اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل طلا از آرش ایزدمهر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط habbasih نمایش پست ها
    همونطور که شما در مقاومت و ساپورت دو مقوله استاتیک و داینامیک را دارین در رسم پیوت ها هم می توان از داینامیک ان به جای استاتیک بهره برد .
    رسم پیوت ها در حال حاضر استاتیک هستند ولی در باطن از کمینه و بیشینه های استفاده می شوند که کاملا داینامیک هستند . من در رسم پیوت از داینامیک و استاتیک آن استفاده می کنم . همانطوریکه شما با رسم خطوط شکست روند عملا از جنبه داینامیکی مقاومتها و ساپورتها بهره می برید .

امیدوارم توانسته باشم پاسخ شما دوست عزیز را بدهم

شاد باشین
    ایزدمهر
    ممنون بابت توضیحات.
    خطوط معمولی معیاری هست برای استاتیک و داینامیک شدنش که با سنجه ماژورها یا مینورها ارزیابی می شود. اما پیوت ها سالیان سال است که بر اساس یک سری فرمول مشخصی ترسیم می شود کاملاً استاتیک است و در خصوص داینامیک کردن آن سنجه تان چیست؟
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      ممنون بابت توضیحات.
      خطوط معمولی معیاری هست برای استاتیک و داینامیک شدنش که با سنجه ماژورها یا مینورها ارزیابی می شود. اما پیوت ها سالیان سال است که بر اساس یک سری فرمول مشخصی ترسیم می شود کاملاً استاتیک است و در خصوص داینامیک کردن آن سنجه تان چیست؟

از توجه شما سپاسگذارم .
      همانطور که می دانید تقریبا پیوت ها اساس علم تکنیکال هستند و در خطوط روند – الگوهای هارمونیک – چنگالهای آندروز و... ملزم به یادگیری آن خصوصا از نوع قیمتی هستیم .
      پیوتها به محل چرخش و یا ریتریس قیمت در نمودارها اشاره دارند و به طور کلی دو نوع هستند : پیوتهای محاسباتی و پبوت های قیمتی .که منظور شما همان پیوتهای محاسباتی است اما صحبت من پیرامون پیوتهای قیمتی است .
      پیوتهای قیمتی به دو نوع ماژور و مینور تقسیم می شوند – مینورها برگشتی محدود دارند ولی ماژورها سطوح مهم و کلیدی هستند که نمودار در آنها برگشت های محسوسی دارد .
      به دلیل اینکه این نوع از پیوت ( قیمتی ) نسبت به روند قیمت و نقاط برگشت کاملا داینامیک عمل میکند من آن را داینامیک پیوت و یا همان پیوتهای داینامیک نامیده ام .

شاد باشین
      ایزدمهر
      ایزدمهر

نظر

تحلیل طلا 1659 عصر جمعه

قیمت : 1632.3
        زمان 1660 عصر جمعه
        با توجه به شکل برای خرید بعد از شکسته شدن کانال می توانید اقدام کنید .

ویرایش توسط habbasih : https://www.traderha.com/member/4243-habbasih در ساعت 05-06-2012, 12:24 AM
        ایزدمهر

نظر

نتیجه تحلیل 1706 دقیقه به وقت تهران - جمعه

نتیجه

ایزدمهر

نظر

این پست های شما به صورت سیگنال بیان میشه یا تحلیل؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
              این پست های شما به صورت سیگنال بیان میشه یا تحلیل؟
              درود بر شما
              باید عرض کنم تلفیقی از هردو اما در مواردی که فوریت داشته باشه مثل امروز جمعه به صورت سیگنال ارائه می شه
              ایزدمهر

نظر

هنر تحلیل

دوستان توجه داشته باشند که تحلیل به پیچیدگی و تلفیق اندیکاتورهای مختلف نیست . شاید عده ای برای بازار گرمی و اینکه منمی در تحلیلگری داشته باشند سعی کنند موضوعات تحلیل را با پیچیدگی هایی ارائه بدهند که اکثر مواقع نیز درست نیست و تحلیل آنها نیز اشتباه باشد.
                به عقیده من تحلیل هنری است که زیبایی آن در ساده گویی و شفاف ارائه دادن آن است به طوریکه همگان بتوانند از آن استفاده کنند . در واقع ما در این تاپیک ها و فروم ها سعی داریم از هنر یکدیگر در امر تحلیل بهره ببریم نه اینکه آن را به رخ یکدیگر بکشیم و استفاده ناشایستی کنیم .
                البته در خیلی از موارد نیز نیاز به بهره گیری از اندیکاتورهای مختلف و ارائه تخصصی موضوع در این زمینه می باشد که برای افراد مرتبط و آگاه مانعی نخواهد داشت کما اینکه لازم نیز خواهد بود .اما استفاده ابزاری از علم تحلیل و خصوصا تکنیکال در به چالش کشیدن دیگران کار ناپسند و حقیرانه ای خواهد بود .

می بایست به تحلیل ها و نظرات یکدیگر احترام بگذاریم و در رفع ایرادات و یا پاسخ به سوالات عزیزان و دوستان حاضر کوشا باشیم که قطعا تکرار مکررات و امر آموزش و همکاری جمعی موجبات پیشرفت خودمان را نیز باعث خواهد شد .
                تحلیل تکنیکال زیبایی هایی دارد که در کار گروهی و ارائه دانش و تجربه به یکدیگر برجسته تر خواهد شد .

ایزدمهر
                ویرایش توسط habbasih : https://www.traderha.com/member/4243-habbasih در ساعت 05-04-2012, 11:38 PM
                ایزدمهر

نظر

تحلیل طلا جمعه 4 می 2012

در شکل زیر نمونه ای از یک تحلیل ساده ولی کارآمد را می بینید .
                  این نمودار امروز جمعه 4 می 2012 شکل گرفته است که در پست قبلی سیگنال آن ارائه شد .
                  همانطور که می بینید به راحتی می توان حرکت نمودار را پیش بینی نمود . به دو خط ضخیم که همانند کانالی قیمت را در درون خود هدایت می کند توجه فرمائید .آن خط نقطه چین وسط پیوت داینامیک قیمتی است که بسیاری از تحلیلگران ما هنوز با آن آشنا نیستند .در آخرین چرخش قیمت حول داینامیک پیوت قیمت به بیرون پرتاپ و از کانال خارج می شود .

شماره 3 محل خروج قیمت از کانال را نشان می دهد .
                  به شماره 6 توجه کنید . زمان باز شدن بازار نیویورک تاثیر اصلی را بر قیمت و خروج آن از کانال گذاشته است .
                  به شماره 7 توجه کنید . زمان این واکنش دقیقا 1430 بوده است . در همین تایم نیز 3 خبر مهم مربوط به دلار انتشار یافته است .
                  به شماره 5 توجه کنید . این خط درست به فاصله عرض کانال کشیده شده است . به خوبی میدانیم که خروج قیمت از هر کانالی تقریبا به اندازه عرض کانال ترک شده خواهد بود . شماره 2 محل این تماس و تایید را نشان می دهد .
                  به شماره 1 توجه کنید . به خوبی می دانیم که در اکثر مواقع نقش حمایتی و مقاومتی با یکدیگر جابجا خواهند شد و شامل هر دوی استاتیک و داینامیک خواهد بود . در اینجا نیز لبه کانال که یک مقاومت قوی داینامیک بوده بعد از شکسته شدن به حمایتی داینامیک تبدیل شده و استند و یا محل قرار گرفتن نمودار را تشکیل داده است .
                  به شماره 4 توجه کنید . قیمت در پشت دروازه مقاومتی داینامیک جدید بازی می کند و منتظر فرصتی برای شکستن این موضع است .
                  خطوط استاتیک پیوت نیز به خوبی برای قیمت نواحی پوششی بارزی را به نمایش می گذارد .

همانطور که مشاهده فرمودین این یک تحلیل بسیار ساده ولی با دلیل و مدرکی بود که سعی کردم به روشنی بیان نمایم .

ویرایش توسط habbasih : https://www.traderha.com/member/4243-habbasih در ساعت 05-05-2012, 12:18 AM
                  ایزدمهر

نظر

با سلام خدمت آقای ایزد مهر

از اینکه شما هم هماننددیگر دوستان در فروم خودتان شرکت میکنید و همانند دیگر دوستان دانش و تجربه خود را با دیگران قسمت میکنید سپاسگزارم . اما راجع به مطلبی که فرمودین تمسخر میکنند تا جایی که من تاپیک شما را مطالعه کردم به همچین موضوعی بر نخوردم و اگر دوستان سوالی می پرسند دال بر تمسخر نیست و فکر نمیکنم که کسی چنین قصدی داشته باشد چون فضای این فروم صمیمانه تر از اینی است که کسی بخواد کسی را تمسخر کنه و یا دانسته هاشو به رخ دیگران بکشه همه دوستانی که دارای تجربه و دانشی هستند تمام تلاششان را در این فروم دارند میکنند تا سطح دانش و آگاهی اشخاصی چون من بی تجربه فزونی پیدا کرده تا در تله این بازار گرفتار نشویم . به هر حال امیدواریم که بیشتر از سابق حضورتان را در فروم داشته باشیم که بیشتر از دانش و تجربیات شما بهره مند بشیم .

موفق و پایدار باشید
                    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                      با سلام خدمت آقای ایزد مهر

از اینکه شما هم هماننددیگر دوستان در فروم خودتان شرکت میکنید و همانند دیگر دوستان دانش و تجربه خود را با دیگران قسمت میکنید سپاسگزارم . اما راجع به مطلبی که فرمودین تمسخر میکنند تا جایی که من تاپیک شما را مطالعه کردم به همچین موضوعی بر نخوردم و اگر دوستان سوالی می پرسند دال بر تمسخر نیست و فکر نمیکنم که کسی چنین قصدی داشته باشد چون فضای این فروم صمیمانه تر از اینی است که کسی بخواد کسی را تمسخر کنه و یا دانسته هاشو به رخ دیگران بکشه همه دوستانی که دارای تجربه و دانشی هستند تمام تلاششان را در این فروم دارند میکنند تا سطح دانش و آگاهی اشخاصی چون من بی تجربه فزونی پیدا کرده تا در تله این بازار گرفتار نشویم . به هر حال امیدواریم که بیشتر از سابق حضورتان را در فروم داشته باشیم که بیشتر از دانش و تجربیات شما بهره مند بشیم .

موفق و پایدار باشید

از توجه و عنایت شما سپاسگذارم .
                      من کسی را متهم نکرده ام دوست عزیز و امیدوارم اینگونه باشد که شما می فرمائید . من نیز اگر نیازمند تجربه دیگر دوستان نمی بودم به این فروم نمی آمدم .
                      به هر حال صحبتهای من خطاب به افرادی انگشت شمار است که البته همانطوری که فرمودین در این فروم نخواهند بود .
                      دانستن نکات اخلاقی و موارد پیشگیرانه و همچنین مطرح کردن آنها برای جهت دادن به اهداف گفتاری و نبشتاری نمی باید با تعبیرات و سوء تفاهماتی بعضا مناقشه برانگیز همراه گردد .
                      به هر حال هدف همیاری و به اشتراک گذاری دانش و تجربه و تعامل فکری در بهتر بودن است .
                      ایزدمهر

نظر

چگونگی تحلیل

درود

تحلیل تکنیکال روش مناسبی برای فورکست کلیه بازارهای مالی و اقتصادی است . ابزاری که بواسطه آن می توان حتی روان انسانهای شرکت کننده در این رالی را نیز تحلیل نمود . رفتاری که به شکل گرافی ظاهرا ساده خود را به ما نمودار می کند . من به شخصه تا کنون از تحلیل تکنیکال به رمز و رموزهایی پی برده ام که شاید در زوایای مهم زندگی روزمره مان نیز نقش اساسی و موثری داشته باشند و رموز و اسراری که پیدا کردن راه حل و جوابشان راه گشای رموزی دیگر و اسرار بیشتری خواهند بود .
                        درسی که تحلیل تکنیکال به من اموخته بهره گیری از رفتار گذشته بازار برای پی بردن به عملکرد آینده آن بوده است .
                        چیزی که شاید در بین تحلیلگران کمتر به آن توجه می شود . شاید در به کارگیری تحلیل تکنیکال به نموداری که اثرات رفتار قیمت در گذشته را به تصویر کشیده توجه کنیم ولی طریق نگاه ما و نوع دید ما از گذشته شیوه تحلیل ما را در آینده خواهد ساخت که باز هم به نگرش ما و درک درست از گذشته بر می گردد .
                        بنابراین تحلیل در گذشته نمودارها تفاوتی با تحلیل در حال ما برای پیش بینی آن در آینده نخواهد داشت . به عبارتی دیگر تحلیلگری موفق خواهد بود که تحلیل در گذشته را با توجه به وقوع آن و اطلاعات حادث شده به خوبی به انجام برساند .
                        تصویر زیر نمونه ای از یک تحلیل ساده تکنیکی است .

ایزدمهر

نظر

روزهای تعطیل

به نظرم روزهای تعطیل فرصت مناسبی برای بازبینی و تحلیل عملکردمون در هفته ها و روزهای گذشته است . روزهای تعطیل زمان مناسبی برای تحلیل گذشته نمودار و بررسی اشتباهات و همچنین نجدید قوا و نگاهی دوباره به استراتزی هایمان خواهد بود .
                          ایزدمهر

نظر

.....
                            ویرایش توسط habbasih : https://www.traderha.com/member/4243-habbasih در ساعت 05-09-2012, 11:42 PM
                            ایزدمهر

نظر

طلا روند نزولی خود را همچنان ادامه می دهد .
                              همانطوریکه قبلا نیز تحلیل شد این روند به دلیل حرکت دردرون کانال بزرکتر تا رسیدن به سطح قیمتی 1533 همچنان ادامه خواهد داشت .

ایزدمهر

نظر

سلام

به روز شود .

مرسی
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X