اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های از طلای جهانی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال کوتاه مدت:
    خرید1220را انجام دادم
    تیپی1253
    استاپ1205

نظر

• با سلام
      این پست به دلیل احترام به صاحب تاپیک در تاپیک شخصی قرار می دهم
      بنده از پارسال تا حالا به این تاپیک( تحلیل های شخصی امیر حسام میری) سر می زنم هروقت بیکار هستم برای رفع خستگی از بازار به این تاپیک سر می زدم این تاپیک در حد تفریح تاپیک سرگرم کننده ای است اگر قرار است بچه های فرم خستگی شان در بره خدایش تاپیک ادامه پیداکند بعد نیست ولی اگر قرار است یک عده ازعزیزان فرم به سمت این خرافات صاحب تاپیک کشیده شوند که حتی نه حاضربه اموزش ونه حاضر به اثبات ان است و سرمایه شان را قرار باشد به دست صاحب تاپیک قرار بدهند .... این واقعا خطری است که فکر می کنم از ادامه تاپیک باید جلوگیری شود مگر شما به رمال هاو فالگیرها که در اطرافتان هستند اعتقاد دارید(قابل توجه بعضی خانم ها:که احساسی هستند) تا کی ما انسان ها ساده لو بایدگول این توهمات فکری اثبات نشده چنین افرادی را بخوریم که فقط جهت کسب منافع شخصی جیب مردم را خالی می کنند
      1- خوب در مورد بحث های این تاپیک بنده اگر قرار است ادعای یک علوم توهمی جدید داشته باشم حداقل باید ان را اثبات کنم به هر طریقی چه استیتمنت و چه سیگنال و... ان را اثبات کنم
      2- دوستان قبلا هم در یک تاپیک دیگر این صحبت را کرده ام عزیزانی که چه تازه با این بازار اشنا شده اید و چه سابقه زیاد در این بازار دارید در هر شرایط عادی تحلیلی که توانایی سود را ندارید از شما خواهش می کنم همین جا ایست کنید چون هر چه بیشتر دست پا بزند بیشتر در این باتلاق مارکت فرو می روید دو حالت وجود دارد یا در تحلیل و یا در ترید و یا در مدیریت سرمایه و یا در روانشناسی بازارو یا... ضعف شدید دارید که در این حالت باید از این بازار فاصله بگیرید تا زمانی که نقطه ضعف خود را پیدا نکرده ایدو توانایی کسب سود از راه منطقی پیدا نکرده اید دیگر اجازه ورود به این بازار را ندارید ویا حالت دیگر این است کلا شما این قدرت و اعتماد به نفس را در خود نمی بینید که در این بازار موفق شوید که این مورد خود شامل مواردی می شود یک مورد اینکه هر لحظه از عمر شما در این مارکت می گذرد باعث خسران چه مالی و چه جسمی به خود می شود که اگر این مورد در وجود شما را به وجود امده است بهتر است دنبال یک شغل دیگر برای خود باشید (به چه دلیل دنبال یک شغل دیگر )چون انسانی که حتی توانایی ندارد در شغل خود کسب درامد کند وبالفرض قرار است سرمایه خود را در اختیار افرادی چون بنده جهت کسب سود قرار دهد و یا قرار است با سیگنال و یا تحلیل بنده سود کند بهتر است هیچ وقت با این بازار اشنا و وارد این بازار نشود که فکر می کنم همه دلیل این مورد را می دانند عزیزان برای ادامه راه در این مارکت خوب به صحبت های برادر کوچک خود فکر کنید موفق باشید
      با ارزوی موفقیت برای همه عزیزان
      ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 02-12-2015, 11:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
        سیگنال کوتاه مدت:
        خرید1220را انجام دادم
        تیپی1253
        استاپ1205

درود
        فکر می کنم کسانی که از خرید جا مانده اند محدوده1230هم برای خرید با حد سود اعلامی خوب باشد

نظر

سیگنال کوتاه مدت:
          خرید1220را انجام دادم
          تیپی1253
          استاپ1205
          استاپ زده شد

نظر

• اینترا دی
            فروش 1208
            استاپ1220
            تیپی 1198

نظر

• میان مدت
              بای لیمیت1198
              استاپ1180
              تیپی1270

نظر

اینترا دی
                فروش 1208
                استاپ1220
                تیپی 1198
                تیپی زده شد پوزیشن میان مدت باز شد
                ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 02-18-2015, 11:44 PM

نظر

• به نظر بنده چون فدرال سیاست افزایش نرخ بهره را عقب انداخته خرید طلا و فروش دلار سیاست بهتری است .

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
                    به نظر بنده چون فدرال سیاست افزایش نرخ بهره را عقب انداخته خرید طلا و فروش دلار سیاست بهتری است .
                    چرا لج بازي ميكنيد
                    هر خريداري استاپش خورد
                    بازار فعلا بازار فروشنده هاست
                    واسه من و شما چه فرقي ميكنه بازار كدوم طرفي بره
                    فعلا بازار ريزشي است
                    حالا هي بخر هي استاپ ميل كن

نظر

• سیگنال کوتاه مدت
                      بای استاپ1214
                      تیپی:1236
                      استاپ:1205
                      ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 02-19-2015, 11:51 PM

نظر

سیگنال کوتاه مدت
                        بای استاپ1214
                        تیپی:1236
                        استاپ:1205
                        بای استاپ را به 1210جابجا شود

نظر

بای استاپ را به 1210جابجا شود
                          اردر باز شد و استاپ هم زده شد

نظر

میان مدت
                            بای لیمیت1198
                            استاپ1180
                            تیپی1270
                            بنده استاپ را به محدوده1195جابجا کرد تا در صورت زدن استاپ منتظر قیمت مناسب برای ورود باشم

نظر

• درود
                              چارت یک برسی دیگر از لحاظ مرفولوژی امواج کردم دیدم فروش در محدوده1191الی 1198بسیار پریسک است
                              کوتاه مدت :خرید در محدوده 1198 مناسب است با حد سود 1220و حد ضرر1188
                              میان مدت : خرید در محدوده 1198 با حد سود 1270و حد ضرر1280
                              که بنده با پوزیشن میان مدت همراه هستم
                              موفق باشید

نظر

درود چارت یک برسی دیگر از لحاظ مرفولوژی امواج کردم دیدم فروش در محدوده1191الی 1198بسیار پریسک است کوتاه مدت :خرید در محدوده 1198 مناسب است با حد سود 1220و حد ضرر1188 میان مدت : خرید در محدوده 1198 با حد سود 1270و حد ضرر1280 که بنده با پوزیشن میان مدت همراه هستم موفق باشید
                                یکم تشخیص پایان موج نزولی برام گنگ است موج نزولی هم می تواند محدوده 1190 به پایان برسد و هم محدوده 1180 پایان ان باشدبرای همین حد ضرر پوزیشن میان مدت 1180بود و تا حالا دوبار ان را جابجا کردم برای بار سوم حد ضرر را در نقطه 1168 قرار می دهم
                                ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 02-25-2015, 12:04 AM

نظر

پردازش ...
                                X