اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کار با سیستم ابوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
    با سلام :
    ممکن است مطالب ایشان اصلا به کس دیگری تعلق داشته باشد .مگر انکه این دو نفر یکی باشند .درست نیست مطلب کسی را جائی عنوان کنیم که در ان از لفظ من وتجربه خودم استفاده شده بدون رعایت حق دیگران .
    ینده در همان روز اول از ایشان خواستم مطلب را روشن کنند که پاسخی ندادند .
    متشکرم
    با درود . دوست گرامی شما به نکتهء مهمی اشاره کردید . و میخواستم در همینجا خاطر نشان کنم که نویسندهء این متن خود بنده هستم forecastfx ....که در سایت دیگری آنها را در پاسخ دوست دیگری ارائه کرده بودم و بطوری کاملا" اتفاقی در این سایت به آن برخورد کردم .و همچنان از خودم میپرسم که چرا باید کسی دست به چنین کاری بزند! اگر هدف معرفی یک سیستم هست خوب باید بطور شفاف و با داشتن دانش کافی بدان پرداخته شود درست در شرایطی که نه خالق این سیستم در این رابطه در این سایت اقدامی کرده اند و نه در رابطه با نقش زمان در سیستمشان نکته ای را عنوان کرده اند چرا باید مطلبی که محصول تحقیقات و تجربهء شخصی دیگریست که در این مقوله انجام داده است به این شکل نمود پیدا کند آنهم درست در ابتدای یک مبحث ,بدون دلیل و رها کردن موضوع به این شکل .در نهایت ایشان با این کار فقط خودشون رو خراب کردند نه سیستم رو و نه بنده رو !
    در پایان در همینجا اعلام میکنم تا زمانی که سیستم ابوناچی توسط خود خالق آن در این سایت عنوان نشود کس دیگری مجوز تعلیم آنرا نخواهد داشت چرا که مسولیت اخلاقی در قبال کسانیکه میخواهند آنرا فرا بگیرند بسیار مهمتر از ان است که جای سواستفاده را فراهم آورد لذا خواهشمندم جهت پیگیری مطالب به مرجع اصلی آن رجوع شود و لا غیر! موفق باشید. بااحترام .
    ویرایش توسط Money_MakerFX : https://www.traderha.com/member/6767-money_makerfx در ساعت 09-03-2012, 02:51 PM

نظر

با سلام خدمت دوست عزیز money makerfx

با توجه به اینکه سیستم آقای آبوناچی بصورت رایگان ارائه گردیده من فکر نمیکنم اگر کسی نسبت به سیستم ایشان آشنایی و اطلاعات داشته باشه برای آموزش دیگران بطور صحیح استفاده کند که حق مطلب ادا بشه ایشان ناراحت و یا دلخور شوند بازم مع الوصف اگر شما با ایشان ارتباط دارید دعوتی بعمل آورید تا در این فروم هم آموزشی داشته باشند شاید برای عده ای مفید واقع بشه و یا اینکه شما مجوز گرفته و به آموزش سیستم بپردازید به هر حال در این فروم همه طالب کسب دانش و کسب تجربه هستند .

موفق باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

آقای money_makerfx در یکی ار فروم ها با نام کاربری forecastfx در باره سیستم آبوناچی بحث و گفت و گو میکنن.
        از جناب money_makerfx عزیز تقاضا دارم مطالب مفیدشون رو در این فروم هم در اختیار دوستان قرار بدن.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
          با سلام خدمت دوست عزیز money makerfx

با توجه به اینکه سیستم آقای آبوناچی بصورت رایگان ارائه گردیده من فکر نمیکنم اگر کسی نسبت به سیستم ایشان آشنایی و اطلاعات داشته باشه برای آموزش دیگران بطور صحیح استفاده کند که حق مطلب ادا بشه ایشان ناراحت و یا دلخور شوند بازم مع الوصف اگر شما با ایشان ارتباط دارید دعوتی بعمل آورید تا در این فروم هم آموزشی داشته باشند شاید برای عده ای مفید واقع بشه و یا اینکه شما مجوز گرفته و به آموزش سیستم بپردازید به هر حال در این فروم همه طالب کسب دانش و کسب تجربه هستند .

موفق باشید
          با درود و سپاس خدمت شما مدیر محترم.
          در رابطه با موضوع آموزش در سیستم ابوناچی باید این نکته را متذکر بشم که هرچند سیستم ایشون بصورت رایگان به جامعهء فارکس ایران تقدیم شد اما متاسفانه برخوردی که با ایشون شد در رابطه با طرز تفکر و دانشی که راجع با ماهیت بازار ارائه دادن ! بکل شرایط آموزش و ادامهء ان را تحت شعاع قرار داد و اجازه نداد که حق مطلب ادا شود و به گستردگی آموزش ها و توسعهء آن کمک کند و نهایتا" منجر به این شد که ما فقط بخشی از اون مجموعه رو فرا بگیریم !!!!!!!!!! دوست گرامی بنده موافقم در اینکه این مطالب بطور صحیح آموزش داده شود اما در حال حاضر با توجه به اینکه جناب ابوناچی در همین حد با جامعهء معامله گران ایرانی در رابطه با سیستمشون صحبت کردند و کارشون رو به پایان بردند بعید میدونم که به این مجموعه دوباره بپیوندند . لذا اگر زمانی بنده این شانس رو داشته باشم که بتونم در این راه قدمی بردارم بطور حتم دریغ نخواهم کرد چرا که تا کنون هم چنین کرده ام ! هم اکنون مشغول تحقیق و تکمیل جنبه های متنوع کاربردی این سیستم هستم و هدفم از بیان مطالب مذکور که پیش از این گفتم صرفا" جلوگیری از انحراف آموزه ها و سو استفاده از مطالب سایرین بوده نه اینکه جلوی کسب دانش و تجربه گرفته شود اینکه کاری درست و اصولی انجام شود مهم هست و جناب ابوناچی هم همین را میخواستند که همکاری در جهت تحقیق و پیشرفت منجر به تغییر در اذهان تریدر ها و تحلیلگران ایرانی گردد تا همگان به موفقیت برسند امیدوارم با مطالبی که عرض کردم سوء تفاهمات از نوشته های بنده برطرف شده باشد. با تشکر و احترام.

نظر

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
            آقای money_makerfx در یکی ار فروم ها با نام کاربری forecastfx در باره سیستم آبوناچی بحث و گفت و گو میکنن.
            از جناب money_makerfx عزیز تقاضا دارم مطالب مفیدشون رو در این فروم هم در اختیار دوستان قرار بدن.

با تشکر
            با درود . دوست گرامی ممنونم از لطف شما درصورتیکه زمان کافی برای حضور مستمر در این تایپیک رو داشته باشم به روی چشم . فقط اجازه بدید که شرایط لازم مهیا بشه تا بتونم موارد کاربردی و قابل درک رو اونطور که در راستای اصول کلی سیستم ابوناچی هست جمع آوری کنم و سپس خدمت برسم با تشکر و سپاس از شما.موفق باشید.
            ویرایش توسط Money_MakerFX : https://www.traderha.com/member/6767-money_makerfx در ساعت 09-03-2012, 10:47 PM

نظر

با سلام :
              جناب money-makefx
              بنده ضمن ارادت مطالب شما را در سایت مذکور دنبال میکنم .البته سوالات زیادی و نکات مبهم زیادی وجود دارد . در تاپیکی سعی کردم ترید روزانه را با این سیستم انجام دهم ولی متوجه شدم هم بازدیدکننده کم دارد هم ممکن است به خطا بروم لذا تصمیم گرفتم اگر به روش مدونی رسیدم مطرح کنم .
              در رابطه با ان اقا هم اگر دقت کنید همان روز اول از ایشان خواستم مطلب را توضیح دهد که اصلا پیدایشان نشد .
              با این تفاسیر از انجائیکه وارد شدن به این مقوله ممکن است با چالشهای زیادی همراه باشد به فرد مطلع نیاز است که در صورت صلاحدید بد نیست اموزه ها را در این سایت نیز پیگیری فرمائید.
              با سپاس
              زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

نوشته اصلی توسط Money_MakerFX نمایش پست ها
                با درود . دوست گرامی شما به نکتهء مهمی اشاره کردید . و میخواستم در همینجا خاطر نشان کنم که نویسندهء این متن خود بنده هستم forecastfx ....که در سایت دیگری آنها را در پاسخ دوست دیگری ارائه کرده بودم و بطوری کاملا" اتفاقی در این سایت به آن برخورد کردم .و همچنان از خودم میپرسم که چرا باید کسی دست به چنین کاری بزند! اگر هدف معرفی یک سیستم هست خوب باید بطور شفاف و با داشتن دانش کافی بدان پرداخته شود درست در شرایطی که نه خالق این سیستم در این رابطه در این سایت اقدامی کرده اند و نه در رابطه با نقش زمان در سیستمشان نکته ای را عنوان کرده اند چرا باید مطلبی که محصول تحقیقات و تجربهء شخصی دیگریست که در این مقوله انجام داده است به این شکل نمود پیدا کند آنهم درست در ابتدای یک مبحث ,بدون دلیل و رها کردن موضوع به این شکل .در نهایت ایشان با این کار فقط خودشون رو خراب کردند نه سیستم رو و نه بنده رو !
                در پایان در همینجا اعلام میکنم تا زمانی که سیستم ابوناچی توسط خود خالق آن در این سایت عنوان نشود کس دیگری مجوز تعلیم آنرا نخواهد داشت چرا که مسولیت اخلاقی در قبال کسانیکه میخواهند آنرا فرا بگیرند بسیار مهمتر از ان است که جای سواستفاده را فراهم آورد لذا خواهشمندم جهت پیگیری مطالب به مرجع اصلی آن رجوع شود و لا غیر! موفق باشید. بااحترام .

با عرض سلام جناب forecastfx در مورد کپی کردن مطالب شما عذر خواسته اما هیچگونه قصد و یا غرض خاصی به جز اینکه کمک به یک دوست بوده باشد نیست . حال اگر لطمه ای به شما خورده است حا ضرم جبران کنم.
                اما در مورد اموزش سیستم ابوناچی من در هیچ جایی ندیدم که ایشان اموزش به دیگران را منع و یا کسب اجازه دانسته باشند در اخرین پست ایشان هم که در ذیل میاورم مشهود است

با سلام
                همچنان که قول داده بودم ، این هفته ، آموزش را تمام میکنم . تمامی بخشهای برنامه آموزش داده شده اند . به اندازه کافی هم مثال ، چه لایو و چه بک تست برایتان بیان شده است . نرم افزار دائمی هم دارید ، پس این شما می مانید و همتتان . هر سالی و هر ماهی را میخواهید تست کنید . روش معاملاتی را هم در فیلمهای زیر کاملا آموزش داده ام .

- آموزش BB_Indicators بخش دوم و پایانی
                http://www.abonaccisystem.com/downlo...dicators_2.rar

- خلاصه آموزشهای داده شده و کاربرد عملی و روش تولید پلان معاملاتی
                قسمت اول http://www.abonaccisystem.com/downlo...ummarize_1.rar
                -قسمت دوم http://www.abonaccisystem.com/downlo...ummarize_2.rar
                -قسمت سوم و پایانی http://www.abonaccisystem.com/downlo...ummarize_3.rar

خوب دوستان ، آموزش رسما به پایان میرسد

سعی کنید ، همت زیادی به خرج دهید . دینی بر گردن کسانی که با این نرم افزار کار میکنند وجود خواهد داشت و آنهم این است که در این راه موفق شوید . ثروت زندگی و کشورمان را به جیب بروکرهای خارجی ندهیم و به جای خروج ارز ، ورود آن را شاهد باشیم . و سعی کنید در این راه دیگران را نیز کمک کنید ، خیلی درد و دل داشتم که می خواستم در هنگام خداحافظی برایتان بیان کنم ، خوشبختانه جو فوروم آنقدر آرام و دلنشین شده است که حیفم آمد با حرفهایم دیگران را ناراحت کنم . به هر حال قصد شومی در ذهن نبود و حاصل نیت نیز این بود که از شیوه ترید سنتی خارج شویم . این مدت اصلا به دوستان خارج از کشور رسیدگی نکرده ام . قول داده بودم که PDF و فیلم ویدیویی تهیه کنم ، که اصلا وقت نکردم . پس دیگر بایستی برای آنان وقت بگذارم .
                همچنین ، پروژهای نیمه تمام خود را بایستی در آرامش و با سرعت پیش ببرم . از ناظر محترم خواسته ام که هر هفته و یا 2 هفته یکبار ، سوالات را جمع آوری کرده و برایم ایمیل کنند . انشاءالله وقت شده و دوباره بتوانم یا بصورت ویدیویی و یا PDF سوالات را پاسخ دهم .
                از دوستان مخالف نیز خواهشی داشتم . تا به این لحظه ، تمام نظرات خود را برای شفاف سازی بیان فرمودید و اگر کسی بخواهد آن را گوش داده و یا اینکه راه خود را پیدا خواهد کرد . بنابراین با ملاطفت و مهربانی ، با دوستانی که کار میکنند ، مباحثه داشته باشند و اگر بنده در این مدت چیزی گفتم که موجب ناراحتی شما شد ، عفو بفرمایید .
                دوستدار همگی شما
                ابوناچی
                خدانگهدار

نظر

نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                  با سلام :
                  جناب money-makefx
                  بنده ضمن ارادت مطالب شما را در سایت مذکور دنبال میکنم .البته سوالات زیادی و نکات مبهم زیادی وجود دارد . در تاپیکی سعی کردم ترید روزانه را با این سیستم انجام دهم ولی متوجه شدم هم بازدیدکننده کم دارد هم ممکن است به خطا بروم لذا تصمیم گرفتم اگر به روش مدونی رسیدم مطرح کنم .
                  در رابطه با ان اقا هم اگر دقت کنید همان روز اول از ایشان خواستم مطلب را توضیح دهد که اصلا پیدایشان نشد .
                  با این تفاسیر از انجائیکه وارد شدن به این مقوله ممکن است با چالشهای زیادی همراه باشد به فرد مطلع نیاز است که در صورت صلاحدید بد نیست اموزه ها را در این سایت نیز پیگیری فرمائید.
                  با سپاس
                  با درود و تشکر خدمت شما دوست گرامی . در رابطه با بخطا رفتن باید بگم کاملا" حق با شماست درک این سیستم به اندازهء کافی دشوار هست چراکه وقتی ما روی رفتار ارزها از طریق یک سیستم کار میکنیم شناخت رفتار آن ارز را بنوعی زیر ذره بین قرار میدهیم تا بتوانیم با درک و تعقیب آن در جهت مارکت وضعیت عرضه و تقاضا را شناسایی و در همان جهت اقدام به ترید کنیم این درست هست که با تکمیل دانشمان به روشی کاربردی و مدون دستیابیم تا بتوانیم هم خودمان نتیجه بگیریم و هم به دیگران در گرفتن نتیجه کمک کنیم .براتون آرزوی موفقیت میکنم و در اسرع وقت مشغله اجازه بده آموزه ها رو در این تایپیک پیگیری خواهیم کرد .موفق باشید. با احترام.
                  ویرایش توسط Money_MakerFX : https://www.traderha.com/member/6767-money_makerfx در ساعت 09-04-2012, 12:13 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mojaver نمایش پست ها
                    با عرض سلام جناب forecastfx در مورد کپی کردن مطالب شما عذر خواسته اما هیچگونه قصد و یا غرض خاصی به جز اینکه کمک به یک دوست بوده باشد نیست . حال اگر لطمه ای به شما خورده است حا ضرم جبران کنم.
                    اما در مورد اموزش سیستم ابوناچی من در هیچ جایی ندیدم که ایشان اموزش به دیگران را منع و یا کسب اجازه دانسته باشند در اخرین پست ایشان هم که در ذیل میاورم مشهود است

با سلام
                    همچنان که قول داده بودم ، این هفته ، آموزش را تمام میکنم . تمامی بخشهای برنامه آموزش داده شده اند . به اندازه کافی هم مثال ، چه لایو و چه بک تست برایتان بیان شده است . نرم افزار دائمی هم دارید ، پس این شما می مانید و همتتان . هر سالی و هر ماهی را میخواهید تست کنید . روش معاملاتی را هم در فیلمهای زیر کاملا آموزش داده ام .

- آموزش BB_Indicators بخش دوم و پایانی
                    http://www.abonaccisystem.com/downlo...dicators_2.rar

- خلاصه آموزشهای داده شده و کاربرد عملی و روش تولید پلان معاملاتی
                    قسمت اول http://www.abonaccisystem.com/downlo...ummarize_1.rar
                    -قسمت دوم http://www.abonaccisystem.com/downlo...ummarize_2.rar
                    -قسمت سوم و پایانی http://www.abonaccisystem.com/downlo...ummarize_3.rar

سعی کنید ، همت زیادی به خرج دهید . دینی بر گردن کسانی که با این نرم افزار کار میکنند وجود خواهد داشت و آنهم این است که در این راه موفق شوید . ثروت زندگی و کشورمان را به جیب بروکرهای خارجی ندهیم و به جای خروج ارز ، ورود آن را شاهد باشیم . و سعی کنید در این راه دیگران را نیز کمک کنید ، خیلی درد و دل داشتم که می خواستم در هنگام خداحافظی برایتان بیان کنم ، خوشبختانه جو فوروم آنقدر آرام و دلنشین شده است که حیفم آمد با حرفهایم دیگران را ناراحت کنم . به هر حال قصد شومی در ذهن نبود و حاصل نیت نیز این بود که از شیوه ترید سنتی خارج شویم . این مدت اصلا به دوستان خارج از کشور رسیدگی نکرده ام . قول داده بودم که PDF و فیلم ویدیویی تهیه کنم ، که اصلا وقت نکردم . پس دیگر بایستی برای آنان وقت بگذارم .
                    همچنین ، پروژهای نیمه تمام خود را بایستی در آرامش و با سرعت پیش ببرم . از ناظر محترم خواسته ام که هر هفته و یا 2 هفته یکبار ، سوالات را جمع آوری کرده و برایم ایمیل کنند . انشاءالله وقت شده و دوباره بتوانم یا بصورت ویدیویی و یا PDF سوالات را پاسخ دهم .
                    از دوستان مخالف نیز خواهشی داشتم . تا به این لحظه ، تمام نظرات خود را برای شفاف سازی بیان فرمودید و اگر کسی بخواهد آن را گوش داده و یا اینکه راه خود را پیدا خواهد کرد . بنابراین با ملاطفت و مهربانی ، با دوستانی که کار میکنند ، مباحثه داشته باشند و اگر بنده در این مدت چیزی گفتم که موجب ناراحتی شما شد ، عفو بفرمایید .
                    دوستدار همگی شما
                    ابوناچی
                    خدانگهدار
                    با درود . دوست عزیز تنها چیزی که من رو نگران و و وادار به واکنش میکنه آسیب رسیدن به اصل آموزه های ابوناچی هست که به اشتباه از اون یاد بشه یا در جهت نادرست به دیگران انتقال پیدا کنه, فقط همین و الا من از حق خودم میگذرم و باید بگم که موضوع از دید من خاتمه یافته هست چراکه موضوع زمان در سیستم ابوناچی رو وقتی مطرح کردم باید دیده باشید که با چه واکنش هایی مواجه شدم تازه تا الان کمتر از 5% افراد به اون توجه کردند لذا بیان اون بدون تجربهء کافی جز دردسر چیزی نخواهد بود لطف کنید در این خصوص با دقت عمل کنید تا چنین وضعیتی برایتان ایجاد نشود .
                    و اما در مورد آموزش یادتون باشه زمانی میتونید شروع به آموزش کنید که سیستم رو بشناسید و بدونید چگونه آموزش رو هدایت کنید و به پایان ببرید و الا چالشها بیشتر خواهد شد و در پاسخگویی به دیگران کم خواهید آورد و از همه مهمتر خود و سیستم را ناخواسته به بازی خواهید گرفت !!!!!!!! بنده هم برای اینکه چنین اتفاقی نیفته و انحرافی پیش نیاد وارد این موضوع شدم و الا آنچه شما از گفته های بابی ابوناچی بدان استناد کردین همان هدفیست که همهء ما دنبال میکنیم. پس در هدفی که دارید هوشمندانه عمل کنید بخصوص در استناد به حرفهای دیگران! موفق باشید.بدرود .

نظر

سلام .

لطفا به روز شود .

مرسی .
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط mojaver نمایش پست ها
                        با عرض سلام جناب forecastfx در مورد کپی کردن مطالب شما عذر خواسته اما هیچگونه قصد و یا غرض خاصی به جز اینکه کمک به یک دوست بوده باشد نیست . حال اگر لطمه ای به شما خورده است حا ضرم جبران کنم. اما در مورد اموزش سیستم ابوناچی من در هیچ جایی ندیدم که ایشان اموزش به دیگران را منع و یا کسب اجازه دانسته باشند در اخرین پست ایشان هم که در ذیل میاورم مشهود است با سلام همچنان که قول داده بودم ، این هفته ، آموزش را تمام میکنم . تمامی بخشهای برنامه آموزش داده شده اند . به اندازه کافی هم مثال ، چه لایو و چه بک تست برایتان بیان شده است . نرم افزار دائمی هم دارید ، پس این شما می مانید و همتتان . هر سالی و هر ماهی را میخواهید تست کنید . روش معاملاتی را هم در فیلمهای زیر کاملا آموزش داده ام . - آموزش BB_Indicators بخش دوم و پایانی http://www.abonaccisystem.com/downlo...dicators_2.rar - خلاصه آموزشهای داده شده و کاربرد عملی و روش تولید پلان معاملاتی قسمت اول http://www.abonaccisystem.com/downlo...ummarize_1.rar -قسمت دوم http://www.abonaccisystem.com/downlo...ummarize_2.rar -قسمت سوم و پایانی http://www.abonaccisystem.com/downlo...ummarize_3.rar
                        سعی کنید ، همت زیادی به خرج دهید . دینی بر گردن کسانی که با این نرم افزار کار میکنند وجود خواهد داشت و آنهم این است که در این راه موفق شوید . ثروت زندگی و کشورمان را به جیب بروکرهای خارجی ندهیم و به جای خروج ارز ، ورود آن را شاهد باشیم . و سعی کنید در این راه دیگران را نیز کمک کنید ، خیلی درد و دل داشتم که می خواستم در هنگام خداحافظی برایتان بیان کنم ، خوشبختانه جو فوروم آنقدر آرام و دلنشین شده است که حیفم آمد با حرفهایم دیگران را ناراحت کنم . به هر حال قصد شومی در ذهن نبود و حاصل نیت نیز این بود که از شیوه ترید سنتی خارج شویم . این مدت اصلا به دوستان خارج از کشور رسیدگی نکرده ام . قول داده بودم که PDF و فیلم ویدیویی تهیه کنم ، که اصلا وقت نکردم . پس دیگر بایستی برای آنان وقت بگذارم . همچنین ، پروژهای نیمه تمام خود را بایستی در آرامش و با سرعت پیش ببرم . از ناظر محترم خواسته ام که هر هفته و یا 2 هفته یکبار ، سوالات را جمع آوری کرده و برایم ایمیل کنند . انشاءالله وقت شده و دوباره بتوانم یا بصورت ویدیویی و یا PDF سوالات را پاسخ دهم . از دوستان مخالف نیز خواهشی داشتم . تا به این لحظه ، تمام نظرات خود را برای شفاف سازی بیان فرمودید و اگر کسی بخواهد آن را گوش داده و یا اینکه راه خود را پیدا خواهد کرد . بنابراین با ملاطفت و مهربانی ، با دوستانی که کار میکنند ، مباحثه داشته باشند و اگر بنده در این مدت چیزی گفتم که موجب ناراحتی شما شد ، عفو بفرمایید . دوستدار همگی شما ابوناچی خدانگهدار
                        سلام دوستان می خواستم بپرسم کسی از تاپیک ایشون خبر داره چون نوشته می خواد برای دوستان خارج کشور بیشتر وقت بگذاره شاید بشه مطالب ایشون رو از اونجا دنبال کرد ممنون
                        خدايا حواست هست صداي هق هق گريه هام ازهمون گلويي مياد كه تواز رگش به من نزديكتري... ...

نظر

نوشته اصلی توسط ngorji64
                          سلام دوستان کسی میتونه کمک کنه فایل های اموزشی ابوناچی رو لینکشو بذاره از کجا باید شروع کرد؟راهنمایی کنید ممنونتان میشوم
                          سلام دوست عزیز
                          برای آموزش ابوناچی باید برید فروم ایگولد که چندتا تاپیک آموزش و پرسش و پاسخ موجوده + فیلم های آموزشی که در صورتی که قصد استفاده از این سیستم دارید پیشنهاد میکنم با حوصله مطالعه کنید تا با نقاط ضعف و قوت سیستم اشنا بشید
                          اینم در نظر داشته باشید که تا خوندن کامل تاپییک در حساب ریل از اون استفاده نکنید چون شرایط سیستم از اول تاپیک تا الان تفاوت کرده
                          بیشتر با تمپلت ها کار کنید . لینکشو در همون سایت میتونید پیدا کنید که جدیدا در فکتوری برای چند جفت ارز ارائه شده

نظر

سلام طبق روش ابو ناچي الان نقطه تغيير ترند تاييد شد 1.3444 احتمالا ديگر تا 1.3745 برود پرو اناليز الا

نظر

نوشته اصلی توسط ngorji64
                              با تشکر از شما. من هیچی ازش نمیدونم کل مطالب رو میخاستم که ظاهرا یکجا و یکپارچه نیست که بتونم پیداشون کنم بازم ممنون
                              منظورتون از یکجا و یکپارچه چیه ؟ دو تا تاپیک اصلی وجود داره که یکی آموزش های ابوناچی و فیلم های آموزشی رو میتونید توش پیدا کنید و یکی هم پرسش و پاسخ که سولات دوستان رو اونجا جواب میدادن و چند تا تاپیک متفرقه که نتایج ترید لایو کسانی که کار میکنند با این سیستم و....
                              از یک ماه پیش هم تاپیک جدیدی تو سایت فکتوری ایجاد کردن که تمپلت های چندتا از جفت ارز های اصلی و طلا رو ارائه دادن
                              دیگه منظم تر از این ؟
                              فقط وقت میخواد که نظر من اینه اصلا سراغ نرم افزار نرو . دقت تمپلت ها بیشتر و تحلیل با اونا راحت تره

نظر

سلام آقای fx trader
                                آدرس این تاپیک که تمپلیت چن جفت ارز و طلا در آن هست رو می شود بفرمایید.

ممنون

نظر

پردازش ...
                                X