اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
    فعلا یک تست کوچک برای سل ....استاپ را بردم 1291.30 حجم پایین هست

[IMG][/IMG]
    ساعت 18.30 سخنرانی داریم ظاهرا دوست داره سقف رو بشکونه ...برای بای هم باید اماده بود .

نظر

• روی 1289 بای استاپ هم گذاشتم فقط قبل از خبر فعال نشه خوبه...

نظر

• این از نظر من.....

نظر

• فعال شد استاپش رو میزارم1281 ...سل هم هنوز فعال هست تارگتش رو بر میدارم...چی شد

نظر

• بای رو 1384 بستم -40 پیپ

نظر

• امیدوارم که بتونم جمع و جورش کنم ...پوزیشن اخر

[IMG][/IMG]

استاپش 1285.80 هست
              ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 11-14-2013, 08:05 PM

نظر

• به نظرم تا فردا طلا محدوده 1303 رو میزنه فقط استاپ لاس میشه 1277 ..امشب کمی ما رو گیج کرد بای رو بستم و دوباره بای زدم اون هم به خاطر این بود که من فکر کردم ساعت 18.30 خبر
                سخنرانی بیرون امده ولی سخنرانی ساعت 19 بیرون اومد ...طبعا من هم به اشتباه بای رو با -40 پیپ بستم و بعد دوباره روی 1291.80 بای زدم
                فعلا هر چه بیاد زیر 1290 بای داره با استاپ 1277 و تارگت محدوده 1303 حالا پیدا کنید نقطه ورود را ....نظر شخصی هست و میتونه اشتباه باشه ....شب بر همگی خوش .

نظر

• سلام

اقای نعمتی عزیز کاش شما هم مثل water عزیز مشخص میکردید که بر چه اساسی پوزیشن میگیرید تا ما که شاگرد شما هستیم یک کمکی یاد بگیریم.
                  یامه قبلا هم این خواهش را کرده بودم اما جواب نگرفتم .

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                    به نظرم تا فردا طلا محدوده 1303 رو میزنه فقط استاپ لاس میشه 1277 ..امشب کمی ما رو گیج کرد بای رو بستم و دوباره بای زدم اون هم به خاطر این بود که من فکر کردم ساعت 18.30 خبر
                    سخنرانی بیرون امده ولی سخنرانی ساعت 19 بیرون اومد ...طبعا من هم به اشتباه بای رو با -40 پیپ بستم و بعد دوباره روی 1291.80 بای زدم
                    فعلا هر چه بیاد زیر 1290 بای داره با استاپ 1277 و تارگت محدوده 1303 حالا پیدا کنید نقطه ورود را ....نظر شخصی هست و میتونه اشتباه باشه ....شب بر همگی خوش .
                    سلام
                    دم شما گرم ما هم نظر روی بای داریم ولی نقطه ورود نداریم البته به نظر من تا 1311.30 رو جا داره.اگه یه ورود خوب پیدا کردین به ما هم بگین.

نظر

• ببخشید من در حضور شما اساتید حرف میزنم.به نظر من اگه طلا بای بشه بهترین نقاط 1284.07 و 1278.12 هستش.البته دوست دارم نظر شما بزرگواران رو بدونم.
                      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                        ببخشید من در حضور شما اساتید حرف میزنم.به نظر من اگه طلا بای بشه بهترین نقاط 1284.07 و 1278.12 هستش.البته دوست دارم نظر شما بزرگواران رو بدونم.

سلام 1284.5 خریدم استاپ 1277 تارگت باز

موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• سلام یا از همینجا باید برگرده یا تا خط روندش میتونه بیاد و بعد برگرده
                          خلاصه 1276 و7 رو نباید بزنه ...هرچند بایدی هم توش نیست .
                          مذیریت سرمایه
                          [IMG][/IMG]

نظر

• اگر این الگوی کندلی در روزانه یاری کنه صعود خوبی در پیش داریم به شرطی که کف دیروز رو نزنه یعنی 1278

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• تو این هفته اکثر پوزیشن های طلام استاپ خورده.. .

به نظر حقیر میخواین بای کنید صبر کنید کانال رو شکست بعد وارد شین

این تحلیل هم ممکن فیلد بشه.

یا حق
                              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نظر

پردازش ...
                                X