اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    بازار داره رو قیمت 1.2405 که سطوج کلیدی هست بازی میکنه

تنها سطوحی است که بازار وقتی بهش میرسه احترام زیاد میزاره و نزاغ میکنن

من اردر های سل روی این سطوح کاشتم بدون استاب...
    عجب سلی بود ، الاخصوص برای پوند و دلار نیوزلند ، سطوح فوق العاده عمل کردند ، خدا خیر بده به اس حامد ، به رالف نلسون به خودم و آرش ! بعضی معاملات اینقدر آدم راحت میگیره که وهم تمام وجود پر میکنه ! خیلی بده !

پ.ن: سطوج هر جفتی که میخواستین عنوان کنید تا بزارم !
    ارادت خلیل

نظر

• پیرو سخنان بالا...

نظر

• یورو به دلار ببینید لذت ببرید ، تیک پرافیت ما هم در یک پیپی اومد ، چون از روش کندل به کندل برای استاب استفاده کردیم بسته شد...

دلار نیوزلند هم که حمایت خودشو نتونست بشکنه ، خیلی دست و پا زدا :دی

لذت ببرید.

نظر

• در هر درجه شکست یک نکته را در نظر داشته باشید ، هر موفقیت ریشه در شانس یا شکست دارد.

اگر کار خود را با شانس آغاز کنید ، فقط غرور و خود پسندی نصیب شما خواهد شد.اما اگر با شکست روبرو شوید مجبورید آن را ارزیابی کنید و راه موفقیت را بیاموزید.

شکست همیشه دانش به همراه دارد. با این دانش میتوانید به حکمت دست یابید و با استفاده از این حکمت است که واقعا موفق خواهید شد.

گفتیم یه جمله فوق العاده ای بگیم که تاپیک از زیر خاک بیرون بیاد و جون بگیره !!

ارادت خلیل

نظر

در هر درجه شکست یک نکته را در نظر داشته باشید ، هر موفقیت ریشه در شانس یا شکست دارد.

اگر کار خود را با شانس آغاز کنید ، فقط غرور و خود پسندی نصیب شما خواهد شد.اما اگر با شکست روبرو شوید مجبورید آن را ارزیابی کنید و راه موفقیت را بیاموزید.

شکست همیشه دانش به همراه دارد. با این دانش میتوانید به حکمت دست یابید و با استفاده از این حکمت است که واقعا موفق خواهید شد.

گفتیم یه جمله فوق العاده ای بگیم که تاپیک از زیر خاک بیرون بیاد و جون بگیره !!

ارادت خلیل
            سلام خدمت دوست و استاد عزیزم صحبتهای شما کاملا صحیح و متین است من به دوستان توصیحه دارم با استراتژی کار کنند که دارای پایه و ریشه باشد چرا که در هر شکستی به پیروزیها بیشتر میرسند اگه یادتان باشد وقتی من با شما اشنا شدم سابقه کار من توی این بازار بیشتر از شما بود ولی شما چون اصولی و زیر استاد درستی دوره این بازار را دیده بودیداز من خیلی سرتر بودید مانند این بود که من کور و شما بینا بودید ولی به لطف خدا زیر نظر اموزشهای جناب رامین پورمند و حنابعالی و دکتر بهزادی عزیز تونستم در این بازار اشراف پیدا کنم و شکستهام در مقابل پیروزیهام کوچکتر شد به دوستان نیز باز میگویم از روشهای استفاده کنند در عین سادگی بازدهی بالا داشته باشند با ارزوی موفقیت همه

نظر

• نوشته اصلی توسط amirsiroos نمایش پست ها
              سلام خدمت دوست و استاد عزیزم صحبتهای شما کاملا صحیح و متین است من به دوستان توصیحه دارم با استراتژی کار کنند که دارای پایه و ریشه باشد چرا که در هر شکستی به پیروزیها بیشتر میرسند اگه یادتان باشد وقتی من با شما اشنا شدم سابقه کار من توی این بازار بیشتر از شما بود ولی شما چون اصولی و زیر استاد درستی دوره این بازار را دیده بودیداز من خیلی سرتر بودید مانند این بود که من کور و شما بینا بودید ولی به لطف خدا زیر نظر اموزشهای جناب رامین پورمند و حنابعالی و دکتر بهزادی عزیز تونستم در این بازار اشراف پیدا کنم و شکستهام در مقابل پیروزیهام کوچکتر شد به دوستان نیز باز میگویم از روشهای استفاده کنند در عین سادگی بازدهی بالا داشته باشند با ارزوی موفقیت همه
              سلام

امیر جان کوچیکتم ما کاری نکردیم ، موفقیت هات مدیون دانش و ذهن پر تلاشت هستی ، امروز صبح با جناب رجب زاده صحبت میکردم در مورد تحلیل بنیادی ... ، گفتم آرش جان از بس اینور و اونور مطلب میخونم گاهی پیش میاد من که این همه روی روانشناسی خودم و بازار کار کردم کم میارم و میگم وای خدا ملت جه مارای میکنن توی آنالیز من اصلا بهش توجه نمیکنم... بعد بحثمون رفت سراغ نکتیکال ، گفتم باز نمیدونم چرا روش من این همه ساده هست فقط قوانینی بلدم و صفحه شطرنج روبروم ... همینجوری پوز میگیرم ، گاهی اوقات پیش میاد که به خلاء تحلیلی میرسی ، احساس میکنی یه چیزی کم داری (البته حساس) ،خیال میکنی دیگران از تو تلاششون بیشتره ...

در واقع ضمیر ناخودآگاه داره به جنگم میاد با توجه به سودده بودن تحلیل های ساده ام ...

هنوز در زمینه روانشناسی ضعف دارم ، مثل اینکه تا آخر عمرم باید روی این مسیله مطالعه و کار کنم.

بله روش سادده تر بی دغدغه تر و سودده تر میباشد به همین سادگی. منتهی هیچ وقت از تحقیق و مطالعه بازار تایستید.

پ.ن: امیرجان در مورد زندگی شخصیمون منم مثل خودتم، اما الگوی من شما بودید ، تلاش و امید از دست ندادم.

ارادت خلیل

نظر

• بازار نتونست پیوت رو رد کنه با توجه به اخبار مهم بخش اشتفال ایالات متحده....

موفق باشید
                ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 06-01-2012, 06:09 PM

نظر

• طلا به روایت تصویر...

نظر

• با عرض خسته نباشید خدمت اساتید معزز ؛ دوستان من در شناسایی انتهای امواج اصلاحی مشکل دارم از شماها همراهان گرامی خصوصا برادر ارجمند جناب حاج خلیل عزیز تمنا دارم در این خصوص از تجربیات خودتون بفرمایید هرچه انتظار فایل های دکتر بهزادی نشستیم که فایده نداره گویا حالا حالاها باید به انتظار نشست . خیلی متشکرم .

نظر

طلا به روایت تصویر...

ببخشید یعنی منظورتون اینه که بعد از موج c ریزش طلا دوباره شروع میشه ؟؟؟!؟!!!!؟!؟!؟

یعنی این همه خرید که تو دنیا انجام شده بی جهت و هدف بوده ؟؟؟؟

این کسایی که این همه خرید انجام داده اند قطعا یه چیزی میدونند

نظر

سلام

این چه چارتیه هرچی اندیکاتور بوده انداختی روش ، داشتم خفه میشدم !

در ضمن تنظیمات پیوت هم درست نزدی، چرا که اعدادش اشتباهه و اختلاف 10 پیپی میبینم ، واسه یورو به دلار 7 و نیم بزن

چارتتم خلوت کن ، پارابولیک و بولینگرت تو حلفم !

ارادت
                        خلیل جان با توجه به توضیحات امروزت تو یاهو پیوت ها رو درست کردم
                        می دونی چند مدت با این پیوت ها داشتم ترید می کردم )))))))
                        به این استراتژی هم رسیده بودم که استاپ رو 20 پیپ زیر پیوت بزارم (
                        الان خیلی بهتر شد.
                        راجب اندیکاتور ها درست میگی خیلی چارت شلوغه اما وقتی 3 تاش با هم سیگنال بدن یه کوچولو حجم و می برم بالا
                        فکر کنم 3 روز پیش بود تو تایم 1 ساعته بولینگر و الیوت و پیوت با هم سیگنال دادن که خیام عزیز هم بهش سهه گذاشت و با حجم خوب وارد شدم
                        بازم از زحماتی که می کشی واسمون می کشی ممنونم
                        t.me/elliottcafee

نظر

• عزیز دل خریدها الکی نیست من هفته پیش مثلثم کشیدم و انتهای دو یا بی مشخص کردم...

جناب رجب زاده گفتند مثلث از پایین میشکنه گفتم سند به این سند که از بالا میشکنه... امروزم که غوغا کرد..

شاید ادامه داشته باشه منم به همین دلیل نوشتم سه یا سی.منتهی پوزیشن های خرید من ایون شدن ....

ارادتمند خلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaei1348 نمایش پست ها
                            با عرض خسته نباشید خدمت اساتید معزز ؛ دوستان من در شناسایی انتهای امواج اصلاحی مشکل دارم از شماها همراهان گرامی خصوصا برادر ارجمند جناب حاج خلیل عزیز تمنا دارم در این خصوص از تجربیات خودتون بفرمایید هرچه انتظار فایل های دکتر بهزادی نشستیم که فایده نداره گویا حالا حالاها باید به انتظار نشست . خیلی متشکرم .
                            سلام دوست عزیز

در مورد مشکلتون واقعاً من شرمندم ، اما در زمینه کاری من در این فروم الیوت نیست ، شما درست میفرمائید و یکی از تخصص های بنده هم این زمینه هست ، منتهی این مطالب را باید از جتاب PCMTrader یا PCMElliot درخواست کنید ! در زمینه بنیادی انشالله فعالیت هایم را گسترش خواهم داد !

در تاپیک مربوطه درخواست کنید یا اینکه به این دو یوزر پیغام خصوصی بزنید شاید که به صدای شما گوش فرا دهند !

ارادتمند خلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط siamakfaraji نمایش پست ها
                              خلیل جان با توجه به توضیحات امروزت تو یاهو پیوت ها رو درست کردم
                              می دونی چند مدت با این پیوت ها داشتم ترید می کردم )))))))
                              به این استراتژی هم رسیده بودم که استاپ رو 20 پیپ زیر پیوت بزارم (
                              الان خیلی بهتر شد.
                              راجب اندیکاتور ها درست میگی خیلی چارت شلوغه اما وقتی 3 تاش با هم سیگنال بدن یه کوچولو حجم و می برم بالا
                              فکر کنم 3 روز پیش بود تو تایم 1 ساعته بولینگر و الیوت و پیوت با هم سیگنال دادن که خیام عزیز هم بهش سهه گذاشت و با حجم خوب وارد شدم
                              بازم از زحماتی که می کشی واسمون می کشی ممنونم
                              خوشحالم که به جاهای خوب رسیدی برادر !

فداتم خلیل

نظر

طلا به روایت تصویر...

1631.05 نتونست بشکنه؛ منتهی بشکنه دیگه فعلا سطی ذر برابر صعودش از این دیدگاه وجود نداره تا محاسبات جدید...

ارادتمند خلیل

نظر

پردازش ...
                                X