اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خوب بریم پوزیشن های بعدی: Buystop EURGBP@0.8014 SL 0.7964 TP1 0.8064 TP2 0.8164

ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 09-21-2012, 05:43 PM

نظر

• یک پوزیشن فروش داشتم روی نیوزلند که به سود نشست و از قبل در تاپیک بلومبرگی گفته بودم اما چون ساعت 3 شبی خوابم میومد دیگه ریپورت نکردم!

یک خرید هم روی دلار استرالیا بود که خوشبختانه باز به سود نشست !( مربوط به دیروز میشد)

یک خرید روی یورو به دلار که با 20 پیپ مثبت بستم و الان هم روی یورو به پوند و دلار ایالات متحده و کانادا متمرکز بودم که اولی رو بهتر دیدم (اینم واسه امروز)

موفق باشید

ویرایش:

دلایل نقطه ورود : پیوت ماهانه و دو پیوت هفتگی و رسیدن به کلاستر استاندارد (البته از نظر زمانی طول داده...)

دلایل استاب لاس: بر اساس کندل برگشتی و پیوت هفتگی !
      ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 09-21-2012, 05:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط pcmfund نمایش پست ها
        خوب بریم پوزیشن های بعدی: buystop eurgbp@0.8014 sl 0.7964 tp1 0.8064 tp2 0.8164

به دلیل زدن کف قیمتی با قدرت فراوان (البته ظرف زمان با همین کندل کف پر کرده ) اردرها حذف کردم.

اگر تریگر داد دوباره وارد میشم و اردرها خواهم گذاشت

پ.ن
        : در ضمن cadchf هم داشته باشید واسه سل !

ارادت خلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
          به دلیل زدن کف قیمتی با قدرت فراوان (البته ظرف زمان با همین کندل کف پر کرده ) اردرها حذف کردم.

اگر تریگر داد دوباره وارد میشم و اردرها خواهم گذاشت

پ.ن
          : در ضمن cadchf هم داشته باشید واسه سل !

ارادت خلیل
          بازه مورد نظر برای سل cadchf :

0.9601 - 0.9559

در این بازه به دنبال ترگر کندلی ، دایورجنس .. میگردیم !

ارادت

نظر

• اردرهای یورو به پوند. در حال حاضر پست میدم فعال شده !

به امید موفقیت !

ارادت

نظر

• نوشته اصلی توسط pcmfund نمایش پست ها
              اردرهای یورو به پوند. در حال حاضر پست میدم فعال شده !

به امید موفقیت !

ارادت
              به شخصه ریسک فری کردم.

اردر خرید روی usdjpy دارم که فعال شده.

Erujpy از دستم در رفته(خوابم رفت) و منتظر اصلاحکی هستم برای خرید !

روی eurusd اردر خرید کاشتم ، روی usdchf اردر فروش !

خلاصه بازار درو میخوایم کنیم. اگر خدا بخواد !

هر معامله دو درصد از اکانتم ریسک پذیرفته شده ! (6 درصد ریسک جدید که دو درصد اوپن شدهو مونده چهار درصد ! دوو درصد یورو به پوند هم که فری شده و جز ریسک محسوب نمیکنیم)

موفق باشید

نظر

• به شخصه دوست ندارم پوزیشن هام ریپورت کنم. منتهی گاهی در زمان لازم هست برای اثبات هیچ نبود خیلی چیزها کارای خلاف عادت انجام داد !

یوز نیم و پسورد در بروکر پرسپولیس کپیتال اماده کردم که دوستان پوزیشن ها که لایو میگیرم دنبال کنند و یه تاریخچه هم از بازدهی کار بیاد دستشون !

ارادت خلیل

نظر

• نتیجه چی شد؟ همگی استاپ!

نظر

• نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
                    نتیجه چی شد؟ همگی استاپ!
                    نه عززم

صبح همگی مثبت بودن. الان تقریبا نتیجه صفر هست.

باز میمونه و نتیجه رو میزارم با تصویر !

نظر

نه عززم

سه شنبه بوده دیگه

یوزر و پسورد هم بدین محشره استاد

نظر

سه شنبه بوده دیگه

یوزر و پسورد هم بدین محشره استاد
                        بله.

چشم !

نظر

• به نظرم ريزشي با هدف 1.029 تا نظر اساتيد چي باشه

ممنونم
                          صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

نه عززم

منم با حرفت بای زدم استاد فعلا تو منفیم

استاپ کجاست؟؟
                            ویرایش توسط mina : https://www.traderha.com/member/6552-mina در ساعت 09-27-2012, 01:57 PM

نظر

منم با حرفت بای زدم استاد فعلا تو منفیم

استاپ کجاست؟؟
                              دوست عزیز من پوزیشن هام همزمان با فعال سازی ریپورت میکنم که کسی روی دست بنده ترید نکنه

ترید یک امر شخصی هست که باید در قبل خلال و بعد تصمیمات مختلفی اتخاذ کرد.

من پوزیشن هام قبل خبر آ کلاس آمریکا که تولید ناخالص داخلی بود با برایند صفر بستم.

دقت کنید بعصی موقع ها حتی تی پی مشخص نمیکنم.

خیلی عوامل در ترید من موثر هست که عنوان نمیشه ! پس مراقب باشید و در اولین فرصت در نقاط مناسل پوزیشن هاتون تسویه کنید.

ارادت

نظر

دوست عزیز من پوزیشن هام همزمان با فعال سازی ریپورت میکنم که کسی روی دست بنده ترید نکنه

ترید یک امر شخصی هست که باید در قبل خلال و بعد تصمیمات مختلفی اتخاذ کرد.

من پوزیشن هام قبل خبر آ کلاس آمریکا که تولید ناخالص داخلی بود با برایند صفر بستم.

دقت کنید بعصی موقع ها حتی تی پی مشخص نمیکنم.

خیلی عوامل در ترید من موثر هست که عنوان نمیشه ! پس مراقب باشید و در اولین فرصت در نقاط مناسل پوزیشن هاتون تسویه کنید.

ارادت
                                کاش نمیبستی. حسابی تو سودن

نظر

پردازش ...
                                X