اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک عملی جدول جهت

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

به نظر شما بهترین فاصله تفاوت بین دو تاdiدراندیکاتور adxچه قدره؟
    زیبایی زندگی به سادگیه

نظر

دوستان کسی هم جدول جهت یادش مونده؟ کسی استفاده میکنه ؟
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

چرا که نه؟من خیلی روش کارکردم اما افسوس که مدتیه ولش کردم .سرم شلوغه الکی الکی
        زیبایی زندگی به سادگیه

نظر

نوشته اصلی توسط feri_sh نمایش پست ها
          چرا که نه؟من خیلی روش کارکردم اما افسوس که مدتیه ولش کردم .سرم شلوغه الکی الکی
          از دید خودم یکی از بهترین تکنیک های تشخیص جهت با استفاده از تکنیکال همینه !

حالا انشالله که موقع ترید مفید واقع گردد !
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

باسلام خدمت اقای رحمانی
            من سعادت خواندن تاپیک شما امروز نصیبم شد واقعآ لذت بردم.خواستم تشکر کنم .خداوند شما رو برای خانواده حفط کند
            ویرایش توسط moheb : https://www.traderha.com/member/10017-moheb در ساعت 08-17-2013, 07:30 PM
            برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
              سلام و درود

آقا خلیل راجع به روند گفتی یه چیزی یادم آمد . یکی از کار آمد ترین تعیین روندها که در دنیا شناخته شده است و حرفه ای ها در سیستم لاک پشت از آن استفاده میکنند
              تعداد کندل 20 روزه برای میان مدت و 50 روزه برای بلند مدت است . که نشان دهنده روند آتی است شاید برای جدولتان از این روش بتونید استفاده کنید .
              ممنون از آموزش های خوب و بی دریغتان

موفق باشید
              خسته نباشید استاد عزیز

در مورد تعیین روند میدونم که گروه لاکپشت ها که همگی از شاگردان یا شاگرد شاگردان ریچارد دونچیان بودن از کانال خود دونچیان استفاده میکنند ولی با چند کاربرد مختلف. میشه در مورد این کندلها یه توضیح خیلی کوچیک بفرمایید. تا حدود زیادی آشنایی دارم ولی میترسم سوء برداشت بشه.

واقعا عجب گروهی بودن این گروه لاکپشت ها

ممنون از محبت شما استاد گرامی

نظر

درود

منم يه مدت تقريبا زيادي روي اين روش مطالعه و بررسي كردم، اما تا اونجايي كه فهميدم اين گروه بهترين نتايجشون رو در بازارهاي با ثبات روندي(سهام، كالا و اوراق قرضه) بشتر بدست آوردن.

گرچه خوشحال ميشم دوستان بويژه آقاي يزدي دوست داشتني درباره استفاده اون در بازار ارزي توضيح بيشتري در اين مورد ارايه بدن.

شاديتان برقرار
                Think / Act / Enjoy

نظر

طه جان گل آفتاب گردون من روش این گروه کلا با یک کانال به اسم دونچیانه که فکر میکنم یه جورایی اولین نفری بود که اینقدر تاکید ترید در جهت روند رو داشت و الان تریدرهای بزرگ دنیا یا از شاگردان او هستند یا شاگرد شاگردان و یا حداقل پیروان اون به جز تعداد معدودی امثال دیمارک که خلاف روند معامله میکنند.

روششون چیز پیچیده ای نیست فقط چون دو دستگی وجود داره بین شکست کانال و برخورد و ریتریس از کانال خواستم جناب یزدی بزرگوار روش رو به صورت روان بیان کنند که ببینیم کدوم استفاده ازش بهتره. البته نظر خودم روی شکسته. الله اعلم.

اینا هم اسمشون لاکپشته عین بنز درو میکنند. اد سیکوتا هم از پیروان ایشونه و ریچارد دنیس هم گروه لاکپشت ها رو راه انداخت از شاگردان ایشون بوده. اگر حاج طه ی گل زحمت ترجمه میکشی لینک قوانین معروف دونچیان رو بذارم البته خیلی ساده است ولی شاید برای بی سوادهایی مثل من ترجمه اش سخت باشه.

ویرایش توسط @E1eCtr : https://www.traderha.com/member/10043-e1ectr در ساعت 08-17-2013, 11:20 PM

نظر

ميدونم شكلات من، منظورم رو نگرفتي، منظورم از نوسان بالاي بازار ارز و روندهاي نه چندان قوي هستش. كه البته اين رو هم پيام دوست داشتني اشاره به مواردي كردند كه طي امسال روند خوبي رو در برخي جفتها شاهد بودن، وگرنه حرفت رو در كل قبول دارم.

آره اتفاقا ريچارد ديس رو هم يه مدت داشتم روش مطالعه ميكردم، يه شاخص رو بطور روزانه محاسبه ميكردن و از طريق اون ميزان فرارريت يا همون Volatility رو مي سنجيدن و بعد با يه سري تكنيكها وارد ميشدن.

درست يادم نيست اما اگر اشتباه نكنم تو تاپيك لاك پشتها (Turtles) كه آقا پيام مديرش هستن ترجمه رو گذاشته باشم.

شادي پايدار
                    Think / Act / Enjoy

نظر

لطفا لینک تاپیک لاکپشتهای اقا پیام را بگذارید . من پیدا نکردم .منون

نظر

تاپيك خاصي نداره ocean جان

لطفا با پيام در تماس باشيد.
                        Think / Act / Enjoy

نظر

این تاپیک و مطالب آن کسی بهره میبره ؟ کسی جداول استفاده میکنه به من یک پیام بده یا همینجا بیان کنه . ممنون

نظر

من که استفاده ای به اون صورت نبردم
                            البته مختصری استفاده شد

لیست ۵۰ تا از کاربردی ترین فرمول های اکسل (توابع مهم)
                            قفل شدن اپل آیدی و آموزش ریست کردن آن (گام به گام)
                            آموزش ۱۲ تکنیک بسیار کاربردی در اکسل که شما را تبدیل به حرفه ای می کند!
                            فراموش کردن سوالات امنیتی اپل ایدی +بهترین راه حل
                            ویرایش توسط melika00 : https://www.traderha.com/member/33929-melika00 در ساعت 09-05-2020, 01:04 PM

نظر

پردازش ...
                            X