اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ژورنال تریدینگ حسین(hst)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درتایم فریم روزانه شاهد تشکیل الگوی گارتلی هستیم که به صورت عالی قیمت واکنش داده چناچه قیمت بتواند سطح 97 دلار انتظار رشد تا سطح 103 دلار دارم درصورت که نتواند سطح مذبور رو بشکند انتظار ریزش دارم به دنبال موقعیت ورود در نفت خام هستم ( نظر شخصی: انتظار ریزش دارم ومنتظر شکستن سطوح هستم) موفق پرسود باشید

نظر

نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
      درتایم فریم یک ساعته شاهد حرکت قیمت درون کانال هستیم رسیدن قیمت به سقف شاهد ورود فروشنده ها ی پوند هستیم انتظار ریزش تا کف کانال دارم چنانچه کف کانال شکسته شود یعنی عدد 1.5197 انتظار ریزش بیشتر برای پوند رو دارم ( وچناچه سقف قبلی یعنی عدد 1.5600 شکسته شود تحلیل بی اعتبار میشود
      در صورت شکست کانال انتظار ریزش موقت تا کف چنگال اندرو سپس اصلاح وادامه ریزش

نظر

در صورت شکست سقف انتظار رشد شاخص دلار دارم تا هدف هفتگی 85.00 موفق پرسود باشید

شکست سقف کانال شاخص دلار

نظر

دورنما ین به دلار
          ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 05-14-2013, 10:58 PM

نظر

درتایم فریم 4 ساعته نفت شاهد برخورد قیمت به کف خط روند هستیم چنانچه قیمت باعث شکست خط روند شود انتظار ریزش رودارم در صورتی که قیمت نتواند روند را بشکند باید منتظر صعود نفت بود سقف وکف ها مهمی که باید در نظر گرفت سقف: 97.09 وکف:93.34 موفق پرسود باشید

نظر

درتایم روزانه شاهد برخورد قیمت به خط ترند روزانه هستیم مونتوم درتایم فریم بالا اشباع از فروش انتظار رشد در این جفت ارز دارم و در صورت شکست خط روند روزانه تحلیل بی اعتبار میشود موفق پرسود باشید

نظر

قیمت روند صعودی خودش رو تایید کرد خط مورب شکسته شد موفق پرسود باشید

نظر

در صورت شکست کانال انتظار ریزش موقت تا کف چنگال اندرو سپس اصلاح وادامه ریزش
                  پوند نا امید کننده حرکت میکنه اخبار بدی هم براش میاد احتمال ریزش بیشتر هستش به دنبال موقعیت های فروش

نظر

درتایم فریم 15 دقیقه شاهد برخورد قیمت به کف روند میان مدتی هستیم که باتشکیل الگوی AB=CD INV وباترفلای کوچک وهمین طور واگرایی مثبت درتایم 15 دقیقه انتظار رشد این شاخص رو دارم سقف کف های مهم در صورتی که 84.10 شکسته شود شاخص برای صعود اماده میشود در صورتی که روند شکسته شود83.85 تحلیل بی اعتبار خواهد شد موفق پرسود باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
                      درتایم فریم 15 دقیقه شاهد برخورد قیمت به کف روند میان مدتی هستیم که باتشکیل الگوی AB=CD INV وباترفلای کوچک وهمین طور واگرایی مثبت درتایم 15 دقیقه انتظار رشد این شاخص رو دارم سقف کف های مهم در صورتی که 84.10 شکسته شود شاخص برای صعود اماده میشود در صورتی که روند شکسته شود83.85 تحلیل بی اعتبار خواهد شد موفق پرسود باشید
                      الگوی تایم 15 دقیقه بی اعتبار شد ولی قیمت بین دو حمایت مقاومت در حال نوسان هست چنانچه هر سطح سقف یا کف شکسته شود اماده حرکت به سمت همان طرف شدت میگیرد (نظر شخصی خودم شکست مقاومت هستش ودلار صعود خواهد کرد) سطح های مهم در شاخص دلار 84.37 وکف معتبر 83.45 موفق پرسود باشید

نظر

• درتایم فریم روزانه شاهد تشکیل الگوی AB=CDinv کرب والت بت هستیم انتظار ریزش تاسطح 82.40 در میان مدت اصلاح شاخص دلار چنانچه این سطح شکسته شود انتظار ریزش تا کف کانال هم میشه برای شاخص دلار داشت

نظر

• درتایم فریم روزانه یوروبه فرانک شاهد تشکیل الگوی AB=CD وارونه هستیم همین طور درتایم فریم 4 ساعته شاهد تشکیل سرشانه سقف هستیم با شکست خط گردن میشود به جفت ارز ورود کرد باهدف کف کانال موفق پرسود باشید

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 05-31-2013, 01:42 PM

نظر

• DOWN TERND

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 05-31-2013, 01:43 PM

نظر

• درتایم فریم روزانه دلار کانادا به فرانک سویس شاهد تشکیل الگوی AB=CD inv هستیم با توجه به پر شدن زمان در صورت تریگر میشود وارد این جفت ارز شد موفق پرسود باشید

نظر

• درتایم هفتگی پوند به دلار استرالیا شاهد برخورد قیمت به سقف کانال هستیم در صورتی که قیمت 1.6010 رو بشکنه هدف کوتاه مدتی این جفت ارز میشه 1.7000 تا 1.750 در نظر گرفت در صورت که نتواند سقف رو بشکند حالت AB=CD invخواهد گرفت( احتمال شکست سقف بیشتر هست به دنبال موقعیت های خرید) موفق پرسود باشید

نظر

پردازش ...
                                X