اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اگه این خبر همه چی رو خراب نکنه
    EU agrees banks recap thru aid funds

سقف قبلی که تعیین کردیم خورد تحلیل کنسل شد به امید موقعیت بهتر
    به نظرتون دوستان اشتباه من کجاست ؟ اگه میشه از طریق الیوت وموج شماری توضیح بدید باتشکر خیلی جای سوال هست برام یعنی موج 1میتونه اینقدر بیاد بالا یا اصلا این موج 1 نیست ؟

نظر

• در تایم دیلی شاهد دو دیپ کرب هستیم دیپ کرب بزرگ وکوچک که ظرف زمان30 جولای تا 2 اگوست پر خواهد شد پی ار زد قوی از لحاظ قیمتی وزمانی روی چارت حاکم هستش دونوع موج شماری الیوت برای فرانک میشه در نظر گرفت که خودم منتظر زمان هستم حالا دوستان خوشحال میشم نظراتون بدید (مثل اینکه من فقط توی این تاپیک فعال هستم)

ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 07-06-2012, 07:56 PM

نظر

• چند وقتی هست رفتیم نفت باز شدیم.اینم یه تحلیل که خودم پوزیشن دارم...یه موج شماری ساده

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein.tossi نمایش پست ها

خبرهای مهم
          European Monetary Union
          ECB Interest Rate Decision (Jul 5)
          17:00European Monetary Union
          ECB Monetary policy statement and press conference
          خوب به خط روند برخورد کرد ببینیم چی کار میکنه با خط میسپارمیش دست اخبار اگر بشکنه شاخص سقوط سنگین درپیش داره

خبر های مهم فردا
          AUUnemployment Rate s.a. (Jun)35.2%5.1%

06:00AUEmployment Change s.a. (Jun)30.0K38.9K

07:30JPBoJ Interest Rate Decision30.1%0.1%

ECB Monthly Report

نظر

• USDCHFموقعیت مناسب فروش http://

نظر

• USDCHF
              سعی کردم نگاه جامعی به این جفت ارز چموش ! داشته باشم.

ویرایش توسط arash rajabzadeh : https://www.traderha.com/member/3064-arash-rajabzadeh در ساعت 07-17-2012, 11:51 AM

نظر

• EURUSD
                در اشل ماهیانه به نظر در یک اصلاح کامپلکس به سر میبریم که کلاستر احتمالی پایان اصلاح ترسیم شده است.از لحاظ فاندامنتال هم با توجه به داده های اقتصادی که از کشورهای اتحادیه منتشر می شود، یورو دلار مستعد ریزش تا نرخ برابری 1.16 هست.بنابر این انتظار داریم نرخ برابری این جفت ارز در بازه زمانی 31 می 2013 تا 31 می 2014 به محدوده مشخص شده برسد.

نظر

• EURUSD
                  نگاهی به تایم های روزانه-چهار ساعته و یک ساعته

نظر

• ممنون آرش جان

ای کاش جداول جهت که ترسیم کردی هم میزاشتی این کار انقلابیتو کاملش میکردی !

فدات

نظر

• یه نقشه راه کشیدم ببینیم درست از آب در میاد :دی

منتظر ریتریس مناسب باشیم جهت فروش ! نظرتون میگیره یا نه؟

پ.ن: اگر تریدی کردید سود نوش جونتون فقط واسه من دعا کنید به چیزی که میخوام برسم که واقعا آشفته هستم ! دعا میکنم خدا همه چیزم از میگرفت اما به خواستم میرسیدم !

نظر

• ادامه آنالیز بالا:

دیروز در تایم 15 دقیقه یک ریتریس زیگزاگ دقیق ABC زد و راحت میشد سل کرد... موج چهار داخلی سه !!!!

الانم باز دیر نیست ! نقشه راه رو ببینید ! خبرهای بخش صنعت داریم واسه اروپا ممکنه تا قیمت عنوان شده بیاد بالا ، اما انتظارات بازار روی ریزش و سل هست ، اینجا هم میتونیم با خیال راحت یه ریسکی بکنیم ببینیم به بازدهی میرسیم یا نه ! ارزش داره !

پ.ن: به سود نشستید دعای این روزای پر برکت برای ما فراموش نکنید !

ارادت
                        ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-24-2012, 10:37 AM

نظر

• اصلا حوصله آنالیز ندارم ! والی خیلی موقعیت ها رو از تمام بازارهای مختلف اعم از استوک گرفته تا باند مارکت... میزاشتم !

خودم فعلا روی همین یه ارز متمرکزم هیچ آنالیز بنیادی ، بین بازاری ، بازدهی ... نکردم از بازار و واسم مهم نیست ! چرا که هنوز جا داره واسه ریزش !

در تحلیل الیوت باید زیرک باشید ! نمیدونم چطور اون چیزای که میبینم و حس و حال های که دارم بیان کنم !

در کل به دانسته هام اعتماد دارم ! و هرجا موقعیتی بر اساس سیتمم ببینم تا جای که غرورم اجازه بده ریسک میکنم که نشکنه !

این روزا میخوام یه پلان بزنم 50 $ ببینم میتونم به 50000$ برسونم یا نه ! کار خیلی مشکلیه بدون شک شکست همراه داره اما خوب 50$ هم چیزی نیست !

نظر

• هر وقت حال و حوصلم شد میخوام هرچی میخونم ، نکانی که یادداشت میکنم اینجا هم بزارم.

فروش یه کالا در نظر بگیرید !

چطور فروش بالا ببریم و در عین حال همراه با افزایش قیمت کالا و رضایت مشتری همرا باشه ؟

دید بازاری میخوایم بریم جلو !

چند روز پیش داشتم با وکیلم سر یه موضوعی بحث میکردم یهو دیدم کم آورده واسه خودش کلمه های قلمبه .. به کار میبره که بگه من واردم نمیتونم واسه تو توضیح بدم.گفتم دست نگه دار ! جای من یه پیرمرد قدیمی بود میخواستی همینجوری بگی می بی بی بی... حالا جریان ما توی آنالیزم همینه ! هر کس میخواد بگه من واردم میزنه تو خاکی و قلمبه کردن موضوع و بحث. اینها همون دو دو تا چهارتاست..

نظر

• سلام
                              حاج خليل كارت درسته ما كه منتظر اين حالو هواتيم اميد وارم حالتو يه موقعي بتوني براي ماهم بگي
                              تو هواي اين ماه هم كه ديگه بذارو برو
                              راستي يه حساب 50 تايي
                              اكه بشه محشره
                              دايي ما رو هم دعا كن
                              التماس دعا
                              صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
                                سلام
                                حاج خليل كارت درسته ما كه منتظر اين حالو هواتيم اميد وارم حالتو يه موقعي بتوني براي ماهم بگي
                                تو هواي اين ماه هم كه ديگه بذارو برو
                                راستي يه حساب 50 تايي
                                اكه بشه محشره
                                دايي ما رو هم دعا كن
                                التماس دعا
                                فداتم کا

والله یه فیلم نگاه میکردم ( نیکیتا سریال جاسوسی..)یارو میگفت این آنالیزر (واسه سرویس های اطلاغاتی بود) الگوهای میبینه که هر آنالیزری قادر نیست ... سر منم همین موضوع هست . ناخودآگاه الهام میشه چظور بیانش کنم بلد نیستم !

کوچیکتم محتاج دعا

نظر

پردازش ...
                                X