اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Teamwork | EURUSD

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
    http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نظر

• سلام دوستان

میخواستم در بحث شرکت کنم. من تازه در این انجمن اومدم و از نوشته های برخی اعضا استفاده کردم. از اونجایی که انگلیسیم بد نیست بیشتر فروم ها و سایت های خارجی میخونم. چیزی که واسم مسلم شده جز در برخی روشهای اسکالب سود مستمری ندیدم. مثلا سود ماهیانه مستمر جز در موارد معدودی اسکالب ندیدم. و نظرم در مورد تحلیل: تمام تحلیل ها فقط یک نقاشی و تحلیلگر ها به قول خارجی ها آدمهای کت شلواری و چرب زبونی هستند که بس از شکست در بازار نقاشیشونو میفروشن.

به شخصه ادعا میکنم با تارگت و استاب برابر سیستم ۹۰ یا حتی ۸۰ درصدی وجود ندارد. اگر هم باشه انقدر سیستم آنقدر قوی هست که به فروش نمیرسد و حتی عنوان نیز نخواهد شد. ثانیا تریدر های موفق چندین سیستم مختلف استفاده میکنند و از هر سیستم سود سالی ۲۰-۳۰ درصد در سال انتظار دارند. آنها اصلا تحلیل نمیکنند و فقط بر اساس سیستمشون به صورت مداوم و تکراری استفاده میکنند.

منتظر نظرات اعضای با تجربه هستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط maniabls نمایش پست ها
          سلام دوستان

میخواستم در بحث شرکت کنم. من تازه در این انجمن اومدم و از نوشته های برخی اعضا استفاده کردم. از اونجایی که انگلیسیم بد نیست بیشتر فروم ها و سایت های خارجی میخونم. چیزی که واسم مسلم شده جز در برخی روشهای اسکالب سود مستمری ندیدم. مثلا سود ماهیانه مستمر جز در موارد معدودی اسکالب ندیدم. و نظرم در مورد تحلیل: تمام تحلیل ها فقط یک نقاشی و تحلیلگر ها به قول خارجی ها آدمهای کت شلواری و چرب زبونی هستند که بس از شکست در بازار نقاشیشونو میفروشن.

به شخصه ادعا میکنم با تارگت و استاب برابر سیستم ۹۰ یا حتی ۸۰ درصدی وجود ندارد. اگر هم باشه انقدر سیستم آنقدر قوی هست که به فروش نمیرسد و حتی عنوان نیز نخواهد شد. ثانیا تریدر های موفق چندین سیستم مختلف استفاده میکنند و از هر سیستم سود سالی ۲۰-۳۰ درصد در سال انتظار دارند. آنها اصلا تحلیل نمیکنند و فقط بر اساس سیستمشون به صورت مداوم و تکراری استفاده میکنند.

منتظر نظرات اعضای با تجربه هستم.

////////////////////////////////////////////

در مورد تحلیل: تمام تحلیل ها فقط یک نقاشی و تحلیلگر ها به قول خارجی ها آدمهای کت شلواری و چرب زبونی هستند

ضمن خوش امد گوئی به شما قصد دارم نظرتان نسبت به صحت تحلیل ها را به نقد بکشم
          دیروز هم یکی از دوستان با سابقه این انجمن چنین فرمایشی کرده بودند

بنظرتان دو ماه حرکت دقیق ارز طبق تحلیل ،، مدت کافی برای اثبات ارزش علم تحلیل هست یا نه ؟
          اگر هست لطف کنید به لینک زیر و پست 655 نظری بیاندازید و اگر موارد دیگر لازم بود خدمتتان ارائه میدم
          و اما بنده نه کت شلواری هستم و نه چرب زبون و همواره خود را شاگرد محضر اساتید همین انجمن میدانم و هنوز از دیدن تحلیل های کاملتر و علمی تر از تحلیل های خودم به وجد میام و سعی در اموزش بیشتر دارم

http://traderha.com/threads/2837-gold/page66

در تحلیل فوق بنده ادعای تحلیل زمانی نکردم ولی اگر به نقاط چرخش قیمت توجه کنید خواهید دید از نظر زمانی هم مطابقت داره
          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها

در مورد تحلیل: تمام تحلیل ها فقط یک نقاشی و تحلیلگر ها به قول خارجی ها آدمهای کت شلواری و چرب زبونی هستند

بنظرتان دو ماه حرکت دقیق ارز طبق تحلیل ،، مدت کافی برای اثبات ارزش علم تحلیل هست یا نه ؟
            اگر هست لطف کنید به لینک زیر و پست 655 نظری بیاندازید و اگر موارد دیگر لازم بود خدمتتان ارائه میدم
            و اما بنده نه کت شلواری هستم و نه چرب زبون و همواره خود را شاگرد محضر اساتید همین انجمن میدانم و هنوز از دیدن تحلیل های کاملتر و علمی تر از تحلیل های خودم به وجد میام و سعی در اموزش بیشتر دارم

در تحلیل فوق بنده ادعای تحلیل زمانی نکردم ولی اگر به نقاط چرخش قیمت توجه کنید خواهید دید از نظر زمانی هم مطابقت داره
            ضمن تشکر از جناب موسوی که نظرشان را اعلام کردند.

ببینیدمن از سال ۸۸ -۸۹ که با فارکس آشنا شدم معدود تریدرهای موفقی دیدم که در فروم ها نیز حضور داشتند. یادمه آقایی با نام شجاعی از شرکت سی. بی. او. تی مخفف Chicago board of trade اومده بودن ایران و جلسه که با ایشون داشتند و نقطه نظر هایی ایشان استفاده میکردیم. به قول ایشون اصلا تریدرهای اونجا نمیدونستن الیوت چیه نمیدونستن تحلیل زمانی و چنگال و فلان چیه. هر کدام از تریدرها روی یک یا دو ارز یا کالا ترید میکردند و اصلا صحبتی از تحلیل نبود.
            دو سه نفر دیگه که اسکالبر بودند و نتایجشون نشون میداد موفق هستند نیز همین نظر را داشتند و مشخص بود که از یک سیستم ثابت استفاده میکنند. سیستمی که استاب و تارگت و نقطه ورود و حجم ترید و ... در اون مشخص شده بود.

من از نقطه نظر تجربی صحبت میکنم. در طول این مدتی که در فروم ها سرک میکشیدم فاندامنتالیست ها ضرر کردند تحلیل گر ها نیز همینطور. معدود تریدرهایی بودند که با صورت تکراری تریدر میکردند که آخر سال سود ۵۰ درصدی کسب کردند.
            من روی صحبتم به شما نبود که خدایی نکرده به کسی توهین کنم. اصلا هم در این فروم جز آقای گیتی که در فروم قیمتها حضور داشتند عضو دیگری را نمیشناسم که بخواهم کسی را نشانه بروم. تماما نظرات و دیده های خودم طی چندین سال حضور در فضای مجازی و فروم ها بوده است.

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط maniabls نمایش پست ها
              ضمن تشکر از جناب موسوی که نظرشان را اعلام کردند.

ببینیدمن از سال ۸۸ -۸۹ که با فارکس آشنا شدم معدود تریدرهای موفقی دیدم که در فروم ها نیز حضور داشتند. یادمه آقایی با نام شجاعی از شرکت سی. بی. او. تی مخفف Chicago board of trade اومده بودن ایران و جلسه که با ایشون داشتند و نقطه نظر هایی ایشان استفاده میکردیم. به قول ایشون اصلا تریدرهای اونجا نمیدونستن الیوت چیه نمیدونستن تحلیل زمانی و چنگال و فلان چیه. هر کدام از تریدرها روی یک یا دو ارز یا کالا ترید میکردند و اصلا صحبتی از تحلیل نبود.
              دو سه نفر دیگه که اسکالبر بودند و نتایجشون نشون میداد موفق هستند نیز همین نظر را داشتند و مشخص بود که از یک سیستم ثابت استفاده میکنند. سیستمی که استاب و تارگت و نقطه ورود و حجم ترید و ... در اون مشخص شده بود.

من از نقطه نظر تجربی صحبت میکنم. در طول این مدتی که در فروم ها سرک میکشیدم فاندامنتالیست ها ضرر کردند تحلیل گر ها نیز همینطور. معدود تریدرهایی بودند که با صورت تکراری تریدر میکردند که آخر سال سود ۵۰ درصدی کسب کردند.
              من روی صحبتم به شما نبود که خدایی نکرده به کسی توهین کنم. اصلا هم در این فروم جز آقای گیتی که در فروم قیمتها حضور داشتند عضو دیگری را نمیشناسم که بخواهم کسی را نشانه بروم. تماما نظرات و دیده های خودم طی چندین سال حضور در فضای مجازی و فروم ها بوده است.

با احترام
              دوست عزیز خدمتتان عرض کنم که ترید با تحلیل کلا دو مقوله جدا هستند و ابزار کارشان هم متفاوته

لازم نیست هر تحلیل گر خوب بتونه تریدر خوبی باشه

نظر

• با سلام

در ادامه تحلیل زیر همچنان تصمیم نهایی رو نگرفته...

http://traderha.com/threads/3573-%D8...l=1#post205248

در ادامه :

نظر

در پست بعدی شما انتظار داشتی طلا تا 1243 بیاد پایین ولی نیومد که نیومد !

http://traderha.com/showthread.php?p=204652#post204652

نظر

• نوشته اصلی توسط bigprofit نمایش پست ها
                    در پست بعدی شما انتظار داشتی طلا تا 1243 بیاد پایین ولی نیومد که نیومد !

http://traderha.com/showthread.php?p=204652#post204652
                    سلام

اولا موج فعلی طلا بنظر بنده هنوز نزولیه و به احتمال زیاد تا 1243 پائین خواهد امد البته در شروع بازار یک ریتریس صعودی تا ترند لاین خواهد داشت بعد به نزول ادامه میده

ثانیا پست بعدی که اشاره کردید یعنی پست 656 حاکی از صعود قیمت تا 1327 بود که به درستی صورت گرفته

و اما حرف اخر اینکه اگر الان هم موج برگرده و صعودی بشه این دال بر زیر سوال بردن علم تحلیل نمیتونه باشه بلکه نشون خواهد داد که بنده اشتباه تحلیل کرده ام و بنده همواره اظهار کرده ام که اگر 70 در صد تحلیل یک تحلیل گر درست باشه نمره قبولی میشه بهش داد

و اما موردی که باعث تعجبه اینکه انجمنی که اینهمه تحلیلگر در ان اموزش دیده اند چطور به حضور افراد محترمی مفتخر شده که نه تنها از تحلیل سر رشته ندارند بلکه به هر عنوانی این علم پیچیده و زیبا را زیر سوال میبرند

اینکه ما بعلل گوناگون از علمی سر رشته نداشته باشیم نمیتونه باعث انکار ان علم بشه

///////////////////////////////////////////////////////////////

ضمنا علیرغم اینکه قیمت 1243 را ببینه یا نه ،،،، نظر دوستان را به مورد مهمتری جلب میکنم اینکه در پست بالا بنده بهیچ وجه قصدم دفاع از عملکرد خودم نبوده بلکه قصدم دفاع از علم تحلیل بود

خواهشا یکبار دیگه پست قبلی را مطالعه کنید
                    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-31-2019, 09:25 PM

نظر

• انتظار صعود قیمت بعد از شکسته شدن قیمت در عدد

1.12447
                      گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

سلام

اولا موج فعلی طلا بنظر بنده هنوز نزولیه و به احتمال زیاد تا 1243 پائین خواهد امد البته در شروع بازار یک ریتریس صعودی تا ترند لاین خواهد داشت بعد به نزول ادامه میده

ثانیا پست بعدی که اشاره کردید یعنی پست 656 حاکی از صعود قیمت تا 1327 بود که به درستی صورت گرفته

و اما حرف اخر اینکه اگر الان هم موج برگرده و صعودی بشه این دال بر زیر سوال بردن علم تحلیل نمیتونه باشه بلکه نشون خواهد داد که بنده اشتباه تحلیل کرده ام و بنده همواره اظهار کرده ام که اگر 70 در صد تحلیل یک تحلیل گر درست باشه نمره قبولی میشه بهش داد

و اما موردی که باعث تعجبه اینکه انجمنی که اینهمه تحلیلگر در ان اموزش دیده اند چطور به حضور افراد محترمی مفتخر شده که نه تنها از تحلیل سر رشته ندارند بلکه به هر عنوانی این علم پیچیده و زیبا را زیر سوال میبرند

اینکه ما بعلل گوناگون از علمی سر رشته نداشته باشیم نمیتونه باعث انکار ان علم بشه

ضمنا علیرغم اینکه قیمت 1243 را ببینه یا نه ،،،، نظر دوستان را به مورد مهمتری جلب میکنم اینکه در پست بالا بنده بهیچ وجه قصدم دفاع از عملکرد خودم نبوده بلکه قصدم دفاع از علم تحلیل بود

لطفا یک نفر را به بنده نشان دهید که ترید های بدون نقص با تحلیل تکنیکال ( علم پیچیده و زیبا !!!!!! ) انجام میدهد؟

نظر

سلام

آقای موسوی با اما و اگر نمیشه از این بازار سود مداوم گرفت .

حالا میخواد تکنیکال 70 درصد باشه یا 99 درصد

شما با همین تکنیکال 70 درصد ترید کن به صورت لایو و ریل ! ببینم چقدر میتونی از توش کاسب بشی رو همین طلا

همون استرس پولی که درگیر کار میکنی تمام معادلات رو بهم میریزه

حالا میخواد بهترین تحلیلگر جهان باش ! چه فایده ... اینقدر از این تحلیلگرها دیدم تا دلت بخواد هست دو زار هم نمیتونن از بازار بگیرن فقط در حد نقاشی کارشون خوبه

نظر

• دوستان عزیز بیخود به نظرم وقت خود رو با جر و بحث تلف نکنید. این مساله چند ده ساله داره تکرار میشه و من مطمین هستم تریدهای های واقعی (نه تحلیل گر) که اکثرا عقده خودبزرگ کردن و افرین شنیدن دارند اصلا در فروم ها و گروهها حضور ندارند انها هم که سیگنال میدهند دو عده هستند. یا پول میگیرند که قطعا کلاه بردارند که قطعا اگر کسی خودش ترید نکنه بازنده هست در نهایت. یا همینطوری تحلیل میزارند که اون هم خودشون به احتمال زیاد درگیر ترید واقعی نیستند. بازار هم فقط تکنیکال نیست . اینها همش حرف و حدیثه.
                            شما باز هم تکرار میکنم تشریف ببرید بانکها و موسسات مالی بزرگ و بانکها داخل کابین های risk management ها مشاهده بفرمایید بازار یعنی چه. اگر بازارمالی جهانی بازار بسیار پول سازی بود بزرگترین بانکهای جهان نمیرفتند اوراق قرضه و و سهام و زمین و مرکز تجاری و ... خود رو درگیر کنند یا حتی وام دادن! بازارمالی جهانی تا حدی پولساز هست و سود اصلی رو هم معلومه چه کسانی میبرند.

نظر

• جناب big profit

اخه تحلیل چه ریطی به ترید داره ؟؟

ترید علم و هنر جداگانه ای هست و ابزار کار خودشو داره

موضوع 70 در صحت تجلیل اصلا مربوط به کسب سود نیست

ضمنا اقا محسن از تحلیلگر و تریدر سوال کردند
                              شخص ایشان و دیگر عزیزان در همین انجمن تحلیل های جالبی ارائه میدهند
                              ولی از نظر تریدر موفق باید عرض کنم متاسفانه اطلاع ندارم چون کسی که سود های انچنانی میبره نمیاد با دیگران مطرح کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                                دوستان عزیز بیخود به نظرم وقت خود رو با جر و بحث تلف نکنید. این مساله چند ده ساله داره تکرار میشه و من مطمین هستم تریدهای های واقعی (نه تحلیل گر) که اکثرا عقده خودبزرگ کردن و افرین شنیدن دارند اصلا در فروم ها و گروهها حضور ندارند انها هم که سیگنال میدهند دو عده هستند. یا پول میگیرند که قطعا کلاه بردارند که قطعا اگر کسی خودش ترید نکنه بازنده هست در نهایت. یا همینطوری تحلیل میزارند که اون هم خودشون به احتمال زیاد درگیر ترید واقعی نیستند. بازار هم فقط تکنیکال نیست . اینها همش حرف و حدیثه.
                                شما باز هم تکرار میکنم تشریف ببرید بانکها و موسسات مالی بزرگ و بانکها داخل کابین های risk management ها مشاهده بفرمایید بازار یعنی چه. اگر بازارمالی جهانی بازار بسیار پول سازی بود بزرگترین بانکهای جهان نمیرفتند اوراق قرضه و و سهام و زمین و مرکز تجاری و ... خود رو درگیر کنند یا حتی وام دادن! بازارمالی جهانی تا حدی پولساز هست و سود اصلی رو هم معلومه چه کسانی میبرند.
                                با سلام

با شما هم عقدیم از جهاتی. ولی ترید کردن مثل بوکر بازی کردنه. هیچ موسسه مالی نمیره سرمایه گذاری کنه تو بوکر ولی آدم هایی هستند که دارن با بوکر ارتزاق میکنن آدم هایی هم هستند که دارن خوب بول درمیارن و ۹۵ درصد هم ضرر میکنن و یک عده خیلی معدودی هم حسابی بول در میارن و معروف میشن. ترید هم همینه. تو ترید شما اسبرد و کمیسیون میدید تو بوکر ریک میدید. تو ترید اور ترید میشید تو بوکر اعصابتون خرد میشه میخواین جبران کنین. خیلی خیلی شبیه هم هستند.

نظر

پردازش ...
                                X