اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای شخصی فقانی ( کارگاه الیوت طلا )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با درود فراوان به دوستان خوبم

بنظر میرسه با برک کردن خط (0-B) از موج E مثلث ، حرکت نزولی در حال شکل گیریست که تارگت محتمل برای اولین موج 100% APP موج A در قیمت 1257 یا در نزدیکی خط اصلی زیرین( B-D ) مثلث درنظر گرفته شده .

چارت روزانه اونس

برای کل نزولی که بعد از خروج از مثلث در نظر دارم 100% APP بلند ترین موج مثلث در قیمت 1076 مورد نظر است .

چارت هفتگی اونس

لطفا دقت فرمایید تریگر اصلی بعد ار شکست کامل خط B-D مثلث محقق خواهد شد .

امید وارم نظر خودتون رو برام بنویسید

با سپاس
    شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

نظر

http://forum.broker-fa.org/f31/%D8%A...tml#post142199 جناب فغانی نظر من روی طلا اینه
      .

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی نورالهی نمایش پست ها
        http://forum.broker-fa.org/f31/%D8%A...tml#post142199 جناب فغانی نظر من روی طلا اینه
        مهدی عزیز ممنون از نظری که دادید .
        فعلا روی تارگت 1257 تقریبا هم نظریم ، تحلیل زمانی من هم تقریبا همون محدوده شمارو دربر میگیره .
        تو تحلیل هر دو ما موج 3 امتداد یافته است ، پس 1257 نهایت تارگتش میشه ( 161.8%) اگر رد بشه که باید بره تا 262% که بعید بنظر میرسه ، به هر حال احتمال تشکیل کف دوقولو یا 5 ناقص هم در این شرایط زیاده .

من نزول خیلی بزرگی رو تا اوایل ماه دوم 2015 متصرو هستم که قطعا تایید این مسعله وابسته به شکستن خط زیرین مثلث (در تحلیل خودم ) خواهد بود .

باز هم سپاسگزارم .

نظر

بادرود

بدون توصیح

خداتگهدار

نظر

[IMG][/IMG]باسلام این هم نظر من

نظر

نوشته اصلی توسط daruosh نمایش پست ها
              [IMG][/IMG]باسلام این هم نظر من

درود و سپاس
              موج های 1و2 سفید رنگتون که از صورتی رنگه از درجه بالا تری برخورداره ( البته اگر درست متوجه شده باشم )
              و موج 2 از 3 از خود موج 2 اصلی شما زمان بیشتری رو صرف کرده که این با قوانین الیوت مغایرت داره .

ممکنه توضیح بدید

سپاس

نظر

باسلام اول ازهرچیز باید تشکر کنم ازدوستان به خاطر توجه به نکات ریزوظریف بالاخره مستمع صاحب سخن را برسر ذوق آورد.جناب codec13 عزیزاگراعداد1و2و3 سفیدرنگ راباabc عوض کنیم که مجموعش بشود A بزرگ اونوقت نظر شما چیست[IMG][/IMG]

نظر

نوشته اصلی توسط daruosh نمایش پست ها
                  باسلام اول ازهرچیز باید تشکر کنم ازدوستان به خاطر توجه به نکات ریزوظریف بالاخره مستمع صاحب سخن را برسر ذوق آورد.جناب codec13 عزیزاگراعداد1و2و3 سفیدرنگ راباabc عوض کنیم که مجموعش بشود A بزرگ اونوقت نظر شما چیست[IMG][/IMG]
                  درود به همگی دوستان گرامی

داریوش عزیز :
                  اگر چارت را به صورت بالا در نظر بگیریم ، باید بگم باز به نظرم به مشکل بر میخوریم .
                  سطح پیچیدگی موج C سفید بزرگ ( که در حالت انتخاب هم هست ) بسیار بالا تر از سطح پیچیدگی دو موج مرتبط قبل از خودش ( امواج A و B سفید بزرگ ) است و با این اختلاف ، ماهیت موج مورد بحث غیرقابل
                  قبول است .
                  اگر بخواهیم این گونه شمارش کنیم باید چیزی مانند چارت زیر باشه .

موج A دراین شمارش یک شتابدار با موج 3 ممتد و با تصحیح بسیار بزرگ موج 4 است که تداخل آن با موج 1 درحالت بارچارت ( درنظر گرفتن قیمت های بالا و پایین ) بلا مانع است ( چون در تصحیح هستیم )
                  اما اگر با قیمت کلوز دیده شود ، این تداخل از بین میرود . ( البته در این حالت موج های 1 و 2 در یک تک موج مخفی میشوند و علت بازه بزرگ چارت خواهد بود )

موج B هم یک فلت ( تصحیح تخت ) خواهد شد که در موج b از B این فلت ، شاهد موجی ترکیبی با یک مثلث در انتها هستیم .

موج C هم کشیده است .

البته من شخصا 3 سناریو برای این محدوده طلا دارم که هر 3 نکات نقضی دارند و هنوز شمارش درست و بدون اشکالی پیدا نکردم .

امیدوارم نظر شما رو بخونم و استفاده کنم .

سپاس

نظر

دوستانی که این تاپیک رو میخونند لطفا برام بنویسند که جدیدا اونها هم مثل من در دیدن قسمت های مختلف فرم دچار مشکل میشند ؟

من بعد از ورودم به اکانت ، اکثر مواقه به هر بخشی که میخوام برم با همچین پیغامی مواجه میشم

البته و صد البته مشکل از ارتباط اینترنت نیست چون در 3 محل مختلفی که استفاده میکنم و با 3 کامپیوتر مختلف ، بازهم همین مشکل هست .

با سپاس فراوان

نظر

• سلام مجید جان
                      خوبی رفیق
                      نه من که مشکلی ندارم و تا حالا هم این ارور را ندیدم.
                      در مورد طلا نیز بنظرم می شه قسمت آخر موج 4 از c باشد. چون یکی از جاهایی که مثلث تشکیل می شود موج 4 است.
                      موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط Codec 13 نمایش پست ها
                        دوستانی که این تاپیک رو میخونند لطفا برام بنویسند که جدیدا اونها هم مثل من در دیدن قسمت های مختلف فرم دچار مشکل میشند ؟

من بعد از ورودم به اکانت ، اکثر مواقه به هر بخشی که میخوام برم با همچین پیغامی مواجه میشم

البته و صد البته مشکل از ارتباط اینترنت نیست چون در 3 محل مختلفی که استفاده میکنم و با 3 کامپیوتر مختلف ، بازهم همین مشکل هست .

با سپاس فراوان
                        سلام مجید جان
                        در مورد ویرایش پست من نیز بهاین مشکل برخوردم.
                        نمیدانم در بارگزاری صفحات نیز این مشکل داریم یا نه؟!
                        بنظرم مدیران محترم سایت یک بررسی کلی برای روانتر شدن و رفع عیوب احتمالی داشته باشند خیلی خوب است.
                        یا علی

نظر

• سلام
                          من هم جدیدا (حدودا 2 هفته ایی میشود) گاها در ورود به صفحات تاپیکها دچار این مشکل میشوم .

نظر

• سلام من هم بعضی اوقات این مشکل را دارم ولی وقتی با ...شکن وارد میشم خوبه.

موفق باشید

نظر

• با درود فراوان

امید وارم بعد از خروج قیمت از مثلث سود خودتون رو گرفته باشید .

این تایم 4 ساعته است که منتظر موج چهارم هستم تا تکمیل بشه

بدرود

نظر

• بادرود به همگی دوستان و اساتید محترم

این پست را به 2 جهت نوشم

1. نیاز به اصلاح پست قبل
                                2. توضیحات کامل تری برای تحلیل

امیدوارم نظر خودتون رو برام بنویسید .

---------------------------------------------------
                                ابتدا تایم روزانه را قرار میدهم و بعد 4 ساعته و در پی هرکدام توضیحات مربوطه .

درپی پست های قبل مبنی بر تشخیص یک مثلت در موج 4 یا B ، ریزش قیمت را شاهد بودیم که هدف این ریزش رو حدود 900 دلار در هر اونس تخمین میزنم .

اما فعلا در تایم دیلی 3 موج شناسایی شده که بر آن هستم هدف پایانی موج سوم را مشخص کنم .
                                همان طور که در چارت بالا میبینید موج 3 از 3 به حد اقل الزامات موج ممتد رسیده و به آن واکنش نشان داده .
                                برای موج چهارم هم انتظار نمیرود که خط روند 2-4 شکسته شود اما این بدان معنا نیست که به واقع پتانسیل این موضوع وجود نداشته باشد .
                                در نهایت تارگت موج پنجم با فرض اینکه موج چهارم درحال خاتمه باشه مشخص شده که پایان موج سوم از درجه بزرگتر خواهد بود .

در تایم 4 ساعته :

در این بازه زمانی ( 4 ساعته ) با توجه بیشتر به موج چهارم نگاه شده .

موج 4 یا باید در همین فاز فلت ی که درش قرار داره تمام بشه و یا به پیچیدگی بیش نسبت به موج دوم دست پیدا کند که من با توجه با دوگانه بودن موج 2 از 3 ( فلت + زیگزاگ ) انتظار سه گانه شدن موج چهار و یا دوگانه شدنش با ترکیب ( فلت + مثلث ) را محتل میدانم که اگر موج چهارم به پیچیدگی بیشتری دست پیدا کند ، سناریوی محتمل تر را رسم کرده ام .
                                درصورت تعدیل خطروند 2-4 به احتمال سه گانه شدن تصحیح با مثلثی در انتها بسیار قوی خواهد شد .
                                پس احتمالات به صورت زیر خواهد بود .

1. شکسته شدن و یا نشدن خط روند 2-4 در تشخیص انتهای موج 4 از 3 بسیار مهم خواهد بود .
                                2. در صورت شکسته نشدن خط 2-4 انتهای موج 4 انتهای موج C از فلت جاری در موج 4 خواهد بود یا احتمال وجود مثلث افزایش خواهد یافت .
                                3. اگر قبل از حرکت محسوس در قیمت و ثبت یک LOW جدید ، خط روند شکسته شود ، تصحیح سه گانه با مثلث در پایان اصلاح بسیار محتمل خواهد شد . ( البته در سه گانه شدن تصحیح شکی نخواهد ماند و فقط نوع ترکیب مورد برسی خواهد بود ) .

در پی چند نکته برای تحلیل موج چهارم عنوان خواهد شد که امید وارم مورد فایده قرار بگیرد .

1. موج 4 در مقایسه با موج 2 به هر شکل ممکن باید تفاوت ایجاد کند که 4 نوع تفاوت مهم تر از بقیه هستند .

اول : تفاوت در زمان شکل گیری دوموج 4 و 2 .

دوم: تفاوت در قیمت طی شده در دو موج . ( به لحاض قیمت پوشش داده شده در هر موج باید تفاوت معنا داری دیده شود )

سوم: پیچیدگی ( نباید دوموج به لحاض پیچیدگی به هم شبیح باشند . مثلا در این مورد موج 2 یک تصحیح دوگانه است ، پس موج 4 یا باید یک تصحیح ساده باشد مثل زیگزاگ یا فلت و یا باید پیچیده تر باشد مثل مثلث یا سه گانه )

چهارم: ساختار ( بهتر این است که دو موج ساختاری مشابه نداشته باشند مثلا اگر موج 2 زیگزاگ است موج 4 فلت باشد )

عوامل دیگری نیز میتوان برشمرد مثل شدت بازگشت نصبت به موج قبل که البته در بین تمامی موارد ذکرشده زمان عامل مهم تری نسبت به بقیه عوامل است .

این که در چند مورد تفاوت بین دوموج لحاظ شود خیلی مهم و یا بهتر بگویم متصور نیست ، اما مهم است که حد اقل در یکی از موارد ذکر شده تفاوت دیده شود .هرچه امواج از درجه بزرگتری باشند ، تفاوت ها باید بیشتر و کاملتر باشد .

2. تشخیص پایان موج 4 با استفاده از خط روند 2-4 که در چارت های بالا رسم شده .
                                این مکانیزم برای تشخیص موج 2 هم معتبر خواهد بود که آن خط را خط روند 0-2 می خوانیم .

نحوه کار با این مکانیزم بدین صورت است که:
                                هنگامی که موج 2 تشخیص داده شد ، خطی از نقطه شروع موج 1 به انتهای موج جاری در موج 2 کشیده میشود ( به عنوان مثال از ابتدای موج 1 به انتهای موج A از موج 2 و به همین صورت برای موج 4 که تفاوت آن در نقطه شروع رسم خط روند خواهد بود .

اگر قیمت در موج تصحیحی شناخته شده ( موج 2 یا 4 ) قبل از حرکت محسوس و یا قبل از ثبت یک پیوت جدید (پایین در روند نزولی و بالا در صعودی)
                                خط روند را شکست ، این بدین معنا ست که موج جاری پایان نیافته و احتمالا موج A در حال تشکیل نقطه پایان خود است ( البته تشخیص اینکه هنوز در
                                موج A هستیم ویا موج C در حال تشکیل است به تجربه و در نظر گرفتن عادات و قوانین تصحیح جاری بستگی دارد ) .
                                اگر خط روند برای بار دوم تعدیل شد ، احتمال تشکیل اصلاح ترکیبی به شدت افزایش خواهد یافت .

امید وارم توضیحات من خیلی گنگ نبوده باشه .

لطفا نظرات ، تحلیل ها و سوالات خودتون رو برام در همین تاپیک پست کنید .

همیشه درپی تبادل نظر و کسب تجربه بیشتر بوسیله مباحثه با دیگران بودم اما متعسفانه فقط لایک دریافت کردم و هر روز سرد تر از روز قبل تمایل خودم رو برای نوشتن پست جدید از دست داده ام .

اما به هر حال امید وارم که علت این باشه که همگی شما دوستان به آن درجه از استادی در الیوت رسیده باشده که این پست ها را قابل جواب ندانید . ( حداقل این را همیشه آرزو میکنم )

با سپاس و بدرود

نظر

پردازش ...
                                X