اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

یادداشت ها و تحلیل های احسان ( burix )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط sm_hosseini نمایش پست ها
    سلام احسان جان و دوستان عزیز
    یه سوال در مورد گوشی همراه
    گوشی های همراه ظاهرا" اومده پایین و منم تصمیم گرفتم بعد از مدتها گوشی رو عوض کنم که مشخص است که باید 2 تا بگیرم
    توی گوشی های رنج 1500 تا 3 تومن چی پیشنهاد میکنی به لحاظ تموم قابلیت ها
    iphone 5s و iphone 5c کدوم بهتره

برادرم گلگسی s4 گرفته که البته راضی نیست و سریع داغ میکنه
    میخوام ببینم نظرت چیه ؟
    شرمنده اینجا مطرح کردم تا دوستان دیگه ای هم که اطلاع دارن کمک کنند
    ممنون
    سلام رفیق من
    خوبین شما؟

نوکیا لومیا 920 گوشی با پدر مادره، فقط تنها عیبش نرم افزار هست، چون ویندوز 8 هست یکم اذیت میکنه
    من جدیداً گرفتم 850 ت
    یه هواوی g510 هم دارم دو سیم کارت هم زمان داره صفحه هم 4.5 هست.. اندروید4.2 قیمت 480 دمه سوپر مارکت هم باشی یارو نرم افزارارو برات بلوتوس میکنه فقط باید باهاش چارت دید

در کل من با هواوی بیشتر حال میکنم

یه دونه باشی

یا علی
    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• ارادتمندم

مي ترسم بحث اين تاپيك به بي راهه بره ولي يكم توضيح مي دم

- نرم افزارهاي رايگان لوميا تمام نيازهاي شما را برطرف مي كنه

( فراموش نكنيم كه گوشي هاي اپل هم محدوديت نرم افزار دارن )

- امنيت گوشي هاي ويندوز موبايل قابل مقايسه با اندرويد نيست چون اپن سورس نيست
      و محدوديت نرم افزار هم جهت جلوگيري از سوء استفاده هكرهاست شما نرم افزارهاي اندوريدي كه نصب مي كنيد شايد از شما جاسوسي يا دزدي كنن بدون اينكه متوجه بشين

- نقشه هاي آفلاين نوكيا بهمراه gps معركه است

- ساپورت زبان هاي مختلف از جمله پارسي بدون دستكاري نرم افزار در نظر گرفته شده است چون پايه ويندوز است

- با خريدن نوكيا توسط ماكروسافت مطمئن باش كه محصولات بي رقيبي وارد بازار خواهد شد

- شما قادر هستيد با ويژوال استاديو براش برنامه نويسي كنيد كه اين مزيت بزرگيه چون ويژوال استاديو نرم افزار است با سابقه چند ده ساله

و ساپورت عالي و در عين حال قدرتمند

موفق باشيد
      هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

• سلام دوستان عزیز
        ممنون بابت به اشتراک گذاشتن تجربیات
        احسان ما ناراحت نمیشه چون رفته تعطیلات کریسمس
        توی این مدت من خیلی بررسی کردم ولی چرا نمیدونم چون قیمت ها اومده پایین باید گوشی گرون قیمت بخرم

گوشی های که مدنظر من بوده

آیفون 5s
        گلگسی نات 3 9005
        اکسپریا z1
        htc1

توی خصوصی عزیزی من رو از آیفون و htc1 منصرف کرده
        البته من یه سامسونگ 9023 گوگل دارم که 2 سال پیش خریدم و فکر میکنم گوشی های رنج 400 تا 700 کار همون رو انجام بدن

حالا گوشی ها با سیستم عامل فون محدودیت نرم افزار به هیچ عنوان نداره یعنی مثل آندروید قابلیت داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SM_HOSSEINI نمایش پست ها
          سلام دوستان عزیز
          ممنون بابت به اشتراک گذاشتن تجربیات
          احسان ما ناراحت نمیشه چون رفته تعطیلات کریسمس
          توی این مدت من خیلی بررسی کردم ولی چرا نمیدونم چون قیمت ها اومده پایین باید گوشی گرون قیمت بخرم

گوشی های که مدنظر من بوده

آیفون 5s
          گلگسی نات 3 9005
          اکسپریا z1
          htc1

توی خصوصی عزیزی من رو از آیفون و htc1 منصرف کرده
          البته من یه سامسونگ 9023 گوگل دارم که 2 سال پیش خریدم و فکر میکنم گوشی های رنج 400 تا 700 کار همون رو انجام بدن

حالا گوشی ها با سیستم عامل فون محدودیت نرم افزار به هیچ عنوان نداره یعنی مثل آندروید قابلیت داره؟
          سلام

نرم افزارهاي ويندوز فون 8 مثل سيستم عامل نوكيا لوميا 920 كه ارديبهشت92 2،300،000 تومن خريدم و الان ارزون شده
          فقط از روي اپ استور ويندوز فون نصب ميشه كه راحت از روي گوشي با خط adsl نصب ميشن
          ولي اون نرم افزارهايي كه پولين را تحريم هستيم ولي رنج نرم افزارهاي رايگان تمام نيازهاي شما را برطرف مي كنه
          هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

• سلام دوستان
            ایام به کام

چند روزی دسترسی به اینترنت نداشتم در مورد بازار هم بعد از کریسمس بیشتر صحبت می کنیم

سید جان من خیلی تو گوشی سررشته ندارم و کلا آدم گوشی بازی نیستم یک نوکیا e72 دارم که 4 ساله با هم زندگی می کنیم و بعد از اون گوشی دیگه ای تا حالا نخریدم چون واقعا راضیم و نیازهام رو هم برطرف می کنه .
            پارسال هم یک آیفون 4 خریدم که عیال برداشت برا خودش و سر ما هم بیکلاه موند . هر چند که من هم خیلی استفاده نمی کردم .

اما نظر شخصیم اینه که گوشی های نوکیا و سامسونگ توی بازار ایران بهتر جواب دادن و بهتر با شرایط ایران سازگار هستن . آیفون که خودم داشتم خیلی محدودیت نرم افزاری داشت . در مورد اچ تی سی هم نظر خاصی ندارم .و البته 90 درصد انتخاب گوشی سلیقه ای هست چون هر کسی به یکسری آیتم ها توجه بیشتری داره .

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

پردازش ...
            X