اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• OIL ورود در کندل برگشتی

نظر

• خوب دوستان انتظار داریم تا پیوت سالانه بیاد این استرالیا 1.0225

پس منتظر اصلاح میشیم واسه ورود که کلاستر مشخص کدم منتهی ممکنه تغییر کنه !

0.25 نرخ بهره کات کرده و انتظار 250 پیپ ریزش داریم

موفق باشید
      ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 10-03-2012, 03:38 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
        سلام به حاج خلیل خودمون
        یه سوال؟ اشکال کارت در ماه سپتامبر چی بود به گفته خودت 5.5 درصد سرمایه ضرر کردی ؟چرا ؟
        بازم به گفته خودت همه چیز رو چک کردی از نظر تکنیکالی اشکال کجا بوده؟
        ارادت
        شهرام گل سلام و درود

اشکال ماه سپتامبر نه در تحلیل بود نه در تشخیص جهت بود نه نقطه ورود نه استاب لاس !

فقط صبور نبودن و ترس کردن ! میومدم از تایم تریدم به تایم پایین تر سوئیچ میکردم و باعث گیچ شدن میشد و ترس از اینکه پوزیشن بره تو ضرر با منفی های کم میبستم !

به این میگن ریسک عملکرد ! که فوق العاده رفته بود بالا اما این ماه با کمک آرش عزیز تونستم کنترل خودم بدست بیارم و دو معامله اول اکتبر به سود خوب بنشانم و روند گیری درست انجام بدم.

فدای تو خلیل

نظر

• خلیل جان واقعا کارت درسته
          دارم با نوشته هات حال میکنم نکته بسیار بسیار خوب وآموزنده ای بود ممنون
          بعضی ها بیان بخونند و حالشا ببرند و به حساب قضاوت نکنند............................
          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• ویرایش شد !
            ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 10-03-2012, 03:35 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
              اونهایی هم که سواری گرفتن از دلار استرالیا صندلی محکم بشینید که میخوایم پیادتون کنیم :دی

تحلیل امروز تموم کار ما به پایان رسید
              این هم استاپید

نظر

• نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
                این هم استاپید
                سلام

در تصویر که گذاشتم منتظر اصلاح بودیم واسه شرت کردن نه اینکه لانگ کنید !

نرخ بهره وقتی کات میشه انتظار صعود نمیره ! بلکه هرجای چارت دیدین باید فروش انجام بدین !

یه خورده دقت کنید تا پوزیشن عکسش نزاشتم یعنی اون تحلیل هنوز در دست بررسی هست !

نقشه راه خوشکلی برای یورو به دلار متصور شدم !

در صورت حوصله کردن و لب تاب روشن کردن میزارم !

پوزیشن خرید دلار به ین هرکس گرفته معامله اول ببندید و معامله دوم ریسک فری تا اهداف بلند !

موفق باشید

نظر

سلام

در تصویر که گذاشتم منتظر اصلاح بودیم واسه شرت کردن نه اینکه لانگ کنید !

نرخ بهره وقتی کات میشه انتظار صعود نمیره ! بلکه هرجای چارت دیدین باید فروش انجام بدین !

یه خورده دقت کنید تا پوزیشن عکسش نزاشتم یعنی اون تحلیل هنوز در دست بررسی هست !

نقشه راه خوشکلی برای یورو به دلار متصور شدم !

در صورت حوصله کردن و لب تاب روشن کردن میزارم !

پوزیشن خرید دلار به ین هرکس گرفته معامله اول ببندید و معامله دوم ریسک فری تا اهداف بلند !

موفق باشید
                  پس من عکس وارد شدم! اون مربعه چیه پس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
                    پس من عکس وارد شدم! اون مربعه چیه پس؟
                    اون مربع بهش میگن کلاستر ! مکانی هست که در صورت رسیدن قیمت در اون باکس و تاییدیه های دیگر اقدام به معامله در جهت که از قبل مشخص شده میکنیم !

بله برعکس وارد شدین !

موفق باشید

نظر

اول اکتبر قرار خواهم داد.
                      کی یوزر پسورد میدید. اول اکتبر شده ها!

نظر

• login 251988

پسورد نمیدونم کجا سیو کردم !

بزارین من چندتا پوز درست این 5% ضرر سپتامبر به حسابم برگرده اونوقت دوباره میام اینجا پست میدم !

خودم اردر کاشتم توضیحات در تصویر گویاست و هیچ توضیحی نیاز نیست !

پ.ن: این دیدگاه شخصی است لطفا کسی از روی این تحلیل ها و پوزیشن ها در حساب خود افدام نکند

موفق باشید
                        ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 10-04-2012, 03:48 PM

نظر

login 251988

پسورد نمیدونم کجا سیو کردم !

بزارین من چندتا پوز درست این 5% ضرر سپتامبر به حسابم برگرده اونوقت دوباره میام اینجا پست میدم !

خودم اردر کاشتم توضیحات در تصویر گویاست و هیچ توضیحی نیاز نیست !

پ.ن: این دیدگاه شخصی است لطفا کسی از روی این تحلیل ها و پوزیشن ها در حساب خود افدام نکند

موفق باشید

نظر

• یه عکس بادگاری از پوند بزارم که لازم میشه در آینده !

نظر

یه اینجور نقشه راهی واسه ورود مجدد به بازار ترسیم کردم !

بای رو بستم خداکنه قالمون نزاره !

که زمین و زمان به هم میارم !

ارادت
                              ریسک فری (80 پیپ رفته سود)

موفق باشید

نظر

اردرها حذف و پوریشن های قبای نگه میداریم.

به امید خودش

نظر

پردازش ...
                                X