اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های مجتبی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سوال

سلام .
    آقا ببخشید من یه سوال دارم . در مورد موج شماریتون .

چرا این موجی که دورش دایره کشیدم را نشمردید . ضمن اینکه از لحاظ سایز و جنس با موج قبل هیچ فرقی نداره . من احساس میکنم 5 موج را به زور روش خوراندید .

نظر

نوشته اصلی توسط خیر خواه نمایش پست ها
      سلام .
      آقا ببخشید من یه سوال دارم . در مورد موج شماریتون .

چرا این موجی که دورش دایره کشیدم را نشمردید . ضمن اینکه از لحاظ سایز و جنس با موج قبل هیچ فرقی نداره . من احساس میکنم 5 موج را به زور روش خوراندید .

سلام
      موردی که هست اینه که هرکس به طریقی موج شماری می کند. ولی قوانین و اصول پایه ای وجود داره مثلاً موج 3 کوچکترین موج نیست که همه باید رعایت کنند.ولی این که گفتید از نظر اندازه: در این جا علتی که اون را 4 نذاشتم اینه که کوچکتر از موج 2 است که از نظر من نمیتونه 4 باشه.
      در ضمن یکی دیگه از دلایل وجود الگوی 5-3 در اندیکاتوره.
      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mojtabafx نمایش پست ها
        سلام
        موردی که هست اینه که هرکس به طریقی موج شماری می کند. ولی قوانین و اصول پایه ای وجود داره مثلاً موج 3 کوچکترین موج نیست که همه باید رعایت کنند.ولی این که گفتید از نظر اندازه: در این جا علتی که اون را 4 نذاشتم اینه که کوچکتر از موج 2 است که از نظر من نمیتونه 4 باشه.
        در ضمن یکی دیگه از دلایل وجود الگوی 5-3 در اندیکاتوره.
        با تشکر
        مجتبی عزیز ممنون از پاسخگوییت . سوال دیگه : مگه موج 4 حتما باید بزرگتر از موج 2 باشه ؟؟ ممنون میشم بنده را کمک کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط خیر خواه نمایش پست ها
          مجتبی عزیز ممنون از پاسخگوییت . سوال دیگه : مگه موج 4 حتما باید بزرگتر از موج 2 باشه ؟؟ ممنون میشم بنده را کمک کنید .
          جایی نخوندم که حتماً موج 4 باید بزرگتر از موج 2 باشه ولی شکل هایی که در مقالات مختلف دیدم با این ویژگی تقریباً شماره گذاری میشد. و به نظر من موج 4 حداقل باید به اندازه موج 2 باشه.

نظر

جفت ارز GBPUSD تایم فریم 4 ساعته.
            تشکیل الگوی Crab روی خط بالای کانال. احتمالاً قیمت تا 1.6002 پائین خواهد آمد.

نتیجه: قیمت تا نزدیکی های تارگت پائین آمد و چون حالت فرسایشی پیدا کرد احتمال این که به تارگت نرسه هست.

نظر

منظورم شما از فرسایش همون خستگی روند هست؟
              فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
                منظورم شما از فرسایش همون خستگی روند هست؟
                وقتی حرکت به صورت کند و با تعداد کندل های بیش از حرکت قبلی باشد حالت فرسایشی به وجود می آید.

نظر

خوب هر وقت حالت فرسایشی به قول شما به وجود امد امکان تغیر فاز روند است
                  ؟
                  فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
                    خوب هر وقت حالت فرسایشی به قول شما به وجود امد امکان تغیر فاز روند است
                    ؟
                    هیچ قطعیتی وجود ندارد که هر وقت حالت فرسایشی به وجود آمد فاز روند تغییر کند ولی امکانش هست.
                    ویرایش توسط mojtabafx : https://www.traderha.com/member/3617-mojtabafx در ساعت 05-14-2012, 11:22 AM

نظر

نتیجه: قیمت تا نزدیکی های تارگت پائین آمد و چون حالت فرسایشی پیدا کرد احتمال این که به تارگت نرسه هست.

فکر کردم منظورتون تغیر روند است
                      انشالله موفق باشین

نظر

نقره تایم فریم 4 ساعته
                        تشکیل الگوی AB=CD و همزمان با آن پر شدن ظرف زمان. در صورتی که به یک تایم فریم پائین تر ( 1 ساعته) برویم شاهد یک واگرایی معمولی مثبت (الگوی 5-3 در MACD) هستیم. در صورت دادن تریگر ورود، احتمال میدم قیمت حداقل تا 29.933 بالا بیاید.

تریگر ورود نداد.

نظر

جفت ارز NZDJPY تایم فریم 1 ساعته.
                          تشکیل الگوی butterfly که در زمانی که با فلش مشخص شده ظرف زمانی هم پر میشه و در صورتی که سطح 62.257 شکسته بشه احتمالاً تا 62.622 بالا خواهد آمد.

نظر

جفت ارز USDSGD (که زیادم محبوب نیست) تایم فریم 1 ساعته.
                            تشکیل الگوی AB=CD و همزمان تشکیل الگوی Crab و پر شدن ظرف زمان. من احتمال میدم که قیمت حداقل تا 1.250 پایین بیاد.

نظر

جفت ارز NZDJPY تایم فریم 1 ساعته.
                              تشکیل الگوی butterfly که در زمانی که با فلش مشخص شده ظرف زمانی هم پر میشه و در صورتی که سطح 62.257 شکسته بشه احتمالاً تا 62.622 بالا خواهد آمد.

سطح قبلی شکسته نشد و به مسیر قبلی خودش ادامه داد.

نظر

جفت ارز USDSGD (که زیادم محبوب نیست) تایم فریم 1 ساعته.
                                تشکیل الگوی AB=CD و همزمان تشکیل الگوی Crab و پر شدن ظرف زمان. من احتمال میدم که قیمت حداقل تا 1.250 پایین بیاد.

این یکی هم نتوانست سطح 1.2549 را به سمت پائین بشکند.

نظر

پردازش ...
                                X