اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Mamadreza ------ CandleStick

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
    من اگر بخواهم بدون استاپ کار کنم مثلا با سرمایه 5000 دلاری
    پوزیشن هام کمتر ازیک صذم لات خواهد بود با یک لات یک حرکت 500 پیپی خلاف جهت که خیلی راحت و در هر لحطه ای از این مارکت امکانش هست یعنی بای بای مارکت
    نه دوست من ...من قصدم با ۵۰۰$ بوده اما چون این بروکر که باهاش کار می.کنم دمو از ۵۰۰۰$ کمتر نیست مجبور بودم اما معاملات همگی. برحسب حساب ۵۰۰$ بوده و با چک کردن آنها متوجه میشی. خودت .... بحث اصلا همینی پول کم هستش که میگم بدون استاپ دیگه ... مکس ۵۰۰$ .
    {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

یعنی یک شذو خرجت می کنه اگر با 500 تا یک لات بزنی
      حرف الکی. نزن دوست من .... من تمام معاملات خودم رو با تصویر در تاپیک گذشتم . مستند بهم بگو فعلا پست که زادی اون معامله اگه ۵۰۰$ بود حسابت با اون شدو کال میشد .. ! همجوری یه چیزی ننداز وسط ! تمام معاملات پشت سر هم تو تاپیک هستش بهم بگو کدوم معامله که انجام دادم اگه ۵۰۰$ حسابم کال میشد ؟؟؟؟
      {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

Sardar ------ CandleStick

استاپ هزينه نيست بلكه سرمايه گزاري است
        ٦٠ پيپ در بيارين ٣٠ پيپ هم سرمايه گزاري كنيد چه اشكالي داره مهم برايند است
        بازار رو يك كله بدون كوچكترين اشتباه كه نميشه رفت
        راننده بدون تصادف سراغ داشتين ما رو هم خبر كنيد
        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 11-04-2014, 08:12 PM

نظر

وقتي پروفيت ٥ پيپ است و دو پيپ هم اسپرد در بدترين حالت و صبر ايوب تريدر نهايت استاپ ١٤ پيپ است
          ديگه اگه بيشتر از اين بشه يعني تريد نقطه ورود رو نميتونه درست تشخيص بده
          دوستمون استاپ نميزاره اما شما بزارين

نظر

جناب سردار عزیز ممکن روش شما جوابگو باشد
            اما ببینید ما هدفمان از ترید نه برای چند صباحی بلکه برای یک عمر است...انجام چنین معاملاتی اینگونه یعنی یک عمر فشار روانی و استرس که هر چه بالانس حساب بالاتر باشد یعنی استرس بیشتر

در یک شغل هدف اصلی انجام ان بدون استرس و با ارامش و عشق و علاقه به بهترین نحوه ممکن است...در این صورت است که سودهای هنگفت در انتظار ماست...شما سراغ هر کاسب زبده ای بروید اگر از او سوال کنید هدفت از کار چیست خواهد گفت دوست دارم کارم را به بهترین نحوه ممکن انجام دهم و بهترین باشم...

روش شما بسیار خوب است اما ایا در دراز مدت باعث حفظ سرمایه و سود حاصله میشود...گمان نمیکنم

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
              وقتي پروفيت ٥ پيپ است و دو پيپ هم اسپرد در بدترين حالت و صبر ايوب تريدر نهايت استاپ ١٤ پيپ است
              ديگه اگه بيشتر از اين بشه يعني تريد نقطه ورود رو نميتونه درست تشخيص بده
              دوستمون استاپ نميزاره اما شما بزارين
              استاد متا این جمله ات انصافا قشنگ بود چون اگه معاملات منم یه نگاه بکنی معمولا قبل از تی. پی. خوردن اگه یه تیک مثبت نباشه بین منفی ۷/۸ پیپ تا مکس ۱۲/۱۶پیپ منفی. می.شه بد بر میگرده تی. پی. رو میزنه، فقط یکی تو این چند مدت داشتم که تا منفی. ۲۰پیپ آمده و بد برگشته تی. پی. رو زده اونم چون بد ساعتی. بود صبح اول وقت ۸ صبح تهران . با این حرفت ۱۰۰% موافقم حداقل تو روس من رو چارت یور/دلار اگه درست ورود بکنی. مکس همین ۱۴ -۱۷ پیپ منفی. معمولا بیشترین حدی است که معامله تو ضرر میره . من اینو بشخصه تجربه کردم

نظر

نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
                حرف الکی. نزن دوست من .... من تمام معاملات خودم رو با تصویر در تاپیک گذشتم . مستند بهم بگو فعلا پست که زادی اون معامله اگه ۵۰۰$ بود حسابت با اون شدو کال میشد .. ! همجوری یه چیزی ننداز وسط ! تمام معاملات پشت سر هم تو تاپیک هستش بهم بگو کدوم معامله که انجام دادم اگه ۵۰۰$ حسابم کال میشد ؟؟؟؟
                دوست من موهامو تو این بازار سفیذ کردم بهترین راهنمایی که می تونم به شما بکنماینکه این بازار رو فراموش کنی و بری سراغ یک کار دیگه من خودم خیلی وقته این کار روکردم
                گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

دوست من موهامو تو این بازار سفیذ کردم بهترین راهنمایی که می تونم به شما بکنماینکه این بازار رو فراموش کنی و بری سراغ یک کار دیگه من خودم خیلی وقته این کار روکردم
                  تو عکس که موی سفیدی نمیبینم داشته باشی. دوست من ! از چی. حرف میزانی. ؟؟ ( مشک آن است که خود ببوید ... نه آنکه عطار بگوید ) عزیزم من مال اون دوران ((بازار بورس دات کام و آن تو تریدر و اون دوران که تو روزنامه دنیا اقتصاد ستون فارکس داشت و جونم وسط بگه بعدش دیگه یواش یواش تو نمایشگاه الکامپ.ها غرفه.های برکرو شرکت.های وابسته به فارکس این داستان.ها شد بد دیگه برات جونم بگه این آخری.ها هم که تو ایران ممنوع شد و تو ماهواره کانال.های GEM/ Farsi ONE و این جور کانال.ها فارکس تبلیغ می.کنن و خیلی..ها هم از همین طریق ماهواره اتفاقا با فارکس آشنا شدن ! راستی. شما چجوری با فارکس آشنا شودین ؟؟؟ بگذریم شما هنوز سوال اول منو جواب ندادین من باز از شما یه سوال دیگه کردم . ! عذر خواهی. می.کنم ...... سوال اول : **** لطفا جواب این سوال رو بدین سفید مو فارکس
                  فرمودین ۵۰۰$ رو یک شدو کال مارجین میکنه . منم گفتم چی. ، عزیزم همین.جوری یک چیزی نگو الکی. !!! من ۱۱ معامله در ۴روز پشته سر هم تو تاپیک گذشتم بهم مستند بگو کدوم پست و معامله اگه ۵۰۰$ بود حسابت کال مارجین بودی ! اگه پیدا کردی پست بزن بگو اگه نه نتونستی پیدا بکنی. یک لطفی. بکن و این تاپیک رو از تجربیات و علم خودت محروم بکن. و یاد بگیر بجای لاف زدن واقعا علم خودتو زیاد بکنی. تو هر کاری .چه فارکس چه کلیدساز چه هر کار دیگه که دوستدری..

نظر

سلام بر یکایک عزیزان

هر شخص استراتژی و راه و رسم خاص خود را داراست و اینکه شخصی مثل خودم قادر به انجامش یا درک منطقش نیستم دلیل بر رد و نادرستی آن نیست.

معمولا از افرادی که ساز مخالف روش های معمول و روتین میزنن و حرفی برای گفتن هست خوشم میاد ،که در این تاپیک میبینم و ما هم پای ثابت مطالعه این تاپیک بودیم و هستیم و از دوستان خواهشمندم انتقادات و بحث ها در قالب علمی باشه نه اینکه از سابقه و ... صحبت کنه اینجور پست ها جالب و قابل تامل برای همه خواهد بود که در نهایت میتوان ایده های ناب را استخراج کرد.

با تشکر از همه عزیزان

نظر

درود
                      در ابتدا این شب را به همگی عزیزان تسلیت عرض می کنم امیدوارم طاعات و عزاداری همگی عزیزان مورد قبول درگاه حق قرار بگیرد
                      دوست عزیز بنده حقیر چند نکته را خدمت شما عرض می کنم
                      تاپیک و استراتژی شما براساس کندل استیک است بزرگانی این ایده را طراحی کردند وبراساس ان معامله وترید خود را پی ریزی کردند به تنهایی از این استراتزی در بازار استفاده نکردند
                      تایم معتبر برای این استراتژی 4ساعته به بالا است و البته به دلیل بسط بازارهای مالی این استراتزی در همه بازارها جواب نمی دهد
                      هر جند می توان به تایم های پایین زیر 4ساعته اعتماد کرد ولی ریسک ان بسیار بالا است. کلا برای 5پیپ سود باید در تایم 5و 1دقیقه (میان روز)ترید انجام داد بازه 1ساعته بازه کوتاه مدت برای 4الی 5روز است
                      دوست عزیز نیت نصیحت را ندارم چه خوب بود همه ما سعی کنیم در تمام مراحل زندگی در شروع کاری از تجربیات بزرگان هر کسب و کار و شغلی استفاده می کردیم. درست است شما در کوتاه مدت وارد سود شدیدو امیدوارم این روند کوتاه مدت تبدیل به بلند مدت شود ولی اگر این حرفه می خواهید ادامه دهید بهتر است در بلند مدت از تجربیات کسایی که در این بازار چندین سال فعالیت دارند استفاده کنیداز صحبت های دوستان در فروم مکدر نشو دوستان نیت خیر خواهی را دارند
                      به هر حال همیشه ارزوی موفقیت و پیروزی در تمام مراحل زندگی خواستار هستم
                      به امید موفقیت برای تمام تریدر های جامعه ایرانی
                      ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 11-04-2014, 10:11 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                        جناب سردار عزیز ممکن روش شما جوابگو باشد
                        اما ببینید ما هدفمان از ترید نه برای چند صباحی بلکه برای یک عمر است...انجام چنین معاملاتی اینگونه یعنی یک عمر فشار روانی و استرس که هر چه بالانس حساب بالاتر باشد یعنی استرس بیشتر

در یک شغل هدف اصلی انجام ان بدون استرس و با ارامش و عشق و علاقه به بهترین نحوه ممکن است...در این صورت است که سودهای هنگفت در انتظار ماست...شما سراغ هر کاسب زبده ای بروید اگر از او سوال کنید هدفت از کار چیست خواهد گفت دوست دارم کارم را به بهترین نحوه ممکن انجام دهم و بهترین باشم...

روش شما بسیار خوب است اما ایا در دراز مدت باعث حفظ سرمایه و سود حاصله میشود...گمان نمیکنم
                        دراز مدت چرا دوست من ؟؟ من که دارم کاملا شفاف بهتون نشون میدم این روش در ظاهر فقط و فقط چون استاپ نداره میگین ترسناکه ! اما در عمل داری میبینی. که ظرف ۴روز کاری که یکیش ۲شنبه و یکیشم جمعه بود ! ( که هردو برا کار کردن مزخرفن نسبت به سایر روزها) کّل سرمایه اولی که ۵۰۰$بوده رو در قالب سود داده و از روز ۵ دیگه تمام معاملات عملا ریسک فری هستن دیگه ! شما مگه معامله که استاپ خودتو به نقطه ورود انتقال نمیدی و میگی. آخی راحت شدم دیگه هرچی. می.خواد بشه بشه خیالم راحته ضرر نمیکنم غیراز اینه ؟ اینجا هم عملا همین فقط اونجا رو یک معامله این کارو میکنی. ، اینجا رو کّل حساب چه فرقی. میکنه ؟؟؟ شما وقتی. ۴روز بد از کار کردن با حسابت پول اول که از جیب ریختی رو کامل برداشت میکنی. و از روز ۵ با ۵۰۰$ که سود ۴روز قبل است شروع به معامله بکنی. ، از این بی. استرس تر ؟؟؟؟ وقتی. پولی. که از جیب دادی رو گرفتی. ، استرس دیگه چه معنی. داره ....

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                          درود
                          در ابتدا این شب را به همگی عزیزان تسلیت عرض می کنم امیدوارم طاعات و عزاداری همگی عزیزان مورد قبول درگاه حق قرار بگیرد
                          دوست عزیز بنده حقیر چند نکته را خدمت شما عرض می کنم
                          تاپیک و استراتژی شما براساس کندل استیک است بزرگانی این ایده را طراحی کردند وبراساس ان معامله وترید خود را پی ریزی کردند به تنهایی از این استراتزی در بازار استفاده نکردند
                          تایم معتبر برای این استراتژی 4ساعته به بالا است و البته به دلیل بسط بازارهای مالی این استراتزی در همه بازارها جواب نمی دهد
                          هر جند می توان به تایم های پایین زیر 4ساعته اعتماد کرد ولی ریسک ان بسیار بالا است. کلا برای 5پیپ سود باید در تایم 5و 1دقیقه (میان روز)ترید انجام داد بازه 1ساعته بازه کوتاه مدت برای 4الی 5روز است
                          دوست عزیز نیت نصیحت را ندارم چه خوب بود همه ما سعی کنیم در تمام مراحل زندگی در شروع کاری از تجربیات بزرگان هر کسب و کار و شغلی استفاده می کردیم. درست است شما در کوتاه مدت وارد سود شدیدو امیدوارم این روند کوتاه مدت تبدیل به بلند مدت شود ولی اگر این حرفه می خواهید ادامه دهید بهتر است در بلند مدت از تجربیات کسایی که در این بازار چندین سال فعالیت دارند استفاده کنیداز صحبت های دوستان در فروم مکدر نشو دوستان نیت خیر خواهی را دارند
                          به هر حال همیشه ارزوی موفقیت و پیروزی در تمام مراحل زندگی خواستار هستم
                          به امید موفقیت برای تمام تریدر های جامعه ایرانی

با سلام و عرض ادب خدمت شما باید بگم بله حرفهای شما به صورت کلی. و نرمال کاملا درست است . اما من که از اول گفتم این روش کاملا شخصی. بوده و اصلا فلسفه این روش اینجوری به ذهنم رسید که از اونجای که اکثر آدم.ها در این کار ضرر می.کنن و اکثر هم از روشای ثابت با ابزار.های یکسان بهر میگیرن ! از این رو به دنبال روشی. جدید قوانین معاملات خودم رو عوض کردم و پا رو خط قرمز.ها گذشتم ( مثلا ۵پیپ در تایم ۱ساعته مثلا معامله بدون استاپ ... ) تا به این روش که در تاپیک هست رسیدم، و در عمل هم که می.بینید بد نیست ، بله شما درست میگین چیز هایی که من عنوان کردم با روش.های نرمال خیلی. فرقدره ولی. خوب هدف از اول همین بود ، پیدا کردن یک راه جدیدی نه کپی یا بازسازئ یه روش قدیمی. .... با تشکر از شما

نظر

ساعت ورود و معامله کردنش بد موقع و دیر وقت بود ۲۲:۳۵ تهران، آخر وقت آمریکا ! به این دلیل دیگه خودم دستی. وقتی. مثبت بود بد از بسته شدن ۱کندل یک ساعته، بستمش معامله رو، کلا این ساعت.ها اصلا ترید کردن خوب نیست ! منم امشب کمی. تمرکزم رو از دست دادم و این معامله رو بدون در نظر گرفتن زمان معامله انجام دادم وگرنه این زمان.ها اصلا چارت آدم بسته باشه بهترین گزینه است ...

نظر

با سلام
                              سردار عزیز به نظر من سیستم شما باگ هایی واضح داره که من سعی می کنم اونارو در حد توانم توضیح بدم .
                              چرا ما با این سیستم می تونیم مغموم بشیم ؟
                              خوب شما به طور پیوسته ای اشاره می کنی ما 500 $ اولیه رو خارج می کنیم ( هر چند که میشه این رو رد کرد ) اما من این رو هم به عنوان یک فرض اولیه قبول می کنم و از همینجا ادامه می دیم .
                              خوب ما وقتی حسابی 500$ داریم و حجم هر ترید رو یک لات انتخاب می کنیم پس یک ترید که 50 پیپ تو ضرر بره باعث می شه ما کال بشیم . به اعضای هر ترید شما که درست باشه ما 5 پیپ می تونیم این مقدار رو افزایش بدیم .
                              اون چیزی که واضحه اینه که ما همیشه نمی تونیم در جهت درست حرکت کنیم و اگه یک بار بازار حد سود مارو فعال نکنه و در جهت خلاف حرکت کنه ما عملا کال می شیم .
                              اگه این اتفاق بیفته ما به نقطه سر به سر که شما اشاره کردی می رسیم . بعدش چی میشه ؟ خوب ما برای ادامه دادن به این سیستم باید اون 500$ که خارج کردیم رو برگردونیم و برای اینکه دوباره بتونیم خارجش کنیم باید 10 ترید متوالی درست انجام بدیم و فقط یک بار اشتباه می تونه باعث باشه ما اون پولی که خارج کرده بودیم رو هم از دست بدیم . ممکنه اینجا بگیم خوب 500$ که یه گلکسی بود اما... قطعا ما بعدش باید یه 500$ دیگه رو باید بزاریم تا به این سیستم ادامه بدیم و این پروسه ادامه داره ... خلاصه با این توضیحات به نظر واضح می آد که سیتمی که هر 10 ترید موفق پشت همش با یک ترید اشتباه از بین میره سیستمی نیست که تو طولانی مدت به شما جواب بده .
                              ویرایش توسط armia : https://www.traderha.com/member/14937-armia در ساعت 11-05-2014, 03:07 AM

نظر

نوشته اصلی توسط armia نمایش پست ها
                                با سلام
                                سردار عزیز به نظر من سیستم شما باگ هایی واضح داره که من سعی می کنم اونارو در حد توانم توضیح بدم .
                                چرا ما با این سیستم می تونیم مغموم بشیم ؟
                                خوب شما به طور پیوسته ای اشاره می کنی ما 500 $ اولیه رو خارج می کنیم ( هر چند که میشه این رو رد کرد ) اما من این رو هم به عنوان یک فرض اولیه قبول می کنم و از همینجا ادامه می دیم .
                                خوب ما وقتی حسابی 500$ داریم و حجم هر ترید رو یک لات انتخاب می کنیم پس یک ترید که 50 پیپ تو ضرر بره باعث می شه ما کال بشیم . به اعضای هر ترید شما که درست باشه ما 5 پیپ می تونیم این مقدار رو افزایش بدیم .
                                اون چیزی که واضحه اینه که ما همیشه نمی تونیم در جهت درست حرکت کنیم و اگه یک بار بازار حد سود مارو فعال نکنه و در جهت خلاف حرکت کنه ما عملا کال می شیم .
                                اگه این اتفاق بیفته ما به نقطه سر به سر که شما اشاره کردی می رسیم . بعدش چی میشه ؟ خوب ما برای ادامه دادن به این سیستم باید اون 500$ که خارج کردیم رو برگردونیم و برای اینکه دوباره بتونیم خارجش کنیم باید 10 ترید متوالی درست انجام بدیم و فقط یک بار اشتباه می تونه باعث باشه ما اون پولی که خارج کرده بودیم رو هم از دست بدیم . ممکنه اینجا بگیم خوب 500$ که یه گلکسی بود اما... قطعا ما بعدش باید یه 500$ دیگه رو باید بزاریم تا به این سیستم ادامه بدیم و این پروسه ادامه داره ... خلاصه با این توضیحات به نظر واضح می آد که سیتمی که هر 10 ترید موفق پشت همش با یک ترید اشتباه از بین میره سیستمی نیست که تو طولانی مدت به شما جواب بده .

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز اولا ممنون از اینکه با ذکر دلیل انتقاد.های خودتون رو مطرح کردین ، و حال با اجاز.تون نظر خودم درباره مواردی که مطرح کردین دونه به دونه میگم :
                                ۱- فرمودین ، ۵۰۰$ اول را با اغماض از من قبول کردین که از بازار خارج می.کنیم ، خوب خدارو شاکرم که این رو قبول کردین ( ولی. نمیدونم چرا با تردید قبول کردین ؟ من که کّل معامله هارو براتون با تصویر گذشتم ، می.بینید بدون هیچ تقلب و شعبده بازی این امر صورت گرفته)
                                ۲- ۵۰ پیپ بره تو ضرر ؟؟؟؟ !!!!!................. اولا باید بگم که پول ۱لات معامله باز از حساب کم می.شه و الباقی. پول رو شما میتوند تو ضرر باشید یعنی. یک حساب ۵۰۰$ با ۱لات معامله با کمتر از ۵۰ پیپ کال می.شه، بسته به لوریجی داره که بروکر مربوطه به حساب شما میده .... بعدشم ۵۰ پیپ بری تو ضرر با معاملات روزانه و کوتاه مدت ؟؟؟ !! اصلا بی.خیال این روش که من گفتم ،، شما با هر استراتژی دیگه که قبولش دارین ( و توش یک عالم اندیکاتور و موینگ و رعایت مدیریت سرمایه ۱-۲ ...داشته باشه ) اگه قرار باشه معامله گری روزنه و شرت تایم باشید . با هر روشی. که بخواین ۵۰ پیپ بری تو ضرر مطمن باش ، تاکید می.کنم مطمن باش ، یا روش کاری که انتخاب کردی از اساس مشگل داره یه شما شما درست متوجه اون استراتژی نشدی. ۵۰ پیپ ضرر بره ... اگه شما در تصاویری که من گذاشتم دقت بیشتر بکنی. ، میبینی. به طور متوسط ، بین ۷/۸ تا نهایت ۱۴/۱۷ پیپ تو ضرر رفتن اگه یک تیکه مثبت نبودن و بعدش دیگه تی. پی. رو زدن.
                                ۳- فرمودین ، آنچه واضح است این است که ما همیشه نمیتونم در جهت درست حرکت بکنیم ، ( آنچه از این واضح تر است این است که شما هرجوری که فکر می.کنید همون جوری هم زندگی. خودتون رو میسازید ، وقتی. شما خودتون فکرتون این است که نمی.تونید حرکت بازار رو درست پیشبینی. بکیند و بالاخره باید یک جا ضرر بدین ، و همینطور هم می.شه ) اما من در اینجا یک نکته مهم رو بهتون میگم ، اگه شما به درک درستی. از الگو.های شمعی برسین ، مطمئن باش در تایم ۱ساعته تا دنیا دنیاست میتونی. ۵پیپ ۵پیپ از این بازار پول بگیری ، چطوری ؟؟؟ عرض می.کنم.... در اینکه الگو.های شمعی بهترین نقاط چرخش بازار رو نرشون میدم هیچی. شکی فکر نمیکنم کسی. داشته باشه ( این دیگه حرف من نیست حرف بزرگان بازار فارکس است ) اما میگن کندل.ها مقدار حرکت بازار رو نمی.تونن بگن ، !!! و این ایراد رو دارن و به این دلیل باید از ابزار دیگه برای محاسبه طول حرکت استفاده کرد ... ... ، برای اینکه این دوتا نکته رو باهم ازش استفاده بکنیم از این روشی. که من گفتم استفاده می.کنیم ، تایم ۱ساعته به خاطر اعتبارش و دامنه حرکتی. کندل هاش که معمولا دیگه حداقل در ساعت خوبه بازار هر کندلش حداقل طولش ۱۰پیپ که دیگه می.شه رو انتخاب کردم و تی. پی. رو ۵پیپ یعنی. نصف اون حداقل طول حرکت هر کندل در تایم ۱ساعته انتخاب کردم، و می.بینید که در عمل داره جواب میده ، کلا بهتر که از قصاص قبل از جنایت جلوگیری بکین . بهتر بجای ردّ مطلبی که درکش نمی.کنیم ، بیشتر دربارش تحقیق بکینم . شما اگه با هر استراتژی روزانه پا به این بازار میذارید و ۵۰پیپ تو ضرر رفتین مطمئن باشید یک جای کار می.لنگه . یک نگه به معامله من بکن تمام قشنگی. و قدترش به همینه که مکس ۱۰ -۱۵ پیپ میره تو ضرر اگه بره . ۵۰ پیپ رو از کجا آوردی !
                                ۳- دوست من شما وقتی. یک معامله رو که استاپ خودتون رو به نقطهٔ ورود انتقال میدین ، و مثلا طّی یک حرکت خلاف معامله استاپ شما میخوره و به صورت سر به سر از معامله خرج میشی. ، چی. می.شه ؟ خودتون رو بازنده این بازار میدونید ؟؟؟ یا یک قهرمان مدیریت سرمایه ؟؟؟ که با هوشمندی از ضرر جلوگیری کردین ! خوب این هم همینه دیگه فقط اونجا شما رو یک معامله خودتون رو ریسک فری کردین اینجا بد از ۱۰ ترید کل حساب رو دیگه ریسک فری می.کنید ... پس اینو نه فرمائید که با ۱۰ معامله موفق با یک معامله غلط از بین میره ، شما اگه ۱۰ معامله موفق رو انجام بدین در اصل حساب خودتون رو دیگه بیمه کردین و حتا در صورت ضرر و کال مارجین شدن هم به صورت سر به سر و بی. ضرر از بازار خارج میشین
                                ۴- و در اخر اینو بگم حتما و حتما برای رسیدن به این ۱۰ معامله پشت سر هم موفق( ۵پیپ ، ۵پیپ ) هم، باید به درک درستی. از کندل استیک.ها برسیم تا عملی. بشه وگرنه همین ۵پیپ کوچولو رو هم از این بازار نمی.شه به این آسونی.ها گرفت

به امید موفقیت شما و همی. دوستان عزیزم

نظر

پردازش ...
                                X