اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های از طلای جهانی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    درود
    انتظار شکست مثلث از بالا را دارم و احتمال دیدن محدوده 1133 زیاد است
    https://charts.mql5.com/8/508/xauusd...ers-dmcc-3.png
    ابدیت:

نظر

• https://charts.mql5.com/8/859/gold-h...ancial-ltd.png

نظر

• به نظرم الگو تریگر برای فروش نمی دهد احتمال دیدن محدوده 1140-1144 را می دهم

نظر

به نظرم الگو تریگر برای فروش نمی دهد احتمال دیدن محدوده 1140-1144 را می دهم
          محدوده مورد نظر دیده شد

نظر

میدونی مشکل شما هم چی است پاچ خور ملت هستید یا بدمجان دور قاب چین .فکر نان باش خربزه اب است
            میدونی مشکل اکثر منتقدین، من جمله شما چی است بدون مطالعه و فکر و دقت وارد مبحث حساس قضاوت می شوید
            و هیچوقت اشتباه خودتان را قبول نمیکنید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
              میدونی مشکل اکثر منتقدین، من جمله شما چی است بدون مطالعه و فکر و دقت وارد مبحث حساس قضاوت می شوید
              و هیچوقت اشتباه خودتان را قبول نمیکنید.
              عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد

برایم خیلی جالب بود بعد از اخرین پست بنده نزدیک 4سال به تاپیکم سر نزده بودم که ....تاپیک بنده را بالا اوردند از ...تشکر میکنم الان که به این تاپیکم نگاه میکنم خنده ام مگیرد چه قدر از عمرم را صرف راه بیهوده هدر دادم ولی چون خود خدا از نیت هرکسی از قلبش خبر داشت و ذات هرکسی برایش مشخص بود راه موفقیت در این بازار را بهم نشان داد هرچند بهای سنگینی چه مالی و چه عمری در این راه دادم ولی خداروشکر میکنم راهی که رفتم بیهوده نبوده است دراین فروم همین طور که خود بنده تا جای که میتوانستم به همگی درجای جای فروم نشانه های از راه درست و راه اشتباه را بیان نموده ام و بقیه اش بستگی به تلاش و علاقه و زحمت خودشان دارد که راه درست را پیدا کنند
              امیدوارم همگی در هرمرحله از زندگی هستند موفق باشند
              به درود

نظر

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد

برایم خیلی جالب بود بعد از اخرین پست بنده نزدیک 4سال به تاپیکم سر نزده بودم که ....تاپیک بنده را بالا اوردند از ...تشکر میکنم الان که به این تاپیکم نگاه میکنم خنده ام مگیرد چه قدر از عمرم را صرف راه بیهوده هدر دادم ولی چون خود خدا از نیت هرکسی از قلبش خبر داشت و ذات هرکسی برایش مشخص بود راه موفقیت در این بازار را بهم نشان داد هرچند بهای سنگینی چه مالی و چه عمری در این راه دادم ولی خداروشکر میکنم راهی که رفتم بیهوده نبوده است دراین فروم همین طور که خود بنده تا جای که میتوانستم به همگی درجای جای فروم نشانه های از راه درست و راه اشتباه را بیان نموده ام و بقیه اش بستگی به تلاش و علاقه و زحمت خودشان دارد که راه درست را پیدا کنند
                امیدوارم همگی در هرمرحله از زندگی هستند موفق باشند
                به درود
                چند سال دیگر صبر کنی
                باز هم زمان خنده
                و تفکر دوباره خواهی داشت.
                !

نظر

چند سال دیگر صبر کنی
                  باز هم زمان خنده
                  و تفکر دوباره خواهی داشت.
                  !
                  خنده امون امروز کردیم و حالش بردیم تفکرمون دراخرین پست تاپکیمون 4سال قبل کردیم زمانی که فهمیدیم تمام راهی که داشتیم می رفتیم اشتباه بود و خدا رو شکر راه درست را هم خداوند با همت و پشتکار بنده نشانمون داد همون راه اشتباهی که 10سال قبل بنده می رفتم که الان شما می روید چون نون ذاتون میخورید و بیعد می دونم راه درست را پیدا کنید

نظر

• موقعیت خوب برای فروش UsdJpy دارد مهیا میشود.

نظر

• GbpUsd را برای فروش تحت نظر داشته باشید.
                      SellStop در جای مناسب ، مناسب است.

نظر

GbpUsd را برای فروش تحت نظر داشته باشید.
                        SellStop در جای مناسب ، مناسب است.
                        GbpJpy هم همینطور.

نظر

پردازش ...
                        X