اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل بر اساس ایچیمیکو توسط ابراهیمی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام ابراهيمي جان ميشه تمپليت خودتو بذاري عزيز

ممنونم
    صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
      قاعدتا نزول تا 1.2560 تموم بشه و صعود تا 1.2595 شروع شود
      الان که ساعت 12 نیمه شبه حتما همه هم خوابند باید قاعدتا نزول تا سطح 1.2534 داشته باشیم بخوابیم صبح ببینیم چی میشه
      برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

الان که ساعت 12 نیمه شبه حتما همه هم خوابند باید قاعدتا نزول تا سطح 1.2534 داشته باشیم بخوابیم صبح ببینیم چی میشه
        ظاهرا هیجان فروش قیمت را تا 1.2525 نیز پایین برد اما به 1.2534 برگشت و حالا نزول تا 1.2510 و سپس به 1.2466؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
          سلام ابراهيمي جان ميشه تمپليت خودتو بذاري عزيز

ممنونم
          تمپلیت
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmichi.rar
          اندیکاتور پیوت ها
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...mPivotichi.rar
          اندیکاتور ایچیمیکوهمراه با سشن ها
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...mokuSystem.rar

نظر

برادر
            ممنونم
            صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

ظاهرا به ایچی میچی کسی علاقه ای ندارد
              خوب فکر کنم تحلیل یورو یو اس دی برای این هفته بسه
              میریم هفته بعد میاییم اگر عمری بود
              اما یادتون نره که از قدیم گفتند ایچی بهتر از هیچی!!!

نظر

ظاهرا هیجان فروش قیمت را تا 1.2525 نیز پایین برد اما به 1.2534 برگشت و حالا نزول تا 1.2510 و سپس به 1.2466؟
                در زمان مقرر به هدف اول خود رسید

نظر

صعود کوتاه تا 1.2600 و سپس نزول تا 1.2527 ؟

نظر

ظاهرا به ایچی میچی کسی علاقه ای ندارد
                    خوب فکر کنم تحلیل یورو یو اس دی برای این هفته بسه
                    میریم هفته بعد میاییم اگر عمری بود
                    اما یادتون نره که از قدیم گفتند ایچی بهتر از هیچی!!!
                    با سلام و خسته نباشید بخاطر طرح موضوع مفیدتون
                    من خودم بشخصه علاقه ی زیادی به ایچی کمو دارم اما تمام اموزش های موجود صرفا به نحوه ی سیگنال کیجن و تیکن سن محدود شده لطفا از پایه و در محدوده ی مبسوط تری به این موضوع بپردازین و نحوه ی تحلیل خودتون رو توضیح بدیدمثلا اینکه چرا و بر چه اساسی تا فلان محدوده انتظار ریزش یا صعود دارید و یااینکه در جایی خوندم مثلا تکرار حرکت 52 روز قبل اگر بصورت الگو باشه معکوسه و .... قطعا میزان استقبال بیشتر خواهد بود .
                    در ضمن میخواستم نظرتونو در مورد اندیکاتور ichi360 بدونم قطعا با این اندیکاتور اشنایی دارید اما برای دوستان باز اپلود میکنم.با تشکر متین77
                    لینک دانلود:
                    گر بر سر نفس خود امیری مردی...
                    انجمن بورس بازان نیکوکــــار
                    (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                      با سلام و خسته نباشید بخاطر طرح موضوع مفیدتون
                      من خودم بشخصه علاقه ی زیادی به ایچی کمو دارم اما تمام اموزش های موجود صرفا به نحوه ی سیگنال کیجن و تیکن سن محدود شده لطفا از پایه و در محدوده ی مبسوط تری به این موضوع بپردازین و نحوه ی تحلیل خودتون رو توضیح بدیدمثلا اینکه چرا و بر چه اساسی تا فلان محدوده انتظار ریزش یا صعود دارید و یااینکه در جایی خوندم مثلا تکرار حرکت 52 روز قبل اگر بصورت الگو باشه معکوسه و .... قطعا میزان استقبال بیشتر خواهد بود .
                      در ضمن میخواستم نظرتونو در مورد اندیکاتور ichi360 بدونم قطعا با این اندیکاتور اشنایی دارید اما برای دوستان باز اپلود میکنم.با تشکر متین77
                      لینک دانلود:
                      با سلام خدمت دوست عزیز
                      مشارکت شما دوستان باعث دلگرمیه
                      سعی میکنم بیشتر روی این سیستم متمرکز شوم
                      فعلا برای آخر هفته دو فایل اپلود میکنم که از سایت همسایه گرفته شده اسامی که زحمت کشیدند بطور واضح در فایل ها هست بنابراین قصد معرفی افراد را ندارم
                      حالا این ها را بخونید تا بعد با هم روی سیگنا لها و محل های ورود و خروج بحث کنیم . از کاری که بدم میاد تقلید کورکورانه از روشهای دیگران و به اصطلاح خرید سیگنال هست آدم باید سیستم مناسب روحیه خودش را پیدا کنه و روی اون کار کنه
                      روش هر کسی بایستی منحصر به خودش باشد
                      اینجا یک جمله از نشنال جغرافی را نقل میکنم
                      "اگر حرفه ای را 100 سال دنبال کنید بی شک در آن خبره می شوید"
                      این نشون دهنده این است که بایستی ممارست شدید وجود داشته باشد

Ichimoku Kinkō Hyō.pdf - 4shared.com - document sharing - download
                      و فایل دوم
                      Ichimoku_Kink197_c2_8d_Hy197_c2_8d-2.rar
                      ببخشید نشد در خود سایت آپلود کنم به خاطر محدودیت حجم
                      یا علی

نظر

با سلام خدمت دوست عزیز
                        مشارکت شما دوستان باعث دلگرمیه
                        سعی میکنم بیشتر روی این سیستم متمرکز شوم
                        فعلا برای آخر هفته دو فایل اپلود میکنم که از سایت همسایه گرفته شده اسامی که زحمت کشیدند بطور واضح در فایل ها هست بنابراین قصد معرفی افراد را ندارم
                        حالا این ها را بخونید تا بعد با هم روی سیگنا لها و محل های ورود و خروج بحث کنیم . از کاری که بدم میاد تقلید کورکورانه از روشهای دیگران و به اصطلاح خرید سیگنال هست آدم باید سیستم مناسب روحیه خودش را پیدا کنه و روی اون کار کنه
                        روش هر کسی بایستی منحصر به خودش باشد
                        اینجا یک جمله از نشنال جغرافی را نقل میکنم
                        "اگر حرفه ای را 100 سال دنبال کنید بی شک در آن خبره می شوید"
                        این نشون دهنده این است که بایستی ممارست شدید وجود داشته باشد

Ichimoku Kinkō Hyō.pdf - 4shared.com - document sharing - download
                        و فایل دوم
                        Ichimoku_Kink197_c2_8d_Hy197_c2_8d-2.rar
                        ببخشید نشد در خود سایت آپلود کنم به خاطر محدودیت حجم
                        یا علی
                        #دوست عزیز اندیکاتوری که معرفی کردم کاری به خرید و فروش سیگنال نداره و بر اساس کراس تیکن و کیجن سن سیگنال و الارم میده بر مبنای یک نوع مدیریت خاص.
                        #ٌفایل اولتون دانلود نمیشه لطفا فایل رو در PicoFile.com - فضای رایگان ارسال فایل و عکس آپلود کنید هم موندگاره و هم ساده دانلود میشه .
                        #من تمام فایل های ویدیویی اقای کریس رو دانلود کردم و بارها تماشاشون کردم خیلی هم روش کار کردم ساده بگم فایده ای برام نداشت البته اگه بقول خود کریس نگید که چرا از هوشتون استفاده نمیکنین!!. چیزایی گفته بودن که فقط در گذشته ی بازار توجیه پذیر بود و منم هیچوقت در ویدیوهاشون تحلیل اینده ای و یا سیگنالی که حرفاشونو تایید کنه ندیدم البته از اصول و پایه هم با نظر ایشون که یک تریدر باید لحظه بلحظه و پیپ به پیپ بازارو دنبال کنه و لحظات رو شکار کنه مخالفم این بیمعناست و نه تنها سودی برای تریدر نداره و در انتها باعث کال شدنش میشه بلکه دنبال کردن لحظه بلحظه ی بازار سرانجام انسان رو به تیمارستان میکشونه.لطفا اگر جزوه و یا اطلاعاتی بجز روش کریس دارید برام ارسال کنید با سپاس بی پایان .
                        گر بر سر نفس خود امیری مردی...
                        انجمن بورس بازان نیکوکــــار
                        (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                          #دوست عزیز اندیکاتوری که معرفی کردم کاری به خرید و فروش سیگنال نداره و بر اساس کراس تیکن و کیجن سن سیگنال و الارم میده بر مبنای یک نوع مدیریت خاص.
                          #ٌفایل اولتون دانلود نمیشه لطفا فایل رو در PicoFile.com - فضای رایگان ارسال فایل و عکس آپلود کنید هم موندگاره و هم ساده دانلود میشه .
                          #من تمام فایل های ویدیویی اقای کریس رو دانلود کردم و بارها تماشاشون کردم خیلی هم روش کار کردم ساده بگم فایده ای برام نداشت البته اگه بقول خود کریس نگید که چرا از هوشتون استفاده نمیکنین!!. چیزایی گفته بودن که فقط در گذشته ی بازار توجیه پذیر بود و منم هیچوقت در ویدیوهاشون تحلیل اینده ای و یا سیگنالی که حرفاشونو تایید کنه ندیدم البته از اصول و پایه هم با نظر ایشون که یک تریدر باید لحظه بلحظه و پیپ به پیپ بازارو دنبال کنه و لحظات رو شکار کنه مخالفم این بیمعناست و نه تنها سودی برای تریدر نداره و در انتها باعث کال شدنش میشه بلکه دنبال کردن لحظه بلحظه ی بازار سرانجام انسان رو به تیمارستان میکشونه.لطفا اگر جزوه و یا اطلاعاتی بجز روش کریس دارید برام ارسال کنید با سپاس بی پایان .
                          فایل اولIchimoku Kink_ Hy_
                          من نگفتم ایشون همه حرفاش درسته اما برای شروع بد نیست
                          ما باید خودمون یک کاری بکنیم نه اینکه منتظر بقیه باشیم یه جزوه خوبی داشتم اگر پیدا کردم میفرستم خدمتتون

نظر

اگر به متن انگلیسی علاقه دارید
                            Ichimoku Charts An Introduction to Ichimoku Kinko Clouds

نظر

اجزای ایچیموکو :
                              ) Tenkan-Sen :

تحلیل گران غربی این خط را با نام Turning Line یا Conversion Line می شناسند.
                              به فارسی اگر بخواهیم ترجمه کنیم ، می تونیم از اصطلاح "خط چرخش" یا "خط تغییر" استفاده کنیم.
                              Tenkan-Sen با استفاده از فرمول زیر بدست می آید :
                              2 / (بیشترین بیشترین ها + کمترین کمترین ها)
                              Hosoda بصورت پیش فرض این خط را روی 9 دوره (در نمودار روزانه 9 روز) تنظیم کرد که برابر است با یک هفته و نیم (در بازار ژاپن شنبه ها تعطیل نیست و روز کاری محسوب می شود)

2) Kijun-Sen :

اصطلاح لاتین آن Standard Line یا Base Line می باشد که به فارسی خط استاندارد یا خط پایه اسم مناسبی می تواند باشد.
                              نحوه محاسبه آن همانند Tenkan-Sen می باشد با این تفاوت که برای یک دوره 26 روزه حساب می شود. (هر ماه ژاپنی 26 روز کاری دارد)
                              2 / (بیشترین بیشترین ها + کمترین کمترین ها) -----> برای 26 دوره محاسبه می شود.

3) Chikou-Span :

معادل لاتین آن Lagging Line است که به زبان خودمون می شود خط عقب مانده ، خط کند یا خط با تاخیر یا هر چیز دیگه که به ذهن شما می رسد...
                              Hosoda با استفاده از این خط قیمت های پایانی کنونی را برای 26 دوره به عقب شیفت می داد.

4) Senkou Span A :

تحلیلگران غربی از این خط با نام 1st Leading Line یاد می کنند که ترجمه تحت اللفظی آن خط راهنمای اول یا خط پیشتاز اول هست.
                              فرمول محاسبه آن بصورت زیر است:
                              Tenkan Sen + Kijun Sen تقسیم بر 2
                              که برای 26 دوره به جلو شیفت داده می شود.

5) Senkou Span B :

همان 2st Leading Line هست که ما می توانیم اون رو خط راهنمای دوم یا خط پیشتاز دوم بنامیم.
                              فرمول محاسبه این خط به شرح زیر است :
                              2 / (بیشترین بیشترین ها + کمترین کمترین ها)
                              که برای 52 دوره قبل محاسبه می شود و 26 دوره به جلو شیفت داده می شود.

نکته اول : برای ما اهمیت خطوط Senkou Span A & B بیشتر از سایر خطوط است چرا که این دو خط در کنار هم ابر ایچیموکو را تشکیل می دهند.

نظر

سه موضوع مهم در ایچیمیکو عبارتند از :
                                1-تئوری اعداد ایچیمیکو
                                2-تئوری امواج ایچیمیکو
                                3-تئوری قیمت در ایچیمیکو
                                که اعداد مهم در ایچیمیکو عبارتند از
                                9
                                17
                                26
                                33
                                42
                                65
                                76
                                129
                                172
                                200-257
                                که با یک حساب ساده
                                9+17 = 26. 26+17 = 42+1. 33+9 = 42. 33×2 = 65+1. 42+33 = 76-1. 65×2 = 129+1. 129+42 = 172-1
                                که اعداد اصلی عبارتند از
                                9
                                17 و
                                26
                                که به نام های زیر خوانده میشوند
                                one section (9) یک قسمت
                                two sections (17) دو قسمت
                                1period (26) یک دوره
                                ویرایش توسط ebrahimi : https://www.traderha.com/member/4021-ebrahimi در ساعت 09-08-2012, 11:47 AM

نظر

پردازش ...
                                X