اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

nimati

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [IMG][/IMG]

نظر

• [IMG]ببخشید این پوست را دوباره میفرستم این نرم افزاری که الو زرد عزیز معرفی کرد فوقعلاده است با تشکر از الو زرد عزیز

نظر

• [IMG]فکرنکنم طلا برای هفته اینده بتونه بالاتر از 1724 رابزنه از اونجا میتونه برای 1650 حرکت کنه توی کندیل ماهانه تا اخر نوامبر اینچنین میبینم

نظر

• درود به شما دوست عزیز
          تا اونجایی که من یادمه دوست عزیز داخل یک موج کارکشن 5 موجی وجود ندارد منظورم موج b بود
          شرمنده دخالت کردم
          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• [IMG]یورو را هم اینچنین میبینم البته یورو مشکوکه احتمالا 1.2750 را به سختی بتونه بزنه طلا هم 1718 را به سختی بتونه بره بالا هر دو پوزیشن را درمحدوده
            یورو 12750 و طلا 1718 میبندیم اگه هفته اینده زد .شب همگی خوش.

نظر

• میتونه حرف شما درست باشه موج شماری من اونی هست که میبینم میتونه کاملا غلط باشه فقط یادتون باشه طرفتون طلا است

نظر

اماده برای بای یه کم دیگه صبر میکنم

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• پوزیشن را رو 1728 هچ میکنم اگه بیاد اونجا فکر کنم میخواهد بییاید پاینتر .حس خوبی ندارم

نظر

• sell: 1729

Tp 1721

sl :1735

نظر

• نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
                        پوزیشن را رو 1728 هچ میکنم اگه بیاد اونجا فکر کنم میخواهد بییاید پاینتر .حس خوبی ندارم

پوزیشنی که با تحلیل باز کردی همون اول تارگت و استاپ مشخص می کنی ، دیگه دلیلی نداره ببندیش یا استاپ را دست کاری کنی یا هج کنی !!!
                        یا تارگت می زنه یا استاپ
                        زیاد سخت نگیر دوست من
                        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                        در این سایت و در تلگرام
                        SmartSignalFX@

نظر

• گفتم اگه امد 1728 هج میکنم هنوز نیومده وپوزیشن تو بای هست .گاهی اوقات تحلیل میتونه اشتباه باشه یا درست باشه ولی زمانش درست نباشه بنابر این نمیشه
                          نگاش کنم تا بره استاپ رو بزنه نیم لاتش میشه حدود 500 دلار روی طلا هیچ وقت تعصبی کار نمیکنم برای همین به همین راحتی پیپ بهش نمیدم .با اینحال
                          ممنونم از راهنمایی شما دوست خوب.

نظر

• با سلام
                            با توجه داشت به کندل 4 ساعته به نظرم میتونه مفید باشه برای پوزیشن گیری
                            ارادت
                            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• gold buy 1728.60
                              st 1719

نظر

• sell: 1728.15

tp: 1723

sl : 1731.8

نظر

پردازش ...
                                X