اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

2000 پيپ ماهيانه سريعتر از كيشور

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• جناب کیشور چرا نمیان ؟ واقعا سیگنالهاشون رو باید طلا گرفت .
    امیدوارم بیان و ادامه بدن

نظر

• ما هم منتظریم
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• ما هم منتظریم

نظر

• سلام

آقای کیشور در ابتدای همین صفحه اعلام کردن که به علت سفر تا اواخر فوریه پست نمیذارن.

با تشکر
          A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
            جناب كيشور فستر با فاركــــس شوخي ندارد

نتيجه تاكنون 20 درصد سود خالص با 1200 پيپ خالص شكار شده از 18 ام ماه ژانويهيعني نصف ماه ژانويه

116 تريد برنده و فقط 65 تريد بازنده و بيشترين درادون drawdown فقط منفي 3 درصد

پرافيت فكتور هم با محاسبات خودم حدودا 1.6 ميباشد.در ضمن شكار پيپ مثبت 4700+ ميباشد

نتايج اين هفته

اين هفته زياد سود نگرفت ولي ضرر هم نداد .حدودا 3 درصد سود شكار شد براي حساب خودم

به اميد روزهاي پرسود

دستت درد نکنه آقا سهیل. یه خسته نباشید جانانه دارید.
            من خودم به شخصه از سیگنال های جناب کیشور فستر فقط در دمو استفاده کردم تا نتایج رو با چشم خودم ببینم و با مدل سیگنال ها آشنا شم ولی به سهم خودم گفتم باید تشکر ویژه از شما دوست عزیز بکنم که در نبود جناب کیشور فستر بار این تاپیک رو به دوش کشیدید.

زیاد دیده شده که وقتی نفر اول تاپیک بنا به هر دلیلی مدتی نیست تاپیک می میره. امیدوارم با حضور شما این تاپیک هر روز زنده تر شه

موفق باشید

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• با عرض پوزش چطور می شود با این اعداد وارقام سیگنال گرفت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr88 نمایش پست ها
                با عرض پوزش چطور می شود با این اعداد وارقام سیگنال گرفت؟
                اون آی پی رو به جای سرور متاتریدر وارد می کنی. مهم نیست متای کدوم بروکر باشه وقتی اون اعداد رو وارد می کنی خودش به سرور بروکر مورد نظر وصل میشه. یوزر و انوستورم که معلومه دیگه جای لوگین و پسورد می زنی.

ارادتمند ----------- امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• Demo

سلام.

Login : 1705935

Investor : JZFQ5Au

server

72.167.255.124:443

87.118.250.162:443
                  92.48.83.65:443

حساب جناب فستر کیشور هم با 170 شروع شده( 1705935).و از طرفی 20.000$ دپازیت حسابش معلوم نیست
                  از چه طریقی صورت گرفته.....فقط زده
                  balance 20.000
                  این نوع دپازیت فقط در حسابهای دمو مرسوم هستش.
                  ولی خیلی عجیبه .......وقتی حساب بالا میاد جزو حسابهایReal بوده و در Navigator و در قسمت Accounts متا تریدر زرد رنگ میشه .من که گیج شدم واقعا.
                  ایشون در کنار جفت ارزهاشون کارکتر ( audjpy.i )دارن.

جناب فستر کیشور عزیز ممنون میشم در رابطه با دمو بودن حساب و اینکه چرا مثل حساب های ریل در Navigator و در قسمت Accounts متا تریدر زرد رنگ میشه توضیح بفرمایید.

سبد ارزی جالبی دارید و همینکه با حد ضرر ترید میکنید باعث دلگرمیه.

موفق باشید.
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-04-2013, 10:15 AM

نظر

• گرخیدن

سلام به همه.
                    در کل من که گرخیدم

نظر

• Ndd or ecn

سلام.

گویا این حساب از نوع NDD یا ECN هستش.به همین خاطر از کارکتر ( i.) در کنار نماد جفت ارزها استفاده میشه.

موفق باشید.

نظر

• عزیز بابت زحمتی که بابت این تاپیک میکشید ممنون.

نظر

• تا الان و امروز

شكار سود 1725 پيپ خالص و كلا 26.4%درصد سود با پرافيت فكتور 1.76

شكار سود امروز دوشنبه 500 پيپ خالص بود با 6 در صد افزايش اكانت

كل پيپ مثبت هم شده +5410 پيپ

133 تريد برنده و 70 تريد بازنده.حدودا ميشه گفت به ازاي هر يك ضرر دو تا سود گرفتند.اين صفحه از اكانت جناب كيشور در فاركس فكتوري گرفته شده است كه خود ايشان همراه با تحليلات به ايميل اعضا فرستادند. و من هم اينجا قرار ميدهم

نظر

• اين هفته هم اگر تمام سيگنالها زده ميشد حدودا 6 درصدي شكار ميشد .ولي خودم در اكانتم فقط تونستم 4 درصد بگيرم.هفته سختي بود گاهي وقتها تو بعضي هفته ها اخبار فاندامنتالي تعداد تريدها رو بيشتر ميكنندولي خدا را شكر.فعلا رفت تو سود

نتيجه 26.3% سود با پيپ خالص +1230 پيپپر سود باشيد همگي و خستــــــه نباشيد جانانه به جناب كيشور فستر....

نظر

• سلام
                              من نمی تونم به اکانت کانکت شم . چه طوری می تونم کانکت بشم ؟
                              اینوستورو باید تو قسمت پسورد بزنیم؟

نظر

پردازش ...
                              X