اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل هایی از روی هوس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

Double Top

شبیه عکسهایی هست که توی کتابهای آموزشی نشون می دن

ویرایش توسط lastnight19 : https://www.traderha.com/member/24551-lastnight19 در ساعت 06-16-2017, 04:21 AM

نظر

نوشته اصلی توسط lastnight19 نمایش پست ها
      کوتاه مدت فروش، بعدش خرید بزرگ که دلتون نمی خواد از دست بدیدش شروع می شه.

دوست عزیز بهتره عکسهای تحلیلهاتون با پسوند jpg ذخیره و آپلود کنین تا امکان ارائه تحلیلهاتون در کانال pcm باشه

نظر

نوشته اصلی توسط traderha نمایش پست ها
        دوست عزیز بهتره عکسهای تحلیلهاتون با پسوند jpg ذخیره و آپلود کنین تا امکان ارائه تحلیلهاتون در کانال pcm باشه
        من علاقه ای به ارائه تحلیهام در کانال pcm ندارم، کلاً کاری رو انجام می دم که برام راحت هست.

راه حلی که برای شما دارم این هست که تحلیهای من رو روی کامپیوترتون ذخیره کنید، سپس با پسوند مورد نظرتون ذخیره و در کانال مورد نظر آپلود کنید.

نظر

بنظر من بزرگترین دلیل که یک نفر قادر نیست تا موفق باشد این هست که، تعریف درستی از کاری که می کنند ندارد. قبل از شروع به معامله بهتر هست، دقیقاً تعریف کنید شرایط خرید و فروش با توجه به استراتژی معاملاتی شما چیست. شرایطی که تعریف می کنند باید به این شکل باشد که اگر 100 نفر (شامل معامله گر یا افراد معمولی) به تعریف شما نگاه کنند 100% متوجه بشوند و بدون اینکه احتیاج به تفسیر و توضیح داشته باشد به نتیجه ای برسند که شما می رسید. بعنوان مثال اگر از Double Top به همراه شکست خطوط روند استفاده می کنید، باید تعریف دقیق و مشخصی از Double Top داشته باشید، بهمراه اینکه شکست خطوط یعنی دقیقاً چی. اگر تعریف مشخصی داشته باشید لازم نیست که هربار زمان زیادی رو صرف تحلیل کنید و یا اینکه دائماً در این فکر باشید که آیا این هست یا آیا این نیست، یا اینکه بصورت مداوم در حال تغییر تایم معاملاتی باشید تا اینکه استراتژی شما تائید بشود.

نظر

در ادامه صحبتم در بالا،

بعنوان مثال در شکل زیر Double Top رو بصورت کامل قادر هستید ببینید، اگر شما 100 نفر رو جمع کنید به راحتی قادر هستند که "V" رو ببینند و تائید کنند، ممکن هست فروش به نتیجه نرسد ولی چیزی که مشخص هست این پوزیشن دقیقاً مطابق استراتژی هست، نکته مبهمی هم وجود ندارد که من یا هرکسی رو براساس این استراتژی به شک بیاندازد.

البته باید این به این نکته توجه شود، که معامله کردن بتنهایی با مشاهده Double Top نمی تواند موفقیت آمیز باشد و احتیاج هست که عوامل دیگری جهت باز کردن معامله مدنظر قرار بگیرد.(که لازم هست که تعریف مشخصی از انها داشته باشید).

نظر

تذکر: الگوی هارمونیک یک سیگنال خرید یا فروش نیست، لازم هست که قیمت مناسب رو پیدا کنید.

نظر

چند روزی هست که مشغول استفاده از Profile در متاتریدر هستم، بصورت شگفت انگیزی دقت و کارائی روشهام بالا رفته.

نظر

سلام

لطفا بیشتر توضیح بدین؟

فایل آموزشی کامل امکانات و تنظیمات متاتریدر کسی داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط arman_3121 نمایش پست ها
                    سلام

لطفا بیشتر توضیح بدین؟

فایل آموزشی کامل امکانات و تنظیمات متاتریدر کسی داره؟
                    روشی که من از پروفایل استفاده می کنم به شکل زیر هست، یک ارز بعنوان مثال EUR رو انتخاب می کنم، بعد 7 جفت ارز اصلی که در مقابل EUR هست رو باز می کنم، نگاه می کنم ببینم وضعیت به چه شکلی هست.

با نگاه کردن به شکل زیر می تونی متوجه منظورم بشی (در مورد تنظیمات متاتریدر هم می تونی تو گوگل جستجو کنی):

نظر

ویرایش توسط lastnight19 : https://www.traderha.com/member/24551-lastnight19 در ساعت 08-07-2017, 11:52 AM

نظر

در ادامه پست قبل، 80 پیپ ناقابل

نظر

نظر

40+ پیپ راحت

نظر

مدتی هست به این نتیجه رسیدم که امواج الیوت جز هدر دادن وقت نتیجه دیگری نخواهد داشت.

تجربه دیگری که پیدا کردم این هست که بدون ابزار مکانیکی ترسیم الگوهای هارمونیک غیر ممکن هست.

خطوط روند رو 50 50 شخص معامله گر می تونه ترسیم کنه، ولی بازهم ریسکش خیلی بالاست.

نظر

سلام
                                هیچکدام از تصاویر باز نمیشند

نظر

پردازش ...
                                X