اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    تارگت ها به ترتیب خدمت شما:

1.5559

1.5264

در مراحل بعدی هنوز جا داره منتهی نفس هم نیاز داره !

تارگت اول خورد ( 1.5559 ) !
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• جفت ها در نیمه اول فوریه ساختار حرکتی قشنگی به جا گذاشتند !

حالا ما در نیمه دوم میخوایم آنالیز کنیم ساختار سخت میشه :دی

تحلیل های رابرت ماینر ترجمه کنم تا شب یا فردا میزارم !

روز خوبی برای همه آرزومندم !

نظر

• طرح تالار ویژه در واقع برای افراد فعال و شناخته شده فروم هست ، حداقل جبران اندک زحمات آنها شود (از جانب خودم)

تحلیل های الیوت هم انشالله سعی میکنیم روزانه آپدیت کنیم ( این دیگه پابلیک هست برای نشان دادن قدرت عملی شدن مطالب ...)

تریدها کلا در اون بخش ریپورت خواهد شد و تاپیک شکاری را همینجا ترک کردنش را عنوان میکنم !

گروه خلیل رحمانی که با همکاری 8 تا از دانشجوهایم تشکیل شد با نام شکارچیان امواج ، امروز بعد از گذشت یکسال و اندی ماه ، کار خود را به اتمام رساند

در صفحات گذشته ورق بزنید تریدهای لایو (ضرر و سود) مطالب آموزشی ، شوخی و خنده های ما را خواهید یافت ! کسانی هم که کار شخص بنده را میخواهند ببیند در این تاپیک جستجو کنند.

از فردا رسما تمام فعالیت های شاخه تخصصی الیوتی بنده جز تحلیل هام بر اساس این سبک به تالار ویژه منتقل خواهد شد

سربلند باشید

نظر

• کاش محروم نبودیم از همه جا تحریم شما هم تحریممون کنید ما عادت داریم
          تحریم شده جزئی از زندیگیمون حتی برای دیدن یک فروم توسط هم وطنمون خدایا برسان مهدی تا نجات یابیم از تحریم
          خوش باشید ببینیم شما به کجا می رسید به هدف رسیدن شما برای ما جهان سومی ها خوشاینده
          موفق باشید تالار ویژه یک نوع تبعیض نژادیه ما با این دیدگاه مخالفیم

نظر

• دوست عزیز سلام

شما بفرمایید برای رهایی مزاحمان و کار اسوده بدون حاشیه چکار باید کرد؟

فروم قوانین بن کردن و مسدود کردن یوزر ندارد !

اما من که میتونم پست هام محدود کنم!؟ پس چرا نکنم؟ مگه مدرسم یا مبلغم که برای خودم حاشیه بتراشم؟

پس اعتراض جایز نیست !

مشخصات خودتون برای من ارسال کنید و وارد بخش ویژه شوید.

نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن ثابت و همراه ، ایمیل

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
              وضعیت شیکیل غاصبگر در خلال انتخابات...

در یک موج چهار ذر تایم یکساغته به سر میبره !

نظر

• دوستان خسته نباشید...التماس دعا

نظر

• امشب گفتم به اولین تاپیک که در فروم ایجاد کردم گذری کنم " چون جناب شهبازی یک پست در بخش دیگری زده بودند و از نظر زمانی قدیمی تر از اولین پست ایجادی تاپیک توسط بنده بود و به اینجا منتقل شد ، ناپیک به نام ایشان ثبت شد "

پست اسپم آخری جناب سمورایی هم با همه وجود قابل تقدیر هست و تشکر میکنم

تجربه ام در این وادی و گروه و روابط انسانی در طی چند سال اخیر به طور خلاصه به شرح زیر هست:

بعد از این گروه ، دریافتم هیچ کار گروهی در ایران جواب نخواهد داد و بزرگترین تجربه بنده شد و سخن انیشتین " اگر میخواهید خوشبخت باشید ، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اشیاء..." باعث شد که به هیچ انسانی دیگه تکیه نزنم

خیلی افراد را دوست داشتم و برایم عزیز بودن طوری که هنوز به رسم یادبود از آنها در جاهای نامشان یادآور میشوم منتهی بزرگترین صدمه ها را از افرادی میبینیم که هیچگاه در باور انسان نیست.

این حرکت در تمام روابط دوستی ها ، آشنایی ها وجود خواهد داشت به همین خاطر باید همیشه به پلان b فکر کنی که ناگهان از سمت عزیزترین کس سوپرایز نشی !

مثالی در این زمینه بزنم تا درک کنید تجربه ام در زندگانی:

زیباتر از خواستگاری و شروع زندگی دو جوان از دیدگاه شخص خودم وجود ندارد .

در مجلس خواستگاری آیا ذهن شما به سمت جدایی و طلاق میرود ؟ اصلاً چنین چیزی در ذهن میگنجد؟ صدرصد جواب خیر هست به همین دلیل یک مهریه سنگین را متحمل میشوی ، و مهر و محبت به طرفت میبخشی اما روزی ممکن هست همین عزیزت که تمام زندگانی ات هست برگردد و بلای جونت شود و مهریه سنگین را به گردنت بیاویزد ، به همین دلیل هست که همیشه در مجلس خواستگاری بزرگترها و با تجربه ترها در زمینه مهریه به صحبت میپردازند تا خود دو جوان !

در چند سال اخیر تجربیاتم اینقدر فزونی پیدا کرده است که به هیچ انسانی برای پیشرفتم فکر نمیکنم بلکه خود را از نظر قدرت ایمان و اعتماد به نفس برای انجام کارها از هر آن کس که در اطرافم موجود هست بالاتر و بیشتر میدانم و امشب دوست داشتم این تجربه ام همراه با مثال و یادبود این تاپیک در اختیار شما عزیزان قرار دهم.

پس به طور خلاصه دو نکته را همیشه مد نظر قرار دهید:

1- ذهن و عقل شما فراتر از هر ذهن و عقل دیگری است پس به خود ایمان داشته باشید و کارهایتان را بدون هیچ درنگی انجام دهید

2- در هر رابطه دو روی سکه را ببینید و بسنجید ، و تنها خنده و شادمانی با یک فرد ملاک دوستی و رابطه قوی نزارید بلکه در شرایط بد افراد را مورد سنجش قرار دهید

پ.ن: این تجربه بنده بود که قصد انتقال به سایر عزیزان را داشتم و هیچکس جبهه گیری نکند چرا که هیچ مخاطب خاصی مد نظر نیست " والله اینقدر رک هستم که اتفاقی افتاده باشد مخاطبم را صدا بزنم و در فضای خصوصی پیگیری کنم ، عادت طعنه زدن ندارم " و به چشم شش سال تجربه در فروم ها و در گذر برخورد با افراد مختلف در زندگی روزمره ام بببینید و بهره ببرید.

امیدوارم که مفید واقع شده باشد .
                  ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 10-13-2013, 04:42 AM

نظر

• این تاپیک مجدداً باز شد بنا به خط مشی ها و تصمیمات جدید در راستای تحلیل و ترید.

زین پس تمام موقعیت های معاملاتی موجود و ارزهای که زیر نظر هستند و گزارش معاملات در این تاپیک درج خواهد شد.

از عزیزان خواهش میکنم در راستای تحلیل ها و موقعیت های که گذاشته میشود همراهی کنند و نظرات خود را بیان کنند.

این هفته همه چیز خوب پیش میرفت که دیروز بهم خورد و زیاد مهم نیست

تنها معامله بازم روی یورو به پوند هست که تحلیل آن در تاپیک زیر زمینی بود و نقل قولی از آن در زیر گذاشتم و نظر فعلی ام در این باره میتوانید باز مطالعه کنید.

نوشته اصلی توسط PCMFund
                    خوب دوباره فوکوس میکنیم روی یورو به پوند ، به کلاسترهای ماکزیمم موج پنج رسیدیم که ایندفعه ببینم خدا برای این جفت چی نوشته

تمام دستورات و نقاط ورود در تصویر موجود هست نیاز به صحبت اضافه من نیست " در حساب به صورت 3 پوزیشن 0.1 ست شد ، بیشتر از 0.26 لات نمیشد بر اساس دو درصد ریسک معامله باز کرد ، به دلیل محدودیت در لات صدم ريال لات سایز به بالا گرد کردم "

الان طبق تصویر زیر فکر میکنم موج A از اصلاح تکمیل شده و رفته واسه موج B از اصلاح که از دیدگاه کلاسیک داره شانه سمت راست الگو تکمیل میکنه . اینها همش احتمالات هست و این سناریو و آلترناتیو را با احتمال تر میبینم

نظر

• نوع معاملات در فاز تراکم هست جای که بزرگان اطلاعات مخفی بهشون میرسه و یک روند قرار بر شکل گیری هست . سعی میکنیم بیشترین بازدهی از یک روند نصیب خودمون کنیم

یکی از باورهای اساسی این هست که امکان تحلیل و تشخیص روندها وجود داره ، کسی که از طریق نمودارها بازار را مورد تحلیل قرار می دهد پذیرفته که رفتار بازار طبیعی و قابل اندازه گیری است

این جفت ارز هم ببرید زیر نظر :

نظر

• نتیجه پوند علیه سلام

نوشته اصلی توسط PCMFund
                        اینم زیر نظر داشته باشید :

نظر

• توی این دو روز اگر مشکلی پیش نمیومد ، واقعاً هیستوری حساب میرفت موج سه اکستند شده...

حساب مینی ام که پابلیک هست به زودی در امضاء ام به اشتراک میزارم. تریدی روی اون صورت نگرفته زمانی هم صرف آن نشده خلاف اینکه دو ماهه این اکانت افتتاح حساب شده است.

از تایمی که اینجا به اشتراک میزارم شما تاریخ بزنید به عنوان شروع عمر این حساب !

ما بریم به استراحت (برآیند این هفته فعلاً منفی شده جای مثبت بودن )

نظر

• جناب آقای رحمانی عزیز
                            با سلام
                            میشه لطفا یه شمارش کلی از gbp/jpy تو تایم دیلی ارائه بدین ببینیم مسیر کدوم طرفیه ؟ سقف تشکیل شده موج 5 از 5 رو ساخته یا موج 3 از 5 ؟ آخرین هدفش کجاست ؟
                            با تشکر بیکران
                            هیچ چیز اتفاقی نیست !

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                              نوع معاملات در فاز تراکم هست جای که بزرگان اطلاعات مخفی بهشون میرسه و یک روند قرار بر شکل گیری هست . سعی میکنیم بیشترین بازدهی از یک روند نصیب خودمون کنیم

یکی از باورهای اساسی این هست که امکان تحلیل و تشخیص روندها وجود داره ، کسی که از طریق نمودارها بازار را مورد تحلیل قرار می دهد پذیرفته که رفتار بازار طبیعی و قابل اندازه گیری است

این جفت ارز هم ببرید زیر نظر :

نتیجه :

نظر

• این هفته نزدیک به کولاک بود ... حالا از هفته جدید ... ببینم بازار تبادلات ارزی بازدهی داره یا نه !

نظر

پردازش ...
                                X