اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• میخوایم در مورد تیم را ( Tim Rea ) یکی از مسابقه دهندگان جهانی که همیشه اسمش در لیست افراد برتر بوده یه خورده تحقیق کنیم :

https://www.worldcupadvisor.com/Advi...or.aspx?ID=141

فایل عملکردش هم :

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm583.zip

دوستان میخوام که تا فردا شب کل زندگی این فرد همینجا وا کرده باشید

ایول به همتون

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
      آخر شبی اومدم چندتا چیز باحال بزارم :

1- اول یک تصویر از جزوه آموزشی الیوتم که دکتر بهزادی تقدیم بنده کردند و همین الان گرفتم بزارم و یادگاری شیرین از دوران قدیمم هست و هر وقت میبینمش اشک در چشمانم بازی میکنه که زمان خیلی زود گذشت... !
      حاجی این عکس رو گذاشتی فقط دل مارو بسوزونی دیگه آره؟؟؟!!!!!!!!
      در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• نوشته اصلی توسط pcmfund نمایش پست ها
        شهرام جان گلی از خودته عزیزم

آرش جان ساختن کلیپ طرح خوبیه منتهی حال و حوصله خاص خودش میخواد ، اون کلیپ هم سرپای بود.

فقط خواستم کاربرد اون متون گذاشته شده رو به نمایش بگذارم همین.

فایل الگوها هم که به صورت اسلاید هست گذاشتم.

الیوت چیز خاصی نداره اولش باید روی سبک ها سختی بکشی مسلط بشی بعد از اون با روحیات خودت سبکت رو اختراع کنی البته این با دیدن چارت های مختلف و تجربه حاصل میشه.

کل علم تکنیکال از دید من در الیوت دیده میشه ! بر خلاف بعضی اساتید که این سبک رو دارای لگ میدونن .... نمونه زنده هم تحلیل طلاست ! حالا این تحلیل بین بازاری ما دقیقتر نمیکنه؟ تا اینکه من الگو مثلث ... نمیدونم ... ببینم ؟

باز اگر انگیزه ایجاد شد تحلیل ها به صورت کلیپ میزارم.

موفق باشید

********قابل توجه همه دوست داران روش الیوت به سبک خلیل********

دوستانی که تمایل دارند استاد خلیل گرامی تحلیل هایشان را بصورت کلیپ همراه با توضیحات کامل ارایه دهند با زدن کلید تشکر موافقت خود را اعلام کنند . بدیهی است هرچه تعداد افرادی که کلید تشکر را زده باشند بیشتر باشد امید بیشتری است نسبت به ارایه تحلیل ها بصورت کلیپ .

ارادتمند شما - ocean

نظر

• سلام اقا خلیل استاد جان
          ما بی صبرانه منتظر تحلیل های خوب و خوشگلت هستیم
          در ضمن گفته بودی من امدم شما سروری خوش امدی
          راستی ما به گفته خودت میگیم تحلیل میخواهیم چون دیگه به قول قدیمی ها اول برجه
          ارادت
          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• سلام

لطفا پست 678 را مطالعه کنید .

اقا خلیل عزیز این همه امضا جمع شده لطفا تحلیل هاتون را ارایه بدید

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
              لطفا پست 678 را مطالعه کنید .

اقا خلیل عزیز این همه امضا جمع شده لطفا تحلیل هاتون را ارایه بدید

ممنون
              آرش جان من مریض احوالم به طوری که به زور بیدار میمونم !

تلاش خودم میکنم منتهی قول نمیدم !

موفق باشید

نظر

• اقا خیلیل در مورد مطلب تحلیل ویدیویی عرض کنم بله ما حرفتونا قبول داریم چشم کمی انتضارمونا پایین میاریم

پس حداقل مثل قبلا برامون تحلیل بذارید
                با سپاس فراوان
                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                  آرش جان من مریض احوالم به طوری که به زور بیدار میمونم !

تلاش خودم میکنم منتهی قول نمیدم !

موفق باشید

سلام اقا خلیل

ای اقا چرا مریض ؟

انشا ا... که هرچه زودتر بهبودی حاصل بشه . به امید ارزوی سلامتی برای شما دوست گرامی .

ارادتمند شما - آرش

نظر

• جدول :

پ.ن1: قسمت لایبور فایلش باید آپدیت کنم که زمانبر هست ! و هر موقع به اتمام رسید به جدول اضافه میشه و میزارم !

پ.ن2: قسمت جدول جهت فقط واسه دو جفت ارز محبوب خودم تکمیل کردم و گذاشتم ! الباقیش طبق آموزها که در تاپیک مربوطه قرار دادم پر کنید !

پ.ن3: هرجا که * زدم یعنی دیتای اون در دسترسم نبوده !

پ.ن4: جهت به معنای نقطه ورود نیست پس نبینم یهویی بپرید در بازار ! نقطه مناسب پیدا کنید بعد..

موفق باشید

نظر

• خلیل جون
                      تو که این همه زحمت کشیدی و جدول به این زیبایی دادی
                      نقاط ورود رو هم میدادی ، تا همگی بدونن جنوبی ها چقدر با حال اند.

نظر

• نوشته اصلی توسط word نمایش پست ها
                        خلیل جون
                        رفتم بیرون ، میزارم کل تحلیل ها !

فداتم

نظر

• نوشته اصلی توسط word نمایش پست ها
                          خلیل جون
                          http://forum.broker-fa.com/f81/%D8%A...html#post40301

اینو فعلا داشته باش تا الباقی بزارم.

فدات

نظر

• http://forum.broker-fa.com/f81/%D8%A...707/#post40362

اینم داشته باش تا بریم سراغ الباقی

نظر

• http://forum.broker-fa.com/f82/%D8%A...303/#post40464

اینم داشته باشید !

حالا دیگه این تحلیل ها باید زیر نظر باشه واسه ریزه کاری (همون صبر برای پیدا شدن عدله ها و تاییدیه ها ...)

جفت ارزها هم ، اونهایی که خوشکلترن میزارم و یکی مثل استرالیا واقعا از شمارش چارتش عاجزم و فقط میتونم تکنیکالی با ابزار دیگه تحلیل کنم که چنگی به دل نمیزنه !

موفق باشید

نظر

• یه پیج در فیس بوک دیدم در مورد روانشناسی که جالب اومد به دید خودم.

قصد دارم مطالبش اینجا هم بزارم که دوستان استفاده کنند

نویسنده دكتر فريبرز ارباسي "اینو در پیج دیدم"

تدریجی پیشرفت کنید

افکار و اعتقادات زیادی درمورد رشد و پیشرفت فردی وجود دارد. بعضی از آن مکتب*های فکری اعتقاد دارند که یا باید کاری را بزرگ شروع کنید، یا اصلاً شروع نکنید.

شاید راحت ترین رویکردی که بتوانید در زندگی الگو قرار دهید، این با شد که به صورت تدریجی پیشرفت کنید.

کوچک شروع کنید و تاجاییکه ممکن است کم هزینه کنید و خواهید دید که خیلی زود موفقیت نصیبتان می شود. اما خیلی زود باید چیزهایی که به دردتان نمی خورد را از کارتان بیرون کنید.

اگر این رویکرد را انتخاب کنید، احتمال و خطر اینکه راه اشتباه را بروید و وقت و هزینه زیادی را صرف آن راه اشتباه بکنید کمتر خواهد شد.

همچنین با این روش می توانید در مدت زمان انجام کار وقت برای تحقیق بیشتر داشته باشید. یاد می گیرید که چگونه معامله كنيد.

نظر

پردازش ...
                                X