اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

2000 پيپ ماهيانه سريعتر از كيشور

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نفت حالت نزولي قوي دارد و ميتوان روي فروش آن حساب كرد....تارگت نفت 85.40 ميباشد و سيگنالي قرمز قدرتمندي محسوب ميشود.

(فقط جهت اطلاع)

سيگنال قرمز

sell
    0.30 gbpaud.i 1.53221 1.54183 1.52850
    ویرایش توسط كيشور فستر : https://www.traderha.com/member/7330-كيشور-فستر در ساعت 12-07-2012, 11:01 AM
    alexshad2013@hotmail.com

نظر

• پوندها در آستانه ريزش...............

sell 0.30 gbpjpy.i 132.017 132.691 131.430

alexshad2013@hotmail.com

نظر

• 7.4% 7.4%
        Unemployment Rate
        نرخ بیکاری
        CAD 17:00

با توجه به اخبار ساعت 5 و نرخ بيكاري كد كه اكثر مواقع شليك هاي قدرتمندي را يك جهته به بازار ميدهد. نسبت به وضعيت سيگنالها يك ارزيابي ميكنيم

cadjpyصعودي ميباشد

audcad نزولي ميباشد

gbpcad نزولي ميباشد

طلا هم وضعيت صعودي دارد....پس ميتوانيم بر اساس قانون همراه با روند مطمئن تر صعود كد را انتظار داشته باشيم و اخبار را مثبت يا برابر حدس بزنيم....توجه كنيد ما بر اساس تريدهاي تكنيكالي در جستجوي حدس حركتي اخبار فاند هستيم. و اين فقط يك آزمايش تكنيكالي-فاندامنتالي هست .

منتظر نتيجه ميمانيم

سيگنال قرمز هم داريم

buy 0.20 cadjpy.i 82.923 82.390 83.600

ویرایش توسط كيشور فستر : https://www.traderha.com/member/7330-كيشور-فستر در ساعت 12-07-2012, 05:48 PM
        alexshad2013@hotmail.com

نظر

• سيگنالهاي جديد زده شد.طلا و نقره هم با حركات شديد نه فرصت بستن تريد دادن و نه فرصت باز كردن تريد.دو سيگنال قرمز طلا كه فرصت نشد وارد شويم از دست داديم و سود از دستمون گرفته شد.كد بسيار خوب عمل كرد

مهم نيست همين كه سختي جنگ در بازار را براي بقاي تريدر ماندن از نزديك شاهديد خود بر تجربه اي از تجربياتتان مي افزايد.ضربات پنج شنبه فاندامنتال و امروز افت حساب را باعث شد.اما ما بدون توجه به ضرر همچنان به استيل تريد پايبند ميمانيم و دوباره اكانت را رشد خواهيم داد....

سيگنالهاي مهمي فراهم شده است كه در تريد فعال هستند.

buy 0.30 gbpjpy.i 132.323 131.701 133.200

buy 0.10 cadjpy.i 83.547 82.691 84.000

buy 0.10 xagusd.i 33.0800 32.6100 33.5000

buy 0.30 xauusd.i 1700.400 1694.600 1710.000
          alexshad2013@hotmail.com

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز
            نکته ای که من تو این چند روز دیدم را خواستم بگم به عنوان نظر شخصی!
            سیگنالهای گرفته شده در کل از منفی 200-300 یا بیشتر تا مثبت 200 -300 در نوسان است و هدف از گرفتن سیگنال سود است چه با یک پزیشن چه با 20 پزیشن. به نظر من اصرار در نگه داشتن پزیشن برای مدت زیاد سود را تبدیل به ضرر میکنه اگر با برایند مثبت کل پوز ها بسته بشه و از ابتدا کار را شروع کنیم زود به زود روند را بررسی میکنیم و همیشه سود میگیریم
            در هر صورت امیدوارم همیشه موفق باشین

نظر

• نوشته اصلی توسط saidfar نمایش پست ها
              با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز
              نکته ای که من تو این چند روز دیدم را خواستم بگم به عنوان نظر شخصی!
              سیگنالهای گرفته شده در کل از منفی 200-300 یا بیشتر تا مثبت 200 -300 در نوسان است و هدف از گرفتن سیگنال سود است چه با یک پزیشن چه با 20 پزیشن. به نظر من اصرار در نگه داشتن پزیشن برای مدت زیاد سود را تبدیل به ضرر میکنه اگر با برایند مثبت کل پوز ها بسته بشه و از ابتدا کار را شروع کنیم زود به زود روند را بررسی میکنیم و همیشه سود میگیریم
              در هر صورت امیدوارم همیشه موفق باشین
              ممنون از لطف شما...اما اينكار يعني بستن زودهنگام تريد هم احتياج به يك برنامه ريزي محاسباتي داره.ولي در كل بستن زودهنگام رو درست نميدونم

اكانت تا نزديك 70 درصد رشد داشته و اين رشد مديون باز نگه داشته شدن تريدهاست.اگر در بستن تريدها عجله ميكرديم آيا اين نتيجه به دست ميآمد؟؟؟شايد خير...

خوب الان هم كه اكانت ده درصد افت داشته بي انصافيست زود نا اميد شويم و در صدد تغيير كار برآييم... بايد تحمل كنيم و با افت و ضرر كم كم بسازيم تا مجددا بتوانيم در روند سودگيري قرار بگيريم.البته اگر روند افت حساب و ضررها بيش از حد مجاز شد بله حرف شما صحيح ميباشد و بايد براي بستن تريدها در زودهنگام و يا تعويض استراتژي ورود و خروج فكري اساسي كرد.

هنوز اكانت بيشتر از 55 درصد در سود هست و مقدار پيپ خالص 2800 پيپ ميباشد....طي 66 روز كاري ميباشد(متوسط روزانه 40 پيپ شكار شده است)...پس بايد صبوري كنيم تا مجددا فرصت هاي شكار نمايان شوند..

تشكر از شما...///
              alexshad2013@hotmail.com

نظر

• ممنونم از لطفتون
                من یه ایده که تو ذهنم بود گفتم باور کنید اصلا به افت حساب فکر نکردم
                پایبندی به استراتزی اصل مهمیه کارتون ارزشمند است و دلم خواست کمکی کنم که میفرمایید نباید این کار را کرد به هر حال من مشتاقانه دنبال میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط saidfar نمایش پست ها
                  ممنونم از لطفتون
                  من یه ایده که تو ذهنم بود گفتم باور کنید اصلا به افت حساب فکر نکردم
                  پایبندی به استراتزی اصل مهمیه کارتون ارزشمند است و دلم خواست کمکی کنم که میفرمایید نباید این کار را کرد به هر حال من مشتاقانه دنبال میکنم
                  بله..متوجه ام...و البته حرف شما يك ايده خوبي هم ميباشد كه بر مبناي برآيند مثبت پله پله پيش رفت...مثلا هر موقع 300 دلار در مجموع شكار شد تمام تريدها يكجا با يك اكسپرت بسته شود و سپس مجددا به كمين نشست....يعني پله پله با اهداف كوچك حركت كرد...اين ايده در ذهن من خواهد ماند.شايد روزي بكار بيايد..تشكر

خوب دوستان در اين لحظات آخر بازار تريدهايي زير مناسب است كه حتما در اكانت در حال ديدن هستيد

sell 0.30 audcad.i 1.03706 1.04245 1.03260

buy 0.10 gbpchf.i 1.49920 1.49343 1.50300

buy
                  0.10 usdchf.i 0.93319 0.92923 0.93900
                  و......................اميدوارم هفته بعد هفته خوبي باشد
                  ویرایش توسط كيشور فستر : https://www.traderha.com/member/7330-كيشور-فستر در ساعت 12-08-2012, 12:36 AM
                  alexshad2013@hotmail.com

نظر

• مرسی از سیگنالهای خوبتون . در زمانهای آزادتون اگر امکان داره چند تا پوزیشنی که گرفتین توضیح بدین بر چه اساسی هست

نظر

• در اين هفته

با سلام خدمت دوستان عزيز

همانطور كه خدمت دوستان عرض كردم ما بر مبناي قيمتهاي احتمالي صعودي و نزولي تريد انجام ميدهيم كه به علت طولاني بودن بحث و احتمال سوال و پرسش ممكن است تايپيك انسجام خود را از دست بدهد...در تعطيلات پايان دسامبر و كريسماس يك جمع بندي كلي خواهيم داشت حتما.....

چند ساعتي مانده به باز شدن بازار به وضعيت پيش روي احتمالي اينهفته ميپردازيم

eurusd همچنان در ميان مدت در فاز صعود قدرتمند قرار دارد.در كوتاه مدت نظري نميشه داد و ماركت و قيمت واضح نيست و به صلاح نيست تريدي انجام شود.در ميان مدت كاملا پتانسيل صعودي فراهم هست و همچنان ميتوان به صعود دلار تا 1.3132 اميدوار بود...سيگنال قرمز ميباشد و استاپ 1.2730 قرار ميگيرد...مادامي كه خط نزولي 1.2730 لمس نشده است ميتوانيد يك سيگنال قرمز قدرتمند صعودي داشته باشيد....

eurusd......buy....tp=1.3132
                      sl=1.2730

نسبت ريسك به ريوارد هم تقريبا مناسب ميباشد

.......................................طلا........ ..........
                      طلا هم در فاز صعودي قرار دارد و سيگنال آن فعال ميباشد..لمس 1710.8 دور از ذهن نيست و پتانسيل صعودي قدرتمند و سيگنال قرمز ميباشد....

...................نفت.................

نفت نزولي ميباشد و 85.40 همانطور كه چند پست قبل گفته شد احتمال لمس بالايي دارد.اگر سيگنال نفت را گرفته باشيد در هفته قبل الان بايد حدودا +100 پيپ در سود باشيد و منتظر لمس 85.40 باشيد تا بطور كامل بسته شود

.............................دلار وضعيت نزولي خود را هنوز دارد.و سيگنالش هنوز درميان مدت sell ميباشد...سيگنال buy كوتاه مدت آن هم فعال ميباشد كه در اكانت قابل مشاهده است....//

در كل ميتوان گفت اگر يورو در همين مناطق فعلي صعود خودش رو شروع نكنه و نزول انجام بدهد تا خط نزولي بر طبق شكل..... بايد منتظر لمس اهداف زير 1.2600 بود.منطقه سرنوشت سازيست صعود خوب؟ يا نزول؟ تكليف ما را اين هفته روشن خواهد كرد....ولي در حال حاضر به صعود فكر كنيد...///

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-04-2013, 12:21 PM
                      alexshad2013@hotmail.com

نظر

• طلا به هدف خود رسيد...در مجموع ميبايست نزديك به 90 پيپ شكار ميكرديد.....

اما جهت اطلاع....ين در حال قدرت گرفتن هست و ارزهاي ين دار در حالت ريزش شديد قرار دارند...فقط جهت اطلاع و هشدار
                        alexshad2013@hotmail.com

نظر

• نوشته اصلی توسط كيشور فستر نمایش پست ها
                          طلا به هدف خود رسيد...در مجموع ميبايست نزديك به 90 پيپ شكار ميكرديد.....

اما جهت اطلاع....ين در حال قدرت گرفتن هست و ارزهاي ين دار در حالت ريزش شديد قرار دارند...فقط جهت اطلاع و هشدار
                          تغيير فاز شديد كنسل كرد...خيلي سريع تغيير فاز صعودي انجام شد....

خيلي تلاش ميكنم طلسم gbpjpy رو بشكنم هنوز كه توفيقي حاصل نشد.....
                          alexshad2013@hotmail.com

نظر

eurusd همچنان در ميان مدت در فاز صعود قدرتمند قرار دارد.در كوتاه مدت نظري نميشه داد و ماركت و قيمت واضح نيست و به صلاح نيست تريدي انجام شود.در ميان مدت كاملا پتانسيل صعودي فراهم هست و همچنان ميتوان به صعود دلار تا 1.3132 اميدوار بود...سيگنال قرمز ميباشد و استاپ 1.2730 قرار ميگيرد...مادامي كه خط نزولي 1.2730 لمس نشده است ميتوانيد يك سيگنال قرمز قدرتمند صعودي داشته باشيد....

eurusd......buy....tp=1.3132
                            sl=1.2730

نسبت ريسك به ريوارد هم تقريبا مناسب ميباشد

.......................................طلا........ ..........
                            طلا هم در فاز صعودي قرار دارد و سيگنال آن فعال ميباشد..لمس 1710.8 دور از ذهن نيست و پتانسيل صعودي قدرتمند و سيگنال قرمز ميباشد....

...................نفت.................

نفت نزولي ميباشد و 85.40 همانطور كه چند پست قبل گفته شد احتمال لمس بالايي دارد.اگر سيگنال نفت را گرفته باشيد در هفته قبل الان بايد حدودا +100 پيپ در سود باشيد و منتظر لمس 85.40 باشيد تا بطور كامل بسته شود
                            با سلام خدمت دوستان...بازار از حالت بي تحركي بيرون آمد..همانطور كه پيش بيني شده بود در اول هفته يورو-دلار قصد صعودي خودش رو انجام داد و الان بايد در سود باشيد.تا رسيدن به هدف هنوز مانده است ولي هر چه ميگذرد بر قدرت صعود يورو افزوده ميشود و از نظر من اصلا فكر فروش يورو را به ذهن راه ندهيد مادامي كه از منطقه صعودي خارج شود...هدف 1.3132 مدنظر يورو ميباشد و با قدرت اون هدف را نشانه گرفته است...طلا هم اهدافش رو لمس كرد و به سود نشست و مجددا براي خريد طلا تا 1717.0 وارد خريد شديم.نقره هم احتمال صعود بلند مدت دارد كه به محض بر قرار شدن شرايط تريدهاي اون رو ذكر خواهم كرد.....///

فعلا gbpjpy اهداف بالاي 133.00 را نشانه گرفته است و صعودي قدرتمند دور از ذهن نيست .سيگنالي قرمز دارد و ميتوانيد در اكانت مشاهده نماييد.

هنوز اعتقاد دارم دلار ريزش بيشتر و يورو صعودهاي بيشتري را تا پايان دسامبر رقم خواهد زد.....////
                            alexshad2013@hotmail.com

نظر

با سلام خدمت دوستان...بازار از حالت بي تحركي بيرون آمد..همانطور كه پيش بيني شده بود در اول هفته يورو-دلار قصد صعودي خودش رو انجام داد و الان بايد در سود باشيد.تا رسيدن به هدف هنوز مانده است ولي هر چه ميگذرد بر قدرت صعود يورو افزوده ميشود و از نظر من اصلا فكر فروش يورو را به ذهن راه ندهيد مادامي كه از منطقه صعودي خارج شود...هدف 1.3132 مدنظر يورو ميباشد و با قدرت اون هدف را نشانه گرفته است...طلا هم اهدافش رو لمس كرد و به سود نشست و مجددا براي خريد طلا تا 1717.0 وارد خريد شديم.نقره هم احتمال صعود بلند مدت دارد كه به محض بر قرار شدن شرايط تريدهاي اون رو ذكر خواهم كرد.....///

فعلا gbpjpy اهداف بالاي 133.00 را نشانه گرفته است و صعودي قدرتمند دور از ذهن نيست .سيگنالي قرمز دارد و ميتوانيد در اكانت مشاهده نماييد.

هنوز اعتقاد دارم دلار ريزش بيشتر و يورو صعودهاي بيشتري را تا پايان دسامبر رقم خواهد زد.....////

برای امروز به نظرم eurusd حدود قیمت 3013 رشدش متوقف خواهد شد البته برای امروز ؟؟!!!
                              ویرایش توسط senator : https://www.traderha.com/member/4108-senator در ساعت 12-11-2012, 04:29 PM
                              " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• gbpjpy در تله افتاد...براي صعود قدرتمند آماده ميشود....احتمال زياد سود خوبي بگيريم

buy 0.30 gbpjpy.i 132.681 131.830 133.140

tp2=133.50

تي پي دوم هم به محض رسيدن به تارگت اول يعني 133.14 دوباره وارد خريد ميشويم با حجم كمتر...
                                alexshad2013@hotmail.com

نظر

پردازش ...
                                X