و آمریکا باشه بهتره

سوال اینه که کدوم یکی از دو اتفاق فوق؟

شکست؟

یا برخورد مجدد؟

چون بنا بر اینه که برخورد مجدد و شکست اختلاف چند ساعته داشته باشند.

البته احتمال میدم منظورتون شکست باشه اما مطمئن نیستم

با سپاس

سلام

ببین عزیز من یک تصویر از رفت و برگشت و تلاقی قیمت با خط ساعت 7 گرینویج را برات گذاشتم ،، این تصویر در شرایطی درسته که موج قبلی هم اپ یا داونش تموم شده باشه در غیر اینصورت اون موج اخر میره از خط به بالا و ریزش از اون به بعد شروع میشه ،،بهر حال باید شروع و پایان موج را شناخت

نظر

پردازش ...
                                X