اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

$$$ سیگنالهای طلایی با احتمال 90 درصد $$$$

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال: $$$ سیگنالهای طلایی با احتمال 90 درصد $$$$

تو این تاپیک سیگنالهای شخصی خودمو قرار میدم.این سیگنالها با احتمال 90 درصد تارگت مورد نظر را لمس میکنن.نتایج سیگنالها در همین تاپیک درج خواهد شد...

سیگنال شماره 1:
    sell eurusd @1.3044(gheymat feali)_sl:1.3092_tp:1.2989

موفق باشید........
    ویرایش توسط iran_trader : https://www.traderha.com/member/7642-iran_trader در ساعت 03-06-2013, 12:20 AM
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

پوزیشن شماره 1:

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-06-2013, 12:57 AM
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

با سلام
      دوستان من برای تست سیگنالهام یک حساب ریل و یک حساب دمو باز کردم که استیتمنت هر دو حساب بعد از گرفتن هر پوزیشن و به نتیجه رسیدن اون پوزیشن در این تاپیک قرار داده می شود.
      ذکر چند نکته:
      من حساب ریلمو امروز شارژ کردم و پوزیشن شماره یک رو امروز 20 پیپ بالاتر از نقطه ورود سیگنال مربوطه گرفتم.اما استاپ هیچ فرقی با استاپ سیگنال فوق الذکر نداره.
      من بعد از هر سود در حساب ریل از حساب برداشت میزنم و تا زمانیکه برداشت انجام نشه پوزیشن دیگه ای رو حساب ریل نمیگیرم ممکنه در این بین موقعیتهایی پیش بیاد که اونا رو رو حساب دمو خواهم گرفت.
      در مورد روش هم من سطوح ساپورت و رزیستنی رو بدست میارم که بازار به شدت به این نقاط حساسه و به این نقاط واکنش نشون میده.
      مسئولیت گرفتن این سیگنالها رو حساب ریل به عهده خودتون هست و من هیچ گونه مسئولیتی در قبال سیگنالهای ارائه شده در این تاپیک ندارم هدف فقط کمک به دوستان عزیزه نه چیز دیگری.
      حساب ریل :
      موجودی اولیه حساب :30 دلار
      تاریخ شارژ:6/3/2013
      حساب دمو:
      موجودی اولیه:5000 دلار
      تاریخ افتتاح حساب:
      5/3/2013

نظر

دوستان خدا رو شکر اولین قدمو محکم برداشتم و تونستم به سود بیشتر از 300 درصد در اولین سیگنال روی حساب ریل برسم.با توجه به این نکته دیگه ضرورتی نمی بینم که پوزیشن ها روی حساب دمو هم گرفته بشه .بنابراین من کارمو رو حساب ریل ادامه میدم و دیگه رو حساب دمو پوزیشنی گرفته نمیشه همونطوری که قول داده بودم اسیتمنت حسابو ضمیمه کردم این استیتمنت کلی این حسابه که اون 2.5 دلار اولی مربوط به این تاپیک نیست و کار ما از بعد از واریز 29 دلار شروع شده که بالانس فعلی حساب 112 دلاره .همونطور که در تاپیک قبلی گفتم من بعد از هر سود از حساب برداشت میکنم من درخواست برداشت 82 دلار رو فرستادم و تا برداشت انجام نشه پوزیشن جدیدی نخواهم گرفت.
        نتیجه پوزیشن شماره 1:

استیتمنت کلی حساب:

تا این لحظه :55 پیپ مثبت

ویرایش توسط iran_trader : https://www.traderha.com/member/7642-iran_trader در ساعت 03-06-2013, 10:55 PM

نظر

با سلام
          اول از همه دوستان بابت تاخیری که در اپ شدن تاپیک بوجود اومد عذرخواهی میکنم.سرعت برداشت پول در بروکری که باهاش کار میکردم کند بود و به همین علت مجبور شدم بروکرم رو عوض کنم این بود که هفته گذشته نتونستم پوزیشن جدیدی باز کنم و تا امروز درگیر کارهای شارژ و برداشت بودم.به هر حال حساب جدید در بروکر جدید با مبلغ 30 دلار شارژ شد از فردا کارمون رو ادامه خواهیم داد.چون فرایند برداشت از حساب یک کم زمانبره و باعث میشه بعضی از موقعیتها رو از دست بدیم بنابراین سعی میکنم پوزیشن ها با ریسک کمتری گرفته بشه و در عوض برداشت از حساب رو بزاریم آخر هر هفته.بعضی از دوستان در مورد روش پرسیده بودن همونطور که در پست های قبلی به این مطلب اشاره کردم من نقاط ساپورت و رزیستنس مهمی رو بر حسب تجربه بدست میارم که نقاط کلیدی و مهمی هستن.شاید به جرات بتونم بگم که تنها روشی که باعث سود کردن در بازار میشه استفاده از همین سطوح ساپورت و رزیستنسه.ما برای گرفتن یک پوزیشن جدای از عوامل روانشناسی و .... در بازار به سه عامل نیاز داریم نقطه ورود استاپ و تارگت .که خوشبختانه سطوح ساپورت و رزیستنس هر سه این موارد را برای ما مهیا میکنند چون از این سطوح میتوان به عنوان نقطه ورود استاپ و تارگت استفاده کرد.بهترین نقطه ورود نزدیک سطوح ساپورت و ...و یا شکسته شدن این سطوحه بهترین استاپ پشت سطوح ساپورت و ....قرار میگیره و بهترین تارگت استفاده از سطوح س.ر قبلیه.بنابراین اگر در پی موفق شدن هستید همه دانسته های قبلی رو دور بریزید و از همین هفته شروع کنید بصورت چشمی و مولتی تایم فریم سطوح ساپورت و رزیستنس رو رسم کنید.اونوقت قدرت این سطوح رو درک خواهید کرد.بدنبال اندیکاتورها سیستم ها تئوریهای مثل الیوت و ....که فقط گذشته چارت رو بسیار زیبا برای شما تفسیر میکنن نباشید.این روشها در آینده چارت حرفی برای گفتن ندارن .دنبال مباحث زمانی و استرولوژی و ...هم نباشید .سالها پیش یه نفر به اسم گن اومد که همه عمرشو گزاشت رو بازارهای مالی .سالهای خوب عمرشو تو هند سپری کرد تا سرانجام توانست با استفاده از اصول استرولوژی که در مورد صحت و سقم استرولوژی بحث زیاده سیستمی رو بنا کنه که با دقت بالایی سقف و کف های بازار رو پیش بینی نه پیش گویی کنه.ایا واقعا فارکس ارزش این همه وقت گزاشتن رو داره .به نظر من که نداره.بنابراین شروع کنید از این هفته با سطوح ساپورت و رزیتنس کار کردن. ذات بازار همین سطوحیه که بارها بازار اونها رو لمس میکنه و نسبت به اونها واکنش نشون میده ولی بی تفاوت از کنار اونها رد میشیم.
          برای فردا یه موقعیت سل عالی بر روی جفت ارز یورو به دلار داریم در صورتی که بازار امشب گپ نزنه میتونه اولین پوزیشن ما در این هفته باشه.یورو دلار تمایل شدیدی داره قیمت 1.2957 رو دوباره لمس کنه.....
          بالانس حساب:30 دلار
          تاریخ شارژ حساب:10/3/2013
          برداشت از حساب:0
          موفق باشید....

نظر

اولین سیگنال این هفته:
            سیگنال شماره 2
            sell_gbpusd@1.4918(gheymat feali)_sl:1.4974_tp:1.4605

نظر

سلام
              با تشکر از مطالب بسیار زیبا و تحلیلهای منطقی و اصولیتون
              لازم دیدم اینجوری تشکر کنم

نظر

سلام دوست عزیز
                خواهش میکنم .همین که بتونم قدمی برای تریدرهای ایرانی بردارم برام کافیه و دیگر هیچ........
                موفق باشید...

نظر

با سلام
                  متاسفانه پوزیشن شماره2 بعد از اینکه 50 پیپ وارد سود شد برگشت و استاپ ما رو لمس کرد.برای موفق شدن مجبوریم ریسک به ریوارد پوزیشنها رو رعایت کنیم در غیر اینصورت با 50 پیپ مثبت از بازار خارج میشیدم.بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست و استاپ رو مثل یه تارگت زیبا میپذیریم.در سیگنال های بعدی ضرر ما جبران خواهد شد.
                  نتایج سیگنال ها:
                  سیگنال شماره 1: 55 پیپ مثبت
                  سیگنال شماره 2: 56 پیپ منفی
                  برایند پوزیشن ها تا این لحظه:منفی 1 پیپ

سیگنال شماره 3:
                  sell_eurusd@1.3023(gheymat feeali)_sl:1.3072_tp:1.2898

ویرایش توسط iran_trader : https://www.traderha.com/member/7642-iran_trader در ساعت 03-13-2013, 03:04 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
                    اولین سیگنال این هفته:
                    سیگنال شماره 2
                    sell_gbpusd@1.4918(gheymat feali)_sl:1.4974_tp:1.4605
                    سلام
                    سیگنال خوبی بود تا 90 پیپ توی سود رفت که نسبت به استاپ 53 پیپی بسیار عالی بود.به نظر من تا اینجا کارتون خوب بوده.
                    من 20 پیپ بالا تر وارد شدم و چندین بار هم فروم و چک کردم که سیگنال خروجی اگر دادین خارج شم...
                    اما دیدم هدفتون خیلی پایین تر از این حرفاست...
                    امروز دیدم اومده روی 0 داره بالا پایین میشه من روی -7 پیپ بستمش و بعد از مدتی استاپ شما هم خورد...
                    درباره سوح ساپرت و رزیستنس صحبت کردید...
                    اینجا که پوزریشن گفتید, پوند تا 2-3 ماه قبل خط ساپورت و رزیستنسی نداره...
                    و 2-3 ماه قبل رو که چک کردم خط ساپورت و رزیستنس کلاسیکی روی نقطه ورود و تارگت و استاپ پیدا نکردم که مهم باشه...
                    میشه توضیحاتی کلی درباره اصول کار هم بدید.
                    با تشکر
                    هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
                    باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
                    .

نظر

سلام دوست عزیز
                      برای موفق شدن مجبوریم ریسک به ریوارد پوزیشن ها رو رعایت کنیم و صبر کنیم .راز موفقیت در بازار همینه. درسته میشد با 50 یا 60 پیپ از پوزیشن خارج شد ولی با یه استاپ کل سود ما از بین میرفت ولی با این ریسک به ریوارد اگر 3 یا 4 استاپ هم بخوریم با اولین تارگت همه ضررهای ما جبران میشه. در مورد پوند هم تا زمانیکه زیر نقطه کلیدی 1.5300 قرار داره روند ش نزولیه و حداقل تا نقطه 1.4500 این ریزش ادامه داره.در مورد پوزیشن هم نگران نباشید تو یه فرصت مناسبتر دوباره وارد پوزیشن سل پوند خواهیم شد و تارگت 300 پیپی ما زده خواهد شد.

نظر

سیگنال شماره چهار:
                        buy _usdcad@1.0247(gheymat feali)sl_1.0228_tp:1.0308
                        پوزیشن شماره 3 تا این لحظه ضرر قبلی ما رو جبران کرده و 50 پیپ تو سوده.

نظر

سیگنال شماره پنج:
                          sell_nzdusd@.8246(gheymat feali)_sl:.8272_tp:.8212
                          دوستان تو این هفته دیگه سیگنال جدیدی نداریم .اسیتمنت حساب بعد از نتیجه سیگنالهای اعلام شده در تاپیک قرار خواهد گرفت...
                          ویرایش توسط iran_trader : https://www.traderha.com/member/7642-iran_trader در ساعت 03-13-2013, 06:14 PM

نظر

با سلام
                            دوستان همه پوزیشن های باز بسته شد.استیتمنت حساب آپلود شد.این تاپیک دیگه آپدیت نخواهد شد.
                            موفق باشید.......

نظر

|پدیت نشدنش دلیلی داره؟

نظر

پردازش ...
                              X